Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
26. bře 2009

blondy proč?

luciasek001
26. bře 2009

blondy, nechám se překvapit jestli to teplotce vydrží.

lenicenka17
26. bře 2009

Změny necítím snad možná malej hleníčeček fakt nepatrně tak nevím... ale to je tím že se fakt moc sleduji 🙂
Musím myslet pozitivně a doufat že to bude k něčemu dobré 😉

lenerka já jsem dnes už 18DC a ovu pořád nic tak snad už to bude.... Nesmím nechat ujít poslední šanci,ne??Manža dnes řekl "ač na to nemám chuť co bych pro tvorbu mimi neudělal" ale to nemít chuť mu nevěřím a ni na vteřinku on a nemít chuť hahahahahaha 😀 😀 😀 😀

luciasek001
26. bře 2009

lenicenka, u mé druhé polovičky je chut pořád já nevim jak to ty chlapi dělají

rennik
autor
26. bře 2009

ahoj holky jsem tuuuuuuuu 😀

lenicenka17
26. bře 2009

luciasek001 no právě on též.. řekl to jen tak aby mě snad rozproudil či co a bych to snad po něm chtěla já 🙂 😀 😀

lenicenka17
26. bře 2009

Jdu uložit mládě už mě tu pěkně prudí... 😒

blondynka400
26. bře 2009

lenerka, protože je pracovně pryč a ještě nějakou dobu bude 😒. Myslím, že ovu nestihneme.... 😖

luciasek, uvidíme,budu držet palečky, aby ano 😉

lenicenka, on je pbčas srandista co 😅

renník, ahoj, už máš práci hotovou? Doufám, že tam máš klid...

lenerka
26. bře 2009

čus těhulko 😉

lenerka
26. bře 2009

blondy

tak to je škoda
vy jste v Itálii a ještě ti cestuje?
hrozný být sama doma

luciasek001
26. bře 2009

Ahoj renník, tak jak to jde? 🙂

blondynka400
26. bře 2009

lenerka, no jo, je to tak..... Co se dá dělat, třeba se ovu o nějaký den opozdí a vyjde to. Nějak to neřeším, co se dá dělat....

Mně nevadí být sama doma, jsem na to hodně zvyklá, v čechách to byla pohoda, dokonce jsem se na to i těšila ale tady je to pruda. Večer nikam nemůžeš, pořádně není s kým a samotná ženská, to bohužel zde není bezpečné už vůbec...

lenerka
26. bře 2009

blondy
jak manžel odcestuje
tak já zbalím sebe a kačku a stěhujeme se za našima

blondynka400
26. bře 2009

lenerka, tak to já bych se v jednu dobu musela stěhovat asi pořád 😀 . No ale mě to fakt vyhovuje, neumím si představit, že by byl každý večer doma, je to o zvyku (ted mluvím o době, kdy jsme v čechách). Nemusím pak vysvětlovat že jsem přišla v deset večer z práce a ještě se mu nevěnuju a sedím na notesem, že sijdu sednou s kamarádkama a toršku se to protáhne a tak.... Tady je to hold blbé, ale co se dá dělat.

lenicenka17
26. bře 2009

blondynka400 jojo manža ten je vždy bavič společnosti...

lenerka
26. bře 2009

leni a co malej už spí?
kačka mě bohužel spala cca 30min.přes den,takže jí do postele dostanu po 21h
ale věnuje se jí tatínek,takže mám klídek

rennik
autor
26. bře 2009

Ale jo mám klídek, je tu 8 dětí ale jsou všechny v pořádku a vypadá to že půjdou brzy spát takže snad bude klídek celou noc. Práci si dělám pomalu není toho moc ale na co se honit ne? S ranníma se to fakt nedá srovnat to běháme celý den bez zastavení, domů vždycky přijdu vyřízená a usnu jako kotě. Navíc ty blbé 12tky ale marné vydržím to.

lenicenka17
26. bře 2009

Jo už je v posteli a jelikož už nepoledňuje tak bude za minutu tuhej.. koupu ho kolem 7 tak užbyl v pyžamu jen sme čurali a čistili zuby a už leží. 🙂 Než vždy vynesu nočník už odfukuje... 😉

lenicenka17
26. bře 2009

manža by sním taky byl aale malej je můj ocas 😒

dudunidu
26. bře 2009

blondy a jezdí manža daleko? Teď je mimo Itálii? Co takhle sednout do auta / do letadla / na vlak a je ho během ovu pořádně znásilnit? Určitě by se nezlobil!!! 😀

blondynka400
26. bře 2009

Renník, tak to je ta noční možná fakt lepší.... Ale to ,že tě nutí dělat 12 se mi fakt nelíbí... 😠

Lenicenka, alespoň se s ním nenudíš, ne? 🙂

dudunidu
26. bře 2009

lenerka a lenicenka: tak to máte doma fajn polovičky, že se večer chvíli věnují mláďatům a vy můžete za náma na pokec! 🙂 Taky si to tak jednou zařídím, hihi 😅

lenicenka17
26. bře 2009

blondynka400 já to užberu tak trochu jinak... než lidi co sním jsou třeb na muzice jen ten večer u stolu 🙂
Ale je fakt že tohle mě na něm zaujalo je člověk co mě umí fakt rozesmát...

dudunidu
26. bře 2009

Rennik přesně tak, s prominutím si nenechej s.át na hlavu!! 😠 Známá pracuje taky v nemocnici a říká, že každá sestřička, co u nich otěhotní, jde hned na rizikové, protože to rizikové je, a taky kvůli těm směnám. Pokud ti budou házet klacky pod nohy a nedokážeš se sama bránit, vezmi si třeba právního zástupce. Pokud se nepletu, nemusí to být člověk s právním vzděláním, jen někdo, kdo bude za tebe komunikovat. Třeba by pomohlo, kdyby si zašel s vrchní sestrou promluvit tvůj přítel, nebo si nechej vystavit papír z gyndy, že máš mít kliový režim a noční nejsou vhodné... I když kámoška taky říká, že nejhorší jsou denní, to se vůbec nezastavíte, furt samé příjmy, cooo... 😒

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, myslel by jsi, že jsem se asi zbláznila 😀. No je mimo itálii, navííc já v té době budu v čechách. Mám toho docela dsot a zrušit to nemůžu....

lenicenka, no já mám podobný typ chlapa, vždycky všechny kolem sebe baví, ale je pravda ře i doma se s ním rozhodně nenudím 😀

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, já to Renníkovi říkala, že může dělat akorát jednosměnný provoz a mx 8 hodin, nemůžou jí nařídít ani přesčasy. Ale prý se jí vysmály, že to není pravda. Asi jak budu v čechách tak si tam zajedu a budou se divit, udělám jim tam z toho kůlničku na dříví 😠 😀

rennik
autor
26. bře 2009

dudunidu: jo přesně tak na ranních se člověk nezastaví, furt jsou příjmy, pak se vozí na sál na operace, po operaci je třeba ty děti hlídat a do toho všeho obstarávat jídlo, léky, injekce, infuze, propuštění atd...... je to na pytel na nočních je fakt klid, ikdyž by se neměly dělat každopádně si na nich více odpočinu. Uvidím co mi poví doktor na gyndě, vím je moc fajn a navíc slouží nějaké služby i v nemocnici takže ví jaké to tu je. Tak třeba mě nechá na nemocenské dřív, klidně bych šla už od května. vůbec bych se nezlobila 😀 ale tak brzo mě asi nenechá, sice až uslyší kolik nemocí máme v rodině tak se z toho asi picne, ale mě je zatím docela dobře takže mě asi na nemocenskou nedá.

rennik
autor
26. bře 2009

blondy jéééééé to bude prima by si zasloužili sv.....ňáci jedni. 😀

rennik
autor
26. bře 2009

holky jste tu?????

kramlinka88
26. bře 2009

dobrý večer holky tak už jsem konečně zase doma v klidečku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru