Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
2. dub 2009

gab: Závidím 😉

matava
3. dub 2009

dobre rano holky...tak jsem se v pul sesty probudila s bolesti bricha.. ☹ ☹ jsem 35DC a uz krvacim, zda se mi, ze s bolesti to mam po vysazeni na stridacku, minule pri 42 jsem necitila skoro nic, mesic pred tim pri 39 jsem musela zustat doma, bylo mi hrozne spatne a skoro jsem ani nedosla na zachod jak mi bylo slabo...tak doufam, ze dnes bude lip..ceka me narocny den v praci a vecer jsme pozvani na jednu akci na druhe strane prahy, takze driv jak o pulnoci ani nebudem doma..
hmmmm.... ☹
tak drzim palce dalsim aktualnim snazilkam, ja si zas pockam...kazdopadne si hned dnes zavolam na objednani k mudr, zacnu zas pit kontryhel a zkusim teplomer a testiky od saji 😉
hezky den vsem, snad bude tak krasne slunickovy jako ten vcerejsi... 😀

kuratkol
3. dub 2009

matava: Já to mám stejné jako ty, jednou super a jednou šílený bolesti skoro na omdlení (Dříve jsem i omdlévala). Je to tím, že se střídá jedna a druhá strana při MS. Já to dostanu 5.4. a tentokrát mi vychází ta "lepší" strana 🙂.

Jinak DOBRÉ RÁNO 🙂

lenicenka17
3. dub 2009

Dobré ránko všem já MS čekám 6.4. tak potom začnem spolu zase měřit 🙂 Včera jsem už nstíhala dočíst byla jsem unvená malý zase prokašlal celou noc dnes jedem k mudr.aby jej aspoň poslechla....
Dnes bude určo krásně jako včera už se to klube 😎

magalinka
3. dub 2009

Dobré ranko všem - pří krásně slunečném PÁTKU !!!!
Holky, tak dnes jsem 31DC mrcha nikde a testy stále negativní , to vidím na pěkně opoždněnou MS to by už snad na testech něco mělo být vidět, ne ?

lenerka
3. dub 2009

megalinka a třeba budeš těhu
mě se první test taky ukázal negativní a byla jsem těhu 😉
tak budu držet palce,až MS nedorazí

lenerka
3. dub 2009

jo jo deska zas ůjdeme na celý den ven
včera v tý ZOO nás chytlo sluníčko na obličeji
máme barvičku

lenerka
3. dub 2009

manžel si vzal dovču
tak dělá řízečky 😀
a už jsme stihli i sexík
no uvidíme jestli MS dorazí
mám do 15.4.čas

terecka
3. dub 2009

Ahojky holky, teda tady toho pribylo 🙂 ja vas zdravim z Ostravy, kde taky naaadherne sviti slunicko a ja mam dneska skvelou naladu.. No, mozna k tomu prispelo i to, ze jsem si rano znovu delala testik a tentokrat tam byl // sice ta druha slaba, ale bylo to rozhodne vic nez v utery odpo nebo stredu rano (ze by april 😎 )
No, takze jsem se objednala k doktorce a 8.4. se snad dozvim vic 😉

kuratkol - ja byt tebou, tak nehazim flintu do zita, ja nemam absolutne zadne priznaky a test mi pripadal spis negativni nez pozitivni i v to utery, kdy jsem mela dostat MS, tak i ve stredu a vazne do ted ani necitim neco jako tehotenske priznaky, takze bud pozitivne naladena a treba to vyjde 🙂 a kdyz ne ted, tak treba pristi mesi... 😉

terecka
3. dub 2009

jejda, uz neumim psat.. to posledni mel byt mesic 😀 Jinak ja se taky 'pochlubim' - svagrovka porodila 4.3. krasnou princeznicku Karolinku.. tak snad ji od nas pribyde nejaky ten bratranek nebo sestrenka 😉

kramlinka88
3. dub 2009

ahoj holky, chci Vás všechny jenom hrozně moc pozdravit. Moc na Vás tady v lázních myslím 😉 Mějte se všechny moc krásně a doufám, že než se vrátím, bude tabulka celá růžová 😉 Moc všem držím palečky 😉 Tak papa

kramlinka88
3. dub 2009

jo a ještě MS dorazila, takže ten výsledek byl správný, ale teď už vážně letím, mějte se pa 🙂

luciasek001
3. dub 2009

Přeju pěkný večer, koukám, že je tu dnes nějak mrtvo. Dneska bylo opět krásně, byli jsme se projít a procházku jsem ukončili oroseným pivčem, paráda 😀 Jinak to docela jde, je prima, že je víkend.

lenicenka17
4. dub 2009

Přeji krásné dobré ránko,
Holky jak hluboko se má měřit BT??Mě tak včera napadlo zda to dělám vůbec dobře... Tak jsem zkusila 2polohy jako různě hluboko a dělalo to i 0,5 rozdíl 😕 😕 😕 😕

matava
4. dub 2009

dobre rano holky, jsem tu jen na skok, v praci jsem vcera prezila diky panadolum a vecer uz to bylo uplne v poho, sli jsme spat az ve tri rano = hrali jsme poker u kamaradu 😀 no ale aspon jsem mohla pit 😉 dnes nas taake ceka narocny den, ale radeji bych byla venku na slunicku, venku je krasne.
objednala jsem se vcera rovnou k doktorce, jdu k ni ve 14DC, tak by mi mohla rict jak to tam vypada a kdyz tak si rovnou necham neco predepsat...

matava
4. dub 2009

lenicenko, take jsem o tom uvazovala, ale beru to tak, ze asi nejdulezitejsi to je, merit to stale ve stejne poloze a tak hluboko jak tobe to vyhovuje...ale proste stejne...tak jako tak digi teplomery ukazuji jinak nez klasicke...spis jde asi o to, koukat jak ty stupne skacou a koukat pak na krivku...
takhle nejak si to planuji ja, tedy az skonci MS 😉

lenerka
4. dub 2009

ahoj

jsem tu taky jen na skok
venku krásný počasí od 9jsme byly s Kačkou venku a pohoda
za chvíli jedeme na chajdu večer se vracíme a zítra to slíbené ZOO

miluju teplo

lenerka
4. dub 2009

a těch těhulek co je venku
tak se musíme holky snažit ať patříme mezi těhule a brzýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😉 😉

dudunidu
4. dub 2009

ahojky holky, taky jsem tu jen na skok, zdravím vás a letím zase pryč, venlkuje krááááásně! 😀 Jinak dnes večer se jdeme snažit, musím si udělat ovu testík, včera jsem měla takřka nepozorovnatelně slabou růžovou čárku (ale už 2. den, uf), snad bude dnes už silnější... 🙂

benjit
4. dub 2009

Ahoj holky, hlásím se, že se snažíme a snažíme, ale teplotu si neměřím, ovulaci jsem měla asi včera, bolelo mě břicho jako při menstruaci a byla jsem přesně v polovině cyklu, takže ovulaci poznám dobře... Testík si udělám jakmile mi nedorazí menstruace. Jinak jak je teď hezky, tak trávíme volný čas na písku... takže celkem pohodička

petronelas
4. dub 2009

Ahoj holky! tak po dlouhý době jsem tady i já.Mám problém. 😠 6.4. jsem mněla dostat menstruaci,ale zatím nedostala.Podbříško mně bolí stejně,jako bych to už každou chvíli měla dostat.čekám,čekám,ale pořád nic.
Dokonce jsem si všimla bílí výtok.Prsa mně nebolí,žádné těhotenské příznaky nemám.
Tak kde to vázne?
Těhotná chci být,ale před 2 týdny jsem byla na preventivní prohlídce a doktor nic neviděl.
I kdybych byla těhotná,tak se mi to zdá strašně brzy od návštěvy doktora.Je možné,že už by se to povedlo?

petronelas
4. dub 2009

Myslela jsem 3.4. ne 6.4 😅

dudunidu
4. dub 2009

Ahojky Petroneas, nejsem zrovna přeborník v této oblasti, ale četla jsem, že doktor nic snad nevidí dříve než 6. týden těhotenství... 😕 Navíc pokud dobře počítám, menstruaci jsi měla dostat teď a ovulace bývá v polovině cyklu, pokud máš cca 28 dní a před těmi 14ti dny jsi tedy byla zrovna na vyšetření, tak to bylo asi v době, kdy bys měla těsně po oplodňujícím styku nebo těsně před. Tím pádem doktor ani neměl co vidět???

petronelas
4. dub 2009

No nevím,ale necítím,že bych měla něco jinak.Představovala jsem si,že budu něco cítit,když budu jednou těhotná. 🙄

petronelas
4. dub 2009

dudunidu:
myslíš,že jsi můžu už udělat test a že by to už mohlo být poznat?

dudunidu
4. dub 2009

Benjit to je super, že tu ovulku takto krásně poznáš. Tak na to hezky skočte! 😀

Já mám ještě holky jinou otázku - už třetí den mám na ovu testíku velmi slabou druhou čárku. Předevčírem teda ešla vidět skoro vůbec, včera podobně, dnes trošinku víc. Myslela jsem, že jeden den bude slaboučká a druhý hned silnější, hmmm. Namísto toho 3 dny po sobě takto slabé??? To se mi zdá divné, ale nikdy dříve jsem si ty testy nedělala, takže fakt nevím... Třeba to takto někdo mívá? 😅 😕 Myslíte, že třeba už zítra to konečně bude pozitivní test (2 stejně růžové čárky?) Já furt čekám čekám, hmm... 😒

dudunidu
4. dub 2009

petroneas, pokud si uděláš test z ranní moči v den, kdy se měla dostavit menstruace, tak určitě už by to mělo být vidět!!!! 😀 Takže už můžeš v klidu testovat!!! Máš nějaký doma???

A jinak spousta těhulek už tady psalo, že ze začátku na sobě nic nepozorovaly, takže to klidně těhotenství být může!!! 😀 Držím palečky!!!

petronelas
4. dub 2009

Tak já ho co nejdřív zkusím.Mám test doma.......Bojím se,ale zklamání.Nevím,jestli nemám ještě raději počkat.
BYla bych ráda,kdyby nepřišla a byla bych těhu 😀

dudunidu
4. dub 2009

Petroneas a pokud by ti na těhotenském testíku vyšlä čárečka, i kdyby jen nepatrná, tak už to znamená těhotenství, budeš-li sï ty testíky dělat poté ještě později, třeba ob den, tak se ta intenzita čárečky vyvíjí zhruba takto:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dudunidu
4. dub 2009

petroneas, já bych radila nečekat, není proč 🙂 Radši ať víš, na čem jsi, ať už je výsledek jakýkoliv. Samozřejmě ti budeme moc fandit, abys byla! 🙂 Ale jen ranní moč, jinak testík nemusí ukazovat správně....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru