Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Pozitivní test bych měla mít dnes, tak jako každý měsíc v tuhle sobu. Jen testy mi došly 🙂 😀

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, a zaběhne koupit a nebo na to kašleš? Ono jestli víš že bude pozitivní a měříš teplotu, tak to stejně nemá smysl, ne? 😉

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Uvidím.... stejně půjdem na nákup, tak možná koupím...

blondynka400
19. dub 2009

kuratko, no uvidíš 😉 . Každopádně přeji hezké snažení 😵

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Nedělám si velké naděje. Tento měsíc mě vůbec nebolí v podbřišku jako jindy touhle dobou...

kramlinka88
19. dub 2009

ahoj holky tak už jsem konečně doma z těch lázní 😉

kuratkol
19. dub 2009

a těhotná ? 🙂

kramlinka88
19. dub 2009

kuratkol: no tak to se teprve uvidí 😉

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, ono je to fakt jak kdy a navíc fakt se říká, že po vyssazení Ha je to dost cítit a postupně se to zmněšuje. Ono taky hodně záleží nakolk máš podbříšek citlivý, to je také hodně individuální 😉

kramlinka, ahhoj holka, a jak se cítíš po lázních? Pomohli ti v nečem? 🙂

kramlinka88
19. dub 2009

blondy: ahojky no cítím se skvěle, a jestli mi lázně pomohly to ukáže až čas, ale byl to skvělý relax 😉

blondynka400
19. dub 2009

kramlinka, tak to je hlavní 😉 Jdeš zítra do práce nebo jak to máš?

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Ovu test jsem zakoupila, ale čárka je o dost slabší než včera, takže pravděpodobně by byla silnější než kontrolní někdy včera večer nebo dnes dopoledne....

kramlinka88
19. dub 2009

blondynka: mám dobrého obvodaka takže do konce dubna mám nemocenskou. Tudíž bych měla nastoupit 1.května, ale protože je to státní svátek a pátek, tak nastupuju v pondělí 4.května 😉

luciasek001
19. dub 2009

Ahoj holky, tak jsme přišli z venku, dneska je podstatně lépe než včera.
Kramlinka, tak to ti závidim, že do práce nemusíš. My máme ted docela fofr v práci kvuli těm svátkům v květnu a nějak mě to přestává bavit. Hodila bych si klidně pár dní volna.

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, tak uvidíš, co na to BT 😉

kramlinka, no to se tedy máš, to máš dobré "prázdniny" 😀

luciasek, kdy to vlastně plánujete jet do té Itálie? to je asi až za dlouho, co? 😕

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Jak by měla vypadat ? 🙂

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, den po ovu musí stoupnout a pak se minimálně 3 dny držet vysoko. Jinak když si uděláš čáru nad nejvyšími teplotami z fáze před ovu, tak až do Ms by se to mělo držet nad. Ale tohle všechno ti fertility vyznačí sám. Tedy ovšem když je to standartní, nestandartní kroky moc nezvládá..... 😉

kuratkol
19. dub 2009

No tak to uvidíme....

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, to určitě. A jak jde snažilkování? Lepší než minulý měsíc? 😵

luciasek001
19. dub 2009

blondy, jedeme do Talošky 1. týden v září takže ještě za dlouho ☹

kuratkol
19. dub 2009

blondy: Zatím nic moc... jen jeden pokus a dnes snad bude druhý.... ale snažím se na to tak moc nemyslet... takže řeším teď i jiné věci.... zítra zas do práce 😒

blondynka400
19. dub 2009

luciasek, hm, tak to je, já myslea že někdy v létě..... 😒 A do té doby žádná dovolená nebude? 😕

lenicenka17
19. dub 2009

Ahoj holky přeji pěkný večer,my dnes nebyli celý den doma.
Pořád mám MS ale dnes konečně vypadá že slábne,teda tak silnou a dlouhou sem snad ještě ani neměla..
Blondy:tak čekám na toho mafiánu ju 😉

blondynka400
19. dub 2009

lenicenka, ber to tak že máš kvalitní sliznici 😉
No hned zítra ho začnu schánět? chceš nějakého hodně drsného? 😎
Jak je jinak, už je to lepší? 😉

lenicenka17
19. dub 2009

No volala jsem mamce a prý je klid.. Zatím!!!Než se zase něco najde a začne kvůli tomu řádit.. Ach jo ☹ Nejhorší je že to odnáší úplně nevinný člověk.
Jo drsnýho co trhá nohy ,ruce a zuby za živa 😀 😀 😀

lenicenka17
19. dub 2009

a ta kvalitní sliznice- to jako co znamená.. Nebo prostě trošku to rozveď!!!K čemu je to dobré a tp. 🙂 Asi tupé otázky,co?? 😕

matava
19. dub 2009

ahoj holky, teda skoda, ze zrovna nemam obdobi ovu, manzik se snazil nejen predevcirem ale i vcera, snad ho to pak neprejde 😉 vikend utekl jak voda a dalsi tyden pred nami, tesi me, ze jen 4dny, kdyz pak odlitame a i ty 4 dny mame uplne nabity..lepsi, ze se takhle stale neco deje, aspon nam to tady utika 😀
lenicenko, do IP jsem ti napsala mailik 😉

blondynka400
19. dub 2009

leni, ok, ok, doufám že tu tedy nějakého extra drsného najdu. Jen aby jsi ho pak zaplatila 😀
V pohodě... Kvalitní sliznice znamená, že má endometrium dostatečnou výšku a tím pádem se embryo dobře zahnízdí. 😉 Ale silná menstruace 100% kvalitní sliznici nezajištuje. Ale jako útěcha je to dobré, ne? Už jsi zakoupila ty bylinky? Měla by jsi je už pít, aby to mělo dstatečné účinky tento cyklus 😉

luciasek001
19. dub 2009

blondy, my to máme spojený s poslednim týdnem v Rakousku a pak se přesuneme do Itálie. A před tím zatim jinou dovču naplánovanou nemáme.

blondynka400
19. dub 2009

matava, ahoj holka, tak snad mu to vydrží i do té Belgie ne? 😵 Kdy jdeš na tu folikulometrii? Až se vrátíte nebo ještě před?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru