Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

snazilkadd
5. srp 2009

Blondy, mám dotázek. Jak utrogestan ovlivňuje BT? Ptám se proto, že fertilityfriend mi vyznačil krásnou ovulku červenou čarou, ale jakmile jsem tam přidala info, že jsem brala progesteron (což je utrouš, že jo), tak to ten kříž udělalo jen čárovaně. Sakra, proč jako? Přikládám svůj grafík... http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

pavlisa
5. srp 2009

na kurz tantrického seksu,hihi
Ne, na franinu. Před dvěma lety jsem se na ni vykašlala a teď jsem si řekla, že je čas oprášit mozkové závity.

Tak to je výborný, že se mnou jdeš do raka, to jsem ráda 😉
Ae neboj, býk je tady dobrej, no fakt.

pavlisa
5. srp 2009

jinak ten tvuj grafik vypada moc hezky..podle teploty a ovu testu je to pekna ovuse..

snazilkadd
5. srp 2009

haha, no ta fránina taky může mít erot. podtext, záleží na lektorovi 😉 😀

Jojo, grafík vypadá dobře, akorát ty vysoké teploty jsou dané tím utroušem... takže je otázka, jakou to má vypovídací schopnost, hmm. No uvidíme, ale moc šancí tomu nedávám, to bych byla skoro panenka Maria (bez urážky), kdybychom počali hned napoprvé (teda poprvé co bylo zralé vajíčko) 😅

kuratkol
5. srp 2009

Mooooc bych ti to přála !!!! 🙂 Tak se snažte 🙂

gab123
5. srp 2009

Ahoj holky je pořád tak pěkně že k pc nechodím!
Co je tady nového jste všechny v pořádku?je tu nové těhulky?
Mi jsme zatím o.k zitra mě čeká cukrovka!Jinak vše v pořádku je mi dobře až moc 😀

snazilkadd
6. srp 2009

Ahojky Gab! No myslím, že nové těhu ani moc ne... V poslední době se tu scházíme hlavně Eliška, Matava, Kuřátko, Pavlisa a já - z řad netěhu... A samozřejmě naše velká pomoc a expertka na těhu Blondy 😀

Jak to myslíš, že tě zítra čeká cukrovka? Jako testy, jestli je mimi OK? Já nějak nemám přehled o tom, jaké testy a v jaké fázi těhotenství se mamince dělají... Vím o krevních a někdy i odběr plodové vody, ale to je myslím hodně riskantní... 😕

Jinak holky, můj grafík vypadá vyloženě krásně: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd
Nicméně to nic neznamená, jedině teda to, že konečně byla prokazatelná ovulka!!! 😀 Poprvé od února! 😀
Bohužel mám teprve 8.DPO, takže vím, že mi ty teploty klidně klesnou za 6 dnů, těsně před MS, hmmm. Ale uvidíme... No, kdyby to vyšlo, tak beru i toho mimíska bejčka! 🙂

blondynka400
6. srp 2009

snazilka, tak až je budeš mít a budeš chtít... Počet není úplně ro nejdůležitější, záleží kolik bylo mm spermatu, jakou mají morfologii a rychlost. Rozhodně ale nemůžu souhlasit s matavou a nadsamcem, to bohužel opravdu není.... Zas na druhou stranu jestli bude morfologie ok a pohyblivost také, není důvod, proč by se s tím nedalo otěhotnět 😉
Protože utroš zvyšuje teplotu. Je to v podstatě progesteron, který jinak vylučuje folikul, neboli žluté tělísko, po ovulaci a tím pádem dojde ke zvýšení teploty.

gab, ahoj holka

pavlisa
6. srp 2009

no fakt je krásnej, ten grafík.

A víš co, i jedno načasování stačí 😉
Strašně bych ti to přála!

blondynka400
6. srp 2009

pavlisa, jojo, máš pravdu, i jednou stačí 😀

snazilkadd
6. srp 2009

díky holky 🙂 Néé, já samozřejmě vím, že není nadsamec, ale psychika dělá hodně, tak ať si to radši myslí. 😀
Jinak jsme měli asi 5 ml, to jsem viděla v té zkumavce a na morfologii i pohyblivost jsem se po telefonu ptala a jen mi řekli: OK, nediktovali mi přesné info, ale v ten čtvrtek 20. si to určitě vyžádám. Jinak holky, v neděli odjíždím na dovolenou a budu zpátky až toho 20. 8. večer, tak já jen, ať si nemyslíte, že na vás prdím, to určitě ne🙂)) Ale pochybuju že bych tam měla někde přístup na net, pokud jo, tak na vás přijdu juknout a napíšu vám, jestli mrcha dorazila... Čekám ji kolem 13. srpna...

snazilkadd
6. srp 2009

Mimochodem, už se moc těším na náš dnešní srazík🙂) Blondy, šup na ňákej aéééroplán směr ČR🙂)

pavlisa
6. srp 2009

no tak to teda ne, to se na žádný přístup k netu nemůžeš vymluvit, pěkně nám pošleš z dovolené pohled
😀 😀 😀
stačí napsat - holky, na testu mám //

a my už budeme vědět, od koho to je 🙂

snazilkadd
6. srp 2009

haha, rozkaz šéfe! 🙂 Ne, vážně, pokud bych na testu měla //, tak se připojím i z Marsu! 😎

kuratkol
6. srp 2009

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

kuratkol
6. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

snazilkadd
6. srp 2009

hehehe. 😀 Mám dneska nějakou obzvlášť dobrou náladu. To bude tou konstelací měsíce a planet a co já vím čeho, alespoň podle astrologa mám zrovna dnes supr trupr šance na početí🙂) A horoskop mi dělal pan Stříbný, kapacita v astrologii.... I když, já jsem taky takový nedůvěřivý Tomáš - teda nedůvěřivá snažilkadd 😉

pavlisa
6. srp 2009

no tak to tě nemůžeme dneska večer dlouho zdržovat, když je dneska ten nejlepší den 😀 😀 😀

kuratkol
6. srp 2009

Já mám zítra ovulaci ...héééč

luciasek001
6. srp 2009

Ahoj všem, tak jak se vede? U nás celkem v pohodě. Jen mě to přestává bavit v práci. Ale to je asi normální.

kuratkol
6. srp 2009

Taky mě to nebaví v práci, ale to je asi normální....

blondynka400
7. srp 2009

luciasek, no konečně jsi se taky ukázala 😎

kuratkol, mně to náhodou v práci bavilo 😀 . Jak jde snaženíčko, když máš tu ovu? 😵

snazilka, tak si tu dovolenou hezky užijj.... Jinak jsi se trefila, letadlo směr Praha mi startuje zítra ráno a budu tam dokonce celý týden 😵 😀

kuratkol
7. srp 2009

blondy: Na testu silná čárka dnes ráno, ale stále není silnější než kontrolní. Tak ovu asi zítra !? Co plánuješ dělat v ČR?

snazilkadd
7. srp 2009

Blondy, jůůů... to je smůla, mohly jsme dát srazík a budu zrovna v prčicích... Teda jedná se o krásné přímořské Prčice, to zas abych se nerouhala 😀 Včera jsme se sešly s Pavlisou a Matavou, super babinec! 😅

blondynka400
7. srp 2009

snazilka, hele všechno je lepší než nic ne? 😉 . No já dám nějaký srazík nejdřív tak v prosinci, až budu v čechách na dýl, jinak to mám vždycky v těch pár dní tak našláplé,že nic nestíhám.... Hlavně že jste holky pokecaly 😉

kuratkol, tak jako vždycky, nějaká ta kontrola a pak samé návštěvy. Je to vždycky fakt náročný, každej človéček si myslím, že když jsem v čechách, tak si na něj musím udělat čas, jenže ono to někdy fakt nejde 😝 😀

Jinak během chvilky přidám do albíčka fotku bříška, schválně jestli uvidíte rozdíl 😀

pavlisa
7. srp 2009

ahoj holky, huráá je pátek!
Sice mám trochu křeče z MS, ale můj přítel Ibuprofen mě určitě zachrání 🙂 a pátek si tím nenechám zkazit.

Pěkně jsme včera pokecaly a víc než o snažení tak o drahých polovičkách, co? 😀 😀

blondynka400
7. srp 2009

pavlisa, až tak jo? Tedy chudáčci, to jim muselo zvonit v uších 😀

pavlisa
7. srp 2009

no je nějaké lepší téma, když se sejdou tři ženské? 😀

blondynka400
7. srp 2009

pavlisa, no většinou ani ne 😀

snazilkadd
7. srp 2009

hahaha to teda jo... 😀 pěkně jsme je prodrbaly, byla to 3,5 hodinová debata!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru