Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
29. zář 2009

Kualaličku mytotiž budeme mít u porodu dulu, ke to známá z přeporodního kurzu, z počátku jsem si tím nebyla jistá ale po dohodě s manželem jsem se rozhodla že chci aby tam byla. A to z jednoho prostého důvodu. Můj manže se hrozně bojí doktorů a všeho s něma spojené takže si sám sebou není jistý jestli u porodu vydrží nebo to nebude dávat anavíc dělá na směny takže mu to ani nemusí vyjít tam dojet a proto tam nechci být sama kdyby náhodou....... Takže asi tak. A do porodního plánu jsem toho moc nevymýšlela jen jsem kladla důraz na to že u porodu nechci studenty lékařských fakult a holky ze zdravky protože se hrozně stydím 😖 takže žádné divadlo. No a pak jsem je tam prosila o umrtvení hráze před šitím kdyby náhodou došlo k nástřihu což asi dojde. 😒 Jo a právě ta dula za mě bude vyřizovat veškeré ty formality s papírováním atd... 🙂

rennik
autor
29. zář 2009

lener ne fakt se neboj já jsem byla šikovná a nikam do výšek jsem nelezla. Jinak mám taky dneska akční miminko, Luki se vrtí a občas mi uštědří pořádný kopanec až to zabolí 😔

lenerka
29. zář 2009

no já epidurál neměla
a když mě šily,tak jsem to ani nevěděla
takže mě určitě něco píchli 😉 bylo to jen trošku nepříjemný,ale dalo se to vydržet
trhání osmičky bylo horší 😖

dudunidu
29. zář 2009

ahoj kočky, tam jsem telefonovala na výsledky kultivace ejakulátu a máme nějakého streptokoka, musí se to přeléčit. Víc nevím, v pátek půjdu na folikulometrii a vyzvednu ty léky...Tak doufám, že to není nic vážného a že se nám po přeléčení zlepší i spermiogram... Moc jsem se o tom na netu nedočetla...Ještě mě štve, že tam nebude zrovna můj gynekolog, který by mi vše vysvětlil a pořádně mě vyšetřil, ale nějaké cizí doktorka, mladá, no snad se na folikulmetrii a předepsání léků pro manžu nedá nic zkazit 😅

rennik
autor
29. zář 2009

ahoj dudu no tak je to možná na dobré cestě co??? Možná že když se ten bacilek jeden přeléčí tak se i zlepší šance na mimi. A na tu folikulometrii ti moc držím palce aby dopadla co nejlíp 😉

lener stejně tě obdivuju že jsi to zvládla i bez epidurálu, já taky chci ale kdoví jak bude. 😅

matava
29. zář 2009

ahoj holky, prubezne vas docitam, jinak moc nestiham, furt nekde litam...
takoveho mensiho modryho konika mam i v praci, kolegyne za chvili odchazi na materskou, tak je stale temat dost..vcera se probirala jmena, dnes porody a plinky.. 😉
dudu, tak s folikuli te predbehnu, jdu ve ctvrtek_ zitra jedem na fotbalovy vylet do nemecka, vratime se z neho ve ctyri rano ,takze doma tak v pet...no a v devet mam jit na otisk nahradniho zubu na zizkov, pry je to zvraceci nechutarna...v 11.30 jsem objednana do petrovic na tu gyndu ve 13DC (puvodne jsem mela jit dnes, ale ma dovcu, bude zjistovat jak reaguji na clostyl..) a v 15.30 jdeme s manzou na prvni konzultaci k andrologovi na prahu 7....takze mazec...az tedy nejak ve ctvrtek vecer doputuji, ozvu se s novinkami... 😀

rennik
autor
29. zář 2009

ahoj matav tak to pakurčitě napiš co a jak , budeme na tebe myslet 😉

luciasek001
29. zář 2009

Ahoj holky, hlásím se po menší odmlce. Malovali jsme Filípkovi pokojíček a byl odpojený počítač a v práci net nemám. Jinak taky máme novinky, nic příjemnýho. Asi jsem v neděli u tchýně na zahradě nastydla a rozjel se mi zánět močovýho měchýře do toho mám nějaký zánět na ledvinách, takže jsme na antibiotikách tak snad to oba ve zdraví přežijeme. Doma zatim nejsem, uvidim jak to budu zvládat. A co je tady nového?

rennik
autor
29. zář 2009

Jéé ahojky Luci tak to bude Filípek???? Moje segra taky chtěla Filípka kdyby se jim teď narodil chlapeček, nakonec mají Nelinku. Je to moc pěkné jméno. 🙂 A docela Filípkovi závidím že bude mít svůj pokíček my se budem bohužel mačkat v jednom prostoru, na další uvolněný pokoj to zatím v blízké budoucnosti nevypadá ☹ No tady je novinek nebo spíš nenadálých událostí dost, skus si něco málo přečíst. S těma antibiotikama bychto tak černě neviděla, jsiuž 27tt a nemělo by to prckovi ublížit, víc by mu ublížilo kdyby se to nelíčilo, po porodu mu možná budou sledovat moč jestli nemá zánět. Honzova mamina měla zánět močáku když ho čekala a ležela s ním jdeště jako těhotná i v nemocnici tak od ní vím že mu to pak kontrolovali ale jinak byl zdravé dítko i přes ATB. Mě zas tvrdne břicho takže jsem na magnezku a sedím doma na zadku. A k tomu se přidaly takové ty neduhy těhu, jako nespavost, bolesti kloubů, únava, bolesti v křížích atd... Ale to neva hlavně že je Luki zdravý a už se na něho moc těšíme... Už aby byl aspoň listopad, já už se nemůžu dočkat až ho budu mít u sebe. 🙂

luciasek001
29. zář 2009

ahoj renčo, dík za uklidnění, předepsal mi je gynekolog tak snad ví co dělá. Každopádně jsem si vzala teprve 1.prášek a zatim zlepšení 0. Takže docela trpim. Jo jo dohodli jsme se s manžou na Filípkovi, oboum se nám to jméno líbí. Rodina nám to taky schválila takže máme vystaráno. Jen to ted nesmí být holka 🙂 My mu taky závidíme že bude mít svůj pokoj, ani jeden jsme ho neměli a on si tu bude vegetit 🙂 Vymalovali jsme na příjemnou žlutou. V sobotu ještě zajedeme pro komodu s pultem. A můžeme montovat. Taky toho na mě začíná být moc. 7.10. jdu na kontrolu tak to asi pracovně odpískám a zůstaneme doma. V kříži mě taky bolí, lítám furt na wc, nohy mi natékají, únava. A malý se rozdovádí vždycky když si sednu a zklidnim se.

rennik
autor
29. zář 2009

jojo to znám moje dítko je nadměrně aktivní hlavně večer a hlavně ty jeho kopance už mě začínají pěkně bolet, takže je to občas docela záhul se třeba v klidu vyspat. No ale marné asi to k tomu patří. 😀

luciasek001
29. zář 2009

taky se začínám těšit až bude leden a bude to za námi a pak se budeme kochat mimčem 🙂 Neboj, tobě to uteče už rychle, doma je asi nuda, ale pak se nudit rozhodně nebudeme 🙂

lenerka
29. zář 2009

luci

tak já byla doma od 4a půl měsíce
a vůbec jsem se doma nenudila naopak
v klidu jsem si na mimčo všechno připravila
x knížek jsme přečetla
prostě pohoda klídek

mě to doma prospělo
a kačka byla pak strašně hodný dítko 😉
prostě poznala,že maminka byla v klidu

vybrali jste moc pěkný jméno
a malý se má,že bude mít svůj pokojík
Kačka ho bude mít až ve 3letech až s epřestěhujeme do nového

lenerka
29. zář 2009

antibiotik se neboj
přeci jen už jsi ve 27tt
určitě ti brzy zaberou

já vím co to je zánět močáku
než se kačka narodila tak jsem s tím trpěla
ale naštěstí už mám pokoj

lenerka
29. zář 2009

jo holky jak jsem tu psala ,že jsem dostala na ty žíly prášky
tak jsem šla do lékárny a zeptala jsem se jestli je vůbec jako těhotná můžu
paní magistra se ptala v jakým jsem trimestru
a pak se podívala do PC
tak mě upozornila,že ty prášky co mě Dr.napsala,že těhule ani kojící ženy nemůžou
a to jsem to měla brát 3xtýdně
ještě,že jsme se zeptala
prý to mohlo ublížit mimču

paní Dr.si asi něco vyslechne!!!!jsme z toho smutná
porodím a jdu od ní
přeci jen je to stará ženská

rennik
autor
30. zář 2009

lener teda koukám jako blázen 😲 jak si to mohla dr dovolit ti předepsat něco co by miminku mohlo ublížit????? teda mě by asi trefil šlak nebo co, kdybych je začla jíst a pak to zjistila.... hrůza ještě že jsi je nejdla. No jo ale co teď když nemáš prášky??? existujou snad nějaké jiné... já jsem taky ráda že jsem odešla, chodila jsem k jednomu doktorovi který má před důchodem a ne že by byl zlý, ale jak se říká, byl to stará škola a zastával takové ty staré názory a nikdy mi nedokázal odpovědět na nic co jsem se ho zeptala, vždycky jen kolem a okolo a vlastně jsem se nic nedověděla. Takže jsem přešla a NIKDY bych neměnila můj dr je prostě skvělý!!!! A navíc strašně krásně voní a je hezký 😀 😀 😀 každá kdo k němu chodí je z něho paf 😀 😀 😀

Luci to je fakt nudit se nebudem, takže je třeba využít volných chvilek a odpočívat 🙂

kualalik
30. zář 2009

rennik, chci objednat k tvýmu doktorovi 😀 😀 😀 hmmm,krásně voní a je hezký 😀 to je něco pro mě 😅 😀

kuratkol
30. zář 2009

Ahojky holky, jsem 41 DC a stále nemám MS, už jsem byla na injekci, která by mi měla vyvolat prasknutí cysty a pořád nic ☹

lenerka
30. zář 2009

renčo

tak mě by doktor nevadil
a pěkný a voní
to bych se asi styděla 😅

lenerka
30. zář 2009

jo na gennetu dobrý
mimčo má už přes 400g
má všechno co má mít
a je to HOLKA
největší zklamání pro kačku chtěla bráchu Davídka
teď budu řešit jméno pro holku
nějak se nemůžu rozhodnout!!!!

Natálka Nikolka Kristýna Lenka Anna Hana 😀

lenerka
30. zář 2009

kuratkol

to je mě líto
snad budeš brzy ok 😉

kualalik
1. říj 2009

kuratkol, já taky měla ten předposlední cyklus takový dlouhý, 45 dní trval a píchli mi na to dvojitou dávku Agolutinu a teda je fakt, že myslím do pěti dní to přišlo... ☹

lenerka, gratuluju k holčičce 😵 No tak Kačce časem pořídíte třeba brášku 😀 a věřím, že teď to rozhodování se jménem bude těžký 😀 i když, my teda máme jasno v holčičím jménu, spíš se nemůžeme dohodnout na klučičím 😅

lenerka
1. říj 2009

kualalik jestli to není tajný
jaký jste vybrali jména?

lenerka
1. říj 2009

ne né ani za nic
do třetího dítěte nejdu
100%by to byli dvojčata a zase ženský 😀 😝

kualalik
1. říj 2009

lenerka, písla jsem ti do IP 😎

rennik
autor
1. říj 2009

kualaličku tak já tě objednám aspoň si čichneš a pokocháš se 😀 😀 😀 😀

lener jééééééé holčička teda ty se máš, já bych si vybrala Nikolku jako jméno, my jsme si vždycky říkali že kdyby jsme jednou měli dvě holky tak první by byla určitě Terezka adruhá Nikolka. No a určitě to bude tak že budeme mít dva kluky 😀 Takže Luki a pak podle mého přání Matyášek 😀

rennik
autor
1. říj 2009

jeeeee kualaličku tak se dívám žebudeš mít kočárek Verano Vario od Firkonu my ho taky chcem, původně jsme chtěli černý s kytičkama ale nakonec mě manža přesvědčil a rozhodujeme se mezi oranžovou a zelenou tak jsem zvědavá jaký nakonec koupíme, chystáme se jet ho koupit koncem října. 🙂

matava
1. říj 2009

ahoj holky, tak po narocnych dvou dnech jsem zpatky.. 😉 oktoberfest i fotbal super, jen navrat v pet rano a vstavani v pul osme bylo krusne...nastesti aspon tam svitilo slunicko a bylo fajn si pokecat s mistnima 🙂
k zubarce jsem dojela o pulhodky pozdeji, jelikoz na zahradaku horel kamion a komplet zablokoval dopravu a aby toho nebylo malo, u zubarky jsem sedela hodku, otisky noveho zubu musela delat na dvakrat..moooc prijemny 😉 takze jsem to jen tak tak stihala na UTZ...mam 16mm v 13DC, v pondeli jdu jeste jednou pro jistotu jestli to fakt vyroste na tech dvacet a od pristiho mesice zkusime clostyl jednu tabletu denne...chtela po mne i kontakt na carodejku, jen to asi bude spatny tip, kdyz fakt jen tezko otehotnime prirozene, jak mi predpovedela...
ted odpo jsme byli u soukromeho androloga...za prvni konzultaci a vysetreni utz a nekompletni hormony jsme dali tri tisice...hlavne ze jsme oba pred vyplatou... 😒
....takze mame potvrzeny, ze ta azoospermie je vrozena vada, moc mala osa ci co, jen nejakych 27, ma byt neco pres 45 tusim..taky to, ze ma zvetseny prsni zlazy a o FSH a TST ani nemluve jasne ukazuje, ze nalez je blby...no takze si mame rozmyslet, jestli pujdem na tesa mese za 35tisic, ale sam doktor tomu moc sanci nedava...
kdyby mel nekdo tip na dobreho endokrinologa v praze, tak napiste , prosim 🙂

rennik
autor
1. říj 2009

Ahoj matav teda tos měla krušný den ti povím, škoda že to tak dopadlo, koukám na ty ceny jsou fakt šílené, ale z druhé strany co by člověk pro miminko neudělal že. Já ti bohužel neporadím jsem z opačného konce republiky takže ti můžu akorát držet palce aby se nějaký dobrý endokrinolog opravdu oběvil a pomohl vám.A jak se rozohodujete půjdeš na ten zákrok nebo ne???papa měj se

matava
1. říj 2009

no ja chci aby na tu operaci sel trebas nekdy o vanocich, jenze problem je nacasovani a penize...on to chce taky, ale ma hrozne moc pochybnosti, ze to je zbytecne..bere to hodne pres penize...premyslime o podnikani a on z toho sili, ze by ted mel dat vypoved..tak se to snazim odlehcit hlaskama typu, ze kdyz uz si stejne planujem vzit uver, tak ho rovnou castecne i pouzijem na tuhle operaci a celkvoe si ho vezmem o trosku vyssi, abychom pri tom rozjezdu zvladli splacet hypoteku 😉 ale je mi ho lito...koukat se na nej jak tam tak zkrousene sedi na te zidli... ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru