Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
10. kvě 2010

lener, proč s ní musíš na gyndu? Doporučila bych asi nějakou paní doktorku, ať z toho malá nemá trauma a taky jí to předtím hezky vysvětli... Já teda taky v dětství byla, už si ani nepamatuju proč...

Blondy: no tak já teď tu náplast sundala, ráno jsem volala na gyndu a tam mi nějaká doktorka řekla přes setřičku, že ji mít můžu, achjo 😕

Jo holky a budu kupovat tento kočárek z druhé ruky - Emmaljunga, byl levný, věřím, že je i kvalitní a zachovalý🙂 A hlavně dobrý teréňák k nám do lesa 😉

dudunidu
10. kvě 2010

lener, nechceš zkusit s Kačkou tady? Třeba paní Kosová je moc milá mladá doktorka:

http://www.adc-sanatorium.cz/pracovnici.html

blondynka400
11. kvě 2010

dudu, já bych to fakt rozhodně neriskovala, určitě ne v I. trim.... zkus tu tyčinku, co jsem psala, je fakt super 😉

lener, cpopak má za problémy? Já bohužel nikoho neznám....

dudunidu
11. kvě 2010

blondy, no tak snad jsem nic nepokazila, tu náplast jsem měla 24 hodin, teď už je tom oparu stroupek a už jsem ho nechala bez ničeho... Už se nebude roznášet...

Holky včera v noci mě si tak 10x píchlo v břiše (ne v podbřišku, ale jakoby v polovině výšky mezi pupíkem a slepákem, napravo). Dnes jsem byla na gyndě ráno nechat si vzít krev, tak jsem myslela, že by mě mohl doktor prohlídnout, ale ještě tam ráno nebyl a sestřička mi tvrdila, že tam, kde mě to píchalo, mám střeva a ne mimino, tak že se nemám bát. Tak snad, protože příští prohlídku mám až 26.5. 😕

blondynka400
11. kvě 2010

dudu, tak projednou se nic nstane, neboj....
já bych se píchání taky nebála, to budou vazy děloh nebo jak se děloha roztahuje, to je normální v téhle fázi těhu 😉

kualalik
11. kvě 2010

holky ahoj,
zdravím se svojí spící pannou 😀 já si furt říkám, kdy ji to spaní jako přestane bavit a ona prostě chrupe chrupe chrupe 😅

Jak je hezky, tak lítáme venku. Čekáme na taťku až dorazí a půjdeme se projít i s ním 😵

lenerka
11. kvě 2010

kualaličku

važ si toho,že ti Maruška spí
švagrová má 2dcerky a ani jedna jí přes den nespala ☹
to je fakt na palici
Kristýnka je taky zlatíčko umí to natáhnout po kojení dopoledne i do 10 i do 11h
a odpoledne si taky v kočáru dá říct i 3 4hodky
jen škoda,že jí kačka budí
kristýnka je více lekavá

lenerka
11. kvě 2010

dneska jsme byly na očním
tak máme mastičkua kapičky
tak jsem na to moc zvědavá
a konečně jsem jí objednala na imonologii,.tak jí snad už konečně udělají testy na co je alergik
v lednu testy vyšli v pohodě
tak jsme zvědavá teď v pylovém období

lenerka
11. kvě 2010

a proč kačku zenou na dětskou gyndu?
no tvrdila mě,že jí pipinka pořád pálí a má jí pořád červenou,může to být jen z toho,že už se sama utírá a odflakuje to 😕
ale raději ať jí zkontrolujou
nechci nic zanedbat
tak uvidíme no,jakou dr.seženeme a hlavně kde

kualalik
11. kvě 2010

lenerko, já si říkám, jestli nespí až nějak moc 😅 je lepší, že se na Kačku podívají, aspoň budete vědět co a jak 😉

tak si malou půjčila tchýně a já stačila navařit pět jídel do zásoby, abych nemusela ráno vařit.. vařím, když malá spí od těch 7-9.. a tak teď nemusím a můžu klidně dáchat s ní 😝 😀

dudunidu
11. kvě 2010

lener, kuk, poslala jsem ti pár příspěvků předem tip na super doktorku v Praze 😉

Dobrou holky!

blondynka400
12. kvě 2010

Tak malá mně opět překvapila, nevím co to zkouší 😀 . Včera jídlo před spaním pohoda, pak usnula i bez řevu, jen chvilku nemohla zabrat a asi dvakrát jí vypdl dudu, ale to se stane. Pak spinkala normálně ale po druhé přestávce kolem 4:30 prostě neusla. Nebrečela, ale smála se na mě z postýlky jak pominutá. Nemělo ceni jí tam trápit, tak jsem jí vyjímečně vzala k nám do postele, ale rozsvítila jsem, nechci aby si na něco podobného zvykla (jako že ve tmě u nás v posteli), byla aboslutně vychechtana, kopala si nožičkama a pořád se smála, někdy po 6 jsme jí zkusila dát dudu, jestli už je unavená a během minutky zhlasla jak baterka a vstávala přesně v 8, jako vždycky 😝 😀 . Tak fakt nevím co to zas mělo být, tohle se mi taky ještě nestalo, je to hold potvůrka 😀

lener, kualik., to vám vy vaš spící panenky závidím 😀 . U nás to byl otaky, ale už je to dávno minulost. Teď je potřeba objevovat nové věci a zkoušet nové pohyby a ne spinkat 😀 .Ikdyž zase na druhou stranu si nestžuju, přes den spinká tak ty 3 hodinky, přesně ukázkově, jak by mělo mimi jejího věku spát, takže jsem spokojenmá...

luciasek001
12. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsme dnes absolvovali očkování a prohlídku u pana doktora. Dostal 2. dávku prevenaru a 1. hexavakcíny. Tak má na každý půlce prdelky barevnou náplast 🙂 aby byl souměrný. Bylo trošku pláče, ale zvládl to. Doma už byl pak zase jako sluníčko. Snad nebude k tomu teplota. Jinak má 6,8kg a 68 cm. Prý by mohl mít o trošku víc, ale alespon to neni váleček.
My jsme dneska chrněli přímo báječně. Okolo 20.00 večer usnul a vstával až v 7.00 ráno bez jediný pauzy. To bylo bájo, ale dneska se asi moc nevyspíme. Ted chrní.
blondy, co jí dáváš v tom mléce, že byla tak vysmátá?? 😀

lenerka
12. kvě 2010

tak kristýnka taky začla nějak v noci více baštit
kojila jsme o půlnoci pak hned po 3h a pak už okolo 5h
je to asi to období růstu,ale já se chci vyspat

dneska jsem běžela k dr.úplně jsem ztratila hlas
tak jsme dostala nějaký prášky co můžou kojíci,tak doufám,že brzy zaberou
vzali mě krev,jestli to náhodou nebude na ATB,naštěstí krev byla v pořádku
nerada bych jí takhle malinkou už odstavovala a dávala jí umělý

dudunidu
12. kvě 2010

Blondy: děkuju za uklidnění ohledně toho píchání... Včera v noci jsem to cítila zase trošku, ale nic děsivého..A je pravda, že to bolelo spíš v oblasti nad podbřiškem, na úrovni pupku, jen vpravo, tak tam snad mimísovi nic nehrozí. I když střeva to nebudou, to by nepíchalo pořád na stejném místě, zaražené plyny apod.přece poznám 🙂

Jinak nevím, jestli se nezačínám moc pozorovat, ale dnes vůbec nemám tak "nalité" prsa jako doposud. Mám je měkké, povadlé, což mě štve, protože to byl pro mě doposud jediný hmatatelný příznak těhu, když pominu svoji žravku... No štve mě, že mám kontrolu u doktora až za dva týdny, neboli celý měsíc od poslední kontroly... Myslela jsem, že když má člověk vyšší riziko, měli by ho sledovat častěji... Měsíc nevědět, jestli se něco neděje... achjo... 😖

Blondy, no vidím, že máš pěkného raráška! 😀

Luciášku: ráda Tě vidím! 😉

rennik
autor
12. kvě 2010

Ahoj maminky jdu vás pozdravit po dlouhé době, měla jsem toho teď hodně, s mamkou atd.. 😔 ale jedná dobrá zpráva že jsem dneska udělala řidičák, konečně budu mít čas se sem opět vrátit a víc se vám věnovat. Dneska jdu ale do polechu, včera jsem byla nervózní jak sáňky v létě. Moc na vás myslím, zítra vás dočtu 😉 papa

luciasek001
12. kvě 2010

Ahoj dudu, neboj oni se prsa postupně trochu zvětší. Ikdyž jsem to pocitovala spíš až ke konci. Asi je to u každého trochu jinačí. Neboj mimískovi se daří určitě dobře a za měsíc budeš zase chytřejší. Alespon se máš na co těšit.
Až ke konci se chodí každý týden a mě už to pak fakt nebavilo. Ještě si užiješ na gyndě.
Renčo, tak to moooooc gratuluju k řidičáku. Ted budeš moct dělat s Lukáškem výlety 😀

dudunidu
13. kvě 2010

Ahojky Luciasku, děkuju za uklidnění 🙂 Škoda že nemůžu mít UTZ doma, to bych byla na něm permantně napojená a sledovala, co ten mimís právě robí 😀 😀 😀

kualalik
13. kvě 2010

Ahoj holky,

dudu, ono není moc dobré chodit furt na UTZ. Standartně prý stačí 3 UTZ za těhotenství. I když se nijak neprokázalo, že by to nějak mohlo škodit, .. ale jak se říká: všeho moc škodí 😀

My jsme měli krásnou noc. Jsem bájově vyspalá 😀 Je zvyklá teď dopoledne od 10h spát,vždycky spala kočárku,ale teď se mi ji nechce dávat, páč venku leje jak z konve a naproti nám rekonstruují barák, hluku dost, tak spinká doma anděl můj 😀

kualalik
13. kvě 2010

Btw. naše spokojené mimi 😵

lenerka
13. kvě 2010

kualaličku ta je,ale vyřechtaná 😀 je fakt krásná
je vidět,že je to spokojený mimčo 😉

blondynka400
13. kvě 2010

lener, no jo to víš no, ptořebují více energie 😀 . Já ještě nedávno taky vstával jen jednou za noc, a teď je to dvakrát někdy i třikrát 😝 😀

dudu, tak prsa tu splaskla jo? 😀 Se ti začínají srovnávát hladiny hormonů, tak to je tím 😀

renník, obrovská gratulace k řidičáku 😎

kualalik, moc hezky se vám směje a jaký má pěkný obleček, takový neholčičí 😀

luci, mně se tedy prsa nezvětšili vůbec, asi jsem vyjímka 😀

U nás nevím co se včera stalo, ale všechny krmení bez scény, tak snad to bude tak pokračovat i dál 😀 . Dokonce i sunula absolutně bez řevu jako předtím, než začala dělát ty občasné scény s papáním...
Dneksa byla komický, u koníčků se postavila na dlaně, ale ty ručičky má ještě slabé jak je má hubené a dlouhé, tak si daal pěkně do čumáčku, koukala jak vyvoraná myška a bylo jí to evidnetně líto, že to ještě nejde 😀

kualalik
13. kvě 2010

blondy, to má pyžámko 😀 je mi absolutně jedno,jestli to je holčičí či neholčičí,hlavně že se v tom dá spát 😀
Chudák Anička, ta se musela tucnout 😅 Hlavně, že to dobře dopadlo 😅

jerryska88
13. kvě 2010

ahojky holky jsem tu nova nebude vadit kdyz se k vam pridam??? 🙂

kualalik
13. kvě 2010

ahoj jerry, copak tě k nám vede? 😅

jerryska88
13. kvě 2010

snažení🙂....

luciasek001
13. kvě 2010

AHojky, tak dneska máme trochu teplotu, máme doma protivku. To očkování se v něm pere. 😖
Ahoj jerry, ty se snažíš od března 09?

kualalik
13. kvě 2010

Luci,jejda,tak at to brzy přejde a není to horší ☹ chudáček malej 😔

eliska_v
13. kvě 2010

Ahojky holky.
Tak kontrola dopadla výborně!! Miminko je zdravé a krásné!! 😵 😵 Má všechno co má mít!! 😵 😵 A ještě jednou se nám potvrdil chlapeček! 😵 😵 😵
Akorát se nepochlubím fotečkou, protože dneska se Brouček nechtěl fotit.... Žádná fotečka se nám nelíbila! Tak jsme jí nebraly!
Za 3 týdny jdeme na 4D, tak snad bude Brouček více spolupracovat! 😉

Jinak vážíme 450 g 😀 😀 Máme macíka! 😵 😵 A délku teď přesně nevím....

lenerka
13. kvě 2010

Ahoj Eli

tak to moc velká gratulace 😀
a jak se bude chlapeček jmenovat?
je to už kus chlapa
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru