Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
22. čer 2010

blondy, čus, zavinujeme takhle proto, aby se nám zklidnila, když spí přes den doma. Dala vždycky tak 20min,max půl hodiny a furt se budila rukama, lekala se, pak byla na nervy, že nemůže zase zabrat. Svázali jsme a spí doma takhle až dvě hodiny a má pak hned lepší náladu, žádný hysteráky z nevyspání 😉
Jinak díky za fotky, malá je opravdu kočka a teda jak je dlouhá, jsem čuměla 😀 Mno má po kom že 😀

blondynka400
22. čer 2010

kuali, no když vám to vyhovuje a ona se nebrání.... mně to přijde tedy hrozné ale proč ne, každý má své metody 😀 😀
No jo, je trošku delší no, ale ona má být fakt po kom, 170cm prťousek to asi nebude, což je jedině dobře 😀

kualalik
23. čer 2010

blondy, hrozné to není a ono se jí to líbí 😀 jak je třebas protivná,že nemůže zabrat, svážu, řehtá se, pohladím, poňuchám trochu a je tuhoš 😉 prostě se nedokáže sama zklidnit no

eliska_v
23. čer 2010

blondy: pošly mi taky fotečky malé zase na mejlík... 🙂 Já se ráda pokochám!! 😵

eliska_v
23. čer 2010

Tak jsem volala sestřičce na ty výsledky cukrovky a mám jednu hodnotu zvýšenou - prý to neni ňák moc, ale máme dietku! Takže omezit sladké věci, moc nesladit...Když ovoce, tak v ranních - dopoledních hodinách.... 😒 ☹
Ach jo!! ☹

blondynka400
23. čer 2010

kualalik,no já vím že tobě to možná hrozné nepřijde ale mě tedy ano. 😀 Možná tak ještě u čerstvě narozeného mimi, ale u takhle velikého 😀 Ale tak když se jí to líbí, třeba bude mít ráda SM 😀 😀 😀
ale jak už jsem psala, jestli jí to nevadí a vyhovuje vám to, tak proč ne 😉

eli, tobě nepřišli? 😕
Jakou hodnotu máš zvýšenou a kolik?
Víš ono to není jen o sladkém, ale celkově o sacharidových jednotkách, jsou horší věci než cukr....

kualalik
23. čer 2010

@eliska_v já jsem měla cukr jen v moči, taky mi řekli dietku a já se jim na to vybodla 😀 tam jde o to, abys hlavně neměla cukr v krvi 😉 mudra mi řekla, ať si dám denně 275g sacharidů a já zjistila, že tolik jsem jich do sebe za celej den vůbec nedostala... já furt jedla mandarinky, pomela, atd. a přírodní cukr mi byl jaksi u zadku 😀 to až ke konci jsem ujížděla na čokoládách a hlavně na polomáčenejch 😀

@blondynka400 asi bude po mamce v těchto praktikách 😀 😀 😀

blondynka400
23. čer 2010

kualalik, až tak jo? 😕 To jsi se nepochlubila 😀 😀 Asi si budu muset dát na tebe pozor 😀 😀 😀

kualalik
23. čer 2010

@blondynka400 tak jako veřejně se tím chlubit ani nehodlám 😀 😀 😀

blondynka400
23. čer 2010

@kualalik ne jo, to se tedy divim 😀 😀 😀
Tedy letos je to léto na prdlarčku, aby tady bylo v červnu 26 stupňů a zataženo, to si fakt ještě nepamatuju 😝 Jsem se těšialm, jak budu chodit s malou k moři a ono tohle 😝

kualalik
23. čer 2010

tady je dnes taky chladněji,vůbec tady pod horama... ale slunko krásně svítí 😉

blondynka400
23. čer 2010

kualalik, jojo, to vím, že je tam u vás značně chladněji. Vždycky to bylo o pár stupňů oproti Praze a třeba ty koupaliště to bylo i v parném létě ledovka obecná 😀
Tady svítilo ráno, ale zatáhlo se. Mně to tedy najednu stranu nevadí, tohle je por malou tak optimální, lepší než 40 a jet pořád na klimošku, ale trošku mně mrzí, že to nejde k tomu moři. Ale zas na druhou straju ještě někdy v srpnu budu ráda vzpomínat na tohle počasí 😀 😀

kualalik
23. čer 2010

blondy, no dyk ten kraj tady odtud znáš, tak vlastně víš, o čem mluvím 😎 asi jo holka, buď ráda, že to takhle je, mě ty pařáky fakt vaděj 🙄 a ted jsem si uvědomila, že jak jedu na tu chalupu v nedělu, že já nemám ani plavky.. teda jako mám,ale nevlezu se do nich s kozama 😀 jsem si omylem včera vzala starou podprsenku (černá jako černá že ve stejný značce) a oni mi z toho lezly bradavky, tak jsem si říkala, kde se sakra stala chyba, že by mi zase tak vyrostly 😀

blondynka400
23. čer 2010

kualalik, no právě že to tam u vás znám 🙂
Tak to máš blbý, já jedu ve astarých podprdách a jsou mi pořád stejně dobře 😎 . Naštěstí žádná změna ani k většímu ani k menšímu 😀

eliska_v
23. čer 2010

@blondynka400 : mně nic nepřišlo ☹
Nevím sestřička mi neřekla víc...Příští týden jdu na ko, tak snad mi poví dr. víc

blondynka400
24. čer 2010

@eliska_v tak to se jí zeptej, fakt je to poměrně důležité... jak píše kualalik, je důležitá hodnota z krve po 2 hodinách. hlavně jsi zatím 27tt, takže se to klidmě může ještě i rozjet.... Oni někteří doktoři k tomu přistupují hrozně liknavě 😝
jé tak jsi se mi asi někam zatoulala, akorát se to odesílá, sand dojde 😉

eliska_v
24. čer 2010

@blondynka400 : Určitě se zeptám... 😉

dudunidu
25. čer 2010

ahoj kočky, jdu na skok - nemám teď moc času na net, jak jsem se vrátila do práce, bývám večer unavená, takže na zapínání PC už většinou nedojde... No co se týče mimíse, jsem cca v 18.týdnu, na velký ultrazvuk jdu za 3 týdny, a bohužel z výsledků mé krve při poslednách testech vyšla velmi vysoká jedna hodnota (Blondy už je informovaná), takže mi držte palce, ať je mimi v pořádku a dozvím se za ty dlouhé 3 týdny pozitivní zprávy... Jinak u nás nic zajímavého, akorát že přestavujeme byteček (děláme mimísovi takový mini pokojík)..
Já se cítím až na tu občasnou únavu dobře, akorát večer po práci už sotva dolezu domů do kopečka, to už mi fakt moc energie nezbývá. Pohyby zatím necítím, někdy sice přemýšlím,jestli mi pracujou střeva, nebo tam nebublá drobeček, ale nepoznám to, dokud pořádně nekopne 😀 Jo a dopplerovým ultrazvukem přes břicho doktor naměřil, že mu bije srdíčko rychlostí 133, prý je to spíš pomalejší a to by prý mohlo ukazovat spíš na kluka, ale jinak pohlaví nevíme, na posledním ultrazvuku jsem byla před měsícem a to bylo ještě brzo...

Jinak vidím, že miminka (i to Eliščino v bříšku) Vám krásně rostou, tak to je bezva! 🙂
My budeme řešit problém se jménem, musím si najít nějaké kalendáře cizích jmen, achju, my se prostě nedomluvíme... Vždycky co na chvíli vybereme, po čase zavrhneme 😀

takže tak... Mějte se a já jdu iodpočívat do pelechu - dnes mám totiž dovču! 😀

kuratkol
25. čer 2010

Ahoj holky, nevíte náhodou, jestli se dá nějakých způsobem odložit menstruace (kvůli dovolené) ? Dříve jsem to posouvala pomocí antikoncepce, jenže tu neberu, tak nevím jak jinak. Jedeme na týden k moři a bohužel hned 1.den to mám dostat. Ach jo. To jsem nějak nepodchytila ...

Dudu: Všechno bude doufám v pořádku, budu držet palce !!!

kualalik
25. čer 2010

Dudu, ahoj, tak to je fajn, že jsi se tu ukázala 😉 tak že si šla na plodovku? 😕 To čekání je nejhorší, sama to mám za sebou 😒 tak hlavně hlavu vzhůru, já jsem prořvala první tři dny a pak jsem si řekla, že musím být v pohodě kvůli malé 😔 tak pak dej vědět, jak jste dopadli, ale to bude v cajku, uvidíš 😉

kuratkol, zdárek, já jsem jednou měla Norethisteron (je to na předpis), ten posune MS.. ale je to docela driják 😒 tak se zeptej u gynmudry 😉

Holky, loučím se, nevím totiž,jak to budu zítra všechno zvládat. Odjíždíme se dovolenkovat. Tak se mi tu opatrujte všechny jo? 😀

luciasek001
25. čer 2010

Ahojky, tak vidim, že se máte dobře 🙂
Dudu moc budu držet palečky ať je mimísek v pořádku. Určitě to dobře dopadne.
Jinak kuratkol já když jsem potřebovala nemít MS v určitý termín tak jsem si došla k homeopatovi, on ti píchne pigáro a dostaneš to dřív. Myslim, že to dělá jakýkoliv homeopat. Zkus se pozeptat.
Kualalik, užijte si dovču, odpočinte si a vraťte se nám celý. My se ti tu budeme opatrovat, neboj 🙂
U nás docela pohoda, baštíme různé přesnídávečky, už neni tolik zapatlaný, otevírá na lžičku pusinku, takže paráda. Zítra jedeme na výlet do Jizerek, trochu si oddechnout.

kuratkol
25. čer 2010

Na druhou stranu se snažíme stále otěhotnět, tak si zase v tomhle směru nechci uškodit .... Nevím, co s tím mám teda dělat ☹

blondynka400
28. čer 2010

luci, na tohle fakt homeopatika zabírají? 😕

kuratkol, já tedy o ničem nevím, já bych to osobně asi zkusila přežít, až zas takový problém bych v tom neviděla, ale každý jsme jiný a taky záleří na tom, kam jedete 😉

kuratkol
29. čer 2010

Blondy: k moři, Turecko, na týden....

luciasek001
29. čer 2010

ahojky, jo jo nevim co to je přímo, ale chodila jsem k homeopatovi dost dlouho, s mým kašlem apod. a jednou jsem si taky chtěla MS posunout kvůli dovče a píchnul mi tu injekci a asi do 2 dnů přišla MS. A na dovče jsem měla pokoj. Takže asi tak, ale to by kuratkol si musela někde dohodnout co a jak. Už jsem u homeopata dlouho nebyla.
Tak jak jste se měli o víkendu? My docela v pohodě, proběhl výlet do Jizerek, došli jsme k protržené přehradě a zpět. Docela jsem si odpočinuli. Ve středu jdu zase po dloooouhý době ke kadeřnici tak se už nemůžu dočkat. A 10.7. jedeme na dovču 🙂

lenerka
29. čer 2010

ahoj

hlásím se zpět z dovolené v Krkonoších
měli jsme se tam báječně
Kačka ušla za týden přes 50km
Kristýnka všechno ujela v kočárku
nechtěla jsme jí tahat v klokance ,šátek nemám,ale Kristýna v kočárku byla spokojená a měla natažená zádíčka
večer,když jsme se vrátili, válela se na dece a mordovala hračky a hrazdičku
i ty 10C zimy jsme zvládly
holky neonemocnily,jen kačka spadla z kola a má naražený zub,ale je to mléčný,tak snad ten druhý nebude křivý
máme to obě dobrý já když byla malá taky jsem si tam vyrazila zub
znáte někdo Pomezní boudy Horní Malou Úpu,doporučuji hlavně penzion Permoník,ten je zaměřený na rodiče s dětma
my tam bohužel nebyli,už měli vše obsazené

lenerka
29. čer 2010

jo Kristýnka se tam naučula na dudlík
takže,když usíná,tak jí ho dám a nemusí mě mordovat prsa
jsme za to ráda

a jak vám děti v těch vedrech spí?
Kačka v pohodě,ale za to kristýnka už 3noc nespíme ☹
a to spí jen v bodíčku a plínce
nesnese ani ponožky ani deku,takže se furt budí a já v noci jen kojím kojím už jsem vycuclá

lenerka
29. čer 2010

blondy

děkuji za fotky vaší malý princezny
je fakt krásná
vy už baštíte příkrmy?

luciasek001
29. čer 2010

Ahoj Lener, tak to je paráda, že se dovča vydařila a užili jste si to všichni, taťku jste pořádně prohnali. Tak to má být. A zoubek bude určitě v pohodě.

Filda moc nespí, stále se budí, furt by jedl a heká. No nic moc, o víkendu jedeme na chalupu tak se mu tam bude spát snad líp.

Jéééé blondy, pošli mi prosím taky fotečky Aničky, vlastně jsem jí ještě neviděla. Mail pošlu v IP. Děkuju

blondynka400
29. čer 2010

kuratkol, tak si to užijte. 😉 V turecku je fajn 😎

lener, jojo, zhruba od 5 měsíce a udělaal jsme fakt dobře, že jsme začala v této době, přijde mi to tak ideální a malé to dělá evidentně dobře a halvně jí chutná 😀
Co se týče vedra mi tu máme klimošku takže bez problémů, ale tedy až potom co usne, jinak asi 4 den bojujem s usínáním, vůbec neví čím to je, ale každý večer je teď scéna jako prase ☹
@luciasek001 ok, pošlu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru