Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v tak nemusíš mít, to by ti řekli. Spíš tvar dělohy a pevnost břišních svalů a nebo dědičnost. Někdo prsotě má velké bříško a není to o množství plodovky nebo velikosti miminka...
Já byla taky vždycky tabulková 😀
Jestli máš bílé tak plně vyvařit, jestli máš ty s obrázkem tak stačí na 60. Celkově stačí na 60, ale po tom vyvaření tak hezky změknou... 😉

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Super, tak já je jdu dát do pračky... Mám obrázkové a i čistě bílé, tak je dám zvlášť a jdeme na to 😀 😅
No mamina si nepamatuje, že by měla tak velké bříško a táta jí vždycky říká-byla jsi úplně stejná!! 😀 😀

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v tak vidíš, asi si to tatík pamatuje lépe 😀
Já taky používám oboje ale nejradši mám bambusové, jsou mnohem lepší naž bavlněné, kdyby jsi je někde viděla, tak fakt doporučuju 😉

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : tak já se ještě podívám... 😉 Tak první várka dána... 😀 😀

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v šikovná holka 😎

luciasek001
11. črc 2010

Ahoj ženy, hlásím se z dovolené z Krušných hor, je tu pěkně až na to vedro. Užíváme sluníčka a klídku. A jak se vede tady? Opatrujte se v tom vedru, ahojky

matava
14. črc 2010

cau holky, tak opet jen na skok, kazdopadne s novinkami..prijmeni uz mam nove aneb viz fotky, moc se to povedlo, ale vaźne doufam, ze uz to bylo naposledy 😀
no a aktualita dnesniho dne..tadaaaa...cekame syna 😀 no, tomu v brise rikame od zacatku Motylek, takze jsme si tak nejak uz zvykla rikat, ze on kope, a neco se mu asi libi atd..taakze v tom budu pokracovat..manzel je taky rad, i kdyz spis staale rikaal, ze to bude holka..tak ted uz jen vybrat jmeno a vydrzet v tech vedrech 😉 v praci ten cas ted nejak strasne rychle utika, ale mam v planu se tam na par hodin vratit, tak uvidime jak to pak vse vyjde..
prubezne vas stale docitam a mam radost, ze jste vsechny i s prtatama v poradku 🙂

eliska_v
15. črc 2010

@matava : Strašně moc gratuluji ke svatbě! 😵 😵 😵 Moooc Vám to sluší na fotečce a Ty jsi jako princezna 😵 😵 Moooc gratuluju a přeji Vám do manželství hlavně hodně štěstí a vzájemné tolerance 😉
A další gratulace k chlapečkovi 😵 😵 😵 To je super!! 😉 😉

rennik
autor
15. črc 2010

Ahojky všem po dlouhé době 🙂

matav strašně moc gratuluju ke krásné svatbě, přeji ti aby každý den byl tak krásný jako váš den svatební, a taky blahopřeji ke chlapečkovi 🙂 vydrž v těch vedrech 😉

eliska_v
15. črc 2010

@rennik : Ahojky kočko.
jak pak se máš?? 😉

rennik
autor
15. črc 2010

@elis ahoječky mám se dobře, ale pracovně, předěláváme koupelnu a čeká nás ještě ložnice takže je doma všude nepořádek, plno prachu, všude samá malta a nářadí ale jinak se máme moooooc dobře, Luki už má dva zoubky, asi mu leze další protože je takový nevrlý a taky mu nedělají dobře ty vedra teď. Ale jinak je moc hodný, spinká pořád celou noc takže každý večer mám čas si odpočinout. Přes den si chce pořád hrát a vyžaduje pozornost ale umí si hrát dlouho i sám takže s ním není problém 🙂
akorát je fakt dost těžký, takže už mám vypracované svaly, jsem jak rambo 🙂

A co vy zlatíčka jakpak jde těhulkování? máš moc krásné fotečky bříška, strašně moc ti to sluší!!!

eliska_v
15. črc 2010

@rennik : Tak to je doopravdy zlatíčko Lukášek.. 😉

Tak těhulkování jde, ale kdyby nebyly horka, tak je to mnohem lepší...Daliborkovi se to teplo taky nelíbí 😠 😒
Jinak děkuju za pochvalu! 😉 😵

rennik
autor
15. črc 2010

Není zač, veřím že to není nic příjemného, já jsem celkem i ráda že jsem měla termín až v listopadu, neumím si představit jak bych vypadala s těma mýma otokama v takovém vedru. 😲

eliska_v
15. črc 2010

@rennik : Já mám taky oteklé nohy... Je to šílené!! 🙄 ALe kvůli těm Broučkům člověk vydrží hodně viď?! 😉
malej je nádherný!! 😵

luciasek001
15. črc 2010

Ahoj ženy,
tady na horách je taky strašný vedro. Filip ty vedra taky nemusí.
Stále jsme na nějakém výletu, ale už se nám to krátí a v sobotu tradá do Prahy. Už se docela těšim na chvíli domu.
Matava, moooc gratluji ke krásné svatbičce, moc vám to slušelo, přeju hodně štěstí ve společném životě a gratuluju k chlapečkovi 🙂
Renčo, ahojky, konečně jsi se ukázala.KOukala jsem na fotečky a LUkášek je celý tatka, co? Je to brouček 😵
Eli, ta vedra jsou šílený i bez bříška, vydrž snad to teplo nebude moc dlouho trvat.

eliska_v
16. črc 2010

Ahojky holky.
luci: Ty vedra jsou snad za trest..Až takhle moc teplo nemusím...Jinak ho mám ráda, ale tohle je děs!! 😠
A nahorách je taky vedro? No tak to se moc neochladíte... Zrovna na ty procházky tam je to škoda...To bych ve svém stavu už fakt nedala!! 😒
No ty vedra mají prý trvat do poloviny srpna 😝

lenerka
16. črc 2010

ahoj holky

tak my jsme v pondělí odjeli na chatu
je to kousek za Prahou,ale máme tam s holkama pohodu
v baráku je příjemný chládek a pod velkým ořechem se kristýnce moc líbí
lepší než být v rozpálený Praze
Kristýnka je pořád na břichu na zádech už jí to nebaví
chce pozorovat svět
dneska jdeme na 5měs.kontrolu a na 2 očkování,tak proto jsem v Praze
a taky vyprat špínu
dnešní noc byla kritická,jak nejsme zvyklý spát ve vedru,tak Kristýnka co 2h vzhůru a pořád u prsa
jé to byla noc 😖
ještě,že zas na večer jedeme
zítra jestli nebude mít kristýnka horečky po tom očkování,tak pojedeme do neděle na orlík
my s Kristýnkou v chajdě a Jirka s Kačkou ve stanu,bude mít aspoň zážitek 😉
Kačka je v pohodě jen jí šedne zub,jak spadla z kola

tak se tu holky mějte a jestli budu mít trochu času,tak písnu míry v 5měs.
pááááááááá

luciasek001
16. črc 2010

Ahojky,
jo jo Eli i na horách je fakt pařák. Nečekala jsem, že to vedro dorazí i do 1000 m.n.m. nějak jsme to zvládli. Filda je samá potnička co na to zabírá mimo heřmánku, nevíte někdo?
Lener, ty se máš, že máte chalupu, kdekoliv je líp než v Praze.
Vyrážíme na poslední výlet. Mějte se pěkně a udržujte se ve stínu.

lenerka
16. črc 2010

Luci sice je to spíš rod.domek,a je to jen 5km od našeho bydliště,ale už je to vesnice
na zahradě máme stromy
a sousedka má bazén,tak je tam kačka naložená
je to pohodička

lenerka
16. črc 2010

tak na dnešní kontrole kristýnka měří 63cm
a váží 6,6kg prej je vše v pořádku o příkrmech nemluvila

holky kdy jste přesně u prcků začali s příkrmama?
já u Kačky v 5,5m,ale to už měla zelená hovínka
Kristýnka zatím vypadá,že jí moje mlíko zatím stačí

dudunidu
16. črc 2010

Ahoj holkyyyyyyy!!!

Opět jdu jen na skok, ale dlužím Vám aktuální informace Včera jsem byla na podrobném ultrazvuku na odhalení vývojových vad miminka, bála jsem se hojako čert kříže, protože, jak možná pamatujete, jsem měla nějaké riziko kvůli vysokému HCG, ale dopadlo to dobře.... A čekáme chlapečka! Váží 381 gramů odhadem, hihi. A pytlíka jsem viděla docela dobře, doktorka ho zazoomovala přes celou obrazovku!! 😀

Byl to moc krásný zážitek, paní doktorka byla úžasná, milá, hezky nám všechno ukázala a okomentovala, prostě jsme byli oba i s manžou docela naměkko Tak snad už bude vše v pořádku a totéž přeju i Vám všem!

Mimochodem, momentálně zvažujeme jméno Eliáš, zajímají mě Vaše názory, momentálně mám dost negativních reakcí totiž.... ???

díky!

dudunidu
16. črc 2010

Jo a včera jsme se sešly s Matavou a Pavlisou. 🙂 Měly jsem dobrý babinec - pokec. No a Matava už má pěkný pupík! 😀

luciasek001
16. črc 2010

Ahoj Dudu, teeeeda další chlapák do party 🙂 Moc gratuluji ke zdravému miminku. Jsem ráda, že je vše v pořádku. A co se týka jména Eliáš, já ti nevim, ale nepřijde mi nijak ošklivý. Záleží jestli se hodí k příjmení.

kualalik
17. črc 2010

Ahoj holky,
hlásím se po 3 týdnech. Návrat z chalupy jsme dneska přežily, ale teda jsem si vzpomněla na Blondy.. my jedeme hodinu a jsem z toho vyřízená, páč klimu moc nepouštíme a nedokážu si představit ty vaše hodiny v autě.... uf 😅

Marti,vše nej k svátku a hlavně veliká gratulace ke svatbičce 😵 moc vám to oběma slušelo, byla jsi krásná 😵

Olééé, tak na obzoru dva chlapáci, paráda 😵

Mno my dneska přijeli, odpol jsme hned šli na narozeniny ke kamarádovi na penzion a ted už jsme doma od 21h. Včera jsme taky byli na narozeninách, samé mimino 😅 V pondělí jdeme na očko,snad to bude bez větší reakce a pak o víkendu zase mizím na chalupu. Je tam chládek v baráku, tady je 29st pod střechou 🙄

blondynka400
19. črc 2010

Ahoj holky,
tak malé je dnes přesně půl roku, to je hrozně, jak to letí... Bohužel nás ale dohnali zuby a to pořádně, takže je protivná jak sáňky, nechce moc jíst (zeleninu mi začala odmítat úplně a to tak krásně jedla), pořád by se chtěla nosit, no paráda. Do toho tady ty návštěvy, manžel je protivka, fakt mám dost 😒 . Asi si půjdu skočit 😀

@matava moc ti to slušelo 😵 . A velká gratulace k chlapečkovy 😉

@dudunidu tak vidíš že je vše v pořádku, já ti to říkala 😉 A nakonec taky chlapeček jo? 😀 To aby jste na tom byli s matavou stejně co? 😀 Hele matav má větší pupík než ty jo? 😀 A co pavliska, jak se má? 😕
K jménu, proč ne. Jen nevím, jak bych mu říkala...

@kualalik já jezdím hodinu v autě s maluo každý den, takže mi to ani nepřijde 😀 Já redy klimu pouštím, pořád mi to přijde menší zlo než jí nechat přehřát... K tomu ona je na ní zvyklá, běží nám tady už i přes den, prostě se to bez ní nedá.... dospělý člověk to vedro nějak zvládnout umí, ale to malé mimi prostě ne... 😝

kualalik
19. črc 2010

Blondy, tak gratulace Anince k půlročninám 😵 My na chalupě máme ledárnu,tak že klimu nepotřebujeme, ale doma to je saunabelt 😠 tak že budeme chladit. Byli jsme dneska s Maruškou v poradně, taťka se byl taky podívat, a malá má 6,63kg a 63cm a bylo to na 3 měsících, samé trojky, to je asi nějaké dobré znamení 😀 očkovat nás budou ve středu,tak to snad zmákneme a v nedělu zase odjíždíme pryč na chaloupku a přijedeme až nějak v půlce srpna,páč jdeme na kontrolu s kyčlema 😉

blondynka400
20. črc 2010

@kualalik no hezko báhu máte 😀 A moc pěkné fotečky 😉
My máme 72cm a 7,2 kg 😀
Mně koncem měsíce čeká druhý hexa, tak sand bude bez problémů jak ta první...
Jé co bych za ledárnu dala, ale to tady ještě dlouhou dobu nehrozí 😝 😀

kualalik
20. črc 2010

blondy, no já doufám,že se nám ta váha pomalu ustálí a nebude to pokaždé takovej extrém, mě tam pak musí sestřička u váhy křísit 😀 ale až začne třeba lézt a tak všelijak se válet, tak třeba i něco vysportuje 😀 s těma zubama hele ti to nezávidím,ale Marušce se to začíná hrbolkovatět v puse 😖 a dáváš nějaký hutný papání před spinkáním?

blondynka400
20. črc 2010

@kualalik hele kojíš kojíš, tak bych se váhou nezabývala. Prostě to je pořádná ženská...
No nás začali zoubky ttrápit někdy kolem 4 měsíce, ale to jí vždycky jen natekly dásničky a pak zase splaskli, to byla pohoda, ale teď je to děs běs, ktomu zaqčíná odmítat ii skoro každé jídlo, které jí dávám lžičkou. Vypadá to, jakokdyby jí to bolelo...
Dávám jí kaši, ale tak zhruba poloviční porci a 2 hodiny pčřed spaním. Jednou jsem jí dala celou prorci těsně před s¨paním, tak divně se tam pak převalovala a zbudila se dříve než obvykle, takže už to nědělám a těsně před spaním má klasicky mléko ode mne 🙂

kualalik
20. črc 2010

já mám obavy,že u nás začínají zoubky... má bíle nateklé dásničky na dvou místech a furt jede pěstička v puse a děsně slintá 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru