Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
5. led 2012

@luciasek001 a táta ne jo? . Tak něco řekne, to je hlavní 😉
To ne taky znám, s tím že ona k tomu ještě odpoví blé nebo fůj a nechci 😝 😀 A nebo tedy doplní to co chcce ona. Ale má teď vztekací období, lehne si na zem a dělá že brečí (a schválně na to nejstudenější místo před dveře, protože ví, že mi to vadí, mrcha 😠 ). Naštěstí je to jen doma...
Dík poreferuju 😉

luciasek001
6. led 2012

@blondynka400 ne ne táta nějak netáhne nebo co. Asi to neni důležitý. Nevim.
Taky máte prima období, koukám ty děti vědí jak na nás. Tak hlavně, že se ti neválí v krámě apod. Jako sousedky kluk. Ten je schopnej se válet i venku a vztekat se. A to mu budou v dubnu 3 roky.

majule_j
6. led 2012

čao všem 😀

ad silvestr, byli jsme u kamaráda na penzionu,cca 30 lidí,super,bomba,žrádla... zavírali jsme to tam v 5h 😀 Malá naštěstí spala u našich 😀 dodatečně všechno dobrý v novém roce 😵

jak to tady čtu,tak díky bohu,že je M.od října bez plín... ono samotný ji to už vadilo a chodila s plínou jak kačer.. nohy do "O" 😀
btw. víte,že M. váží 14,3kg? no tak ted už to víte 😀 😀 😀

@blondynka400 jak jde stěhování?

jeden zádrhel ta naše holka má... neumí chodit pomalu a tak všude běháme a já jsem z hodinový vycházky vyřízená 😀 ona ani ne 😀 😀 😀

lenerka
8. led 2012

@majule_j
ty jo to je fakt velká šikulka,že už je bez plen a i když jí dáváš přes den spát?
a co v noci?
Kikča je taky bez plen,ale na noc dáváme i na spaní po obědě,i když včera už s epovedlo po 3h spaní,že měla plenku suchou 😉
tak snad už to bude v poho
včera z ničeho nic se jí spustila rýma kašel a večer měla přes 39C
já těm digitálním teploměrům moc nevěřím
dneska mě máma v lékárně koupila né rtuťovej,ale lihovej teploměr,tak ten snad bude přesnější 😉
ty jo 14,3kg to je macík,ale co ona to vyběhá 😉

a jak je u vás na horách?

lenerka
8. led 2012

blondy tak co stěhování?a jak to Anička zvládá?já bych jí taky teď s línkou a záchodem netrápila 😉

lenerka
8. led 2012

@majule_j jak to,že jsi neokomentovala ten kondom???? 😀 😀 😀 😀
a jak jsi se rozhodla s tou antikoncepcí?

lenerka
8. led 2012

@luciasek001
co Filípek a pindík?je to už v pohodě?
nás zas trápí ekzém,jak u Kikči tak i u Kačky
takže mažeme novou mastí z konopí a docela smrad,ale pomáhá to 😉

lenerka
8. led 2012

dneska jsme odstrojili stromeček
holky to mrzelo,ale už dost opadával,ale svítící hvězdu,jsme jim ještě nechala 😉
jsme to,ale hodná máma co?

rennik
autor
9. led 2012

Ahoj holky zdravím vás v Novém roce a přeji opožděně moc moc moc zdraví a ostatního dobrého 🙂

My se máme dobře, jak to čtu M už je bez plínek ,moc gratuluji, my jsme taky bez plínek přes den, na nočník i záchod chodí Lukášek suprově a akorát na tu noc ještě plíny máme ale snažíme se odnaučovat. Jinak váží 15kg 🙂 takže jsme na tom podobně 🙂 no a pindík nám jde o moooooooooooooooooc líp přetahovat, huráááá jsem strašně ráda, už jsem myslela že nás časem operace nemine.
No a co se mého těhu týče tak je všechno v pořádku,byli jsme na velkém UZ kde nezjistili žádnou vadu, v únoru jdu na OGTT což se fakt netěším, no nejdůležitější věc- změnili jsme miminku jméno. Pořád jsme se s Vojtíškem nemohli ztotožnit ikdyž se nám moc líbí. Ale k našemu příjmení Cienciala (Činčala) nám to prostě nesedělo, navíc nám vadilo že se bude psat jako Vojtěch a to nám přišlo takové tvrdé, odměřené. Takže změna 😀

luciasek001
9. led 2012

@lenerka hele zatim úplně nic moc extra to neni. Ještě to má stále citlivý a nechce na to nechat moc sahat. Ještě dneska a zítra máme mazat a když se mi to furt nebude líbit tak zajdeme k doktorovi znovu.Ted máme celorodinně kašel a rýmu. Takže nic pěknýho.
U nás stromek letěl už minulý pondělí, Filip to ani nijak nekomentoval.

lenerka
9. led 2012

@rennik no a jaká je změna??????????,
to je super,že je mimčo v pořádku 😉

rennik
autor
9. led 2012

@lenerka bude to Adam 🙂

blondynka400
9. led 2012

Ahoj holky,
tak se hlásím z nového. Stěhování proběhlo bez problémů, už jsme i zabydlení a Aňu bez problémů, dokonce je nadšená, prý bydlí a spinká v novém domečku 😀 A největší radost měla z garáže, že tam teď stojé obě autíčka vedle sebe a sami se otevírají dveře 😀

luciasek001
9. led 2012

@blondynka400 No vidíš tak to je paráda.....Anička to zvládla a vy taky. Tak at se vám krásně bydlí a máte se tam dobře 🙂 😉

lenerka
9. led 2012

@rennik
to je moc krásné jméno
mám strejdu Adama 😉 ale ten svátek na štědrý den????
ale co narodí se v květnu,tak to bude mít furt lepší než naše kačka
narozky 26.12 vánoce a svátek v květnu

lenerka
9. led 2012

@blondynka400
tak to je super,že jste všichni nadšení
i autíčka 😉

rennik
autor
10. led 2012

@blondynka400 ať se dobře bydlí !!!!!
@lenerka děkuju, no já vím s tím svátkem je to blbé ,ale zas důležitější jsou narozeniny, třeba Luki má svátek v říjnu a narozeniny v listopadu a pak hned vánoce tak to má všechno skoro při jednom a zbytek roku nic, tak se to Adamkovi aspoň trochu rozdělí 😀

blondynka400
10. led 2012

@lenerka
@rennik holky dík moc.
Jo Reni jinak moc hezké jméno 🙂

lenerka
10. led 2012

@rennik
no právě kačka to má všechno za sebou
a Kikča to má trošku rozloženější
svátek v létě a narozky v únoru 😉

rennik
autor
10. led 2012

@blondynka400 děkuju blondy 🙂

luciasek001
12. led 2012

Tak jsme úspěšně zvládli narozeninovou oslavu, dárky zabodovovaly, šplhli jsme si 🙂 Další oslava i s babička bude příští sobotu, tak snad to taky zvládneme.

blondynka400
14. led 2012

@luciasek001 tak zpětně vše nejlepší. Nás to čeká v týdnu 🙂

luciasek001
15. led 2012

@blondynka400 děkujeme, už se připravuješ na mejdan? Copak jste pořídili Aničce pěknýho? 🙂 Budou pak fotečky?

blondynka400
16. led 2012

@luciasek001 no ne tak úplně, mám nějak jiné starosti 😀 Odrážedlo (takové už to kolo) a pak koleje aby mohla rozšířít své vláčkové dráhy 🙂 Už takhle má hraček až moc.... Fotky by jsi chtěla jo? A co kdyby jsi poslaal taky něco ty, ať mám inspiraci? 😉 😀

luciasek001
16. led 2012

@blondynka400 no jo fotky bch chtěla. Fíla taky dostal kolo, ještě z něj má ostych, ale to se snad poddá. A koleje dostane od babičky. Už ty hračky taky nemáme pomalu kam dávat 🙂

blondynka400
16. led 2012

@luciasek001 s těma hračkama to je přesné. My koleje už máme, i el. mašinky, ale slečně je to krátké no 😝 😀
Já jsme zvědavá jak na něj bude reagovat, o víkendu v obchodě na něm jezdila jako divá.... 🙂

luciasek001
16. led 2012

@blondynka400 my už jsem ho doma taky zajeli, ale neměl odvahu jet sám. A co jste vybrali? My máme mašinek celý velký box tak jsem zvědavá s čim dorazí babička o víkendu.

blondynka400
16. led 2012

@luciasek001 myslíš to kolo? Muff race

luciasek001
16. led 2012

@blondynka400 jo jo to kolo, my máme od Yedoo, Too Too

blondynka400
16. led 2012

@luciasek001 to je který typ, B nebo C? Ono je to v pdostatě stejná firma, jen ten muuf je jejich jakoby lepší značka a mně se líbil víc vzhledově

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru