Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
20. bře 2009

a co si myslíš ty?že dorazí nebo né?
jak se cítíš?

koukala jsem ,že holky z února už se zase vrátily 😉
to jsou cestovatelky šikulky
já si myslím,že patří ještě sem do snažilek

kramlinka88
20. bře 2009

blondynka: mě tohle dělalo v pondělí....a dneska jsem měla takové divné tlaky v podbříšku, chvílema.... 😕

blondynka400
20. bře 2009

lenerka, myslim že nedorazí, den před MS se cítím jinak. A hlavně tři dny před MS mi klesá vždycky teplota, což teď fakt ne. Ale taky mi nepřijde, že jsem těhu.... 😒

Taky myslím, že patří do snažilek....

kramlinka, v jaké fázi cyklu jsi?

lenerka
20. bře 2009

luci ahoj

lenerka
20. bře 2009

koukám 2nové duše co neznám
ahoj Kramlinka a benjit 😉

luciasek001
20. bře 2009

blondy, no to ne to nebyla.

benjit
20. bře 2009

Liciasek si to hezky užij

lenerka
20. bře 2009

benjit
koukám,že máme stejně starý děti 😉
kdy se malej narodil?a na jak douho máš mateřskou?
hoď nějaký fotky do albíčka

luciasek001
20. bře 2009

benjit, co, myslíš oslavy? Nebo to, že se asi každou chvíli poblinkám 😝 😀

blondynka400
20. bře 2009

lenerka, máme dvě nové dušičky, rozrůstáme se 😀

luciasek, tak vidíš, klidně si nějakou skleničku dej a uvidíš. Spíš bych ale řekla, že za tvůj stav může něco jiného než těhu 😖

benjit
20. bře 2009

Lenerka, Míša se narodil 2.1.2007 a kdy Kačenka? A kde jsi rodila? Mateřskou mám na tři roky a dneska jsem se dozvěděla, že zápis do MŠ se nás netýká a pokud ho budu chtít v lednu umístit musím obvolávat školky a hledat místo, takže doufám, že nám vyjde druhý mimi

benjit
20. bře 2009

Luci, jasně že oslavy 😀 😀 😀 😀 to druhý se nepřeje 😲

lenerka
20. bře 2009

benjit
Kačka je 26.12.2006
jsme starší 😉
rodila jsem v Podolí a kde ty?mám také mateřskou na 3roky
se školkama jsem to vzdala,nemáme šanci!!!!je všud eplno a je prosincová
nový školní rok je od září!!!!
takže snad vyjde druhé mimčo,a když né,tak mažu do práce a bude hlídat buď moje ségra nebo těhotná švagrová
nebo zlstanu zadarmíko doma nevím no

blondynka400
20. bře 2009

benjit, zlus školku ns Lužinách, tam berou normláně i od dvou let, i jen na 5 dní v měsíci, aby jsi nepřišla o mateřskou a prý je fakt dobrá 😉

luciasek001
20. bře 2009

blondy, a z čeho myslíš, že by to mohlo být, protože jsem tohle nikdy neměla. Fakt nevim, je to divný 😕

blondynka400
20. bře 2009

luciasek, já nevím, nesjem doktor. může to být z čehokoliv. Ale pořád mi vrtá hlavou jestli to tenkrát fakt byla MS, ale to by jsi zas neměla bílkový hlen....

luciasek001
20. bře 2009

blondy, na nidační krvácení to bylo asi zase dooost silný krvácení. Aspon si to tak myslim, překvapilo mě jen, že to trvalo pouze 3 dny před Ha jsem měla MS týden.

benjit
20. bře 2009

Lenerka, taky jsem rodila v Podolí a už bych tam nikdy nešla. Jinak nemám nikoho na hlídání tak buď mi ho do školky vezmou nebo budu muset být doma.... ale pořád doufám, že otěhotním a bude to v poho...

Blon, díky za radu ale Lužiny máme trochu z ruky přes Prokopák...

luciasek001
20. bře 2009

benjit, a co je na Podolí špatnýho jako, že by jsi tam už nikdy nešla?

blondynka400
20. bře 2009

lenerka, a necheš zkusit ty Lužiny? Jestli to tedy nemáš přes celou Prahu. Co vím, tak berou.... ale tedy nejsme si jistá, jestli nemusíš mít bydliště na Praze 13, to mi došlo až teď.... 😒

lenerka
20. bře 2009

benjit
blbý zkušenosti z Podolím jo?můžu se zeptat proč?
a kde by jsi tedy rodila u Apolináře nebo v Krči?
a co máte ještě pleny?

benjit
20. bře 2009

Luci, jako porodní sály super, ale to šestinedělí byla hrůza, sestry strašně nepříjemný místo toho aby pomohly spíš na tebe ječely, ale znám spoustu holek co byly spokojené...je to věc názoru.

blondynka400
20. bře 2009

luciasek při HA to není MS, je to pseudomenstruace, to nemůžeš srovnávat...
K Podolí už jsem tu svůj příspěvek psala, taky bych tam nikdy nešla....

benjit, no mě to tedy právě přišlo blízko od vás. Hold se školkami je problém a člověk hold musí kousek občas dojíždět no 😖

kuratkol
20. bře 2009

benjit: ty sestry, to je asi všude, moje mamča rodila před 2 lety a bylo to šílený, jak na ni byly hnusný....

luciasek001
20. bře 2009

blondy, myslela jsem úplný začátek jako když jsem ještě nebrala HA. To vim, že když bereš HA tak je to něco jinýho.

blondynka400
20. bře 2009

K těm porodnicím, bohužel hlavní problém je to, že je to o lidech a tam kde je jeden spokojený může to druhý mít přesně naopak, podle toho, na koho člověk narazí... Jinka si nemyslím, že by byla v Praze nějaká špatná porodnice....

kramlinka88
20. bře 2009

blondynka: no nevím to 100%, ale tuším že 5 DPO, podle příznaků ovu byla v neděli, ale jistě to nevím, netestuju... 😅

lenerka: ahojky, no já jsem tady mezi Vámi od včerejška 🙂

blondynka400
20. bře 2009

kuratkol, tak za ty peníze co dostávají se jim nemůžeš divit. Ale pak na druhé straně potkáš sestru úplně úžasnou...

luciasek, jak dlouho Ha nebereš? Chvilku ne? Jak dlouho jsi jí brala? Ono to tělu chvílu trvá, než se srovnáš...

benjit
20. bře 2009

Lenerka, když bych měla někam jít do nemocnice ať už rodit nebo cokoliv jinýho, tak Motol, byla jsem tam na podzim na revizi a fakt super. Pleny máme a asi ještě dlouho mít budem, vůbec nechápe co po něm chci...

Blon, když ty Lužiny jsou pro mě fakt rochu z ruky... a hlavně jako na Lužiny mi to trvá tak určo 25 min a pak na druhou stranu do práce, ty jo to bych ráno jezdila 1,5 hodiny do práce ☹

lenerka
20. bře 2009

blondy tak Lužiny mám opravdu z ruky
my jsme z Letňan 😉
a 100%musíš mít trvalý bydliště,tam kde chceš dát dítě
máme s tím problém
já jsem letnanská dcera taky manžel z Libuše ,takže nesplnujeme jejich podmínku k přijetí!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru