Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
28. bře 2009

no já bych správce tabulky dělat nechtěla 😠

lenerka
28. bře 2009

holky už je fůra času
a ještě ,když se bude přesouvat ten čas,tak jdu chrupat

zítra se tu snad objevím
dobrou

blondynka400
28. bře 2009

Lenekra, ono to bohužel není úpně jednoduché to dát v takovím dormátu, aby to bylo čitelné. Ale sibuju, že se polepším....

Lenerka, dobrou 😉

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Ještě tam nejsou tak zásadní změny 🙂 Třeba to teprve nastane a změníš to najednou 😀

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, už na to pracuji, a moalé změny se musí udělat..... 🙂 Bohužel dnes nejsem ve stavu, že bych byla schopná cokoliv dělat 😀

lenerka
28. bře 2009

😉

blondynka400
28. bře 2009

Ježíš teď to po sobě čtu, píšu dnes fakt jak prase. Moc se holky omlouvám, to ten alkohol 😅 . Se divim, že jsem s autem zajela do gráže, aniž bych mu cokoliv udělala 😀

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Ty řídíš, když piješ ? 😕

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, v čechách ne, ale tady ano. Tady je to povolené 😉 I když asi mám v krvi asi více než je povoleno, ale tady to fakt nikdo neřeší a je to úplně normální. Navíc jsem to měla fakt blizoučko, jen ten vjezd do garáže je hodně špatný 😀

kuratkol
28. bře 2009

blondy:Stále nemáš manžílka doma? Kam jezdí? Pracovně?

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, stále nemám... Jojo pracovně, teď je to na 14 sní, takže si budu muset ještě počkat.... Holky dobrou, mějte se hezky a zítra 😉

kuratkol
28. bře 2009

Blondy: Dobrou 🙂 .

kramlinka88
29. bře 2009

tak holky děkuju že jste na mě myslely, ale bohužel tam nic není... 😒 tak příště no...akorát tak dumám z čeho mě teda už týden bolí ten podbříšek, no uvidíme jestli zítra dorazí MS. Kdyby něco kouknu za Váma z těch lázní. Tak se mějte moc hezky a snad se tu zase brzy ukážu 😉

gab123
29. bře 2009

dobré ráno
kramlinka třeba se ještě do zítra udělá! někdo říká a píšou,že dřív jak očekáváš ms nemáš dělat test!

lenicenka17
29. bře 2009

Kramlinka ještě se to tam může ukázat vím to z vlastní zkušenosti 🙂

lenicenka17
29. bře 2009

Kramlinka ještě se t tam může ukázat vím to z vlastní zkušenosti 🙂
Dnes teplota opět 36.4 ale hlenu teda přibylo a to hodně tak uvidím al ei tak už počítám stím že mimi nemá šanci se uhnízdit i kdyby nějakéé bylo 😒

matava
29. bře 2009

dobre rano holky, kramlinko, jeste nehazej flintu do zita, kolegynka taky mela negativni test, dokonce i v terminu slabe krvacela no a az dalsi mesic mela ukazkove pozitivni test 😀
lenicenko, to je zvlastni..a nemas rozbity teplomer? 😉 proste kasli na teplotu a zkousejte to 😉
teda moc jsem se nevyspala, sla jsem spat kolem pulnoci a ve tri rano me probudil muzik, ktery se dodival na basket, tedy jeste vtipkoval, ze je vlastne uz s tim posunutym casem ctyri rano...no a dalsi hodinu jsem nemohla usnout..odpo maam schuzku ve meste, tak doufam, ze dotycny zaznamenal posun cas..no a kdyz ne, tak si tu hodku cekani zkratim prochaykou po velikon. trzich 🙂

lenicenka17
29. bře 2009

matava:Teploměr je digitální tak chyba být může ale asi ne....
Nikdy jse se teplotama ani hlenem nezabývala tak nevím zda je něco špatně atd... Ale hlen je dnes ukázkovej ikdyž jak sem už psala asi je to už pozdě...

kuratkol
29. bře 2009

lenicenka: Má, proč by nemělo.

lenerka
29. bře 2009

ahoj
jsem tu jen na skok
pak jdu uklízet

Kramlinka nezoufej,určitě si ještě testítk udělej
já ho dělala taky až po očekávaný Ms né před

lenerka
29. bře 2009

to je hrozný
ten posun času ☹
už je po 11h

blondynka400
29. bře 2009

Ahoj holky,

lenicenka, fakt být pozdě nemusí,on se ti protáhne cyklus a celkem se nic neděje, to po HA není nic vyjímečného... Jestliže hlenu přibývá, je to dobré znamení, já ho třeba pozoruju 5 dní před ovu, nejdřív se zvětšuje jeho množství a pak kvalita. ale u každé je to jinak. Takže nezoufej a měř dál, přijít jednou musí 😉

K tomu hlenu, já ho poprvé objevil včera, takže ovu u mě určitě tento měsíc propásneme, hold co se dá dělat. 😒 Ale počítala jsem s tím no ....

lenerka, souhlasím, jsem si trošku pospala a ono je poledne 😝

kramlinka, taky si myslím, že to jetě nemusí nic znamenat... Uvidíš jestli přijde MS a když ne, testík zopakuj 😉

luciasek001
29. bře 2009

Pěkné dopoledne, ten čas dnes letí.
kramlinka, nezoufej, třeba se ještě // čárky objeví když nedorazí MS.
Já hlásim teplotu 37,2 a slabé špinění opět. Ach jo, už aby byla příští sobota. Tohle je na zbláznění. 😠

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Aspoň nějaké příznaky 🙂. Já nic....

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, to nevim jestli se to dá nazvat příznakama 😨 Každopádně si budu muset stejně počkat

rennik
autor
29. bře 2009

Ahoj holky zpřeju pěknou neděli, dneska mi není moc dobře ale přišla jsem vásaspoň pozdravit ať si nemyslíte že jsem na vás zanevřela 😀 luciasku a kuratkol myslím na vás adržím vámvšech 20 prstů co mám. Nebojte dobře to dopadne, kuratkol nehledej příznaky já jsem neměla skoro žádné a vidíš jak to dopadlo. 🙂 myslím na vás všechny!!!!!

kuratkol
29. bře 2009

rennik: Co to je skoro žádné ?

luciasek001
29. bře 2009

rennik, ahojky, copak, těhu nevolnosti? Díky moc za držení prstů snad to pomůže 🙂

luckan.
29. bře 2009

Ahoj holky....mužu se k Vám přidat?

luciasek001
29. bře 2009

luckan, jasně neni problém, přidej se. A jak jsi na tom? Začínáte se snažit nebo už si myslíš, že se zdařilo? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru