Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
20. dub 2009

kuratkol, protože já jsem nemeřila všechny dny a po ovu zrovna ne. Protože jsme šla spát pozdě a pila jsem, což mi tepltoy hrozně zkresluje..... Navíc já mám hodně pozvolný nárůst teploty.

terecka, no mě to takhle plně vyhovuje. Nechtěla bych ho mít doma každý den 😀
To je dobře, tak to byla jen nějaká chvilková indispozice 😉 A 5.5 je za chvíli 😵

kuratkol
20. dub 2009

eli: Nevím, neměla jsem pak už testy...

blondy: aha, to jsem nevěděla, že alkohol taky něco provádí... co říkáš na můj gráfek?

blondynka400
20. dub 2009

kuratkol, hm, provádí a u mne docela dost.... Láhev vína mi zvedne teplotu tak o púl stupně, to samé když jsem spát později.
A vzhledem k tomu, že jsem šla spát nad ránem a značně posilněná, fakt měřit nemělo cenu, protože by to akorát zkreslilo výsledky 😉

eliska_v
20. dub 2009

blondy: Dělala jsem si teď ovu testík a čárka nic moc...Fakt už nechápu!

blondynka400
20. dub 2009

eli, tak ber za pozitivní ten včerejší... Vrchol LH mohl být třeba včera večer nebo dnes dopo 😉

eliska_v
20. dub 2009

A jak je to po ovulce? Je ještě možnost otěhotnět? 😠

blondynka400
20. dub 2009

eliska, ovu většinou není v den pozitivního testu, u každého je to jinak. Ale většinou k ní dochází 6 až 48 hodin po picku (vrchol LH), takže buď už u tebe proběhla a nebo třeba zrovna probíhá a nebo ještě za chvíli proběhne. Bolí tě teď něco?

eliska_v
20. dub 2009

Teď zrovna ne, ale chvilkama lehce podbříško, ale lehce

blondynka400
20. dub 2009

eli, tak to neřeš, dneska ho znásilni až přijde a je to 😉

eliska_v
20. dub 2009

blondy: Tak já Tě poslechnu! Dneska ho znásilním a uvidíme buď nám to vyjde a nebo se budeme snažit další měsíc 😉

matava
20. dub 2009

ahoj holky, tak po ochutnavce bileho, ochutnavame cervene = dnes nam to dovezli kamaradi z prusanek, ke kterym se zas chystame na vinobrani.. 😉 oslavuji 60, tak sli do stavovskeho, tak se jich prazaci ujali 😉
eli, tvuj elan bych chtela mit, ja vetsinou sama od sebe stavam brzo a vecer bych mohla jit spat s vecernickem..jsem pak jak mrtvulka.. 😉
blondy a kolikaty den jsi? kolegynka, ktera je druhy cyklus po vysazeni duphastonu a zkousi ted akupunkturu dnes silela, ze je 35DC a stale nic..tak jsem ji uklidnovala a vypravela jak to mam ja, tak jsem ji tim snad trosku zlepsila naladu, ze 35 je jeste v poho a napriste ji doporucila ten malinik a kontryhel..no ale hlavne ze ja vsem radim, ale sama to nepiju..no slibuji ze pristi mesic.. 😉 jsem vazne hrozny lajdak 😀

kuratkol
20. dub 2009

eli: Já taky měla vrchol LH někdy, včera dopoledne asi, jen jsem to nechytla otestovat. Stejně mám pocit, že u mě ovu teď neprobíhá... žádné bolesti v podbřišku.... jedině snad graf něco ukáže.... snad.... jestli poznám, co ukázal 🙂

terecka
20. dub 2009

blondy, to já mám taky občas ráda, když manža není doma každý den, ale někdy mi i dost chybí.. to záleží.. 🙂
Jinak máš pravdu, 5.5. je za chvilku 😵

elis, hlavně opatrně při tom znásilňování 😀

blondynka400
20. dub 2009

eli, myslím že to vyjde 😵

matava, 30 DC, ono záleží jak ten duphaston bereš. On se nebere jednotně 😉 Navíc já ho neměla na úpravu cyklu, ale na zlepšení sliznice 😉

kuratkol, uvidíš.....

terecka, tak to máme stejné 😉

eliska_v
20. dub 2009

kuratkol: Já doufám, že se nám to povedlo... 😉

terecka: neboj, při znásilňování budu opatrná 😎 už kvůli sobě 😀 😀

eliska_v
20. dub 2009

blondy: Tak uvidíme 😵 Ale děkuju 😉

blondynka400
20. dub 2009

eli, jojo, hold všechny jednou uvidíme 😵

rennik
autor
20. dub 2009

Ahoj holky zdravím z práce,

blondy upřímně už toho mám plné kecky, jsem hrozně unavená, přes den musím chodit spát, usla bych i vestoje. Je to každý den horší ale jinak se to dá. Akorát v té práci mě to fakt ničí. Uvidím co doktor, když tak bych šla na nemocenskou už od května, ale uvidím.

blondynka400
20. dub 2009

Renník, ahoj těhulko.
Tak jsi na tu nemocenskou hned, se na to vykašli, ať máš klid 😉

rennik
autor
20. dub 2009

uvidím možná fakt půjdu, už mi ubývá sil, kdybych aspoň dělala jen ty osmičky a ne dvanáctky je to teď hrozně dlouho....Uvidím co naše staniční je to totiž pěkná potvora dokázala by mi znepříjemnit i těch pár dnů dokonce.

rennik
autor
20. dub 2009

na chvíli se musím odmlčit mám nějakou práci doufám že tu pak ještě budete 😀 zatím papa

terecka
20. dub 2009

ahoj renniku, teda já být tebou, tak jdu na nemocenskou hned, kdo to kdy viděl, aby těhulka dělala 12-tky a ještě k tomu noční 😠 Zajdi za doktorem a zůstaň doma.. 😉

blondynka400
20. dub 2009

renník, tak jí to neříkej a pak přines neschpenku a jsi ze dne na dne. Když se tam k tboě takto chovají, tak si to zaslouží 😉

terecka, já to do Renníka hustím stále, že je to protizakonné 😠

terecka
20. dub 2009

no, vidíš rennik, už jsme na tebe s blondy dvě, tak šup šup 😉

blondynka400
20. dub 2009

terecka, no nevím jestli s renníkem pohneme. Ale ta její nemocnice mě fakt štve, takovéhle chování se jen tak nevidí.... Já nesouhlasím s tím, aby ženské zbytečně chodily na nemocenskou, když mají fyziologické těhotenství. Těhotenství není nemoc, aby ženská ležela doma (samo když je vše v pořádku). Ale tohle my přijde hrozné.... 😠

terecka
20. dub 2009

no právě, že v nemocnici by měli mít víc ohledu.. já taky nejsem pro "zbytečnou" nemocenskou, když má ženská práci v klidu a nedělá dvanáctky a prostě ta její práce nemůže mimi ohrozit, ale tohle je vážně trochu na hlavu... ☹

blondynka400
20. dub 2009

terecka, jojo, ale jak vidíš tak ne.... Ze zákona má těhotná nárok na jednosměrný provoz, max 6 hodin. Nejdou jí ani nařídit přesčasy.... 😉

terecka
20. dub 2009

blondy, jojo, to zní jako rozumný zákon (aspoň jeden...) ale je fakt, že někde na zákony a hlavně zdravý selský rozum!! vůbec nehledí.. a vypadá to, že nemocnice, kde dělá rennik, je zrovna ten příklad...

blondynka400
20. dub 2009

terecka, no mají štěstí že zrovnqa v tomhle okrese nikho neznám, jinak by se prohli.... 😀 . Ale ještě jsem to nevzdala, protože mě to fakt štve 😠

blondynka400
20. dub 2009

terecka, já jsem totiž lehce profesionálně deformovaná 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru