Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
20. dub 2009

Renni já vůbec zatím nevím jestli mám ovu normální, brávala jsem HA a neřešila to a teď poprvé se začala snažit a současně i sledovat... Takže uvidíme... Teď mám před MS a pak snad ovu už přijde. Možná mi ovuluje jen 1 vaječník, nebop to bylo ze stresu, who knows... Grafík jsem si dala do albíčka, třeba vám to napoví, já tomu rozumím jak koza petrželi 😅

blondynka400
20. dub 2009

renník, určitě na nás nezanevřely 😉
No už asi třetí den mám horzně nafouklé bříško a občas mě v něm tak divně dloubne, při čůrání cítím takový tlak, pevnější prsa a citlivé bradavky a bílý výtok. Grafík si vidět mohla a MS měla přijít v sobotu. Ale testík dnes negativní, ale bylo t takový nějaký divný, noname...

dudunidu
20. dub 2009

ahaaaaaaa tak ty už jsi i testovala Blondy? Ježiš to by bylo supr. No uvidíme, nebudeme předbíhat! Však ty na nás nezanevřeš ani až budeš místo snažilky těhu, není-liž pravda? Chi-chíi 😀

rennik
autor
20. dub 2009

blondy jo grafík jsem viděla, Teploty jsou pěkné, snad vydrží, ty příznaky jsou hodně podobné těm mým, ikdyž vlastně já jsem neměla žádné příznaky na prsou, jen minimální hleník,nafouklé břicho jak před MS a tvrdý čípek ....... vidíš vlastně a co čípek?

Dudu já jsem tomu taky pořádně nerozuměla vlastně jsem se to ani nestačila pořádně naučit protože to hned vyšlo ale aspoň podle toho co jsem měla ,,naštudované,, od blondy tak to jsem sledovala. Ale snad bude u tebe všechno v pořádku a brzo se objeví mimíšek. 🙂

dudunidu
20. dub 2009

Matava: čtu tady pozpátku, jak tvoje mamča jezdí po cizině po exkurzích, no to je fakt bomba! A kolik jí je? Tohle většinou dělávají mladí... Mimochodem jsem se dnes dívala po levných letenkách a není to, co bývalo... 😒 Už máte naplánovanou dovču na léto, holky? Dala bych si líbit nějaké moře. Mým snem je ale Karibik, to je ale příliš hluboko do kapsy, spíš skončíme někde u Mácháče, haha 😀

blondynka400
20. dub 2009

dudu, to že ovuluje jenom jeden vaječníj je normální a není na tom nic divného....
Jo dneska, ale takovým divným testem. Navcí na mě je ještě fakt brzy.... Ale jak jsem psala, myslím že nejsem.
I kdy konzumovat bramůrkyv 10 večer se mi obvykle nestává 😀
Kdyby náhodou jo, určitě nezanevřu, neboj 😀

dudunidu
20. dub 2009

Děkuju, renni, taky doufám🙂 Nechceš na mě plivnout svého mimi-bacila? Že bych se nakazila 😀 To by byl asi první bacil, kterému bych se dobrovolně vystavila 😀

rennik
autor
20. dub 2009

dudu my to máme s dovolenou jasné , MP má o mě takový strach že asi nepojedem nikam a nebo jen tady v ČR, ale takové moříčko to bych si dala líbit. Myslela jsem že aspoň do chorvatska ale ani tam se mnou MP nechce jet, prý má satrach že se mi tam něco stane a že se mnou nebude jezdit někde po nemocnicích v cizině.

rennik
autor
20. dub 2009

blondy to jsme rádi, protože náš klub těhulek se musí jen rozšiřovat 😀

Dudu chytej : TFUJ, TFUJ TFUJ, a ne že tě minul 😀 😀 😀

dudunidu
20. dub 2009

Blondy: sakra, kdyby ovuloval jen 1 pravidelně, tak to by mě teda z toho klepla pepka, že bych se mohla snažit jen každý 2. měsíc... A když vaječník třeba pravidelně neovuluje tak to je trvalý stav nebo se dá ovlivnit práškama?
Jo prosím mrkneš na můj grafík, v albíčku, jestli z něj třeba něco neplyne?
A prosím tě, Blondy, ty ale teď bereš nějaké léky, ne? Já myslela, že snažení bude až příště 😉

kuratkol
20. dub 2009

dudu: To je hezký grafík 🙂

dudunidu
20. dub 2009

počkej počkej, kuřátko, jak to myslíš??? Mohla by z těch teplot plynout i ovulace, kterou by třeba doktorka neviděla??

dudunidu
20. dub 2009

Renniku děkuji, přistál na obrazovce 😀 Celou jsem omatlala, abych se rychle nakazila! 🙂)
Jinak holky dnes mě bolí na levé straně v podbřišku, předpokládám, že to bude MS, hm? Já jsem takový analfabet, já jsem se nikdy nijak moc nepozorovala, ani sama nevím, je-li to MS nebo co... 😅

blondynka400
20. dub 2009

renník, čípek je tvrdý....
Tak myslím že chorvatsko by šlo ne? Někdy po svatbě, myslím že by to bylo úplně bez rozoka, když bude u tebe vše v pořádku...

dudu, to že ovuluje jen jeden neznamená že ovuluješ každý druhý cyklus 😀 . Ovuluješ každý cyklus, ale vaíčko se uvolňuje pouze z jednoho 😉 . Mně po vysazení HA celou dobu fungoval jen levý, každý cyklus a teď prvně bylo vajíčko z pravého...
Trvalý stav v tomto směru není nic, dá se to v daném cyklu napravit clostilem a pod, co ti doktorka napsala, ale jak už jsem ti napsala, zbytečně bych to nebrala. Počkala bych alespoň ještě jeden cyklus a možná si předtím nechala uděla hormonální profil, aby si věděla, že je něco špatně, nrž do sebe cpát umělé hormony.
A když nějakou dobu funguje jen jeden, třeba když se mu něco stane, tak ten druhý ho nahradí, neboj 😉

My jsme se nesnažili, beru ATB. Sexík byl jen jednou, když se mi vrátil a pak jsem je začala brát a než je doberu, tam nemůžem....

kuratkol
20. dub 2009

dudu: Mrkni na ovulační grafíky na www.fertilityfriend.com chart gallery .... uvidíš, že tam nějakou podobu najdeš... Kdy jsi měla mít ovu ? Někdy 5.4., 6.4. ?

kuratkol
20. dub 2009

blondy: ty příznaky jsou u tebe jasný 🙂

blondynka400
20. dub 2009

kuratkol, no nevím..... 😒

dudu, koukala jsme na ten graf. Fakt to vypadá spíš na anovulák, teoreticky by tam mohla být kolem 5, ale to jsi psaala že doktorka na UZT nic neviděla, ne?

rennik
autor
20. dub 2009

blondy to je super, to neva že sexík byl jednou to úplně stačí a ty to víš. My jsme snažili asi jen 4x a vyšlo to. jééééé to je prima jen tak dál a doufám že budeš další těhulenka. Kdy se budeš zase testovat? Proč byl vlastně ten dnešní takový divný?

kuratkol
20. dub 2009

blondy: Kdy budeš dělat další test ?

blondynka400
20. dub 2009

renník, já fakt myslím že ne ☹ . Ani nevím, jestli by to přes ty ATB bylo to správné....
Jo vím, že stačí, ještě nevím, zítra nebo pozitří.... Uvidíme jak teplota a zda mě MS nepředežene.
No měla jsem tedy jeden z čech, nějaký neznačkový, byl jen takový tenký, no moc se mi nezdál....

kuratkol, viz. odpověď výše

rennik
autor
20. dub 2009

však uvidíš možná to dopadne dobře. Když tak dej hned vědět ať ti můžeme hned gratulovat 😀

kuratkol
20. dub 2009

blondy: MS jsi už měla mít, tak se zítra otestuj a hned nám napiš 🙂 🙂 🙂

blondynka400
20. dub 2009

renník, jasnačka 😉 . Jak jdou vůbec přípravy na svatbu? 🙂

matava
20. dub 2009

blondy, drzim palecky, to je super, hlavne at to nezakriknem 😉 na grafik jsem se divala, ale mne to zatim vuuubec nic nerika, vsak vis, ze jsem jeste amater 😉
dudu, v rijnu ji bude 49, ale ona je jak pubertacka 😉 ma jeste vice energie nez ja, presto, ze ma za sebou opravdu hodne ruznych operaci a hodne tezky zivot s chlapama atd..asi si to ted nejak vynahrazuje nebo tak 😉
jestli chces, poslu ti do IP seznam vsech letec. spolecnosti, clovek musi hledat, je dobre zacinat na portale student agency a pak zkouset i jednotlive nizkorozpoctovky, stale jsou nabidky za 500 vcetne aneb kdo hleda najde 😀

matava
20. dub 2009

renniku, plivni i na me 😀 dikes 😉

rennik
autor
20. dub 2009

blondy: ale jo pořád se něco chystá, konečně máme objednané ty prstýnky, jinak chodíme pozvývat rodinu, koláče jsou objednané, teď ještě nějakou tu výzdobu doladit a bude to ok. Jo a ještě ty moje šaty, no zatím jsem je nezkoušela, myslím že je to ještě moc daleko do svatby a do té doby můžu přes břuch pořádně přibrat ale tak snad to bude ok a vlezu se. 😉

rennik
autor
20. dub 2009

ahoj matav,není zač, připrav se, pozor, posílám: TFUJ TFUJ TFUJ 😀 😀 😀 ještě někdo by chtěl plivnout na sebe mimi bacila???? 😀 😀 😀

blondynka400
20. dub 2009

renník, tak hlavně že přípravy zdárně finišuji 😀
S těmi šaty, říkala jsi že to máš na šněrovaní ne? Tak to se určitě nějak podá, do té doby by jsi neměla mít bříško nějaké obrovitánské 😉 . Maximálně hold tu cvhíli to vydržíš a pak se brzy převlékneš 😉

blondynka400
20. dub 2009

renník, plivni na mě taky 😵

rennik
autor
20. dub 2009

jo jsou na šněrování já si myslím že se vlezu ale už to na mě asi poznají, sice to už dost lidí v rodině ví, ale babičky od MP ještě ne, ty zastávají názor až po svatbě 😀 😀 😀 tak před něma to zatím tajíme ale v šatech to už asi vidět půjde takže snad nás nenazvou těmi největšími hříšníky 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru