Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudule
23. kvě 2009

ahojky kočulky...
Matava: tak fandíme všechny jednomyslně Marseille! 😀 Teda ani mě doposud nenapadlo, jak mám být vděčná, že MP není žádný velký sportovní fanda. On teda sportuje hodně, ale sám, ne pasivně u TV... Ale většina chlapů preferuje fotbal nebo hokej před vším ostatním, myslím, ne? Takže se zbývá jen obrnit a nebo sama nškam vyrazit, třeba za kámoškama 🙂

Jinak MP pořád není doma, každou chvíli ale už jede... Před hodinkou mi volala kámoška, jestli u nás může přespat, protože se strašně pohádala se svým přítelem, tak jsem samozřejmě řekla že jo a v duchu byla rozhozená, že se nebudeme moct snažilkovat, přestože se kvůli tomu MP vrací domů, ale což... Byla fakt hotová a brečela do telefonu... Chuděra. No a teď volala, že se usmiřujou, takže to je dobrá zpráva i pro nás! 🙂

dudule
23. kvě 2009

A ještě jedno plus mělo to, že jsem myslela, že přijde - během hodinky uklidila celý byt! Návštevy jsou dobrá motivace k uklízení, hihi 😀
No a teď ještě čekám, že si udělám OT, hodně jsem pila, tak až tak za půl hoďky... Ale asi už nestihnu dát vědět, to už budu mít přítele doma...
Tak přeju kočky krásný večer, krásné snažilkování a případně usmiřování 🙂

matava
24. kvě 2009

dobre rano holky, tak moooc dekuji za fandeni marseille, vyhrala, muzik se vratil do loznice a byl super sex 😀 a je zas jak vymeneny, hladi me, povida o planech na dnesni den...ted je aktualne v bazenu, dudule, ten muj je kombinace pasivniho i sportovniho fandy = horsi kombinace snad uz ani byt nemuze 😀
no ale jsem se ho potom zeptala, jestli muzu marseille podekovat za to, co se prave odehralo..no a on rekl, ze vlastne ano... 😉
takze holky, neznate nekde nekoho u koho se da zaridit dobry vysledek zapasu v dobe ovulace?! 😀 😀

dudule
24. kvě 2009

Matava: hahahahha 😀 tak to je doslova "GÓOOOOOOOOL"!!! 😀 😀 😀 No jo, zdá se, že dobrá nálada a endorfiny v krvi dělají divy 😉 A zkoušelas ho krmit čokoládou? Ta mně na endorfiny funguje zaručeně, i když jen dočasně, než přijdou výčitky. Ale holky, já se tak těším, jak se na svatbě nabácám! 😀

Blondy: můj dnešní grafík je zde http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd
Teplota o stupeň klesla. No ovu testík večer zase negat. Budu muset dnes dokoupit další... Jak se tak na to dívám, tak tenle cyklus bude zase zpropadeně dlouhý, co? ☹ teda jestli vycházím z toho, že moje luteální fáze je 13 dnů a ovu ještě nepřišla... Ale podbřišek na levé straně stále cítím, ale bůhví, co se tam odehrává 😕

blondynka400
24. kvě 2009

Ahoj holky,

dudu, tak jsem koukala na grafík... abych pravdu řekla fakt už nevím co si o tom mám myslet, vzhledem kté velikosti folikulu, co ti řekla doktorka.... Skoro mě napdá, že jestli ani dnes nebude pozitivní ovu testík, neměla by jsi zítra zaběhnout k doktorce, ať se ti na ty vaječníky koukne...

matava, tak vidíš, jsi se dočkala 😵. Jak zařídít správný výsledek to ti bohužel neporadím... Manžel hodně sází sport (tedy tady ne, ono to tu není tak jednoduché jako v čechách) a vždycky když mu něco nevycházelo nebo prohrál, nedalo se s ní chvíli mluvit a naopak když zas vyhrál byl jako sluníčko, takže tě docela chápu 😀 On je tady dost pasivní i aktivní sportovec, ale víc tenis a tak, což mě naštěstí také baví a hlavně přednost před sportem mám vždycky já 😵. Já to vždycky chápala že je naštvanej, protože nehrál s nějakými pár stovkami, ale stejně... Teď když už tolik nesází, nám je líp 😀 😀

kuratkol
24. kvě 2009

blondy: Dneska nebyla pláž ?

blondynka400
24. kvě 2009

kuratkol, dneska ne. V neděli je tam moc lidí, je to totiž jediný den, kdy děti nechodí do školy.....

lenicenka17
24. kvě 2009

Ahojík holky zdravím ,tak MS včera slavnostně skončila a taky sme to řádně oslavili 😀 😀 😀
Tak snad tenhle cyklus bude úspěšnější...
Blondy:neva že sem dnes čajíky malinko ošidiila?Jen teď večer sem si dala...
Matava:mocinky gratuluji k úspěchu 😀 😀

lenicenka17
24. kvě 2009

Blondy:a co ty???Zítra máš testíkovat???? 😵 😵 😵 😵

dudule
24. kvě 2009

Ahojky! 🙂 Vidím, že dnes všichni užívají krásného počasí, to je dobře! 🙂
Blondy: máš pravdu, zajdu k ní, protože třeba budu potřebovat nějakou hormonální léčbu...Teda dnes mám z lékárny nový testík, tak ho zkusím a uvidím. Když nebudou 2 čárky, skočím ráno k doktorce. 😖

blondynka400
24. kvě 2009

leni, no neva, ale měla by si ho pít pravidelně 😉
Jé Leni jak to víš? Já jsem ale neřekla, že budu testovat 😀
Jaký úspěch měla sukně? 😎

dudu, no nejdřív bi ti měla udělat hormonální profil, než do sebe budeš cpát nějaké hormony 😉 . A to už mělo být před tím clostylem, klidně sis ním mohla všechno rozhodit....

kuratkol
24. kvě 2009

Ahojky 🙂 Já jsem 7.DPO dnes a žádné příznaky...... nechápu....

blondynka400
24. kvě 2009

kuratkol, co nechápeš? 😕

kuratkol
24. kvě 2009

blondy: že to pořád nejde a nejde....

blondynka400
24. kvě 2009

kuratkol, jak můžeš vědět že se to tentokrát nepovedlo? Vždyť je přeci ještě brzo....

kuratkol
24. kvě 2009

Prostě je to stejný jako každý měsíc.....

matava
24. kvě 2009

ahoj holky, teda kuratkol, to je jeste brzo, teprve pristi tyden touhle dobou nam muzes psat, ze nemas priznaky a nechapes to 😉 ale vi, ze tahle cekaci faze je na houby..
stejen jako cekaci faze do ovu, vid dudule...uvidis co ti zitra mudr rekne, kolik ti nameri milimetru, jsem na to zvedava...
lenicenko, tak pokud uz jste zacali se snazenim ted tak to by byloi aby se to nepovedlo 😀
blondy, ja mam pondelek taky zafixovan jako tve testovani, tak asi tu nejaka debata probehla, uz se tesime na dalsi ruzovku 😀
jinak doma mam zase opravdu vymeneneho chlapa...vzdy znovu a znovu me to prekvapuje jak prehodi vyhybku jakoby se nic nedelo a je same tutununu, je s nim sranda, bez komentaru se ucastnil jarnimu provetravani satniku = zkousel kalhoty a kosile, takze si dokazete predstavit jak z toho musel byt nadseny..taky si vsimnul meho noveho domaciho uboru, pohodicka na balkone i nasledne na letne..takze zase je pohoda a chci vam MOOOOC PODEKOVAT za vasi podporu holky, vazne...

blondynka400
24. kvě 2009

kuratkol, vždyť se vajíčko ještě vůbec nemuselo uhnízdit.... Opravdu je ještě brzy....

matava, no já tu o testovaná určitě nic neříkala 😀 . Jen že má přijít/nepřijít MS. A dle BT bych si vsadila že nepřijde, ale to ještě nic neznamená 😀
Tak ať to vydrží co nejdéle. Jinak neděkuj, od toho jsme tady 😵

matava
24. kvě 2009

no jo blondy, to ze ty jsi o testovani nemluvila jeste neznamena, ze to nekdo nemohl rict za sebe, jelikoz kdyz tady reknes, ze v urcity den ocekavas neocekavas MS = testovani 😀 😀

blondynka400
24. kvě 2009

matava, jo, to máš pravdu 😀 . No nevím, ještě si to musím rozmyslet, navíc nemám žádný test 😅

kualalik
24. kvě 2009

Zdar ženy 😵
víkend za námi... chjo, škoda, že nebyl delší 😎 😀

matava
24. kvě 2009

cau lvice 😉 a jak sis ho uzila ze tak vzdychas? 😉

blondynka400
24. kvě 2009

kualalik, zdar ženo. Tak už vyžehleno? 😀

kualalik
24. kvě 2009

matava, luxus celej víkend... prostě super ztrávený s mužem a ostatníma fajn lidma a krásné počasí k tomu.. co víc si přát 😵

blondy, jojo, vyžehleno.. uf... pařák 😖 😀

eliska_v
24. kvě 2009

Achooooooooooooooj holky.
Tak jakpak se tu máte?? 😎 😎 Já se mám naprosto úžasně!!! 😵 😵
Copak je nového?? 😵

dudule
24. kvě 2009

Ahojkyyyy tak můj ovu testík opět negat, i když ta sůabá 2. čárka tam je... Já už se z toho picnu... sakra.
Kuřátko: buď v pohodě! "Snažíme" se stejně dlouho a já ještě neměla šanci se vlastně vůbec začít snažit, buď ráda za ovu, ono to dřív nebo později vyjde a to je důležité 🙂

blondynka400
24. kvě 2009

kualaik, no to věřim 😀

eli, to je dost že jsi se také objevila... Copak je nového že máš naprosto úžasně? 🙂
Nového myslím ani nic....

blondynka400
24. kvě 2009

dudu, tak jsi hezky zítra k doktorce ať se ti na ty folíky koukne 😉 Neboj, taky se dočkáš 🙂

eliska_v
24. kvě 2009

Blondy: Jen tak 😵 😵 Skvělá nálada!! Mám úžasného přítele a jsem spokojená a šťastná!!! 😵 😵
Snažílkování mě baví čím dál tím víc, teda i mimo ovu 😀 😀

blondynka400
24. kvě 2009

eli, to je jedině dobře......
Já mám taky fajn náladu, i kdyžž jsem unavná a je mi lehce blivno 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru