Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

erine
24. črc 2009

Zdravím, ve Vaší diskuzi jsem ještě nebyla, nicméně ji sem tam pročítám. Teď máme naplánované IVF... od včerejška stimulace Menopur. Odběr vajíček předběžně plánován na 1.8.09 a po prodloužený kultivaci transfer. Injekce jsem si prošla u IUI, jen teď ředíme 3 ampule Menopuru. Ředí se to jednou ampulí roztoku, nebo jste to prováděli jinak? Díky

blondynka400
24. črc 2009

eli, já myslím že meření je fajn věc

lenicenka, no ber ho a uvidíš, MS snad dorazí.... Nic lepšího mě nenapadá

lenicenka17
24. črc 2009

blondy:dobře.
A pak jak?Kdy tey udělt tu pauzu?

eliska_v
24. črc 2009

blondy: Já se těím až příjde první vyšší teplota...A bude náznak ovu!! 😵 😵

lenicenka17
24. črc 2009

ach jo.. jsem te´d z toho docela vykolejená.... ☹ ☹ ☹

lenicenka17
24. črc 2009

eli:já zkusila i ovu testy i měření a testy mě teda moc nenadchly měření mě příjde lepší ikdyž ovu zjistíš až po.

eliska_v
24. črc 2009

Tak my se stejnak snažíme obden, takže doufám, že se konečně někdy uhnízdí mrška jedna malá ... 😀 😀
Je pravda, že před tím spermio nic 3 dny mít nebudeme... Doufám, že mi do toho nevyjde zrovna ovulka... 😀 😀 Ale tak co tak to vyjde, další měsíc..Hlavně aby byl manžel v pořádku!!! 😵

pavlisa
24. črc 2009

maliník mám doma pěkně nasušený taky, ale ještě jsem ho neprubla.
Měl by se pít do ovu jako kontryhel? já vím, už se to tady určitě probíralo..

tak to já myslela, že jeřáb je taky na hleník. Leni, ty máš jeřábí kapky? je to i v tabletách?

eliska_v
24. črc 2009

Pavlisa: Maliník i kontryhel do ovu!! 😉
To jsem se taky chtěla zeptat jestli je jeřáb i v tabletách?? 🙂

lenicenka17
24. črc 2009

tak to nevím zda je i v tabletách....

blondynka400
24. črc 2009

leni, pauza u jeřábu se dělá 3 měsíce od prvního užívání, ¨neboli po skončení 3 cyklu 😉

pavlisa, nene, jeřáb na hleník určitě není, ten je na srovnání hormonálních hladin a např na zkrácení cyklu nebo prodloužení luteální fáze, srovnání cyklů a tak. Prodává se pouze jako tinktura, a kupovat pouze herba vitalis, ostatní je podvod, spíše placebo než bylinky 😉

Jinak tedy ještě jednou, maliník a kontryhel do ovu, jeřáb po celou dobu pít 3 cykly pak cyklus pauza a znovu 3 cykly. To samé je dobré udělat i s dalšími bylinkami, ale není to nutné.

lenicenka17
24. črc 2009

takže ještě jeden cylus a pak pauzu.. tak díky za info.asi už tedy vím kde je příčina té neMS ale zase na druhou stranu aspoň to třeba není nic vážnějšího a MS nedorazila kvůli jeřábu,ne??Co myslíš?
Už jsem z toho fakt goro ☹ ☹ 😖

pavlisa
24. črc 2009

to budu pěkně sjetá z těch všech bylinek 😀
ale co to povídám..však dneska se to vajíčko vyplaví, a už to nedostanu 🙂

eliska_v
24. črc 2009

blondy: máš ňáké internetové stránky, kde se dá jeřáb objednat?? 😉

eliska_v
24. črc 2009

Nebo se dá koupit i v lékárně??

pavlisa
24. črc 2009

tak to já na jeřáb asi teď kašlu, budu upíjet svůj oblíbený kontryhel a přidám maliník.
Pak se uvidí.
Já ještě doma manželovi neřekla o té žádance na spermio, počkám po dovči, odpočineme si, a pak začneme něco řešit.
Já si prostě nemůžu pomoct, čekám že to musí brzo vyjít samo a přirozeně.

kuratkol
24. črc 2009

Jeřáb jsem doporučila kámošce a ta ho koupila v lékárně normálně...

blondynka400
25. črc 2009

leni, no to těžko říct, zda to bylo vysazením jeřábu, to ti nikdo neřekne, ale vliv to určitě mít mohlo a myslím že i mělo.... Ale na 100% ti to neřekne nikdo...

eli, nemám, já ho kupovala normálně v zelené lékarně v Praze, stojí asi 60 kč lahvička. V normální lékárně ho většinou nekoupíš, chce to takovou tu přírodnější. Můžu ti dát tip kde ho kopuit v Praze, ale myslím že na netu se dá něco najít.... Hlavně fakt jenom herba vitalis, znovu nato upozorňuju, protože se většinou snaží vnutit dražší od naděje, ale tam je mizivá koncentrace a vůbec to není ono, i když tě určitě budou přemlouvat jak je to super a že je to to nejlepší co může být, že je to výtažek z pupenů. Zajímalo by mě, co jim za to ta naděje platí 😀

snazilkadd
25. črc 2009

Ahoj kočenky, zdravím vás! 🙂

snazilkadd
25. črc 2009

tak vidím, že řešíte téma bylinky... Já piju kontryhel a taky kapky jeřábu. Ale u kontryhelu jsem četla, že se může pít až do těhu, celý cyklus?? Já beru oboje průběžně, snad to není chyba... A snad taky nevadí, že mám současně Clostyl? Hm... V pondělí jdu opět na folikulometrii, už je to třetí cyklus... Snad tam konečně něco bude... 😒
Blondy je možné, aby někdo třeba vůbec neovuloval? Nikdy? Prostě že by ty vajíčka nikdy pořádně nedorostla? Slyšela jsem, že Clostyl apod. se dává v podstatě v malých dávkách, že pořádné dávky hormonů dostane člověk do těla až v těch reprodukčních centrech?? Prostě se bojím, abych vůbec mohla mít děti ☹ 😠

matava
26. črc 2009

ahoj holky, tak jsem zpatky z prodlouzeneho vikendu v krkonosich..meli jsme docela drama..nejdriv nas chytla ta hrozna smrst a vzdy cca dve auta pred nami spadl strom..hasici makali jak divi ale nakonec jsme stejne zkejsli u trutnova, kde spadl kvuli stromu i drat elektr. vedeni a ani po trictvrte hodiny s tim nic nemohli udelat, tak pro nas kamosi jeli jakou si zakayanou cestou pres soukrome pozemky a na hotel jsme dorazili az v deset vecer hladovi..no a pak nesla kvuli tomu elektrina..v patek jsme zvladli dlouhou turu s promenlivym pocasim a v sobotu jsme zrusili vyslap na snezku a jeli do poslak chytat pstruhy..aale vecer v peci stale nesla elektrina, tak jsme sedeli v jednom baru u svicek, barman nam nalival panaky do stale stejnych sklenicek, jelikoz nemel jak mit teplou vodu a seznamili jsme se tam s hodne lidma..jen muz neprezil smrst krkonosskeho piva v kombianci panaku zelenych s alpou...no hruza..celou noc jsem kvuli nemu nespala, rano jsme se odhlasili a kamarad se neodvazuje jet kvuli alkoholu v krvi domu na Moravu, tak u nas bude jeste dnes spat...no veselo 😉
kazdopadne jsme oba nervozni pred uterkem = oba se dozvime vysledky ovu a ja folikule v 11DC...
dudu, co ze mas zas nove jmeno 😀 ? v kolikatym DC jdes na to mereni?

llucik
26. črc 2009

Ahoj snazilky my se s pritelem taky snazime a porad nic

kuratkol
26. črc 2009

Jak dlouho ?

llucik
26. črc 2009

Ahojky je tu nekdo?

kuratkol
26. črc 2009

Jak dlouho se snažíte ?

kualalik
26. črc 2009

Matava, ahoj Marti, měla jsi mi cinknout, když jste byli u toho Trutnova, bych vás přijela zachránit s mým lesním mužem 😀

Jinak všem přeju hezkou neděli 😵

kuratkol
26. črc 2009

kualalik: Ahojky, co je nového ?

matava
26. črc 2009

kecas 😉 tvuj lesni muz dela dobrovolneho hasice ci co? 😀 situace tam fakt byla dost vyhrocena..

daras
26. črc 2009

Ahoj, můžu se přidat? Ten kontryhel se má pít jen do ovu? Proč ne celý cyklus?

blondynka400
27. črc 2009

Ahojík,

matava, no to sis tedy docela užila... A jak je jinka, všechno v pohoděM 🙂

kualalik, jaký byl festival? 😎

snazilkad, ahoj holka, ty taky žijdeš? 😀 Ráda tě vidím... Nejdříve k těm bylinkám, jeřáb je potřeba bay si pila pravidelně celý cyklus 3x denně, jinak spíše uškodí než pomůže. Co se týče kontryhelu je ho opravdu lepší pít je do ovu, za prvé když ho piješ celý cyklus tělo si na něj zvykne a pak už nefunguje, za druhé, sliznice pak většinou ztrácí na kvalitě.
Co se týče tvé druhé otázky, to je trošku složitější, jsou ženské, co na clostyl ani na jiné druhy léku (a to ani v reprodukčních centrech) nereagují. K ovluaci nedochází většinou ze dvou důvodů, za prvé máš špatná vajíčka která nejsou schopná dozrávání, s tím nikdo nic neudělá a jedině řešení je IVF s darcovskými vajíčky, druhá možnost je špatná hormonální hladina a tím pádem ti i jinak dobrá vajíčka prostě nedozrajo a na to může být clostík krátký. To mě tak napadá už máš konečně en hormonální profíl zda je vše ok? 😕

daras, luccik, vítejte 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru