Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
20. srp 2009

To ne... nechci, aby to táta věděl..... a ona by si to neudržela jen pro sebe....

eliska_v
20. srp 2009

Ahojky holky.
Tak dneska odpoledne jsem si dělala další testík a čárka je zase silnější!! 😵 😵 Takovou radost holky jsem v životě neměla!!! 😵 😵 Zítra dělám další a pak dávám do albíčka.... 😵 😵

blondynka400
21. srp 2009

kuratkol, neboj, ale budeme 😎

snazilka, no konečně 😵 . Přestaneš brát léky a zjistí se přičina problému 😉 . Já věděla, že tě k tomu dokopu 😀
Jinak s tím umělým, podle mne zbytečn předbíháš, na to je času dost, ale IUI byste zkusit mohli, pojišťovna hradí 7 pokusů za rok.... Zas tak špatné výsledky nemáte, aby jste museli jít na in vitro 😉 . No ale počkám si na ty přesné výsledky 😉

kuratkol, jak jsem psala je to jen o hledání.... Já ani matava neplatíme (chodíme ke stejné, doporučila jsem jí k ní), ordinaci mají vybavenou super a neplatí se. Dokonce neplatím ani za fotky z UTZ, což jsem asi skoro jediná 😀

kuratkol
21. srp 2009

blondy: Přesné výsledky má snazilka v albicku, můžeš se na to mrknout. tak mi prosím pošli kontakt na tvoji mudr. , jestli ještě bere 🙂

blondynka400
21. srp 2009

kuratkol, jo, už jsem koukala...
Můžu se teď v záží zeptat, zda by ještě vzala. Už minule se sestřička moc netvářila, když jsem se ptala a vím že přes léto odmítali (je to větši ordinace, 2 doktroři). Ale zeptám se ju? 😉

kuratkol
21. srp 2009

blondy: A je to gynekoložka žena ? 🙂

blondynka400
21. srp 2009

kuratkol, jojo je a docela mladá, řekla bych tak 35

kuratkol
21. srp 2009

A kde sídlí nebo jak se jmenuje ?

kualalik
21. srp 2009

Ahoj ženy 😵
Tak co plánujete na víkend? My zítra s manžou jdeme na svatbu a už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na tu kupu ovoce a čokofontánu 😀 je to děs,ale jsem závislá na ovoci, maso vůbec nemusím 😅

Mimo jiné,jsem dneska byla tedy v práci naposledy, odvezla jsem si dvě krabice věcí a teda bylo mi ouzko 😅 ale doma bude dobře 😉

kuratkol
21. srp 2009

Kualalik: ahojky, nepsala jsi, že budeš doma jen chvilku na začátku ? nebo jsem to špatně pochopila ?

kualalik
21. srp 2009

v práci mi bylo řečeno, ať se sbalím a už nechodím........ 😒

kuratkol
21. srp 2009

kualalik: Jak to? To přece nemůžou !!!

matava
22. srp 2009

ahoj holky, tak u nas se zas vcera panakovalo = nejdriv prijel parecek z brna jen na skok a kdyz odjeli, tak prijel kamarad z usti, takze jsme opanakovani tvorili v devet vecer tvarohovy knedliky, na ktere jsem mela chut 😀 fakt sranda 😉 jen ted nevim co s tim pocasim, puvodni plan byl jit od nas pesky do pruhonic, ale manzilek je nadseny z predstavy peceneho kuratka a her hezky doma s tocenym pivem..ale vsechny varianty budou v pohode, hlavne kdyz je legrace a kdyz tu je navsteva, tak mam omluvenku z domacich praci 😀
kualalik, tomu moc nerozumim s tou tvou praci..... 😒

eliska_v
22. srp 2009

kualalik: Jak je to možné?? To si přece nemůžou dovolit ne?? 😖
matava: Ahoj, jak se máš??

kuratkol
22. srp 2009

Holky, tak co sobota ?

eliska_v
22. srp 2009

kuratkol: Já jsem celou sobotu pomalu prospala...Teď jsem si chtěl aopět dát své oblíbené jídlo a párkrát sem do něj zobla, ale nic víc 😖

kuratkol
22. srp 2009

Jaké oblíbené?

eliska_v
22. srp 2009

Tak k obědu roštěnky s rýží a moc jsem toho nesnědla, zato caro s mlékem, jogurty a zelenina to je teď moje...No a k večeři přírodní plátek masíčka a taky jsem toho moc nesnědla

kuratkol
22. srp 2009

Já jsem to caro nikdy neměla...ani nevím co to je....něco jako melta ?

eliska_v
22. srp 2009

kuratkol: jj, něco na ten způsob!!! 😵 😵

kuratkol
22. srp 2009

Ty jo.... taky už chci, aby to vyšlo ☹

eliska_v
22. srp 2009

kuratkol: Vyjde...
Hele já si celou dobu přála, abych na testu objevila //, když jsem je našla, tak teď se zase bojím utz, aby tam pan Dr. viděl toho píďalku...Z toho mám teď strach!!
Takže neboj vyjdeto určitě!! 😵 😵

kuratkol
22. srp 2009

Nevím, jestli výjde...už je to dlouho...

eliska_v
22. srp 2009

kuratkol: Neboj holka..Vyjde to!!!

kuratkol
22. srp 2009

Bojím.... už chciiiiiiiiii, aby to vyšlo..... jak na to ? co poradíš ? 😀 😀

eliska_v
23. srp 2009

kuratkol: přímo nevím co poradit, ale my jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh a ehjle ono to vyšlo! Moc dobře víš, že jsem to nečekala! A pořád tomu nemůžu uvěřit!! 😅 Takže já a rady...Tulinkejte se a užívejte si to, prootže já třeba teď nemám vůbec chuť na sex-už 14 dní 😅 😅 😀 😀

kualalik
23. srp 2009

zdárec ženy 😉
co se týče mé práce: jelikož když je ženská na nemocenské s rizikovým, tak nechtějí otevřít novou pozici (vyhlásit výběrové řízení),protože se vlastně ženská může vrátit a tak po mě chtěli, abych jim slíbila, že už do porodu nepřijdu... 😠 na hlavu... ve čtvrtek pak teda za mnou přišla šéfka a ať si během pátku sbalím všechny své věci... jsem na ni vyjela, že jako se mě chtěj pěkně zbavit, na to jak dlouho jsem jim tam byla dobrá ☹ prostě jsem poznala pravý tváře svých kolegů.... děs.... sbalila jsem se a jsem ráda,že tam páchnu až za 4 roky.. a kdo ví, jestli....

Včera jsme s mužem byli na té svatbě... tak jsme se krásně nahamali (jsem ted zatížená na ovoce, zeleninu a sladké ... maso fuj)... 😀 akorát byla už večer zima... manžílek unaven společensky začal zívat a tak jsme o půlnoci odcházeli dom... ale užili jsme si to moc moc moc 😉

rennik
autor
23. srp 2009

Ahojky všem
tak se hlásím při neděli, čekám až k nám dojede moje segra s miminkem a mám chvíli čas tak jsem se šla kouknout co je nového. 🙂

Kualaliku to mě mrzí ale z druhé strany určitě ti domabude líp. Však si vzpomeň jak já jsem se už nemohla dočkat až odtamtud vypadnu a teď jsemdoma je mi úplně skvěle, žádné vstávání do práce, žádná ,, buzerace,, prostě pohoda a klídek. Spím co můžu a užívám si rostoucího bříška. Tak teď taky užívej 🙂

Elis uvidíš že už mimi půjde krásně vidět 🙂 moc ti to přeju holka naše 😉

kuratkol nevzdávej to určitě to už brzy přijde a i ty budeš těhulka,už se moc těším na tvůj pozitivní testík 🙂

Jinak já jdu teď ve čtvrtek k tomu panu doktorovi tak se už trochu bojím že dostaneme sprda za tu váhu. A taky že se prcek zase jako naschvál neukáže a zas nebudu mít fotku.

kualalik
23. srp 2009

Reni, ted už vím, že jsem udělala dobře a jsem ráda, že jsem doma 😉
Copak máte s váhou? 😅

rennik
autor
23. srp 2009

Ale ........... prostě tím že mi tak otékají nohy mám za jeden měsíc 4 kila nahoře a to furt něco dělám, nesedím na zadku a nepřecpávám se, jím úplně stejně jako pořád a hýbu se od rána do večera a prostě to tak naskočilo že mám teď strach co na to poví doktor a věřím že nás nepochválí. Jinak se můžeš kouknout jak po porostlo bříško.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru