Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
13. říj 2009

matava, ukaž mi chlapa, který v tomhle poslouchá 😀 . Všichni jsou jak malý kluci, mají svůj rozum a pak to podle toho dopadá 😀
Jojo, většinou si dělají svoje testy... vím, že už jsem se na to asi ptala, ale jdete k tomu apolináři? 😕

rennik
autor
13. říj 2009

matav nene já vím co je car, to mělo být ve smyslu jako ,, toto ale utíká co?,, 😀 😀 😀

blondy dneska je to lepší, ale malý se furt vrtí a vrtí, nevímco se mu nelíbí 😨

blondynka400
13. říj 2009

renník, stejně je zajímavé jak se každý dešn chová miminko jinak co? 😕 Malá je dneska taky nějaká docela akční 😀

kuratkol
13. říj 2009

ahojky, jak se vede ?

kualalik
13. říj 2009

ahojda kuratko, spíš povídej ty, jak se máš? 🙂

kuratkol
13. říj 2009

kualalik: No pořád stejně..... vyřizujeme hypotéku, tak čekáme, jestli nám ji schválí..... beru léky na žlučník a na facebooku hraju farmu 🙂

kualalik
13. říj 2009

taky farmařím 😀 někdy mi to tam pěkně zkape,páč zapomenu sklidit 😀
Hlavně, aby vám ta hypoška klapla 😉
A co žlučník? dobrý nebo zlobí?

blondynka400
13. říj 2009

kuratkol, jé ty taky žiješ. Jak se máš?

kuratkol
13. říj 2009

kualalik: Taky se mi to stává, že na něco zapomenu a ono mi to uschne 🙂 Taky mám na facebooku akvárko 🙂
Nevím, jestli klapne.... žádáme téměř 100% a záleží na odhadu, jaký bude... přes registry jsme prošli.... nevím, jaká je šance, že ta hypotéka klapne.....ve čtvrtek jdeme podepsat smlouvu na byt...
Od té doby, co beru léky na žlučník, tak jsem už žádný kolaps neměla. Jen na začátku léčby mi nebylo v noci moc dobře asi po těch lécích.... Jinak mám mít ovulaci teď o víkendu a nevím, jestli se snažit nebo ne.... s těma lékama bych neměla, je to tam přímo napsané.... Jenže doktorce jsem neřekla, že beru léky....nechává nás do února a pak nám začne dělat testy.... hormonální profil, spermio a tak....

pavlisa
14. říj 2009

matava, tak to jsem zvědavá, jestli budou chtít vlastní testy..Nám třeba rovnou řekli, že si má manža u nich dojít na spermio, že je výsledky z Pronatalu nezajímají, že každý car si dělá svoje vlastní.
Tak jsem zvědavá, jaké bude mít výsledky po 6 týdnech.
Já dnes byla na krvi na ten horm. profil a v pondělí se dozvíme, co dál. To budu teprve 12DC.

matava
14. říj 2009

ahoj holky, tak mam za sebou prvni navstevu v caru...ze zacatku jsem mela dost stisneny pocit..preci jen den, na ktery cekam vic jak tri mesice, jsem tam sama, kolem neplodne pary, tehule, zeny na vozickach odvazene na sal, venku hnusne...no ale pak vykoukla sestricka velmi mila a pohodova..pak to same s doktorkou, mluvily jsme dost otevrene a asi i dost diky tomu, ze tam nebyl manzel...no mne vzala krev jen na hiv atd, hormony ji stacily zatim od me mudr, privitala ze mame i genetiku atd...dalsi postup je objednat manzela k jejich urologovi, ktery se vyjadri k moznosti operaci tesa mese a ktera stoji deset tisic...coz zni lip nez tricetpettisic u toho androloga.. takze pavlis, u nas je to trosicku jinak, ale trebas po te co ho zkoukne urolog a da mu nejakou lecbu tak bude chodit na dalsi odbery...ale to je na dlouho..ted se musi vyhrabat z antibiotik, endokrinologa ma domluveneho na zacatek listopadu, k tomu urologovi jsem se zatim nedovolala..takze nez tohle vse bude, je uz leden 😉
tak se zatim budu "bavit" kolegynkou, jedno iui neuspesne a ted ji posilaj v listopadu rovnou na ivf, tak treba aspon jedna z nas v praci uz bude na vanoce tehule 😉

matava
14. říj 2009

jee, ahoj kuratkol, tak to budu drzet palce s tou stoprocentni hyposkou, pry se dost cukaji, tak dej pak vedet..
rennik, sory, to vis, jaaa pani chytra 😉 ale je fakt, ze cervenec kdy mi rekli ze na prvni konzultaci mam prijit v rijnu, je vlastne nedavno, ze to fakt uteklo.. 😉
blondy, presne tak, apolinar to jisti, vzhledem k penezum, vzhledem ke spokojenosti holek tady na konikovi a samozrejme uplne zpocatku i diky doporuceni nasi doktorky 😉 ona tam driv delala 🙂

blondynka400
14. říj 2009

Ach jo, napsala jsem odpověď a ono se mi to neposlalo... 😠

matava, já vím že tam dělala. A myslím, že je to dobré rozhodnutí 😉

pavlisa, většinou chtějí vlstní testy, hlavně spermio. Každá laborka má totiž torkšu jiné parametry. Takže někde můžete být ok a někde už ne....

kuratkol, tedy v dnešní době získat 100% hypotéku, to je úspěch 😵

eliska_v
14. říj 2009

ahojky holky.
Tak jak tu žijete?
Je tu něco nového?? :o)

my žijeme furt stejně a ajsem zvědavá, kdy se zadaří znovu!! 😉

pavlisa
15. říj 2009

mam jen takovou rychlou otazku na Blondy, jestli tady nekde po ranu brouzda diskuzi 🙂
MS mi skoncila v pondeli a ted jsem 8DC a lehce jsem zakrvacela 😒
nikdy se mi to nestalo..
Muze to byt jen jakesi "dočištění"? Nevím, jak líp to napsat 😉

Matava: tak jsem moc ráda, že máš taky dobrý pocit z doktorky a přístupu, to udělá hodně, hned z toho všeho má člověk lepší náladu, že mu dodají takovou naději a tváří se optimisticky, že?
Budeme si držet navzájem pěsti 🙂

lenerka
15. říj 2009

Ahoj Eliško

neboj brzy se zas zadaří
a kdy,že se o to můžete pokoušet až za 3měsíce nebo za půl roku?

lenerka
15. říj 2009

Ahoj renčo

tak co nezapadali jste tam u vás sněhem?
tady sněží,ale taje to
ale je pěkná zima brrrrrrr

jsem zvědavá na příští týden ve čtvrtek slibují i přes 10C 😉

lenerka
15. říj 2009

kačku mám ve školce
já douklidila,vyžehlila
za chvíli por ní jdu a pak jedu na kontrolu
jsem zvědavá jestli mě zas řekne,že máme obříka 😀

luciasek001
15. říj 2009

Ahoj holky, zdravím z tepla domova. Pan doktor nás nechal konečně doma takže už se asi jentak do práce nepodívám. Jak se tu všechny máte? Tady je hnusně od rána sněží, manžílek dneska jede pro zimní gumy tak snad co nejdřív přezujeme. Opatrujte se 🙂

dudunidu
15. říj 2009

To víte, že nám to všem brzo vyjde! 🙂 Eliško, jsme v tom s tebou, neboli snažilkování od podzimu-zimy 2009! 🙂)

matava
16. říj 2009

ahoj Eli, pridavaam se k dudu = na snazilkovani nas tu je vic 😉 i kdyz ruznyma zpusobama 😉
zdravim taky z tepla domova, zjisteni z vyplatnice, ze mi zbyva jeste 17dni dovci mi utvrdilo v tom, ze zvysenou teplotu, ktera se me mrcha drzi uz vic jak tyden proste prestanu prechazet a vzala jsem si na dnesek a pondeli dovcu, do te zimy vylezu jen trebas na nejaky sraz a hotovo, proste pohoda 😉

pavlisa
16. říj 2009

no páni, 17 dní dovči, to bych sebou pěkně flákla na gauč a četla si a spala a spala a spala..
Taky mě pobolívá v krku (a koho v tomhle hnusném počasí ne), takže se hodlám o víkendu šetřit.
Protože, co kdyby mě přeci jen tento cyklus čekalo IUI..ó, jaká jsem optimistka 🙂
Jinak jsem včera lehce špinila, jak jsem psala, dva dny po MS, ale už je to dobrý, tak jsem se snad jen dočišťovala.
Myslela jsem si, jestli to není kontryhelem, jak ho do sebe liju, ale asi ne. Takže s ním pokračuju dál a taky s maliníkem.

blondynka400
16. říj 2009

ahojky,

pavilsa, sorry, včera jsem tu nebyla... Já bych si s tím hlavu nelámala, může to mít víc přičin, ale pokuď se to stalo jediněle, neřešila bych to. Kontryhelem to může být, někomu způsobuje nerovnoměrný růst děložní sliznice, která se pak většinou neodloučí najednou...

luciasek, jé ty taky žíješ, jak se máš holka 😎

eli, už víš odkdy se začnete znovu snažit? 😕

lener, a co ty, je to obřík? 😀

pavlisa
16. říj 2009

Blondy, díky, já už jsem v poho, jen mě to včera trochu dost překvapilo a to víš, mám strach, aby to nebylo něco hormonálního a já musela čekat další cykly než se to upraví..ale jak píšeš, bylo to ojedinělé, tak to nebudu řešit 🙂

Holky, to je děsný, jak už jdete všechny skoro do finále 😉
Teprve tady si uvědomuju, když mrkám jak vám ty týdny ubíhají, jak ten čas strašně letí 🙂

blondynka400
16. říj 2009

pavlisa, kdyby se to opakovalo i další cyklus, kontryhel bych vysadila a s dr, bych to případně řešila až pak...
No jo, člověka vždycky vyděsí něco, co je nestandartní...

Máš pravdu, letí to hrozně, v tom snažení je blbý, že máš v podstatě šanci jenom jednou za měsíc, takže to blbě dluoho trvá 😝

pavlisa
16. říj 2009

ale však já se dočkám, vždyť v podstatě to je teprve desátej měsíc snažení, někdo se snaží i tři roky..a my už teď víme čím to je, teda, alespoň základně, možná v pondělí objeví mě, že nemám průchodné vejcovody 😒

Nebudu předčasně malovat čerta na zeď, jsem moc ráda, že se ale aspoň něco děje.
Takže dám v pondělí vědět.

blondynka400
16. říj 2009

pavlisa, ty jsi trpěla na nějkaé záněty nebo pod? Jinak to nebývá časté....
10 měsíc je ještě v poho, kualalik se snžili myslím rok... 😉

kualalik
16. říj 2009

čao ženy 😉

Tak jsem vykopala pracanty 😀 Máme hotovo a já jsem s tím spokojená 😉 Ještě tu budu trpět příští týden s dalšími při vyměňování vchodových dveří, budou to mlaďáci,tak doufám, že jim to půjde hezky od ruky. 😀

Jináč jsem si zakočila před chvílí zkrátit fasádu 😀 tak mám hlavu zase o tunu lehčí 😉 bááájo.. manžel se jaksi zděsil mého velice krátkého sestřihu, ale ujistila jsem ho, že je to pro mě takhle doma více pohodlnější. 😉 Pochopil... 😀

luciasek001
16. říj 2009

Ahojky
blondy, mám se celkem dobře, mimčo se má čile k světu už kope i ostatní ne jen mě přes bříško. Je možný, že už v tomto týdny bych mohla mít něco jako poslíčky? Hrozně mě včera bolel jakoby podbříšek vždycky chvíli a pak znova. Až teplá sprcha pomohla. Přišlo mi, že je to na to hrozně brzo.
Jinak je mi už líp 🙂

pavlisa
16. říj 2009

ne na žádné záněty ani nic podobného jsem nikdy netrpěla, měla jsem snad jednou v osmnácti cystu, ale jinak nic. Tak to si mě uklidnila před tím vyšetřením, uf, ještě že vás tu mám.
Já teda nemám strach nebo nepanikařím, ale červíček občas zahlodá, jestli není chyba i na moji straně, než jen u manži.

Tak opatrujte bříška, hezký víkend

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru