Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
19. říj 2009

renník, no mě právě hodně vylezlo jakoby do stran a střeva se mi natalčili hodně vysoko, že mám i nahoře bouli... Dopředu až zas tak neroste 😀 To právě u tebe mi přijde že ti bříško hned od začátku rostlo hezky dopředu....
No dobrá, nebudu ti to vymlouvat, neříkám, že jsem byla někdys tlustá to ne, ale hubeňour? 😀 Prostě taková pořdně česká holka 😀

matava
19. říj 2009

je pavliso, tak to mam radost z toho vysledku..ja jsem to od dudu cetla a rikala jsem si, ze bych na to vysetreni pak sla s malou dusicku, ale za ten pocit, ze vis, ze jsi v poradku, tak to urcite stalo 😉 gratuluji 🙂

pavlisa
19. říj 2009

hihi, prý dej si Míšu, to mě nanapadlo, to budu muset dneska udělat 😀 😀
příště si ho vezmu na vyšetření rovnou sebou 😀

a manža užíval Macu-to je ten peruánský kořen plodnosti, četla jsem na to dobrý ohlas, tak třeba mu to v kombinaci s pravidelným užíváním zinku+selenu+E pomohlo.

kualalik
19. říj 2009

pavlisa, gratulace velikááááááááááá 😵 můj muž taky užíval preventivně Maccu 😉

rennik, blondy - jdu si vyfotit cejchu 😀

pavlisa
19. říj 2009

tak jestli Maca zabrala, uvidíte mě na billboardech, jak na ni dělám reklamu 😀
a vyfotím tam pupek ze všech stran, jo?? 🙂

kualalik
19. říj 2009

pavlisa, vánoční bilboard chci i do Krkonoš 😀

blondynka400
19. říj 2009

kualalik, tak kokuám do albíčka a ono nic 😝 😠 😀

pavlisa, o kolik jste měli lepší výsledky? Ale to bylo teď v tom novém caru ne? 😕 Míša je přeci všelék, ne? 😀

kualalik
19. říj 2009

je to tam 😉

kualalik
20. říj 2009

Koukám si na ten svůj břuch na fotkách a přijde mi furt stejný 😒 Doufám, že to neznamená nic špatnýho.. tedy mám na mysli to, že to není v té souvislosti s mým nepřibíráním na váze. Dyť na to mám času ještě dost ne? 😕

pavlisa
20. říj 2009

výsledky se zlepšily ze špatných 85% na 65%, takže o víkendu hurá na to 🙂

pavlisa
20. říj 2009

Kualalik: pěkný bříško, podle mě akorát na 16tt, mrkni k Blondy do albíčka, ta měla taky malé bříško, že jo? vy jste obě takové hubeňourky 😉

jo a ještě Blondy: ano, bylo to v jiném caru, takže možná, že to bylo i tím..prý si každé centrum zjišťuje spermio jinýma metodama..nevím, je to fuk, hlavně, že nám řekli, že teď můžeme i přirozeně.

kuratkol
20. říj 2009

ahojky, jak se vede ? 🙂

pavlisa
21. říj 2009

ahoj Kuratkol, no hlavně co ty? Tady dobrý, holkám se spokojeně zakulacují bříška a já se chystám o víkendu nevylézt z manželem z postele 🙂

rennik
autor
21. říj 2009

pavlis ty se máš!!!! co já bych za to dala 😀 dr nám to předtím zakázal kvůli toho tvrdnutí takže máme utrum a už nás to pěkně štve. 🙂

kuratkol
21. říj 2009

pavlisa: Já poctivě papám léky na žlučník a na konci příštího týdne nebo začátkem dalšího týdne jdu na jaterní testy, které se u tét léčby musí dělat. Až půjdu na výsledky, tak se zeptám, jak dlouho to ještě budu muset brát. Navíc nám vyšla hypotéka, takže nejpozději v březnu se budeme stěhovat do nového bytečku.

pavlisa
21. říj 2009

Rennik: Nebóój, však vy to potom doženete, až se budete snažit o druhé 😀

Kuratkol: tak byteček ti závidím, opravdu, my sháníme dům a nedaří se 😒 zatím na nás ten vysněný někde čeká. Já bych tak zařizovala! Abych měla co dělat.
No to budeš mít akorát! Od ledna se budeš moct určitě znovu snažit (možná už dřív) a pak se pomalu zabydlíte a uděláte tam miminku pěkný pokojíček... a pohádky je konec 🙂

dudunidu
21. říj 2009

Tak kočky já jdu na tu průchodnost v pondělí, no potěš pánbůh! 😒
Jinak kuřátko gratulace k hypotéce! 🙂 Aspoň se nebudeš muset stěhovat s břichem jako balón nebo pak už s přírustkem o rodiny! 🙂
A on přijde, rok 2010 to jistí! V něm přijdou na svět, nebo alespoň do bříška mrňousci všech zbývajících snažilek březnovek, takže pokud dobře počítám, minimálně 5 miminek! 😀

pavlisa
21. říj 2009

jéé Dudu ahoj 😉
prosím tě, vůbec se toho neboj, u mě to bylo určitě z toho, že mám velké křeče a bolesti u MS, v podstatě jsem měla úplně stejné bolesti a stavy.
Dr. se taky trochu divila, co se jí tam kroutím, vždyť o nic nejde 🙂 akorát tam holka neležela ona, ale já..

Budu na tebe moc myslet a jasně, že to 2010 jistí 🙂

kuratkol
21. říj 2009

Holky, jak se to dělá s tou průchodností ? To tam něco stříknou spodem a čekají, až to projde ? 🙂

dudunidu
21. říj 2009

jojo no jsem z toho trochu vystrašená, tak manža půjde se mnou, kdybych potřebovala podepřít cestou zpět v MHD 😉 😅

lenerka
21. říj 2009

Blondy

koukal ajsme ti do albíčka
ty máš malý bříško a to už jsi 26tt super
to já taky měla u kačky takový malý,ale teď už jsme pěkná koule 😉

rennik
autor
22. říj 2009

Ahoj holky tak jsme se vrátili z kontroly. Vše je OK, čípek se pomalu zkracuje ze 3cm na 2cm, doktůrek mi nadiktoval služby v nemocnici ale víceméně je to v období plánovaného porodu a to buď 23.11. nebo 29.11. tak uvidíme podle nálezu který z těch dnů budem rodit. A nebo se taky může stát že porodíme jindy že.... ☹ ale doufejme že to vyjde na ty termíny. Jinak mi vzali akorát krev a na monitor jdeme příště, jsme objednaní na 5.11. už aby to bylo 😀

eliska_v
22. říj 2009

Ahojky kočky.
Tak jak se tu máte?

rennik: koukám jak blázen, Ty to už máš za pár... 😵 😵 To je neuvěřitelný!! 😵 😉
kuratkol: gratuluju k hypotéce, to je super!! 😵

Těším se až budu opět hlásit, že mám pozitivní testík! Snad to bude v prosinci...Kéž by!! 😵

lenerka
22. říj 2009

Renčo

neboj ono vám to uteče ani nebudeš vědět jak rychle 🙂
ä co kočárek?už je doma?a vše pro mimčo přichystané?

lenerka
22. říj 2009

ahoj Eli

držíme palčky,aby jsi těhu byla 😉
a co jinak chodíš do práce nebo jsi ještě ve škole?

lenicenka17
22. říj 2009

ahojík holky mooooc vás všchny zdravím a koukám že některé za chvíli budete patřit mezi maminy 🙂 moc vám to přeji
Lenerka:gratuluji k druhé holčičce,přála jsi si ji,že??
😵 co tak nějakou fotečku bříška?????? 😉

pavlisa
22. říj 2009

ahoj holky,
Lenicenka: tak co vy se snažením?

Eli: pořád stejně optimisticky naladěná, to je super 😉

Rennik: hlavně nás prosím tě nepřestávej informovat! teda.. ne možná přímo z porodního sálu,
ale hned po tom , jo? 🙂

Lener: uf, tobě se to taky pěkně krátí, co?

Mě zítra čeká u doktora na UTZ měření foliků, budu teprve 16DC, tak tam asi žádný zázrak neuvidí, pak jdu ještě v pondělí, to už by mohla být ovulka, tak jestli řeknou, běžte domů a hupněte na to, tak si dojdu do práce pro manžela!!! 😀

tak hezké odpo všem.

blondynka400
22. říj 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím, že jsem se navrátiila zpět. Vše je v pořádku, akorát mi chybí trošku hořčík, tak hold budu muset začít pravidelně užívat. A doktorka mi silně hnula žlučí, ale to by bylo na dlouhé povídání....
Jinka malinká prsopívá i přes moje malinké bříško výborně a je velká tak jak má být a už má přes 900g 😀

kualalik
22. říj 2009

Hoj ženy 😉

Tak mě od včerejška trápí nějaké střevní potíže, vůbec nevím z čeho, jím furt to stejné. ☹ Já byla tak ráda, že jsem něco nabrala a ona mi dá v úterý mudra jebku za to, že zase nic nahoře ☹

Blondy, vítej zpět 😉

blondynka400
22. říj 2009

renník, hlavně že je vše ok, určitě se to podaří nšjak načasovat 😉

kualalik, neboj, o velikosti to fakt neni. Já už teď měla fakt docela strach, jak mi každý říkal, že fakt břicho nemám a pod... A všechno je úplně v přádku, malá velká akorát, vody dost, takže asi tak 😵

lener, no jo, už máš volnější dělohu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru