Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
27. lis 2009

no rozhodně! 😀

a vzhledem k tomu, že máme před sebou víkend, tak myslím, že mám už naplánovaný program,co budeme s drahým vyvádět, hihi

dneska večer zkusím ten ovu testík a uvidím, jestli zítra teplota stoupne, tak je to jasné. Jen mě to překvapilo, že by ovu mohla být dřív, já mám ty grafy totiž v podstatě každý měsíc jako přes kopírák, takže už měrím jen od 15DC.

Dám vědět, kdy pak začnu odpočítavat 12dní do MS, ať jste informované 🙂 kdy mi můžete blahopřát k dvěma čárkám 😀 😀

blondynka400
27. lis 2009

pavlisa, tak jestli byla nebo je ovu dnes, na ovu testíku už by druhá čárka být neměla (tedy měla ale rozhodně ne tak islná jako kontorolní)....
Ovu určitě může být dřív, nějaké 2,3 dny rozdílu se vyskytují i při jinak pravidelných cyklech...
No určo dej vědět, ať můžeme držet palečky 😵 😀

pavlisa
27. lis 2009

jo taky jsem si říkala, že to dnes poznám dle toho testíku. Protože já ho vždy měla už dva dny před ovu pozitivní a pořád jsem jen čekala dle teplot kdy to přijde (a dle té bolesti teda, té jsem věřila víc) a další den po ovu už negativní a creamy hlen.
Což je teda rozdíl oproti tomu bílku co mám po maliníku, takže tu změnu hned poznám 😉

no jo, ale k čemu to je, že poznám ovu podle skoro všech příznaků, když pak nic, že..

blondynka400
27. lis 2009

pavlisa, tak jsi byla úplně vzorový případ 😉
Jsem ráda, že maliník pomohl. Já už ho za cvhíli začnu taky pít, tak snad na mě zabere i v tomhle případě 😀

co je to zas za řeči, spermio jste měli relativně ok, prášky na štítku taky bereš, tak už prostě jen domluvit vajíčku a spermiím, aby se měli rádi 😎 😀

pavlisa
27. lis 2009

tak jo, já je nějak přemluvím 🙂

minulý měsíc jsem říkala drahému, že musím hned po "tom" zkusit hodit nohy nahoru a chvíli ležet (to jsem předtím nikdy nedělala, protože jsem tomu moc nevěřila - říkala jsem si, když tam ta spermijka nedoplave hned, tak je mi to stejně prd platné)
a manža ani nic nenamítal, hned mi pak přinesl hromadu polštářů na podložení a přikryl mě dekou..

takže se obávám, že je na tom hůř něž já s tou touhou po miminu 😀

kualalik
27. lis 2009

čus ženy 😵

pavlisa, s těma polštářema a přikrývání dekou to u nás bylo taky tak 😀

blondy, od jakého tt budeš pít maliník? 😉

matava
27. lis 2009

ahoj holky, tak novinky od matavy...stale vas ctu, nevynechala jsme jedinou stranku a mam radost jak se vam dari, stejne jako u holek z druhe diskuze od apolinare 😀 no a vsimla jsem si, ze jste tu natukly carodejnici..tak ty jsem dala tu tisicovku asi zadarmo nebo za to, ze mi aspon na par dni zvedla naladu, ale jinak to stalo vlastne za uplne h... jelikoz mi jaksi zapomnela rict, ze se po dlouhych nesstastnych mesicich konecne rozhodnu to ukoncit...v nedeli jsem mela nejakou slezinu a potkala tam sveho prvniho a ten mi definitivne otevrel oci, ze se mam prestat nechat ponizovat a urazet atd...takze v pondeli jsem to proste rozsekla, sepisuji zadost o rozvod a snad to do vanoc stihnu, od ledna ma byt zadost drazsi...
takze zadne mimco do vanoc, zadna rekonstrukce bytu, proste niiiiic..ale holky, zadne smutky a radujte se se mnou, strasne se mi ulevilo..bude to sice jeste hodne tezky, ale zatim se k sobe chovame slusne, tak nam drzte palce at to ustojime v miru 😉 myslim na vas vsechny, pa

kuratkol
27. lis 2009

matava: Ahojky, tak to je obrovský obrat.... Muselo toho být už hodně, že ses rozhodla k tomuto kroku. Přeju ti hodně síly, abys to ustála co nejlépe. Co na to manžel ?

blondynka400
28. lis 2009

matava, to tedy koukám 😕 . Ale hlavní je, že víš co děláš a potom co jsi občas psala je to asi správné rozhodnutí, i když tedy samozřejmě nevím vše 😉

kualalik, nejdříve od 36tt. Dřív je to blbost... Nechci porodit dřív než 38tt 🙂

pavlisa, já tedy nohy nahoru nepraktikovala a po "úspěšném pokusu" ani zrovna chvilku neležela, takže o tom to neni 😀 Ale když tě takhle hezky přikrije, proč ne 😀

lenerka
28. lis 2009

ahoj Kualaličku

moc velká gratulace,že plodová voda dopadla dobře 😉
a že to bude zase ženská Marie super
takže tu spíše převládají ženský 😀
opatruj se

lenerka
28. lis 2009

ahoj Eli

super,že máš práci
tak hodně štěstí a jak píše Kualalik hlavně dobrá parta 😉

lenerka
28. lis 2009

ahoj

tak včera jsme konečně dostali klíče od nového bytu 😉
tak by to ještě chtělo nějaký korunky a mohly by jsme se stěhovat 😉

lenerka
28. lis 2009

tak ot budeme moc Renče držet palečky 😉
zítra bude mít velký den
snad se nebude moc trápit a Lukášek bude brzy venku
kámošce mimčo vyvolávali a velezlo až za 3dny děsný 😖

jo Blondy
ségra rodila ve 34tt kluka a naštěstí bylo vše ok
malej měl 2kg a byl v nemocnici jen týden
ségra i malý měli štěstí

viděli jste to malíčký miminko z Podolí tu Emmu co měla jen 400g a maminka jí porodila ve 24tt
to je šílené
takovej drobeček

matava
28. lis 2009

ahoj, manzel je zatim v pohode, je to pro oba uleva, uz jsme se jen trapili..no a hlavne mu vyhovuje, ze to opet budu organizovat cely sama.... 😒 doufala jsem, ze v zivote jsem si toho zazila uz dost, ale ze bych si nekdy myslelsa, ze budu "odbornice" na umele oplodneni, azoospermii, rozvod atd, tak to ne.,...tak at uz mam tohle obdobi za sebou...jeste ze venku sviti slunicko a me ceka vecer srazik, na ktery se moc tesim... 😉
kolegynka reality show si ted pichala injekce na svuj prvni pokus IVF, ale v patek ji rekli, ze tenhle cyklus musi stopnout, vytvorili se ji jen dve vajicka a hlavne velka cysta...tak jsme si aspon zvedaly naladu tim, ze je hodna, ze na me chce pockat s tim otehotnenim 😀
lener, gratuluji k bytu, Eli = tobe k praci, je zazrak v dnesni dobe neco najit.. a kualalik, urcite to bude krasna holcicka 🙂

kualalik
28. lis 2009

Matava, Marti, teda smekám před tebou, to je velké rozhodnutí 😉 Ale jak říkáš, .. pokud cesta nikam jinam nevede a oba se jen trápíte... tak to chápu 😔 Bratranec mého manžela toto také řešil a skončilo to rozvodem.

Budu ale ráda, když sem za náma zavítáš a popovídáš s náma... 😵

lenicenka17
28. lis 2009

Ahojík holky,jak se tu máte???
Sem tu strašně dlouho nebyla asle myslím na vás 😵 😵 😵

kualalik
28. lis 2009

Lenicenka, no ahooooooooooooj holka 🙂

Tak jak se máš? Povídej přeháněj? 😅

gab123
29. lis 2009

ahoj ženy 🙂 hlásím,že mi pořád nic!Zítra kontrola 😝
Renča má den D zítra já jí už závidím 😝

rennik
autor
29. lis 2009

Ahoj holky moje zlaté jdu Vás ještě naposledy pozdravit před porodem, konečně je odpoledne, nemůžu se dočkat rána až pojedeme do nemocnice. Každopádně se musím přiznat že se fakt bojím,jsem pořádně nervózní, dneska jsem už byla milionkrát na záchodě, takže mi ani nebudou muset dávat YAL, ale převládá ten skvělý pocit že už zítra budu mít Lukinka u sebe 🙂 ani nevíte jak moooooooooc se těším až ho poprvé uvidím. Manžel je už taky natěšený, pořád říká jak je zvědavý jak bude vypadat, jestli bude mít vlásky atd... Prostě až bude na světě dám vám vědět 😀 stejně tomu nemůžu uvěřit ještě nedávno jsem vám oznamovala že jsem těhotná a zítra už budu maminka, hrozně to uteklo, ale jsem ráda že jsem celé těhotenství a s ním spojené radosti i starosti jsem mohla prožívat s váma 🙂 pak budu držet palečky zase já vám 😉

matav myslím na tebe!!! drž se

gab neboj taky ti to uteče, však termín máš zítra tak možná porodíme ve stejný den 😀

lener gratuluju k bytu, super zpráva

eli moc gratuluju k práci

blondy, kualali holky moje myslete na mě ju??? 🙂

dudunidu
29. lis 2009

Renniku já na tebe taky budu mysleeeeeet 😀 😉

lenerka
29. lis 2009

ahoj Renčo

my právě na tebe moc myslíme
a jsme s tebou
hodně štěstí 🙂 až se pak dáš do kupy tak se 100%ozvi pa pá

gab123
30. lis 2009

Ahoj holky tak myslím na renču co a jak!
Nás to čeká zítra,dnes jsem byla na kontrole prý už tam jsou malé kontakce no já je necítila,až když mi to řekla sestřička.Už je to tam krásně připravený.Doktor mi udělal hemiltnův hmat,všichni říkali jak mi to bude bolet a ono to ani nebolelo.Musím nastoupit kvůli té vadě nesmí se přenášet,že placenta rychle stárne to jsem slyšela po prvé,ale myslela jsem si že mě stím dlouho nenechaj.Tak se zatím mějte já se pak ozvu...zatím papa

kualalik
30. lis 2009

Ahoj holky, nesu žhavé zprávy od Renči 😵

" Ahojky, tak si představ, že mi ve 2h ráno praskla voda, takže se nevyvolávalo. Zatím to jde, jsem na 3cm otevřená a točí mi monitor. Nejvíc mi pomáhá sprcha. "

Gabi, týý jo, to to uteklo viď 😅 Tak že ať to máš brzy za sebou a je to rychlé,jak jen to půjde 😀

kualalik
30. lis 2009

................................... pozor pozor pozor ................................. 😀

"Maminku jsem uvnitř znal, tak jsem se ven prokopal. Jmenujuj se Lukášek Cienciala, narodil jsem se dnes 30.11.
Měřím 53cm a vážím 3,4kg a jsem moc krásný."

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Renča to má za sebou 😵 šikulka to je 😉 😵

kualalik
30. lis 2009

Rennik, 15:34 hod.:

"Tak ono to bylo tak, ze mi ve 2 v noci praskla voda, kontrakce jen mírné a pak zeslabovaly. Tak mi píchli Epi (který mimochodem nezabral) a dávali mi oxytocin - maras... "

pavlisa
30. lis 2009

jupííííí a tříkrát hurááá 😀 😀

první březnovské miminuško je na světě 😵

dudunidu
30. lis 2009

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀 😀
Rrenčo gratulujuuuuuuuuuuuuuu!!! Já tady normálně u počítače brečím, úplně mě to dostalo! To byl teda fofr!!! Takže nakonec přirozeně? To je nádhera!!!!!!!!!!! Užívej si své vytoužené zasloužené štěstíčko 😅 🙂 🙂 🙂
Zdraví teta D.

kualalik
30. lis 2009

Rennik 15:45

" Je mi skvěle, dokonce i normálně sedím 🙂 Lukáška mám u sebe a tak furt na něho koukám. Akorát je zrzavý, přesně to, co jsem říkala 🙂 Fakt nevím po kom 🙂 "

dudunidu
30. lis 2009

Blondy nebo i ostatní kočky, mám dotaz na dávkování kontryhele a maliníku. Piju do ovu 1 hrnek kontryhele a 1 maliníku. Dělám to tak už několik měsíců. Ale vzhledem k tomu, že sliznici jsem nijak úchvatnou neměla a hlen se sice zlepšil, ale pořád myslím, že by ho mohlo být víc, říkám si, že si dám denně 2 hrnyk konryhele + 2 maliníku, může to vadit? Můžu se nějak předávkovat? Kontryhel piiju porcovaný v sáčcích od fy Megafyt. maliník ze zahrádky, cca 6 listů na hrnek.

Díky za radu! 🙂 Jsem 12. DC takže bych to potřebovala rozlousknout 😉

kramlinka88
30. lis 2009

ahojky holky 🙂

rennik: obrovská gratulace 😉 Tak už to máš za sebou, ani nevíš jak moc ti závidím 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru