Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennca
18. bře 2009

kualalik : jee já jsem ti tam napsala úplně blbý datum. dej tam 14.4 očekávaná MS
😀

dudunka
18. bře 2009

holky, bývá ovulace průměrně ten 14.-16. den cyklu, (je-li jeho délka 28 dní), nebo to má každá jinak? Proto se asi měří ta BT, že?? Může být ovulace např. těsně pře MS? Já t budu mít s počty asi složitější, mám MS nepravidelně... 😕 😅

kuratkol
18. bře 2009

Já mám MS 28 dní a na ovulačním testu se mi objeví čárka 14.DC

luciasek001
18. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně doma. rennik, moc moc gratuluju, je to paráda a budu držet péalečky aby čárka sílila. A už jsi to řekla příteli? blondy, kualalik, mrzí mě to, že to prozatím nevyšlo, ale vyjde to v dalším cyklu 🙂

kuratkol
18. bře 2009

Na měření BT holky doporčují http://merenibt.xf.cz/

rennca
18. bře 2009

dudunka: já jsem taky hrozná s těma počtama...furt něco někde přepočítám a koukám do kalendáře kdy příjde MS, ovu atd

hlavně ted jsem zjistila že při mé ovu v dubnu bude mít manžílek ten týden noční. 😠 😠 takže to je zase na prd

kuratkol
18. bře 2009

Přes den se dá taky 🙂

dudunka
18. bře 2009

uf, díky, kuratkol už jsem toho neda nastudovala hromadu! 🙂 Já teď čekám během týdne MS, po ní rozjedeme snažilkování! 🙂

rennca
18. bře 2009

no jo jenže přes den jsem já v práci a manžílek spí.přicházím dom tak kolem 17-18h. a jsem ráda že jsem doma.no a po 23h odchází drahá polovička do práce.to už zase spím já 😀 😀

no budeme to muset nějak vymyslet 😀 😒

gab123
18. bře 2009

renník moooooc gratuluju když jsem to pročítala byla jsem napnutá jak kšandy.Je to skvělé,že se vám to povedlo hned na poprvé.Já se obávám,že to také dostanu a bude mít ješte mooooooooc pokusů 😀

kuratkol
18. bře 2009

Toho se taky bojím 🙂

matava
18. bře 2009

HURAAAAAAAA tak prave jsem se po nekolika radkach dostala k renikovymu vykriku ze carka tam je!!!!!
GRATULUJI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je skvele!!
prisla jsem domu, zapla pocitac, udelala testoviny a cetla si pak vase prispevky.. 😉 musim jit vyklizet loznici, zitra nam privezou novou, uz se moc tesim, budem se snazit na poradnou posteli, konecne 😀

kuratkol
18. bře 2009

matava: Na té to určitě výjde 🙂 . To budete vzpomínat po letech 🙂

kualalik
18. bře 2009

Matava, to byla dneska detektivka to naše dočítání což 😀 .. .my budeme vyměňovat okna v baráku a když vidím,jak tu chumelí, tak zas vytáhnu ty krabice se zimníma hadrama 😀

Holky, já asi chytla nějakej bacil a je mi zima, škrábe v krku ☹

matava
18. bře 2009

s tou zimou mi povidej ja uz vytahla jarni kabatek ale budu ho muset potupne zase zandat do skrine... 😒 a v tehle klendre chce jit manzilek v nedeli na tri fotbalove zapasy za sebou, ja pujdu asi jen na ten ranni, tam je sranda, ale jinak ted vazne nechci nastydnout a brat pak prasky, co kdyby to naaahodou vyslo 😉

luciasek001
18. bře 2009

Tady bylo dneska úplně jarně. Měla jsem nutkání na jarní bundu, ale nakonec jsem jí nevytáhla. Sníh už nechci vidět. Tak snad kualalik nebudeš nemocná. U nás taky vyměnovali okna a nic příjemnýho to teda nebylo 😖

matava
18. bře 2009

a kualalik, koukej se ted poradne vykuryrovat, treba to telo proste vedelo, ze ted neni ta prava chvile kdyz bys mela onemocnet... 😒 tak at je ti brzo lip..teda ty sundas sadru a pak zas jsi nemocna..teda tobe se do pracde moc nechce, vid:? 😀

kuratkol
18. bře 2009

U nás v Praze bylo dnes nááádherně, teplo a svítilo sluníčko.

luciasek001
18. bře 2009

matava, to zkouší jak tam nejít, vid kualalik 😀 . Teda mě by se tam po takový době taky nechtělo

kualalik
18. bře 2009

Luciasek, ale jo, docela se mě už i chce 😀

Matava, my jsme se doma bavili s mužem a uvidíme jak dopadne na vyšetření, ale asi si myslí, že je chyba na jeho straně... ale vyvedla jsem ho z omylu, že prostě můžeme být "porouchaní" oba.. ale že snad v dnešní době je věda všemocná a pomůže nám 😉

Kuratko, tady sice svítilo sluníčko, ale foukal děsnej vítr... a ted začalo zase chumelit.. tady pod horama je to počasí prostě všelijaký 😀

gab123
18. bře 2009

holky jak má vypadat děložní čípek před MS. Mám ho tvrdý,ale dobře hmatatelný a kluský.To vypadá ma MS.Nevím jak vypadá po oplodnění.

luciasek001
18. bře 2009

kualalik, určitě se na to přijde proč to ted nevychází, ale neházejte flintu do žita ještě to furt může vyjít přirozenou cestou. Mě řekl můj doktor, že normálnímu zdravému páru se podaří otěhotnět klidně až za rok. Takže hlavu vzhůru a po MS šup na to! 😵

gab123
18. bře 2009

kualík počkej ještě 2 cykli a začni to řešits doktorem po roce ti musí udělat vyšetření nebo nějaké prášky.Nám to taky nejde vždy těhotníme dlouho.Manža má super SPG,ale 4O% jde proti vajíčku.Já na sperm.dobrý.Můžeto být blbost nebo taky ne ☹

luciasek001
18. bře 2009

Loučím se, opatrujte se 😉

lenerka
18. bře 2009

ahoj tak jsem konečně tu
dítě spí
gulášek na plotně
a konečně jsem vás dočetla

nejlepší zpráva dne:Renča je v tom
super 🙂
moc gratulací a budeme věřit,že vše dopadne jak má
a v listopadu budeš maminka

lenerka
18. bře 2009

dneska to počasí za oknem fakt super
tak jsme s kačkou vyrazily a myslela jsem,že nás to odfoukne
ale stejnak jsme zůstaly venku přes 2hodiny

lenerka
18. bře 2009

tak moje MS nedorazila
ale už jsem snědla z ledničky co tam bylo,takže zítra už se snad dostaví
a pak už se na to vrhnem 😀 😝

lenerka
18. bře 2009

blondy,že ti to nevyšlo,to mě moc mrzí
já fakt,věřila,že těhulky budete s Renčou obě
ale 1test nic neznamená
já bych to ještě nevzdávala 😉

saji3
18. bře 2009

Ahoj holky, když čtu debatu zpětně, tak to je úplně telenovela 😀 😀 😀 😀

rennik : gratuluji a vítám tě mezi těhulkama. To byl šok, co ? Já jsem nemohla ani mluvit, hrozně jsem brečela štěsím a došlo mi to až druhý den. Kup si čaj na spánek, protože od té doby co vím že budu mamina, tak nemůžu usnout a v noci se furt budím. Už jsem fakt ospalá ☹
Neporadíte mi něco ?

Jinak čárku pořádně silnou uvidíš tak za týden a to už bude fakt silná 🙂 Chtěla jsem vložit do albumu manie test, ale nějak mi to nejde, nevíte prosím jak na to ?

No a kdo další udělá test a kdy, ráda bych byla v přímo u toho v debatě 😀

kuratkol
18. bře 2009

saji: Nemáš tu fotku moc velkou? Když to nejde vložit, nahoře ti to napíše důvod, proč to nejde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru