Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
9. bře 2009

kualalik to tě obdivuju pracovat v bance asi dost náročná práce ne? Myslím tím hlvně práci s lidmi, já jsem s nimi v kontaktu taky každý den a někdy je to fakt záhul, nevyhovíš jim ani kdyby ses rozkrájela. ☹

lenerka
9. bře 2009

tak co holky už tu máme nějakou těhuli?

rennik
autor
9. bře 2009

ahojky lenerko zatím to vypadá že ne, ale kdo ví že blondynko???? 🙂

kuratkol
9. bře 2009

My máme ovu někdy mezi 19 -24, už se moooc těšíme, jak se budeme poprvé snažiti 😀 .

blondynka400
9. bře 2009

Tak si představte že výsledky stále nemám, Prý jim zatím nic nepřišlo. ale isestřička říkala že je to divné, hned ráno zavolá do laborky (dneska už tam nebyli) a zjistí, co se děje. Ale už mě to fakt docela štve 😠 Při mojí smůle to určitě někde ztratili.... ☹

Renník, nějak mi ty tvoje teploty nejsou jasné... Ovu je poslední den nízkých telot, takže podle toho co píšeš, by měla být ovu v sobotu, ne včera... A o kolik dnes klesla?

kuratkol
9. bře 2009

To už je dlouho s těma testama, je to fakt divné. Nám zase volali už 27.2., že posílají prstýnky a dodnes nedošli. už jsem jim volala, kde to je. Oni, že to zítra zjistí a zítra nebo pozítří mi zavolají. Je to fakt divné...

blondynka400
9. bře 2009

kuratkol, tohle jsem měla s oznámením, ale tam byla na vině pošta, někde se to seklo

No já si myslím že je to tím, že tam byli i nějaké kultivace (ne z krve) a ty ještě nejsou a že to pak chtějí poslat najednou. Nebo se to ztratilo, ale to nepředpokládám...

kualalik, hm, tak to ti nezávidim
Občas je to s lidmi těžké....

kuratkol
9. bře 2009

Holky, kdy si mám udělat pak test těhotenský, když budu mít ovu mezi 19.-24.3. ?

blondynka400
9. bře 2009

kuratkol, ty máš tedy starosti 😀 . Být tebou počkala bych, až jestli přijde MS, když nepřijde, udělej si test. Všechno ostatní jsou vyhozené peníze a zbytečné zklamání 😉

kuratkol
9. bře 2009

To nevím, jak vydržím 🙂

meduna
9. bře 2009

Ahoj tady Alena,jdu na ivf v dubnu,zacinam stimulovat v breznu

kualalik
9. bře 2009

rennik,pracuju tam už sedmým rokem a jako někdy mám fakt chuť odejít... když mi denně přijde na kasu třeba 200 lidí (což je průměr),tak už v poledne jsem mimo a jsem ráda za hodinovou pauzu...

blondynka, tak to je fakt divný... že ty výsledky ještě nemáš... i když,já se v poslední době ničemu nedivím, mě třeba ztratili odběry krve na hormonální profil... ☹ moje gyndmudra běsnila.... a já teda taky,rozpíchaný žíly,brali mi to až z nártu... 😠

meduna, tak dej vědět,jak jsi byla po stimulaci úspěšná... kolik budeš mít bojovníků a tak.... 😉 jak dloouho se snažíte,že to došlo až na IVF?

blondynka400
9. bře 2009

kualalik, no já doufám, že mi to neztratili. Přece jenom se nemůžu jen tk dojít na další odběry.... 😒

meduna, vítám tě. Jak dlouho se snažíte?

asmeena
9. bře 2009

blondy promiň že tě pronásleduju, a co těhu test ukazuje?

akzeret1
9. bře 2009

Ahoj holčiny já měla dneska lítací den,byla jsem na gyndě a vše je v pořádku 😵 jsem ráda,doktor mě škádlil s druhym miminkem,jako kdyby věděl,že to chcem zkusit
Blondy:kam ti zašantročili ty testy?doufam,že výsledek kterej čekáš bude pozivní 😉
jak si se ptala na to druhý mimčo tak dřív jsem chtěla holčinu,ted už tíhnu k chlapečkovi,ale je to tak 50 na 50 hlavně,aby bylo vše v pořádku a mimčo zdravý 😉

blondynka400
9. bře 2009

akzeret, nevím, kam to dali 😠 . Tak snad zítra.... no já si myslím že spíš negativná, ale chtěla bych to mít potvrzené. Protože zas na druhou stranu nebude dělat doktorka test HCG jen tak....

Mně je jinak taky jedno co by to bylo, radši bych holčičku, ale v podstatě je to úplně jedno 😵

akzeret1
9. bře 2009

blondy: držim palečky,dej pak určo vědět
já jsem tady dneska osamocená MM jel na služebku tak je mi smutno

blondynka400
9. bře 2009

akzeret, a malá už spinká? No v tuhle dobu už asi jo co? 😉

Tak máš tady nás, tak ti smutno být nemusí 🙂 K tomu doktorovi, to tě tam za chvíli bude mít znovu, co-? 😵

gab123
9. bře 2009

Ahoj holky výsledky dopadli dobře takže jsme dnes už začali snažit měla jsem podle utz akorát foikul už prázdný tak doktor nám dal večerní úkol,ale mi už odpoledne tak jsme rádi,že už zas můžem.Dostala jsem nějaké léky tak snad do třetice všeho dobrého 🙂

jinak reník a blondy já si měřím teplotu už přes rok v kuse mohla bych dávat přednášky jak svou ovulku znám dokonale a poznám!Já mám cyklus 29dní a ovulace chodí14 den a to já měla včera a dnes mám15 den a folikul už byl prázdný.Mě před ovulkou vyletí teplota nahoru o 4 st.nebo pozvolna stoupá po 3 dnech mám to vždy ob měsíc!
Hlen mám taky ukázkový.Začínáme sexovat tak 5 dní před ovulací obden a vždy to vyšlo 2X.Každý den to není dobré spermoně musí uzrát.Tak doufám,že i ted by tomhlo vyjít!Jinak mám MS sváma nastejno a já ji čekám 22.3 hned po vás jsem zvědavá která to bude 😉 nejlepší všichni,ne 😀

blondynka400
10. bře 2009

gab, dobrá zpráva 😉 S těmi teplotami, kasždá to máme jinak. Mně většinou den před ovu lehce vystoupí, pak spadne a pak postupně leze nahoru... Ale tenhle měsíc je to nějak jinakm jinak předtím to bylo vždy jak přes kopírák 😖

Tak to jsme se tedy všechny hezky sešly, to bude tedy zajímavé 😎

rennik
autor
10. bře 2009

blondynka: ahoj no takže ti napíšu popořádku v pátek 6. kdy by měla být teoreticky ovu byla BT 36,6, v sobotu klesla na 36,5 a v neděli byla 36,9, včera ráno 36,6 a dnes ráno 36,8 takže nevím. Zkouším to první měsíc takže možná že se pletu a minula jsem ji ale podle jiných příznaků( bolest vaječníku a hlen) si myslím že byla v neděli.Skoušeli jsme to i v pátek i v neděli,tak možná to vyjde a když ne tak třeba další měsíc.

blondynka400
10. bře 2009

renník, tak ono to nemusí být přesně v den ovu. Navíc soustředit se přímo na jeden den je nesmysl. Škoda, že si pak už neměla ovu testík, to by bylo jistější... Podle mě ale byla ovu v sobotu nebo včera. Ale hlavu bych si s tím nelámala, hlavně že proběhla a zachytili jste jí 😉 .

Mně zas dneska teplota divně klesla, to jsem normálně neměla, tak taky úplně nevím...

Jiinak už mám konečně ty výsledky tesstů, HCG je negativní, a abych pravdu řekla, jsem ráda, jelikož jsem opravdu nevedla příkaldný život těhulkya nerada bych mimi hned na začátku ublížila nebo poškodila....

kualalik
10. bře 2009

Ahoj kolegyně 😵

Tak jsem doma, konečně mi sundali tu sádru z nohy, po pěti týdnech,ufff 😅 Nožku mám hrozně pohublou 😖 svaly nic,nula... tak musím cvičit, kroutil mi s nohou,málem jsem doktora kopla tou svojí druhou,jak mi s ní zahejbal 😀 aktivně jsem se hlásila o ukončení PN a doktor: Vám se chce do práce? Nechcete si ještě odpočinout? Koukněte,jak vám to prospívá,jak dobře vypadáte 😀 tak že 17.3. jdu na kontrolu (mám na noze ještě bandáž) a pak se uvidí... stavila jsem se v práci a šéf nebyl zrovna nadšenej (mají v práci chřipkovou epidemii,plno lidí marodí)....

Jinak mě dneska tak bolí pravej vaječník... píchá v něm... chjo... ještě dva dny s Utrogestanem a pak zase bude klid...

Jak se máte při úterku? 😉

rennik
autor
10. bře 2009

blondynka: tak to mě mrzí už jsem myslela že budeme mít konečně první těhulku 🙂 s těma testama je fakt že je škoda že jsem je neměla ale zhruba hned od skončení MS jsme se snažili asi tak co dva dny tak možná jsme ji zachytili, podle čárek na starých testíkách byla nejsilnější čárka tak kolem 3-4.3.No teď už je to jedno, prostě buď to vyjde nebo nevyjde. Nechám se překvapit. ještě 9 dní a měla by přijít MS. Chci se zeptat jaká by měla být teplota kdybych byla těhu pořád vysoká nad těch 37? mám doma i těhu testíky ale nebudu si je dělat dřív než 20 pokud MS nedorazí. 🙂

blondynka400
10. bře 2009

kualalik, to je dobře že jí máš dole... Já jsem nikdy nic zlomeného neměla, tak nevím jaké to je a ani to vědět nechci... 😝 . Takže jdeš do práce nebo ještě ne? Nějak jsem to nepochopils, to víš, blondýnka 😀

no já se mám dobře, krásně svítí sluníčko, 20 stupňů, byla jsem si zacvičit, pohoda 😎

rennik
autor
10. bře 2009

kualalik: Ahojky no já se mám dneska super mám volno, takže si ho plnýmy doušky užívám, ale od zítra už zase další R12 😠 já jsem kdysi měla naštípnutou kost na palci ruky,stalo se mi to při volejbalu a nebylo to nic příjemného. bylo to těsně před maturitou tak mě málem nepustili k praktickým 😠 hlavně že už to máš v pořádku akorát to tvoje břicho je raubíř takhle zlobit jak si to jako dovoluje? 😀

kualalik
10. bře 2009

blondynka, ted to po sobě čtu a jsem z toho taky zmatená 😀 tak že v pohodě 😀 doma jsem do toho 17.3. a pak tak kontrola a pak možná ta práce a kdyby to klaplo s těhu,tak do práce asi ani nepůjdu 😀 😀 😀

Dvacet stupňů??? Ty jo,kde to bereš? 😀 😀 😀 tady maximálně 7st, vítr, déšť, kroupy, chumelení a sluníčko minimálně. Zacvičit bych si šla taky,už mi to děsně chybí... co cvičíš?
Říkala jsem doktorovi,kdy asi tak budu moci začít sportovat a nic neřekl,jen si poklepal na hlavu a řekl, že si mám doma kroužit s nohou,že s tím si musím zatím vystačit 😀

kualalik
10. bře 2009

rennik, já jsem měla ted poprvé v životě sádru a připadala jsem si s tím jak trdlo 😀 no z volejbalu jsem měla jednou naražený žebra 😀 😀 😀 jsem nedávala pozor, kecala s kámoškou a na podání týpek,kterej dal takovou ránu, že mi to vyrazilo dech a narazilo žebra 😀 prča.... 😀 😀 😀

blondynka400
10. bře 2009

kualalik, máš to pěkně naplánované 😀
No já teď nějakou dobu nežiju v čechách, proto ten teplotní rozdíl 😀
Cvičim pilates, chodím do posilovny a učím tanec.

rennik, jak jsi na tom s tou prací, půjdeš na to jiné oddělení?

kualalik
10. bře 2009

blondynka, já jsem si říkala, kam na ty dvacítkový vedra chodíš 😎 😀
Pilates je fajn, docela jsem tomu přišla před rokem na chuť, posilovnu sem tam taky dám, ale spíš jsem blázen do spinningu... jééé učíš tanec... to byl vždycky můj sen 😅 s mým svědkem ze svatby vždycky na plesech dovádíme (závodně tančil a vždycky to dokázal pěkně rozjet, latinu,apod.) Manžel můj teda je taky perfektní tanečník,ale byl by lepší,kdyby místo 100kg měl jen třeba 85kg 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru