Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
24. dub 2009

krida, dík 😉 Prostě hold asi nemám štěstí no. Tak snad to třetice všeho dobrého 😅

krida
24. dub 2009

to vis jednou to vyjit musi alespon ja v to verim 🙂

krida
24. dub 2009

zatim ahoj, stavim se tu odpoledne

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: tak ted koukám na CT1 na pořad domácí lékař a je to o premenstruačním syndromu, říkali, že existuje až přes 100 obtíží při PMS....to bude asi podobné s těmi těhotenskými příznaky co??? 😎

krida: vítám tě mezi námi 😉

pavlisa
24. dub 2009

já mám teda strašný předmen. syndrom každý měsíc. Neberu HA už rok, ale chránili jsme se a přibližně týden před MS mě bolí břicho, bedra, prsa, je mi špatně, fakt si to uživám. Nejhorší je, že jsem to nějak nesledovala, ale teď co se snažíme o mimčo tohle všechno beru jako těh. příznaky.

kramlinka88
24. dub 2009

palisa: no jo no ono je to snadno zaměnitelné....já na to teda nějak extra netrpím, akorát co mi je tak mě vždy bolí podbříšek a občas mám citlivější prsa, jinak to docela zvládám 😉

pavlisa
24. dub 2009

no tak schválně, jak to bude tento měsíc 🙂 zase si budu říkat - jéé, to je určitě mimčo, žádná pms, to je jasné..ale fakt jestli to teď nevyjde(jakože samozřejmě určitě vyjde 🙂 ) tak jdu začít měrit teplotu.

blondynka400
24. dub 2009

kramlinka, já o PMS moc nevím, nikdy jsem netrpěla, takže jsme neměla důvod nějak více sledovat. ale myslím, že to může být dost podobné 😉

pavlisa
24. dub 2009

nebojte holky, já vám těch sto příznaků pěkně popíšu týden před MS 😉 a čekám, že budete psát, že to tentokrát určitě PMS nenííí 🙂

blondynka400
24. dub 2009

😀 pavlisa, to jich máš tolik jo? 😕

pavlisa
24. dub 2009

tak schválně, budete čubrnět, až to začnu popisovat a to si ještě něco přimyslím, protože si budu myslet, že je to těhu 🙂

sandule
24. dub 2009

blond:moc mě mrzí co se ti stalo☹
Já jsem to měla podobné jako ty a pak jsem zašla k doktorovi a on mi předepsal prášky na udržení jelikož jak píšeš tak jsem to měla taky hned po menzesu pryč☹
zkus se ho na to zeptat to není jen tak☹
Držím ti moc palečky a všem snažilkám at se brzy zadaří a at se tu dočítám už jen samých hezkých zpráviček🙂

blondynka400
24. dub 2009

pavlisa, koukala jsem že už se také nějakou dobu snažíte... Takže v tom máš asi praxi co? 😀 Ale fakt je to PMS tak hrozné nebo se to jenom tak říká?

pavlisa
24. dub 2009

opravdu je to docela síla, prsa bolí na dotek a to upozorňuju, že já teda nejsem nějak zvlášť vybavená 😀 , podbříško bolí, záda, je mi špatně, ale já to vždycky zaháněla cvičením a čokoládou, jenomže teď ty poslední měsíce svádím všechny příznaky na těhotenství, jak se až moc pozoruju.
Já vím, že nemám!! že si mám raději počkat na testík, ale víte jak to je..

blondynka400
24. dub 2009

pavlisa, no se pak člověk chytá různých věcí, to je pravda... I když já už to teď tak torkšu poznám co ej opravdu příznak a co ne....
Jinak k těm bradavkám, ono je celkem jedno jestli jsi vybavená nebo ne, myslím že o tom to není 😀 . Já tedy nějakou výbavu mám, a hlavně teď jak se mi začali měnit hormony, tak se mi ta kkrásně zpevnili a pořád to ještě drží, by to mohlo vydržet, je mám teď jak silikony 😀 .
Tak jestli se to dá zhnat cvičení a čokoládou, to je pohoda, to je dobrá kombinace 😵

pavlisa
24. dub 2009

čokoláda je výborná přeci na všechno 😀
ale holky, tento měsíc to opravdu "děláme" podle zakořeněných pravidel..mám 32DC, takže dnes je můj 16den, tedy půlka cyklu, jestli se nepletu.
Milování proběhlo 12, 14, 16 (ano, takove male ranni znasilneni) a doufam i 18DC něco bude, no a na zbytek cyklu mam pohov 😀
a aby to miláčkovi nebylo divné, aby si nemyslel, že se jedná o snažení, tak strašně nenápadně chodím po bytě nahá, nebo chci namasírovat..no znáte to, hlavně nenápadně!!
a dodržuju ty dvoudenní pauzy.
To by bylo, aby to tam nebylo! A když ne, tak holt pokecáme o další měsíc navíc.
Prosím připomínky a názory pište právě sem 🙂

blondynka400
24. dub 2009

pavlisa, no když je to bílá čokoláda 😀
Snažení obden je optimální, ale to načasovaní no nevím... Brala jsi předtím HA? Teď jsi kolikátý DC?
Ono těžko posoudit, kdy ovu probíhá, každá fungujem jinak, chtělo by to, co jsem ti psala do IP. A nebrala bych to aza nějakou věděckou metodu, spíš aby jsi to mohla lépe načasovat + aby jsi měla potvrzení, že ovu opravdu probíhá....

pavlisa
24. dub 2009

HA jsem brala od asi sedmnácti, s různýma přestávkama. Už ji rok neberu, ale ochrana byla..Teď jsem právě ten 16DC, tak když to nevyjde, začnu se studovat!

blondynka400
24. dub 2009

sandule, u mě je tohle už podruhé.... A tohle nebylo hned po MS, ale s týdením zpožděním.... Já to budu řešit celkově, ale dík za radu 😉

kuratkol, koukala jsem na ten grafík, vypadá to, že ovulka skutečně byla 😵

pavlisa, tak to držim palečky 😎 . Tak to by jsi už neměla mít LF zkrácenou, tak uvidíš, třeba to tentkorát vyjde, když ne, tak ti pomůžem, neboj 😵 . Na tu HA jsem se ptaka kvůli té LF.... 😉

pavlisa
24. dub 2009

dobře, tak začneme s vysvětlivkama, jo? co je to LF?

sandule
24. dub 2009

blond aha ☹tak to jsem nevěděla☹tak držím alespon palečky 🙂uvidíš že se brzy zadaří🙂Já se snažila o mimi přes rok a nakonec se na nás usmálo štěstíčko🙂

blondynka400
24. dub 2009

pavlisa, LF= luteální fáze (od ovu po MS)

sandule, dík, no uvidíme.... A jak jsi na tom ty? Už máte srdíčko?

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: ted mě napadlo, když se měří BT je ještě třeba dělat i ovu testy ?? Nebo stačí to měření? Každopádně, já jestli budu měřit tak mi budeš muset na ten graf koukat, já tomu rozumím jak koza petrželi 😅

blondynka400
24. dub 2009

kramlinka, no já myslím že je to lepší, ale stačí třeba jen jeden měsíc, pak už víš a potřeba to není.... Když to bude potřeba, tak určitě. ale myslím, že to ptořeba nebude 😵
Jinak mě mrzí že v té druhé diskuzi se tak překoutila ta naše debata o nadváze, nemyslela jsme tím vůbec nic špatného ☹

pavlisa
24. dub 2009

to snažení je druhá maturita, kurnik, s tolika pojmy 😀

sandule:jak se cítíš? psychicky určitě báječně, ale co jinak? únava? jeee, tolik bychom si takovou únavu přáli taky, že jo, holky?

pavlisa
24. dub 2009

Děvčice, loučím se, krásný a hlavně - plodný - víkend 😉

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: jo já vím....jsem jim psala že to bylo vytrženo z kontextu a žes to nemyslela špatně... 😕

kuratkol
24. dub 2009

ahojky všem 🙂

krida
24. dub 2009

ahoj vsem

rennik
autor
24. dub 2009

ahoj tetky koníkovky japak se máte? my jsme opět na noční ,dneska tu máme docela fofr ale snad bude už klídek, jinak už se moc těšíme na pondělí až se na nás podívá pan doktor. Jelikož nám nikdo nechce vyměnit službu 29. tak jdeme o dva dny dřív ale tak snad to nebude vadit. Co tu jinak máme nového přibyla nějaká další těhulka? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru