Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
19. kvě 2009

a ten vitamín B6 sem zatím odložila...

blondynka400
19. kvě 2009

leni, tak ten mám taky. Je to jediný pořádná preparát na trhu, všechno ostatní jsou podvody... Fakt se mi nezdá, že by ti z toho neco mohlo být. i když všechno je možné 😖

lenicenka17
19. kvě 2009

ale hlavní že už mi nic není mohl to být fakt jen ten tlak... 🙂

blondynka400
19. kvě 2009

leni, tak uvidíš. Kdxby se to opakovalo, tak se na něj vykašli. A myslím, že to bylo něčím jiným 😉

pavlisa
19. kvě 2009

ahoj budoucí těhulky a už těhulinky 😉

tak já hlásím, že to vypadá nadějně s ovulkou. Měřím teda první cyklus, nicméně dnes je 13DC a hlenik ukazkovej a ozyva se pichani v podbrisku. Tak na to dneska pro jistotku hupsneme a uvidím co zítra, ta teplota.
Asi by to bylo brzo na ovulku, ale kdo ví, že? Hlavně, když to podle toho měření ještě moc nepoznám.
Tak raději budeme seksíkovat co to jde 😀

rennik
autor
19. kvě 2009

pavlis tak to ti budu držet palce aby to vaše sexíkování bylo úspěšné 😀

pavlisa
19. kvě 2009

rennik: díky 🙂
snad te brzo s tím bříškem doženu 😉
to ty už máš teď samé hezké starosti, co? líčení a vlasy na svatbu..rozloučit se s holkama v práci .. být s mimčem pěkně v pohodičce doma, opalovat se na zahradě 🙂 jéééé, to ti závidím.

blondynka400
19. kvě 2009

pavlisa, jak máš dlouhé cykly? Hleník je většinou pár dní před ovu, ale 13DC nemusí být brzy 😎

rennik
autor
19. kvě 2009

no upřímně doufám že to opalování ještě doženu jsem bílá jakředitelka vápenky a svatba se kvapem blíží, ani di solárka nemůžu takže musím spoléhat na přírodní zdroje. 😀 No ale jinak máš pravdu jsou to hezké starosti, ale bohužel ještě pořád nemám nikoho na líčení. Budu shánět zítra po noční. Ale naštěstí kadeřnici mám- je to moje kamarádka, v příštím týdnu jdu na zkoušku učesu a na melírek 😀 už se fakt těším. Čas utíká jako voda a já mám pocit že něco nestuhnu nebo ještě hůř zapomenu zařídit atd.... Už aby bylo po svatbě 🙂

pavlisa
19. kvě 2009

no co, tak na něco zapomeneš, no..ale určitě ne na to říct ANO a pak se bavit, smát a užívat si zbytek toho krásného dne, takže co!!
teď si říkáš, už aby bylo po svatbě a pár dnů na to si budeš říkat, aby se ten den vrátil, že to bylo krásné a stejně sis to nestihla užít, uvidíš 😀

a blondy, cykly mám 30DC, ten minulý byl překvapivě 28DC, ale to byla nějaká vyjímka, jinak jsem se právě vždycky spoléhala, že ovu je tak 15DC a furt nic, tak třeba je fakt dřív..mhm, uvidíme.
a ten hlen mám už 4 dny vodu. A dnes to z vody je víc bílek, a hlavně - dnes teprve mě píchalo v podbříšku, což by mohlo být ono..

blondynka400
19. kvě 2009

renník, s tím opalováním pozor. Moc to nepřeháněj a vem si faktor alepsoň 30, ať se ti neudělají pigmentové skvrnky, pak nechtějí mizet.... 😉

pavlisa, a nechceš zkusit ovu testík?

pavlisa
19. kvě 2009

já se v těch ovu testech nějak nevyznám, už mám plnou hlavu BT a čípku a dalších zkratek a věcí, z čehož mi jde hlava kolem a ještě testy, to je na mě moc 😀

tento měsíc měření, příští měsíc to snažení obohatím o ovu testy, slibuju 😉

blondynka400
19. kvě 2009

pavlisa, to je jednpoduché, jen ho počůráš a uvidíš, zda jsou tam obě čárky stejně silné, když ano, ovu bude max do dvou dnů. 😉

rennik
autor
19. kvě 2009

blondy fakt? Ty jo to by mě nenapadlo. No já jsem to myslela spíš obrazně tady u nás by se stejně moc opalovat nešlo, máme tu totiž moc zajímavé sousedy a všichni tě hned okukujou. No hrůza. Ale aspoň trochu se snad opalím za normálního chození po venku.

pavlis jo máš pravdu já se sice bojím ale zároveň se tak hrozně moc těším že vím že to uteče a budu to chtít vrátit zpátky. Každopádně vám dám info jak to dopadlo 😀 😀 😀

pavlisa
19. kvě 2009

no a co ty jako odbornice, myslíš, že každý den toho "snažení" je ok, nebo si fakt má člověk dát pauzu ob den..to jsem zkoušela minulý měsíc v plodných dnech - obden a stejnak nic 😠

a no tak jóóóó, já si ten test koupím 🙂

blondynka400
19. kvě 2009

renník, fakt, bohužel.... Někdo na to trpí více a nekdo méně... Ale i když jdeš normálně ven a bude hodně svítí sluníčko, je lepší se namazat. Předpokládám, že nechceš mít skvrnly až do konce života.... 😖
Zajímavé? to nikdy neviděli ženskou, 😎

pavlisa, hele nikde naní záruka, že i když jsem oba dva v pořádku a trefíte se přesně do ovu, bude z toho mimi...
Jinak já jsem zastáncem obden, aby mohli spermijky pořádně dozrát..... 😉

rennik
autor
19. kvě 2009

blondy no asi viděli ale když nás na vesnici bydlí 5 a půl tak to se hned probírá co se šustne atd. takže ani to moje opalování by nebylo bez komentáře. 😠

blondynka400
19. kvě 2009

renník, hm, tak to docela chápu. To by asi nerozchhodili, kdyby jsi se tam třeba oalovaal nahoře bez 😀

pavlisa
19. kvě 2009

moje kamarádka se vdává 13. června a říkala, že kašle na opalování, a když si zkoušela šaty, vypadala i tak úchvatně.

blondynka400
19. kvě 2009

pavlisa, já se vdávala v lednu, takže jsem taký žádný černoch nebyla a trauma jsem z toho fakt neměla 😀

pavlisa
19. kvě 2009

a já v únoru, takže taky vím, že je to úplně fuk 😉

pavlisa
19. kvě 2009

loučím se s vámi, za chvilku to v práci balím a jdu domů vábit samce na ovulku 😀

dudule
19. kvě 2009

Renniku neboj, neboj, já se taky bojím, mám to za pár! Už příští týden!!! 😀
Blondy: jakou rychlostí teda roste vajíčko? Tak asi 1 mm za den?? 😕
No já už jsem z toho jelen, BT mám úplně dole, viz moje albíčko, ščlověk by řekl, že už by měla být ovu, ale na O. testu zatím čárka není (nebo spíš tak slabá, že je vidět jen na světle a takovou jsem mívala minulý cyklus mnoho dnů po sobě, a ovu nebyla... prostě tu čárku tam vidím jen já...) 😠 No a to mě děsně štve, protože ve čtvrtek mi MP odjíždí mimo domov a jestli budu mít zrovna ovu, tak sednu na autobus a doujedu snad za ním na šukačku!!! 😀

dudule
19. kvě 2009

No já jsem taky furt světlá, i když jsem byla párkrát na solárku, já se totiž dost blbě opaluju. Musím to ještě během příštích pár dnů nahnat! Já bych spíš potřebovala nějakou dobrou dietu, na týden... 😅

dudule
19. kvě 2009

Lenicenka: tak to je síla.... Bůhví, čím to bylo? 😕 Mně bylo teda na omdlení asi před 10ti dny taky, ale připisovala jsem to Clostíku...Ty nebereš kromě těch bylinek a vitamínů žádné léky?

lenicenka17
19. kvě 2009

dudule:ahojík ne neberu nic krom těchto bylinek
Teda vy nevěstinky budete mooc hezké jen jak tu slyším ty přípravy jsem ráda že to mám už za sebou 🙂

lenicenka17
19. kvě 2009

ale snad díky kontryhelu mám MS fakt lepší jak minule je o dost slabší řekla bych že i dost slabá ale neva.... 🙂

lenicenka17
19. kvě 2009

holky nečetla jste některá tuhle knihu?? http://www.eruditus.cz/knihy/robert-h-schuller/...
mám mít o ní povídání ale teda že by se mi do ní chtělo... 😖

dudule
19. kvě 2009

Leni: já teď slyšela, že slabá MS může být díky tomu, že děložní sliznice míň narostla, tak nevím
Blondy: Je to pravda, Blondy? 😕 Já mívám MS relativně slabou. Jasně, že my baby jsme spokojenější, že nás MS neotravuje, ale není to spíš negativní? 😕 Jo a ještě 1 dotázek: prý se dá těhu poznat z krevního rozboru ještě dřív, než na těhu testu? Nejde o netrpělivost, ale o otázku alkoholu na svatbě...

dudule
19. kvě 2009

Leni: ty máš mít povídání o nějaké knížce??? Ty ještě studuješ??? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru