Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
26. kvě 2009

Ahoj holky včera nám nešel net napsala jsem pár řádků a stratili se do ví kam 😠

blondy moc gratuluji k dvoum// 😀 🙂 to je docela překvápko do třetice jako nám se ti to určo povede!!!!!bereš nějaké léky?

kramlinka88
26. kvě 2009

blondy: no tak to budes mit teda vazne tezke 😉

blondynka400
26. kvě 2009

gab, dík... Tak doufám, že do třetice budu mít štěstí jako ty 😵 . Beru skorát duphaston, pro jistotu...

kramli, no to budem 😝 😀

dudule
26. kvě 2009

ahojte kočky, jdu vás jen pozdravit, mám předsvatební honičku🙂 Můj grafík viz http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd, konečně to začíná mít konkrétnější podobu, i když ovu čárkovaně 😒 , asi neproběhla, ani na testech jsem ji nezachytila. Mějte se zatím moc fajn, večer se mi snad podaří za vámi ještě mrknout🙂

eliska_v
26. kvě 2009

Dudule: Taky předsvatební honička ??!! 😵 😵 Já už začínám být nervózní!!! 😀 😵 😵

blondynka400
26. kvě 2009

dudu, ale to skoro dle grafíku vypadá že ovu proběhla....

eli, nebuď... Máte vše zařízeno?

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Jj, máme vše zařízeno!! 😵 😵 Akorát jsem nervózní, aby vyšlo počásko ...Je pravda, že ještě musíme dořešit a obvolat pár věcí, ale jinak je vše!

blondynka400
26. kvě 2009

eli, jak už jsem psala dudu, -10 mít jako já určitě nebudeš 😉 .
I když já jsem asi divná, ale mě se svatby v zimě líbí více než v létě. Nám to i vyšlo že byl sníh, takže paráda 😎
Tak vidíš, všechno máte, takže to dopře dopadne 😉

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: To doufám...
Včera jsem si dělala ještě ovu testík a čárka byla celkem ještě silná, tak snad ovu proběhla, tak jak má... 😵 😵 😵

blondynka400
26. kvě 2009

eli, a nebo ještě neproběhla a proběhne, tak se hezky snažte 😉 . Oni se někomu pozitivní ovu tedy ukazují více dní za sebou. Za vítězný se považuje buď tewn nejsilnější a nebo ten poslední....

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Tak uvidíme... Lámat to přes koleno fakt nebudu!! 😵
Ani jsem si ho včera dělat nechtěla, ale tak nakonec jsem si ho zkusila!! 😵
Tak snaženíčko u nás probíhá...Ale ne z donucení, ale s chutí!! poslední dobou mě ten sexík baví čím dál víc!! 😵 😅

blondynka400
26. kvě 2009

eli, to je správný přístup.... Dělat něco proto, že musíš a ne proto, že tě to baví je špatně....

Tak už mám sbaleno, naštěstí. Tuto činnost nesnášim 😝

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Tak budu držet palečky, aby u doktora všechno dobře dopadlo!!! 😵 😵 Ale určitě ano!!

blondynka400
26. kvě 2009

eli, snad ano. A doufám, že můj pocit je správnej 😵

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Určitě ano! Já zas doufám, že se už zadaří!!

kramlinka88
26. kvě 2009

holky tak jsem ulovila tu knizku od Mojzisove a dam se do cteni 😉

eliska_v
26. kvě 2009

Holky, tak jsem si dělala ovu testík a čárka tam je pořád stejně silná jako včera...tak nevím, že by ovulka stále byla,?? 😕 😅

eliska_v
26. kvě 2009

kramli: Nemáš s tím zkušenost??!! 😕 😅

blondynka400
26. kvě 2009

kramli, tak hezké počtení a ještě hezčí cvičení. Hen nezapomeeň že to chce fakt každý den. Kdxby ti pak nějaký cvik nebyl jasný, poradím, mmá to vysvětlené přímo od fyzioterapeutky 😉

eli, a je slabší než ta co byla před pár dny nebo neni?

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Je úplně stejná jako včera!! Ale je slabší než testovací!!!

pavlisa
26. kvě 2009

ahoj holky,
taky se musím přidat na vychválení knížky o paní Mojžíšové. Cvičím poctivě něco lehce přes měsíc a po ránu je to supr 🙂

Eli, jak dlouho si měla ty čárky? já třeba jeden den slabší a dva dny silné. A další den už nic.

Konečně mi fertility vyznačil ovu, takže jsme se krásně se snažením trefili, což samozřejmě nemusí nic znamenat 😒

mám 3DPO, tak teď budu čekat a čekat 😉

blondynka400
26. kvě 2009

eli, ale říkala jsi že jsi ho poprvé měla pozitivní někde před pár dny ne? A když porovnáš tyhle dvě čárky?

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: V sobotu jsem měla mít ovu a to jsem test u sebe neměla, takže jsem si ho udělala jen tak včera a čárka tam byla na ovu testíku a dnes úplně stejná!!

blondynka400
26. kvě 2009

pavli, ty už máš taky po ovu? Tedy to to letí 😎

eli, aha, hm, tak to zkus ještě zítra, zda zeslábne nebo bude silnější.... 😉

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Letí to hrozně rychle.... 😵 😵 😎
Uvidíme, tak snažílkovali jsme i tak, takže buď to vyšlo a nebo příště 😉

pavlisa
26. kvě 2009

no jak říkám Eli, já je taky měla dva dny pozitivní a tak když to test řekl, museli jsme na to prostě hupsnout 😉
hlavně nenechat nic náhodě 😀

si říkám, že by to těhu tento měsíc mohlo vyjít, ani ne tak protože vím, kdy byla ovu a využili jsme toho, ale spíš protože mám spoustu práce a chodíme na prohlídky domů ke koupi a tak mám plnou hlavu jiných věcí.

Sice na to otěhotnění myslím, ale neupínám se na to.
Léto mě baví a mám pořád co dělat a nějak nic nestíhám 🙂

blondynka400
26. kvě 2009

eli, no jiná varianta asi nebude 😀

pavlisa, ono se na to nedá úplně nemyslet. Ale je dobré, když člověk toho má "hodně" a to snažiení tak toršku vypustí, než na tom hopsat dvakrát denně jako králici....

eliska_v
26. kvě 2009

pavlisa: Já se teď na těhu taky tolik nesoustředím, jak máme před svatbou, tak teď řeším všechno okolo svatby a néé mimíska...

blondynka400
26. kvě 2009

Tak holky já se loučím, mějte se tu hezky a doufám, že zas brzy použiju růžovou barvičku. Už teď byla docela vyschlá 🙂

eliska_v
26. kvě 2009

blondy: Tak šťastnou cestu!! 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru