Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
17. čer 2009

matava, tedy tebe někam pustit 😀
Ne beru to v těhu pořád stejně, na nějaké nálady zatím moc netrpím...

matava
17. čer 2009

no hlavne ze jsem vas pobavila, k tomu jeste intim gel a jak me tim dotazem rozhodila, tak jsem zapomnela na listovku, tak snad zas priste, jeste nejakou mam 😉
a dovca neutece, budu si ji vybirat po par dnech a preci jen uz jsme byli ve spanelsku i belgii, tak stezovat si vlastne fakt nemuzu 😉
zrovna zitra mam volno, jedu na velke vyprodeje do ikey, snidane za 1KC 😀 jeste ze uz mam po vyplate 😉 a v patek jsem objednana po desate k zubarce, tak si muzu pospat 😉 k mudr se tesim, jelikoz zub uz me boli mesic 😒

blondynka400
17. čer 2009

matava, tam zas bude lidí, co? 😀
Jinak mě si pobavila určitě 😀

matava
17. čer 2009

bude, me je to jasne 😀 pro lidi s klubovou kartickou maj otevreno uz od sedmi misto od deseti, takze az se bracha nejak probudi tak vyrazime..on si zarizuje pokojik, potrebujem dokoupit veci do noveho bytu prababicce no a je mi jasny ze odjedeme jeste s hromadou dalsich hovadin 😀 ale dlouho tam nevydrzim..obzvlaste kdyz ma byt hezky

blondynka400
17. čer 2009

matava, máš klubovou kartu jo? já nějak na ikeu nikdy moc nebyla, málokdy se mi tam něco líbí a nepřijde mi to moc kvalitní... Ale dpolňky mají fajn 😉

matava
17. čer 2009

no ja mam klubovou kartu snad na vsechno 😉 kolegynky si je ode me casto pujcuji..preci jen kdyz si muzu koupit napr knizky levneji a oni to nabizeji na zaklade nejake karticky, tak zas takovou praci mi to neda kdesi neco vyplnit..takhle mam napr i karticku do fotolabu..sbiram bodiky a pak mam trebas fotoknizky atd uplne zadara..takze kdyz tak jako tak vyvolam fotky a musim za to platit tak odmeny privitam 😉 ale zlaty internet, na reklamy sice chytlava jsem ale ne bezhlave 😀 hlavne to asi pochazi z me manie toho hodne cist..dost se tedy orientuji i v kulture nebo celkove kde se co deje, kdyz nahodou nemam s sebou knizku nebo casak, tak ctu i letaky a tak... jsem znama jako vseobecna informatorka 😀
ale k te ikee...nazor mame stejny, postel jsem si taky koupila ze specializovane prodejny a ne od nich 😉

matava
17. čer 2009

jezis to jsem dnes zase ukecana.. 😀 sory

blondynka400
17. čer 2009

matava, jen se vypovídej..... 😀 A neomlouvej se 😉
Já mám klubovou kartu do ecca, tam jsme poněrně stálý zákaznící, je pak 15% sleva, jinak snad nikam....
Tak to jsem ráda, já už myslela že jsi jejich příznivkyně a ukamenuješ mne 😀

matava
17. čer 2009

jeee, ono i do ecca existuje karticka?! ted jsi me nadchla, na chodove maj prodejnu, jen ty botky jsou na me drazsi a pri vyprodejich uz na moji hnatu nemaji velikost...no tak pri nejblizsi prilezitosti si tam skocim udelat karticku, jelikoz napr na jejich sandale nedam dopustit 😀
takze holky, timto vas vyzyvam, pokud mate nejaky dalsi dobry tip jako blondy, tak sem s tim 😀
ja sice vim, ze se to netyka tehu, ale nejak se mi snazilky do te faze tehu zabavit musime a napr zarizovani karticek a nasledne nakupy je jedna z idelanich cinnosti 😀

blondynka400
17. čer 2009

matava, no my už jí máme asi 2 roky, on maža si od nich kupuje boty fakt často, a jednou nám to prodavačka nabídla, myslím že to bylo na zličíně nebo na václaváku... Já si rtam vyberu jak kdy, dámské boty mají taková jak pro staré baby, ale občas se tam dá vybrat a sprotovní mají super. Je pravda, že úplně nejlevnější to není, ale podle mě za tu kvalitu to fakt stojí... Ale ty procenta dolů jsou hodně fajn 😵

Hele on když si těhu tak je to možná pak ještě horší čekání a tak, takže ono se pořád musíš něčím zabavit 😀

kuratkol
17. čer 2009

Holky, já mám taky kartu do všeho možného.... nosím je sebou ve vizitkáři...mám jich dost

kuratkol
17. čer 2009

Jak dopadla Eli na tom pohovoru ?

eliska_v
17. čer 2009

Ahojky holky.
Tak ohledně pohovoru se to dozvím do konce týdne, takže uvidíme...Ale nevím, myslím, že asi nic...

lenicenka17
18. čer 2009

Dobré ránko
tak mě teplůtka klesla na 36,7 a břicho bolí správným před MS bolením tak už to vidím jasně ☹ ☹

kramlinka88
18. čer 2009

lenicenka: ahojky, me se drzi na 36.7 uz od vcera, ale ja mam vseobecne trosicku nizzsi ty teploty ale cely ten muj graf mi pripada ted nejaky zmateny tak ja nevim, musim vydrzet do toho pondeli... 😔

blondynka400
18. čer 2009

Ahoj,

eli, proč myslíš že nic? Neměla jsi dobrý pocit?

leni, hm, no uvidíš, třeba ještě zítra vzroste 😉

kramli, no mě připadá taky hodně zajímavý, takže jsme zvědavá, co se z toho vyklube 😀

lenicenka17
18. čer 2009

blondy:myslím že to už bude MS....
kramli:tak snad tobě to dopadne lépe 😉 držím palce

lenicenka17
18. čer 2009

tak tady už zase nikdo není...

blondynka400
18. čer 2009

leni, já jsem akorát na odchodu 😝 . Uvidíme, jak to dopadne 😉

lenicenka17
18. čer 2009

tak páá,my taky jedem k našim...

eliska_v
19. čer 2009

Ahoj holčiny.
Tak jak se tu máte ?? 😵 😵
Já bych už byla nejradši, kdyby mi MS skončilo....
Jinak už dva dny je mi blbě od žaludku, ale je to fakt divné...Připadám si, jako bych měla v žaludku kámen... ☹

blondynka400
19. čer 2009

eli, tedy holak ty to vedeš... Neboj, ona brzy skončí a zas se budete moc začít snažilkovat.

A co jinak, jak se máš?

eliska_v
19. čer 2009

Blondy: Jinak se mám v pohodě... Zítra jdu ke kadeřnici, tak se strašně mooc těším!! 😵 😵
Ještě kdyby mi bylo dobře, tak jsem spokojená!!

blondynka400
19. čer 2009

eli, neboj, ono to přejde a bude dobře... Mě je dnes taky divně, jsem si ráno meřila talk a zas 80 na 40, se z toho jednou picnu 😝

eliska_v
19. čer 2009

blondy: doufám, že bude brzy celkově fajn...už by bylo na čase 😅

blondynka400
19. čer 2009

eliska, holka moje nesmíš být tak netrpělivá.... Všechno má svůj čas 😉

lenerka
19. čer 2009

čus

tak včera jsme byla na kontrole
jsem ofiko 5+5
a mimčo je v děloze pěkně uhnízděný
má asi 13mm
dneska jsme byla na krvi asi 4ampule
na konci července si zajdu na Gennet na Letnou na krev a pak ve 13tt na speciální ultrazvuk za 1100kč

zatím pá jdeme ven
večer se snad objevím pá

blondynka400
19. čer 2009

lenerka, tak to je super, gratuluji 😵
A kdy jdeš na potvrzení srdíčka? 😕

pavlisa
19. čer 2009

ahoj holky,
tak se to tady pěkně změnilo, skoro všechny jste těhulky, nooo, nevím, nevím, jestli bych se k vám měla zase přidat, když jsem pořád jen snažilka 😉

naštěstí teď jsem neměla moc času na přemýšlení a tom, proč to zas nevyšlo, kdy se tulit, kdy ne, kdy jsou plodné dny a tak, bylo spoustu práce a do toho týden dovči. Když mám co dělat, je to supr. Ta psychika dělá opravdu asi hodně. A taky to, že jsem se nedostala pořádně na internet a nelezla furt na koníka😀

Taky si užívám, že si ještě můžu dát výborné červené vínko, třeba jako dneska večer..mhm, už se těším..závidíš, Blondy? 😀 😀

lenerka, moc gratuluju!!!

blondynka400
19. čer 2009

pavlisa, říkala jsme si co je s tebou... Takže jak vidím, MS dorazila... Neboj, snažilej je tu pořád ještě dost 😉

To tedy závidim potvoro jedna 😝 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru