Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
23. srp 2009

rennik: Krásné fotečky... 😵 😵 😵 Nádherné svatební a ještě krásnější s pupíčkem!!
To bych té naší píďalce radila, aby byl vidět, protože maminka je pěkně nervózní i když se snaží....Aby byla v klidu!! 😀 😅 😵 😵

rennik
autor
23. srp 2009

elis neboj určitě vidět půjde a bude moc krásný uvidíš, je to nádherný pocit když poprvé vidíš svoje vlastní miminko na UZV to se nedá popsat však uvidíš sama. 🙂 a děkuju moc už se těším až budeš mít taky vyfocené bříško v pozdějším stádiu 😀

eliska_v
23. srp 2009

rennik: Já si občas připadám jako blázen...Pořád se dívám na ty pozitivní testy a říkám si doufám, že nikam druhá čárečka nezmizí!!! 😅 😅
Těším se až uvidím tu tečku!! 😵 😵 😵

rennik
autor
23. srp 2009

jo ten pocit taky znám, lítala jsem pořád k oknu a dívala se ze všech stran jestli je to fakt pravda a měla jsem strach že se na dalším testu už neobjeví ale objevily se, nikam nezmizely a jen sílily, byl to fakt nejkrásnější den v mém životě, protože já jsem si miminko přála už hrozně dlouho a nemohla jsem se dočkat kdy už se konečně aspoň budeme moct snažit. To že to vyjde hned napoprvé jsem vůbec nečekala a nevím komu poděkovat za to že to vyšlo. A vidíš už jsem ve 27tt a už se zas nemůžu dočkat až toho drobečka poprvé uvidím a bude jen náš. Už jen 13 tt a hurá 🙂 je tady.

rennik
autor
23. srp 2009

jo ještě pořád uvažuju o tom jestli se nepřemístíme na nové pokračovací téma- protože listovat až na 332 stránce je hrozné!!!!!!! Adminy by nám to už měly povolit ne???

eliska_v
23. srp 2009

rennik: snad by měly.... 😉 Můžeme to zkusit!! 😵
jj, k oknu sice nelítám, ale furt se na ně musím dívat!! Kolikrát si vůbec testila?? Já si příjdu jak magor.. 😀 😅

rennik
autor
23. srp 2009

Já jsem si dělala 2 testy a pak nadruhý den mi holky v práci vzaly krev a potvrdilo se těhu u z krve měla jsem tenkrát 48 HcG, to bylo v den očekávané MS a už to šlo poznat.

Jinak napadl mě stejný název akorát 2 nebo pokračujem.

luciasek001
23. srp 2009

Ahoj holky, eli strašně moc ti gratuluju k píďalce 😀 Je tu super. A jak se vlastně cítíš?
Nám je furt špatně, ted to horko taky moc nepřidá a v práci je to na hlavu. Ještě že ve středu jedeme na dovču tak se těšim jak si odpočineme.

sandule
23. srp 2009

Ahojky holky ..jdu vás pozdravit
jak pak se máte?koukám že mimískové se ti rozrůstaj 🙂 to je super a moc gratuluju🙂
eliško ..četla jsem tu že piješ caro?to by se v těhu nemělo protože obsahuje čekanku.. 😉

snazilkadd
23. srp 2009

Ahoj kočenky, ahoj Sandulko!!!! 😀
Zdravím vás po víkendu. Vidím, že se nám diskuze snažilek už změnila na diskuzi těhulek, tak už jen my 4 poslední a můžeme to opravdu přejmenovat🙂)
Já jdu zítra na hormonální profil, tak jsem teda zvědavá, jak to se mnou vlastně je... I když to se asi hnedle nedozvím, co, ta krev se testuje na dvakrát.... 😕
Eli: no radši si ty zakázané potraviny pořádně nastuduj... to je stejně hotová věda, to těhotenství 🙂
tak papappaaa a dobrou!

eliska_v
24. srp 2009

Ahojky holky.
Tak už máme dálnici!!! 😵 😵 😵 😵
Sandule: Ty jo to jsem nevěděla... Spousta ženských mi to doporučila!! 😖 Tak co můžu , když mám chuť na mléko, ale samotného zase nevypiju... 😒
snazilkadd: No, jak na to koukám, tak to budu muset pořádně naštudovat!!! 😵 😵 😵

rennik
autor
24. srp 2009

ahojky elis já piju buď meltu nebo inku jsou to rozpustné kávy bez kofeinu které se můžou pít v těhu a hlavně po porodu se mají pít v hektolitrech 😀 😀 😀 jsou prý úžasné na podporu tvorby mléka při kojení, to mi radily holky z práce takže se to snažím dodržovat. 🙂

a moc blahopřeju ke krásné Dálnici, vidíš já jsem říkala že budou krásně silné a určitě bude krásně vidět i mimíšek na UZV uvidíš.

kualalik
24. srp 2009

Brý ráno 😵
Tak jsem započala nemocenskou 😀 ještě ted se válím v posteli, pak si dám kus svatebního dortu od známých, udělám si čaj a vyrazíme s bafušou na zahradní snídani 😀 ááách to je bájo 😀

rennik
autor
24. srp 2009

kualaliku ženo naše ty se teda máš takový svatební dortík bych si taky dala 😀

blondynka400
24. srp 2009

Ahoj holky,

renník, koukala jsem, už máš pěkné bříško 😵 . S tou váhou si starosti nedělej, zvlášť jestli ti otékají nohy, je to přírůstek hlavně z vody....
Já mám bohužel opačný problém, stále ještě nejsem ani na své původní váze 😖

kualalik, hm, to je tedy pěkný přístup.... Tak se na ně vykašli a buď v klidu doma 😎

snazilka, no jsm taky zvědavá, jak tu ty hormony vyjdou. Protože když jsem koukala na ty výsledky ze spermia, myslím, že máte možnost otěhu přirozeně, když bude u tebe vše ok 😉

eli, to je fajn, že čárka sílí... Kdy jdeš na ten UTZ?

pavlisa
24. srp 2009

Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, teda holky, tomu říkám skóre, člověk se tady neukáže týden a už tady jsou dvě nové těhulky.
Strašně vám to přeju, holky, to je nádhera, úplně jste mi zlepšili to pracovní pondělí, no to je fakt super zpráva.

My jsme se na dovči měli krásně, jak už to tak na dovolené bývá 🙂 a jsem zpátky do pohádky 😀

Já neměřím, kašlu na to a asi jsem udělala i dobře, protože by mi to měření stejně bylo na nic...
Zítra jdu na gyndu, mám pravěpodobně nějaký zánět, myslela jsem napřed, že to jsou ovu bolesti, ale je to silné a myslím, že se přidala i nějaká mykóza či co. Já to nikdy neměla, tak jsem trochu vyděšená, ještěže mě vzal Dr. hned zítra.

I když jsme se o dovči snažili, vypadá to, že si fakt počkám až na nějaké letní nebo podzimní miminko.

blondynka400
24. srp 2009

pavlisa, vítěj po dovlené, chyběla jsi tu 😉
Tak ať ti u toho doktor udělá kompletní stěry a hjistí co všechno za potvůzky máš a nebo nemáš. Je spousta mikroorganmismů, které jspou schopné žít v rozmonožovacím ústrojí a brání třeba průniku spermii, nebo nedovolují nidaci a pod. A přitom ani normálně problémy mít nemusíš... 😉

Jinak už konečně vím výsledky tripple testů, jsou negativní, i když se brali poměrně pozdě 😵

blondynka400
24. srp 2009

renník, jo ještě jsem si uvědomila. Oni se teď už nové témata nezakládají, je jedno kolik to má stránek a příspěvků 😉 . Ale když si klikneš na jméno posledního přispěvatele, rovnou tě to hodí na poslední stránku, takže je vlastně jedno, kolik stránek diskuze má 😉

pavlisa
24. srp 2009

no tak to vidíš, fujtaksl, bojím se, aby to nebyl nějaký zánět.
To jsou prostě takové věci..to moje tělo si asi to těhotenství fakt nepřeje, furt mi dělá nějaké naschvály!
ale, co třeba to bude nějaká hloupost.

Musím se zabývat nějakýma hezkýma věcma. Asi si koupím Míšu, už jsem ho týden neměla,hihi

blondynka400
24. srp 2009

pavlisa, tak to neber, jsi mohla někde něco chytït, to se stáva... Jen je to potřeba přijít na to co a vyléčit to. A jak už jsem napsala, u toho nechat zkontrolovat vše 😉

Ty jsi vydržela týden bez míši? 😕 😀 😀

kualalik
24. srp 2009

ženy, tak jsem si dneska musela jít koupit větší podprsenku 😀 Hrůůůza... z 80B jsem teď na 80D 😀 😀 😀

snazilkadd
24. srp 2009

kualalik: Fakttttt?????? Ty jooo hahahahaha. To je teda rychlost - doufám, že po 8. týdnu ještě nepřibudou další velikosti 😀 😀 😅 Na druhou stranu, manža si určitě nestěžuje 😉

blondynka400
24. srp 2009

kualalik, to manžel bude mít radost ne? 😀 . Já tedy stále zůstávám na svých 75D, ale je pravda, že některé ni jsou takové těsnější, ale můžu nosti zatím všechny 😀

snazilka, no ony většinou na začátku narostou hodně rychle a pak se zas můžou změnšit. Je to hodně individuální. A hlavně záleží na původní velkosti a velikosti mléčné žlázy 😉

snazilkadd
24. srp 2009

no já se lekla, že je pak v těhotenství neunesu! Už tak musí ženská nosit břicho jako buben, no ještě k tomu takové maxi-vnady, to se teda pěkně pronese! 🙂 Jen jestli si toho naše polovičky dostatečně váží! 😀 😎

eliska_v
24. srp 2009

Ahojky holky.
Tak dnes jsem se pořádně konečně najedla sice rajčatový salátek s topinkou, ale výborné 😵 😵
Meltu teda koupím... 😉 Děkuji za radu!! 😵 😵
Blondy na UTZ jdu 8.9. na to jak jsem měla stzrach, tak to krásně utíká!! Možná mě uklidnila dnení dálnice!! 😵 😵

matava
24. srp 2009

ahoj holky, to mam radost, jaka je tady cila konverzace 😉
me konci MS a jsem zvedava na dalsi folikulometrii, doufam, ze tentokrat mi potvrdi, ze dorustam do pozadovanych 20mm at jsme aspon ja v poradku 😉 muzovi jsme dnes koupili nahradni prstynek, obycejny, ze stribra..dooost mu sviti, je z toho takovy nesvuj, furt na to kouka..no jo noo, nemel ten svuj snubak ztracet 😀
vikend jsme si skvele uzili, ale uz se tesim na dasli, narozeninovy 😉 zitra to cekani prolozim navstevou tchyne, asi pujdem spolcecne s muzem na harryho pottera, tak snad ji to poradne vystrasi aby na nas byla hodna 😀
tehulky, je skvele, jak se vam dari, jen tak dal do zdarneho konce 😀
kuratkol, pavliso, snazilkodd...jen pockejte, my je dozenem cobydup..ony zatim vse vyzjisti, a pak nam ty rady predaji 😀

kuratkol
24. srp 2009

matava: Kéž by to už bylo ☹ Kde bereš pořád ten optimismus 🙂

eliska_v
24. srp 2009

matava: My Vám potom budeme už jenom říkat co a jak??!!! 😀 😀 😝 😀 😀

matava
24. srp 2009

kuratkol, co jineho nam zbyva...bolesti hlavy mam docela casto i bez toho aniz bych stale vzdychala...jak rikam v praci..jsem takovy sasek, ktery ale slzy skryva pohledem na D1 😉 cas od casu se "slozim" na verejnosti, ale vetsinou jen v soukromi..o problemech dokazu mluvit, jsem nekdy az moc velky realista, ale moje vzdechy az na vyjimky zakoncuji nejakou hlaskou nebo vtipkem abych situaci odlehcila...aspon je veseleji a cas mi utika rychleji...
dnes jsem otevrela schranku a lezel tam dopis...uplne jsem se zarazila, ze to jsou konecne vysledky genetiky..ale to neee...jen modra pyramida si na nas vypomnela, jestli nechcem refinancovat hypoteku 😉
no jasan, eliii...vy ted vyzjistite kam na jake kontroly, ockovani mame chodit a budete nam pak radit... 😀

eliska_v
25. srp 2009

Ahojky holkyy.
Tak dneska po ránu mi nebylo nejlíp... Ve 4 hod opět na záchod, aby se asi maminka nenudila 😀 😀 a nebo asi abych si zvykala 😀 😀 Do toho všeho šílený hlad, tak jsem si snědlá pár piškotů a to pomohlo 😅 😵
Teď mám opět hlad, takže jsem si udělala kakao, čajíček a mám piškotky a možná manžel zachvilinku vstane a půjde nakoupit čerstvé rohlíčky.... 😎 Takže bych si dala!!! 😵 😵 😵
A co jinak tady?? 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru