Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
31. srp 2009

Ahoj holky,
tak tady se řeší těhotenské choutky, mhm..tak to je mi líto, to se asi nepřidám, aspoň teda zatím 😉
Ale jednou vám to tady ráda popíšu
🙂
Já jsem dneska 26DC, mám klasické PMS příznaky, takže ve středu nebo čtvrtek by mrcha měla dorazit.
Tak nějak mi to neva, protože vím, že tento měsíc jsem neměřila, nevím, kdy byla ovu a pak jsem stejně měla tu pitomou mykózu, takže jsme se nesnažili.

Jsem nějaká utahaná po víkendu, nejraději bych zalezla do peřin..

blondynka400
31. srp 2009

pavlisa, myslím že ty nám choutkama můžeš zdárně sekundovat i bez těhu 😀
Copak, rušný víkend? 😎

eliska_v
31. srp 2009

blondy: Poslendí MS jsem měla 17.7. a myslím, že ovulka byla aspoň podle krásného ovu tetsíku 4.8., tak asi tak...
Akorát mě udivuje, že mi už neni zle...Akorát chodím pořád čůrat a občas mě bolé prsa, jinak nic...

blondynka400
31. srp 2009

eli, v těhu ti nemusí být zle... 😀

eliska_v
31. srp 2009

blondy: jj, tak to vím... 😀 😀 😵 Vůbec mi nepříjde, že jsem těhu..jestli to bude takhle pokračovat, tak to bude super... 😵 😵

blondynka400
31. srp 2009

eli, no uvidíš, ještě se ti budou hormony hodně měnit, neboj. Jsi teprve na začátku 😀 .
Hele nechci ti do toho mluvit, ale nehceš se vrátit do diskuze, víš o čem mluvím.. Nikdo proti tobě nic špatného nemyslel, každý má přeci právo na svůj názor 😉

eliska_v
31. srp 2009

blondy: Až budu mít co napsat, tak se tam zastavím, takže až ve středu po kontrole... 😉
Jsem zvědavá jestli bude vidět i srdíčko??!! 😵 😵

blondynka400
31. srp 2009

eli, tak jo, nechci tě přemlouvat, je to tovje věc... Ale chtěla jsem ti to napsat 😉
Myslím, že už by mohlo být vidět 😉

eliska_v
31. srp 2009

blondy: jj, já si někdy do mláďátek příjdu pokecat, ale už s mírou... 😉
Jinak jsem fakt zvědavá jestli ho tam uvidíme...Tak se těším!! 😵 😵

blondynka400
31. srp 2009

eli, no hold si budeš muset počkat, dopředu ti to nikdo neslíbí...
Každá jsme jiná, některé reakce jsou občas přehnané, ale tak už to bývá, bohužel....

eliska_v
31. srp 2009

Blondy: já už to neřeším!!
Jinak dám pak vědět, jak jsme dopadli... 😉

blondynka400
31. srp 2009

eli, určitě dej. Já tu sice nebudu, ale pak si to určo ráda dočtu 😉

pavlisa
31. srp 2009

Měli jsme náročný víkend, nějaké ty výlety a nějaké to víno..tak bych spala.
Ve čtvrtek jdeme na to spermio, budu mít odpolko volno, snad doženu doma žehlení, které jsem o víkendu totálně zazdila.
Anebo si lehnu a udělám si ještě hezčí odpoledne😀

Strašně mě bolí pravý vaječník, doufám, že ta mrcha přijde v termín, aspoň mě to přestane bolet.

rennik
autor
31. srp 2009

Ahoj holky 😉

Blondy ani z druhé strany mamka neměla problém, tak nevím čím by to mohlo být. Testy mi nedělali ale doktor říkal že když je moč a tlak v pořádku že se nic neděje, že až se ochladí tak mi bude líp. Tak snad.Jo a blondy už víš co čekáte????

Eli: držím palečky naten UTZ, určo bude vidět a hlavně slyšet srdíčko. Mě jinak je takycelé těhu dobře, zpočátku mě trochu pobolívaly prsa a právě podbřišek ale zle mi nebylo, občas slabo ale to bylo takvšechno. Takže možná ti bude taky fajn celé těhu 😉

Mě dneska prcek pořádně vylekal, byli jsme s manžou v obchodě a najdenou mě začlo strašně bolet v podbřišku a najdnou ze mě něco začlo téct. Já jsem už byla na nervy že je to krev nebo co, ale nakonec to byl nějak mega velký výtok tak nevím čím to bylo, teď už je mi dobře, ale hodně mě to vylekalo. 😖

blondynka400
31. srp 2009

pavlis, tak držím palec, ať je to normospermie 😉

renník, ještě nevím, protože minule nechtělo moc spolupracovat, teď ve středu jdu na velký UTZ, tak sand to budu vědět. Ale jak jsem o tom přemýšlela, je mi to vlastně jedno... Ale lepší by byla holčička, pro kluka nemám jméno a nic se mi nelíbí 😝

Hele a nebylo to náhodou trošku plodové vody? Občas se to může stát, nechci tě strašit, ale možná by jsi měla zavoalt doktorovi a zeptat se. ale jestli to bylo husté a bílé, tak bych se tím nezatěžovala.... Hlavně že je teď vše ok 😉

pavlisa
31. srp 2009

tak to bude určitě klučina, blondy, abys to neměla tak jednoduchý 😀

rennik
autor
31. srp 2009

plodová voda snad ne, bylo to tak jak říkáš spíš husté a bílé a hlavně bylo toho moc, měla jsem úplně mokré kalhotky, ale teď je to naštěstí v pohodě. Na prohlídce ve čvrtek bylo vše ok, žádné zkracování čípku, žádné otevírání tak snad se to nebude opakovat. Prcek má ještě čas!!!!!

Já jsem si v duchu tajně taky víc přála holčičku ale v podstatě jsem si říkala hlavně ať je zdravé ať už je to cokoliv. A teď už jsem si tak zvykla na to že čekáme chlapečka že už bych to neměnila. 😀

matava
31. srp 2009

ahoj holky, tak ve 13DC mam na jedne strane zabedbatelnych 8mm a na druhe strane 14, ale nezdalo se ji to, ze to pry nema klasicky tvar ci co, dokonce me rukou zeshora vlevo trosku zatlacila aby na to lip jukla...hmmm..ani si me ted nepozvala na dalsi mereni ale nasadila clostylCOSI 😉 od 5. do 9. DC, a pak mam zas prijit nekdy v 11DC... ze nejdu ted na laparku moc neresila, naopak byla uzasna co se tyce genetika, nadhodila jsem, ze uz cekam sesty tyden, tak sla do vedlejsi ordinace jestli tam ty vysledky uz nejsou a jelikoz nebyly, tak dokonce tem doktorkam napsala vzkaz at to urguji, jelikoz od toho se ted aktualne odviji dalsi manzelovo vysetrovani, tak uvidime...
takze blondy, bohuzel se neuvidime = priste to musime naplanovat lip 😀

rennik
autor
31. srp 2009

matav tak to máš fakt štěstí na dobrou doktorku, podle toho co píšeš se fakt zajímá což je dobře!!!! Snad se s takovým přístupem podaří brzy miminko 🙂

eliska_v
31. srp 2009

Holky, tak teď mi je už dvě hodky pěkně blbě...Je mi na zvracení, ale nejde to, takže opět šťávy!! 😖 😝

rennik
autor
31. srp 2009

elis bobku snad to brzy přejde.

matava
31. srp 2009

mam a musim za to znovu podekovat blondy 😉 no az se jednou zadari, i kdyz diky caru, tak stejne za ni prijdu s kytkou nebo necim malym milym nebo tak 😉
eli at je brzo lip..jsme si rikala, jestli to nezakriknes kdyz jsi tu nedavno psala jak jsi v poho ... 😒

blondynka400
31. srp 2009

pavlisa, no jen si ze mne dělej srandu 😀

renník, tak jestli to bylo bílé a husté, tak by to mělo být ok. Třeba se jen uvolnilo kus zítky, to se může stát... Hlavně, že je vše ok 😵

matava, hm, tak uvidíš, snad clostík zabere. No jo, tak jindy 😎
To nemusíš, ráda pomůžu, když můžu 😵

eliska_v
31. srp 2009

Tak holky a jsem zase OK a mám zase hlad!! 😀 😀

pavlisa
1. zář 2009

dobře blondy, když ráda pomůžeš, tak prosím tě, já bych prosila jedno mimčo ke mě do břicha, pokud možno tak v pátek, co ty na to? ať to můžeme o víkendu doma oslavit. děkuji předem 😀

no a pokud nevlastníš kouzelný prsten, tak holt si to zkusím příští měsíc zařídit sama, no..teda s manžou, samozřejmě😉

stejně to mám ve čtvrtek dostat, aspoň ušetřím za těhu testy, jak mi to chodí pravidelně 12dnů od ovu. I když je fakt, že teď nevím, kdy byla, takže termín ms beru spíš odhadem.

kualalik
1. zář 2009

brýýýýýý den 😀

pavlisa
1. zář 2009

dobrý den maminko, tak jakpak se máme? 🙂

eliska_v
1. zář 2009

čauves ženy.
Dnešní den trávím pomalu furt venku 😎 😎 nádhera!!
Dvě hodky čekám na manžela, už by se měl vrátit každou chvíli a udělá něco malého k večeři...Myslela jsem, že to zvládnu, ale to maso nemůžu ani cítit 😝 😝 Takže je to na něm!! Ale už by mohl dorazit mám fakt hlad!! 😅

lenerka
1. zář 2009

Eli

tak maso jsem taky nemohla
hlavně syrové kuřecí,takže jídlo většinou dělal manžel nebo moje babička

naštěstí jsem při prvním těhu nezvracela,ale nemohla jsem cítit voňavky a smradlavý lidi v autobuse,metru
hnus pot 😝
a čistit zuby?to bylo utrpení hlavně ty 7a8

tohle těhu je lepší
do 12tt to bylo děsný,ale teď je to poráda

eliska_v
2. zář 2009

Ahojky holky.
Tak dneska jdu ve 14 hod na prohlídku, tak držte palečky ať je vše OK!! Odpoledne se pak ozvu!! 😵 😵

Tak zatím pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru