Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
2. zář 2009

Ahoj Eli,
tak hned pak naběhni sem a hoď sem info 😵 budu na tebe myslet, ať je vše tak, jak má být 😵 přeju ti krásný zážitek s miminkem 😵

rennik
autor
2. zář 2009

Ahoj holky

elis taky držím palečky ať je vše ok!!!!!

u mě se totiž objevily znovu bolesti břicha a objevil se dost hnusný hlen tak jsem pádila do doktora a jsem na 1cm otevřená takže mám útrum se vším co jsem do teď dělala. Musím jen ležet, s nohama nahoře, nic nezvedat, šetřit se a kdybych se dál otevírala půjdu do nemocnice ležet na infuze na udržování těhu. ☹ ☹ ☹ ach jo doteď bylo všechno ok a teď má strach ať nezačnu rodit. ☹ ☹ ☹

lenerka
2. zář 2009

rennik moc držím palečky,aby bylo vše ok
chce to jen odpočívat a ležet
nedá se nic dělat no,ale snad se Lukáškovi bude u maminky v bříšku líbit a vydrří ti aspoň do toho 38tt

i když v 7měsíci se nic neděje
dali by ti ho asi do inkubátoru,ale jsou to takový drobci
vím to podle mojí ségry
ta měla termín 6.6.2007 a porodila 30.4.2007 a malý měl 2kg a byl to takový drobeček
ale teď je z něho pořádnej kus chlapa všechno dohnal

držíme moc palečky 😉

lenerka
2. zář 2009

Eli tak si to na vyšetření užij
je to super,když můžeš na tom ultrazvuku vidět to mimčo a srdíčko

mě to čeká zítra
a ještě měření mimča
já jsem v pohodě jen mě trápí nízký tlak a tlaky pod prsama
jinak si těhu užívám
a kačka je zatím docela dobrá

jen nás obě trápí ten kašel a rýma
jak kašlu,tak mimčo tam chudák lítá a budí se
už ho cítím
prý u druhýho je to dříve

rennik
autor
2. zář 2009

lener a když se narodil byl na umělé plicní ventilaci nebo už dýchal sám???? já mám strach že by musel mít UPV a z tam je velké riziko že by mohlo dojít ke krvácení do mozku a vím jaké jsou následky. Pár takovýchdětí jsme měli v nemocnici u nás na oddělení a byli třeba hluší nebo slepí a hlavně postižení!!!!!!! Bože já mám strach. 😔

kualalik
2. zář 2009

renni, opravdu odpočívej... musíš ted na sebe dávat víc pozor... a uvidíš, budeš mít klid a bude to dobré 😉 Kamarádka (kolegyně) musela dřív porodit, protože jí nerostla placenta, malej Mikuláš měl 860g, nebyl napojen na plicní ventilaci, páč dýchal sám... ještě si na něho bude muset počkat dva měsíce.. ale zatím vše vypadá dobře 😉 v dnešní době si lékaři poradit už s čímkoliv 😉

lener, já mám hubu plnou oparů, bolí mě v krku, hrůza stav... jen nechci ten tvůj kašel, asi bych se u toho počůrala 😀

rennik
autor
2. zář 2009

kualaliku snad máš pravdu a bude to dobré, ale budu dávat fakt pozor, manža mi všechno zakázal, mám strach se jít vůbec vyčůrat, to je pořád: ,, Kam jdeš?, Nic nedělej!, Nebolí tě nic?,atd..... jen se pohnu a už mě znervózňuje a furt se ptá jestli se něco neděje. Chápu že má strach ale já ho mám taky a potřebuju aby mě spíš někdo uklidnil a ne furt znervózňoval ☹ ale vím že to myslí dobře.

jinak ty opary ti nezávidím ,když jsem nebyla těhu trpěla jsem na to fest ale teď vůbec nic. snad brzy zmizí 😉

lenerka
2. zář 2009

určitě renčo neluxuj nežehli
buď v naprostém klidu
ségra rodila císařem,protože měla v porodních cestách placentu
a byla od 20tt v podolí v nemocnici často krvácela
malej co si pamatuju dýchal sám,ale byl to uzlíček maličkej
jsem se ho bála pochovat
mohla jsem vidět až za několik dní

ale už je dobrej,krásnej,ze začátku chodil na kontroli,ale už nemusí
a jak řádí

lenerka
2. zář 2009

kualalik

a co ty jsi také na rizikáči?
a kde pak jsi v zala v puse afty?ty já nesnáším 😝

kualalik
2. zář 2009

lener, jojo, jsem od počátku doma... pro jistotu... už z toho důvodu, že nám to "nešlo" a že v práci mám možnost přijiít do styku s bakteriemi... 🙄 a do třetice všeho toho i problémy na pracovišti, jsem ráda, že jsem doma...

já na ty opary trpěla vždycky, už od mala,... ted je ale mám furt... chjo 😒

rennik
autor
2. zář 2009

to teď nedělám, ikdyž mám plný koš prádla, tak jsem ho nechala tak. Včera nám přišla postýlka pro Lukáška, je moc krásná, Honza ale hned přisuzuje že jsme se unáhlili a nemeli ji kupovat, že se to nemá před narozením a proto mám teď problémy. Já tomu ale nevěřím, přece musíme mít výbavičku.

eliska_v
2. zář 2009

Ahojky holky.
Tak jsem dorazila od Dr. a zatím fotečku nemáme... jsme mladší o 2 týdny, takže na další kontrolu jdeme příští čtvrtek 10.9., tak snad píďalka už povyroste!! 😵 😵 Jinak teprve odpovídáme 4tt a podle ovulace, která byla později to odpovídá!! 😅

kualalik
2. zář 2009

Eli, nazdárek, neboj ono to dorostne.. my jsme na tom byli taky tak... ovulku jsem měla až kolem 22DC a na posledním UTZ říkal doktor, že to malé hezky dohnalo 😵

eliska_v
2. zář 2009

kualalik: Tk to jsi mě uklidnila ...Děkuju!!! 😵 😵

kualalik
2. zář 2009

:opravdu, neměj obavy 😉 my jsme na tom posledním UTZ měli rozdíl jen tři dny 😀 hold se má u maminky dobře 😀 zrovna ted jsme byli s manželem na večeři a já mám břuch jak balon 😀

eliska_v
2. zář 2009

kualalik: takže se bát nemám?? Já se tak lekla u Dr., že mi dost trvalo než jsem to rozdejchala 😔 😅

lenerka
2. zář 2009

renčo

jásice luxuju,ale žehlit se mě nechce
ale zítra už budu muset ,apoň trošku

no my jsme koupili kočárek asi 6měsíci
ale měli jsme ho mimo domov
postýlku jsme taky měli brzy
preci se musí výbava koupit,jen to asi neskladovat doma
(postýlku,kočárek,vaničku)
ale hadříky pleny krémy jsem doma měla brzy
hlavně co bylo v akci,tak jsem kupovala 😉

teď pro to druhý ještě nemám nic
ještě počkám
jsem teprve ve 4měsíci

kualalik
2. zář 2009

buď v klídku 😉 hezky papkej, hodně bílkovin, ať má z čeho růst (sýry, jogurty, čerstvé mléko - to v krabici nemá s mlíkem nic společnýho, snad jen tu barvu) 😅

lenerka
2. zář 2009

eli

v lidu,hlavně,že tam mimčo je
ono vyroste neboj
to naše už má snad okolo 16cm
no uvidíme na zítřejším měření
určitě pak vám napíšu,jak jsem dopadla
snad bude vše ok

eliska_v
2. zář 2009

kualalik: Já mám zase chuť úplně na všechno, takže je to fajn!! SNad se píďalka bude vyvíjet!! nevím co bych bez toho mrňouska v sobě dělala!! je to nádherný pocit, vidět tu tečku 😵 😵

eliska_v
2. zář 2009

lenerka: já se jen lekla, jak Dr., řekl že sice mimi tam je ale o 2 týdny mladší, tak mě to vylekalo!!

kualalik
2. zář 2009

lenerka, tak přeju, ať je zítra všechno v okáčku 😉 já jdu na kontrolu 7.9., jen si pokecat s Mudrou 😀 prý už mi dá asi průkajdu, ale já zatím na ni nespěchám... hlavně ať je taky vše OK... nás čeká UTZ další až na 12tt, ... dneska jsme myslím 9+1 😅

kualalik
3. zář 2009

Halooo ženy, kde jste kdo 😀

eliska_v
3. zář 2009

Ahojky kualalik:
Já jsem tu, ale vždy jenom na chvilinku...

kuratkol
3. zář 2009

ahojky, já tu občas jsem, ale nevím, co napsat..... všechny jste těhulky 🙂

lenerka
3. zář 2009

tak dneska jsem byla na kontrole
tak bílkoviny v moči už nemám
výtok už taky né
mimčo pěkně roste
paní DR.dneska mimčo změřila a je to větší

zítra jdu na genett na krev
a rovnou se objednám na 20tt na ultrazvuk

lenerka
3. zář 2009

tak hlásím,že Kačka dneska poprvé byla ve školce
sice jen na 3hodiny,ale zvládla to
šikulka.jsme na ní pyšní

eliska_v
3. zář 2009

lenerka: tak to je super...
Já se jenom modlím, aby nám miminko rostlo jak má!!

pavlisa
4. zář 2009

ahoj holky,
tak já se s vámi asi rozloučím, budu sem občas nakukovat, ale protože už řešíte příjemnější problémy než já, tak se zapojím do jiných diskuzí. Vyšlo nám špatně spermio, ne teda úplně katastrofálně, ale bohužel je to dost slabota. Takže se bez lékařů neobejdeme.
Ale aspoň už vím, proč to nešlo. Užívejte bříšek a myslete na mě 🙂

rennik
autor
4. zář 2009

Ahoj Pavlis ale aspoň se nám někdy ozvi jak se máš a jak jste na tom!!! Teď když už se ví v čem je problém tak se to může začít řešit a určitě se to brzy podaří 😉 budeme moc držet palečky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru