Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
8. lis 2009

kualaličku tak to bych taky brala, nás se sleze sice míň ale taky je to vždycky prima 😉

gab123
8. lis 2009

Ahoj holky jdu jen na skok ještě jsem celá koukám na reníka zda je taky pořád 2v1 a koukám,že jo!
u nás nic nového jen čekáme kdy....manža je natěšenej já jsem pořád nějak v klidu.Už bych se zbavila batůžku 😀 😀 😀

blondynka400
9. lis 2009

renník, fotka sice mizerná, ale řekla bych že o malinko ano 😉

dudu, tak jestli ti dají kopii z laborky, pošli mi jí mailem, mrknu na to. Je jasné, že s teboz neprobíral dané hodnoty, to by celý den nedělaal nic jiného 😀

kuratkol, tak snad zabere 😉

gab, no jen ještě nějaký den vydrž 😉

rennik
autor
9. lis 2009

Ahoj Gab teda vítám tě po dlouhé době 😀 mám stejný pocit uý to chci mít co nejdřív za sebou 😀

blondy já vím je bídná protože jsem se fotila sama ale večer to napravím a pošlu regulérní foto 😀

blondynka400
9. lis 2009

renník, mě to neva, i tak je dobře vidět, že jde bříško dolů. A co ty tvoje otoky, u je to lepší? 😕

rennik
autor
9. lis 2009

dneska jsou brutální ☹ a navíc mi dneska pěkně dalo zabrat bříško, asi 2 hodiny mě bolelo v podbřišku sice nepravidelně ale dalo to zabrat, bylo to jako kdyby mě píchalo milion špndlíů do čípku 😠 nebylo to moc příjemné ale dalo se to vydržet, no asi zas je pořádný posel

blondynka400
9. lis 2009

renník, hm a já naivně myslela, že by to mohlo být lepší, když su nestěžuješ.... 😖
A to bříško, třeba je to dobré znamení 😉

rennik
autor
9. lis 2009

no já si na to radši nestěžuju vím že už to bude jen pár dní a nějak to vydržím, ale když si zmáčknu nohu zůstane mi tam důlek ☹ no marné beru to takové jaké to je, asi to lepší nebude

A s tím bříškem no uvidíme co se z toho vyklube 🙂

blondynka400
9. lis 2009

renník, no bohužel už asi ne.... Ale už se to blíží, půlka listopadu je skoro tu 😵
no to je jasné co se z toho vyklube, Lukášek 😀 😀

rennik
autor
9. lis 2009

😀 jo to je fakt 😀 nic jiného to asi nebude 😀

blondynka400
9. lis 2009

renník, no jen jestli se doktor nespletl a nebude to malá Renátka, to by byla legrace 😀 😀

dudunidu
9. lis 2009

Renniku vydrž!!! A hlavně víš co, až bude po, tak pověř manžílka ať se naloguje místo tebe a tu radostnou novinu nám sdělí, jinak tady praskneme napětím!!!!! 😅

dudunidu
9. lis 2009

Blondy, můžeš se mi pls mrknout na grafík BT? zdá se mi nějaký divný, připadá mi, že mám dost nízké po ovulační teploty... Jo mimochodem ten kříž jsem si tam vyznačila sama... Možná byla ovu o den později, who knows....
V předchozích cyklech se mi teploty po ovu vyšplhaly mnohem výš... Nemůžu mít třeba nedostatek něčeho?

http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

blondynka400
9. lis 2009

dudu, no teploty jsou nižší, ale vypadá to relativně ok. Podle čeho jsis určila ovu, podle toho kdy sis píchal pregnyl? Dle teploty se nepozná zda ti něco chybí, tělo může pokaždé reagovat trošku jinak. Já myslím, že je to ok 😉

rennik
autor
9. lis 2009

dudu neboj ochuzené nebudete, kualaliček mi psala abych jí poslala svoje tel číslo a až to na mě přijde tak jí dám vědět a ona dá vědět zase vám 😀

blondy tak Renátka by to teda rozhodně nebyla ale Terezka jooooooo 😀 to by tatínek asi nerozdýchal, je natěšený na chlapečka 😀

dudunidu
9. lis 2009

Děkuju Blondy. Ano, ovu jsem si určila přibližně podle píchnutí Pregnylu, měla by být u mě cca od den, dvakrát to tak bylo, teď jsem myslela, že proběhla hned na druhý den, jak podle poklesu teploty, tak i podle bolesti, i když vyloženě píchnutí jsem necítila - možná zaspala. Dostala jsem dávku 10.000. Může se stát, že by ovu neproběhla vůbec? No vajíčko jsem měla jen 18,4 mm a stejně mi to už píchl....

Renniku tak to je fajn! 🙂) Dobře zorganizované to máte! 🙂 Takže to budeme sledovat takřka v přímém přenosu🙂) Držím palce aby to proběhlo co nejvíce pohodově a s minimální nutnou bolestí 😅 No i když ono se říká, že jakmile máš toho broučka v rukou, na všechnu bolest zapomeneš jak mávnutím kouzelného proutku 🙂 😉

rennik
autor
9. lis 2009

dudu asi jo, ale jsem na tu bolest tak nějak psychicky připravená, dalo by se říct že se vlastně na porod těším 🙂

dudunidu
9. lis 2009

to já se ho bojím jako čert kříže! Obdivuju tvou odvahu! 😅

dudunidu
9. lis 2009

kdepak zase všechny jste, kočky??? 😉

pavlisa
10. lis 2009

ahoj holky,
tak já jsem to kupodivu v neděli zase dostala, že..přesné jako hodinky, vždycky 12dní po ovulce vím, že se ta mrcha objeví 😠 😠

no co už, jedeme dál.

Začala jsem zobat prášky na štítnou žlázu, paní doktorka říkala, že pak otěhotním hned, že to tělo těma hormonama trochu nakopneme, tak tomu říkám konečně plán! 🙂

Kdybych si tak dala pozitivní testík jako dárek pod stromeček, tak to by mi jako fakt nevadilo 🙂

rennik
autor
10. lis 2009

pavlis tak to byl teda fakt krásný dáreček, moc ti přeju aby ti vyšel 🙂

dudu moc mě neobdivuj, ještě pár týdnů zpátky jsem ze strachu brečela každý večer,ale teď jsem se zklidnila a už semoc těším,vím že to nebude procházka růžovým sadem ale všichni to zlvádli tak to zvládnem i my a hlavní je ta odměna na tu se těším nejvíc 😀

rennik
autor
10. lis 2009

jo jinak blondy mužíčka semi znásilnit nepodařilo, prostě odmítá rukama nohama jakékoliv hokusy pokusy 😠

blondynka400
10. lis 2009

rennk, Terezka? 😖 To je hrozný jméno, těch je plno. Renátka je lepší 😀

dudu, vždycky je možné, že ovu nakonec neproběhla. Ale koukala jsem dnes zas na grafík, a myslím, že proběhla 😉
Tak já ti budu připadat taky asi divná, já se porodu vůbec nebojim, i když se to už hodně blíží... Dokonce se i těšim, přijde mi, že to musí být horzně hezký a trošku té bolesti člověk hravě vydrží...

pavlisa, no tak super, to je pozitivní zpráva 😎

reník, fakt jo? To se mu to fakt nedá nějak politicky vysvětlit 😀

rennik
autor
10. lis 2009

blondy no nedá asi bych bych byla špatný politik 😀ale štve mě to fest
Já Terezku chci snad už od základky, že je jich teď hodně to je hold smůla, stejně bych si ji dala. Druhá v pořadí byla Nikolka...

blondynka400
10. lis 2009

renník, to tedy asi byla. To u mě by měl smůlu, prostě bych mu to vysvětlila a bylo by po mém 😀
No ona Terezka ošklivé jméno není, ale vadí mi, že jicj je právě horzně moc. A k tomu všechny Terezky co znám, jsou protivné rozmazlené holčičky, tak to mám nějak spojené, že Terezku ani náhodou 😀

kualalik
10. lis 2009

ženy čest 😉

vůbec nestíhám... mám pocit, že moje tělo je předimenzované a stíhá vše, co dokáže 😀

rennik, je celá ještě, tak to je v cajku 😀

lenerka
10. lis 2009

ahoj

proč se vám nelíbí Terezka?
to je pěkný jméno,ale je fakt,mže jich je mraky

včera jsme byla u obvodačky ,šla jsme jí ukázat tu mojí pravou nožku
jak tam mám ty pěkný žíly
a hned mě objednala na cévní
jsu 24.11,tak mě držte palce docela se bojím

eliska_v
10. lis 2009

Ahojky holky.
Rennik: tak manžel nechce znásilnit? no, tedá.... 😀
tak zkus ještě jednou třeba povolí 😀

kualalik
10. lis 2009

lenerka, a bolí tě to fest? 😕 Je lepší, že tě tam pošle, aspoň budeš vědět, co a jak.

lenerka
10. lis 2009

kačka už je docela v pohodě
ATB bere,ale už nekašle v noci,tak mě nechá konečně vyspat 😉
kašle jen když doma řádí
ven raději nechodíme,ale už se docela nudí chuděrka
školku zas musím odhlásit

no a já?
rýma už je ok jen ty nohy blbý jinak ani nevím,že těhu jsem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru