Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
21. únor 2009

🙂 blondynka400: ahojky jééé ty se máš, bydlet v Itálii to musí být pohádka, co já bych za to dala být u moře aspoň měsím. Žiješ tam už dlouho? Docela tě obdivuju, přizpůsobit se tamním zvykům, lidem, řeči, atd... asi nic jednoduchého ale jinak tam musí být nádherně 🙂

No u mě dneska teplota nadobro klesla a začla pořádná MS takže mimi nevyšlo ale nevadí zkusíme v březnu jak jsme původně chtěli. Akorát že mi moc kontryhelový čaj nepomáhá, zas mám hrozně silnou MS že jsem ráno sotva vylezla z postele jak mi bylo slabo. ale piju ho dál, možná že zítra bude líp. 🙂

kuratkol
21. únor 2009

Ono to z Čech často vypadá moc hezky, když někdo bydlí v jiné zemi a ještě k tomu u moře. Ale všechno má svoje pozitiva i negativa. Rodina je daleko, člověk se tam cítí sám, musí hledat nové přátele, staré nechal v ČR, vzdá se svých plánů, co měl v ČR případně své práce, která ho bavila apod. Zvyknout si na nové prostředí taky celkem dost trvá....

rennik: Ne nadarmo jsi v diskusi "snažilkování od března 2009". V březnu to určitě výjde 😉 . Budu držet pěstičky.

luciasek001
21. únor 2009

Dobré ranko holky, včera jsem usnula u telky měla jsem toho plný zuby, dneska je už líp.

rennik
autor
21. únor 2009

kuratkol: Já vím proto jsem tu diskuzi taky zakládala 😉

kuratkol
21. únor 2009

Co ovečka ? 🙂 V pohodě?

rennik
autor
21. únor 2009

No ovečka- to je na delší povídání, mezi tím už jsme u nás doma měli i druhou takže jsme jednu noc spali se dvěma nemocnýma, byly jak dvojčata, stejně se vzbudily, stejně měli hlad......... šílená noc, ale jedna z nich už je úplně v pohodě a ta druhá je ještě slabá a navíc ji zalehla ovce takže jí něco udělala s nohou, tak jsme byli na veterině a musí rehabilitovat, no skrátka pořád se něco děje 🙂

kuratkol
21. únor 2009

Musí to být zajímavý 🙂. Aspoň se nenudíte 😉 .

blondynka400
22. únor 2009

Ahojky, je to přesně, jak to píše kuraktol, ale nestěžuju si. 🙂
Renník, a nechceš mi trošku z té tvé MS dát, mně by se to docela hodilo 🙂 . Každopádně u mě dobrá zpráva, včera jsem to taky dostala, takže jsem ráda A hurá do březnového snažilkování 😅

kuratkol
22. únor 2009

blondynka400: Taky jsem byla v zahraničí, ale jen pár měsíců, takže mám představu 😉 .

Holky závidím vám, že se můžete snažit už v březnu. Taky bych moc chtěla. Ale taky bych ráda na konci června vlezla do svatebních šatů a přežila svatební cestu ve zdraví a pohodě 🙂 .

blondynka400
22. únor 2009

kuratkol, no tohle si pořádně rozmysli.... Měla jsem to podobně jako ty (se svatbou) a teď to vidím jako chybu. I když já jsem trošku v jiné situaci než ty...

kuratkol
22. únor 2009

blondynka400: Jak to myslíš?

rennik
autor
22. únor 2009

blondynka400: Ahojky jo klidně bych ti ji dala i celou, ale čajík zabral a MS je slabší- 3x hurá!!! 😀 teď už jen pár dní a můžem zkoušet 😀

kuratkol
22. únor 2009

Já jsem dnes zkoušela ovulační testík, co jsem objednala ze stránky levne testy.cz. Dnešní testík ukázal ovulaci, škoda, že se do toho nemůžeme pustit už dnes 😀 .

blondynka400
22. únor 2009

Kuraktol, no myslela jsem to tak, že pro mne to byla zbytečná ztráta času. Ale jak už jsem napsala, ty jsi v jiné situaci a nejsi ohraničená časem tak jo já 😉
Jinka k tomu ovulačnímu testu, samozřejmě je to dobrá zpráva 🙂 , ale je potřeba si dělat test více dní za sebou (stačí na poprvé, pak už víš), protože to že je test pozitivní ještě neznamená, že je to ten správný den, nebo-li třeba zítra muže být ještě tmavší (když začne čárka slábnout, je to ok dnes), nebo některé ženy mají třeba stejně barevný proužek 3 dny, pak je potřeba brát ten poslední den 🙂

Renník, tak vidíš. no u mě asi taky zabral, mám jí zas pro změnu silnější, ale jetě to není ono, co by to mělo být... No to budete zkoušet dříve než my, já mívám ovu posunutou a mám delší cyklus než 28 😖

rennik
autor
22. únor 2009

No děvčátka, já jsem ráda že mi to aspoň chodí tak jak má, ikdyž je to silné ale marné každá to máme jinak..

Ale Ms je pavidelná co 28 dní takže se těším na první týden v březnu, idkyž Honza říkal že se budem snažit celý měsíc.

Kuratkol: fakt se nemůžete snažit??????? Hrozně byh vám to přála

kuratkol
22. únor 2009

blondynka: Já si dělám samozřejmě více testů za sebou, ale až ten dnešní je pozitivní 😉 a čárka je silnější než testovací. Taky mám delší cyklus 30 dní.

kuratkol
22. únor 2009

rennik: No jako snažit se můžeme 🙂, moooc bych chtěla, ale musím počkat do svatby. Když by mi bylo zle na svatebce, tak by to bylo dost blbé. V USA je moc drahá péče. Nechci to riskovat, u nás v rodině bylo všem při těhotenství špatně až do 3. měsíce. A taky bych ráda oblékla svatební šaty, což bych při těhotenství asi neoblékla. Když jsme to vydrželi 11 let, tak už to pár měsíců vydržíme 😉 .

blondynka400
22. únor 2009

kuratkol, tak to zkus ještě zítra,uvidíš, jestli čárka bude slabší a nebo stejná. U něktrých žen fakt bývají pozitivní více dní. Záleží jaou máš křivku LH. A příště už budeš vědět 🙂
Jinka je blbé, že se nemůžete začít snažit, ale jestli je to tak, jak píšeš, těch pár měsíců to určo vydržíte 🙂

blondynka400
22. únor 2009

Rennik, hm, to má hold někdo štěstí. Já to měla před HA takz ukázkové, a to jsem byla ještě mladá žába....
No jasně, proč se snažit jen dva dny, když se můžee snažit celý měsíc 😀

kuratkol
22. únor 2009

Zase když to nepůjde, tak je pak celkem náročné snažit se každý den několik měsíců 😀 .

blondynka400
22. únor 2009

Kuratkol, to ano 😀 Ale snažit se každý den není ideální, lepší je obden 😎

rennik
autor
23. únor 2009

Ahojky s tím snažilkováním- sice chceme zkoušet celý měsíc ale tím že dělám i noční atd tak to stejně nebude možné, chceme zkusit pořádně hlavně ten první týden v březnu kdy by měla přijít ovu a pak ve zbytku měsíci uvidíme, je to i podle nálady, nechci sebe ani přítele nutit k sexu když na to nebude ani chuť ani nálada.

kuratkol: já mám taky strach že bych se nevešla do svatebních šatů ale z druhé strany kdyby nám to náhodou vyšlo tak bych byla na konci třetího měsíce a to by se šatky daly určitě upravit.Akrát mě teď štve moje budoucí švagrová, už dlouho ví jaké mám svatební šaty a ona si koupila na ples úplně podobné a chce v nich jít na svatbu. 😠 Ikdyž nejsou bílé ale jsou těm mým hrozně moc podobné, prostě bude taková druhá nevěsta a to mě trochu mrzí.

blondynka400
23. únor 2009

Rennik, tak to tedy od ní není moc hezké... 😠 A nedá si to nějak vysvětlit? Jinak šaty by myslím šli upravit krásně, navíc na některých ženských ani třetí měsíc není vůbec ještě vidět...

Jinak ty děláš i noční? to budeš mít s tím meřením BT docela špatné... 😖 tím snažilkováním, já to taky tak dělám, nehodlám sebe ani mažela do nečeho nutit....

rennik
autor
23. únor 2009

ne nedá, fakt mě naštvala. Jinak ony jsou super v tomže jsou v zadu našněrování takže by se možná ani nemusely upravovat, možná bych se do nich vlezla s bříškem, pokud by to vyšlo dávala bych si pozor co jím ať moc nepřiberu, samozřejmě s veškerým ohledem na mimi aby mělo všeho dost.

Jinak ano dělám i noční, pracuju v nemocnici na dětském operačním tak je to takové naprd s tím měřením, ale dneska mi skončila MS- čajík fakt zabírá měla jsem ji jen 3 dny a ráno teplota 36,9 všecko si to píšu a sleduju jak to bude pokračovat. Na internetu jsem našla i Jonášovu metodu, zajímavé je že mi všechny plodné dny vyšly teď jak jsem měla MS, a v březnu mi taky vyšly zhruba na 4 den MS. Divné- ale hodně holek psalo že právě otěhotněly v období MS podle téhle metody. Ale přesnější bude zkoušení asi podle ovu. Ze zdravotnického hlediska tomu spíš věřím!!!!! 😉

kuratkol
23. únor 2009

Jenže já mám svatbu až na konci června a to bych byla tam ve 4.měsíci a to by bylo dost poznat. Hlavně se snažím shodit a když bych byla těhotná, tak už bych hubnout nemohla a určitě bych i něco nabrala zpět. Navíc pak ta svatební cesta 11 hodin v letadle, to by asi nebylo dobrý. Ale když se neudržím, tak na to vlítnem v květnu 🙂

blondynka400
23. únor 2009

Renník, ta teplota 36,9 je ale docela vysoká.... V kolik hodin to měříš? Tak to je fajn, že čají zabírá 🙂. Na Jonášovu metodu jsme také koukala, ale moc tomu nevěřím. Navíc mě to nevychází vůbec. Řekla bych, že je to jenom náhoda, když to někmu vyjde. Bez ovu nemůžeš otěhotnět, to je z fyziologického hlediska nesmysl 🙂 . A to že má někdo posubutou ovu do MS se stává, ale když měříš, tak tohle víš 🙂

Kuraktol, tak zatím hezky hubni a nech to na ten květen. Ono je to stejně už za chvíli
😉

rennik
autor
23. únor 2009

blondynka: No právě že jsem si ji měřila hned ráno po probuzení aniž bych vstala z postele, tak mě to právě udivilo že je tak vysoká, bylo to kolem půl 8 ráno. Jsem 4 DC takže nechápu proč je tak vysoká, ale možná jestli to není ještě ovlivněno těmi ATB které jsem dojedla v pátek.

Kuratkol: Já bych taky ráda zhodila nějaké to kilčo dolů ale prostě jsem se zastavila na určité váze a nechce to jít dolů.

luciasek001
23. únor 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Jak se vede? Jdu vás dočíst at vim co se děje novýho 😉

blondynka400
23. únor 2009

Renník, hm to může být. A neměla jsi náhodou někdy problémy se štítnou žlázou? Ona když úplně nefunguje tak je teplota buď nižší a nebo vyšší, a nebp jsi prostě horkokrevná 😉
K té váze a máš dost pohybu? Ten je důležitější než nějaké diety.... A nebo jsi prostě dosáhla ppro tvé tělo ideální váhy ( i když tobě se třeba ideální nezdá) 🙂

rennik
autor
23. únor 2009

ahojky Luciasku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru