Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, jojo, ale bude to fakt náročný týden, ale těším se 😉

lenicenka, to určitě zvládneš, jsi silná holka 😉 Já se taky pokouším uklízet, ale moc mě to nebaví.... 😒

lenicenka17
28. bře 2009

Já jsem musela vlítnout na ty okna pač příští týden musím jet pomoct mamce a ještě k babičce tak nechci ty své nechávat až naposledy a zahrádka na ulici taky chtěla upravit....Ještě umýt zem ale to se mi fakt už nechce kór když jse zasedla sem asi to udělám až zítra oběd mám nachystaný tak to bude lehárko 🙂

blondynka400
28. bře 2009

lenicenka, ty jsi tedy pracovitá.... A kde máš toho tvého malého raubíře, že jsi mohla takhle pracovat? 😕

lenicenka17
28. bře 2009

Pořád za zadkem 😀 😀
Když jsem myla okna tak mě pořád lozil do okna.Pak sem mu pistila pohádku tam chvíli vydržel a venku to je jasné jezdil kolem mě na odrážečce máme celkem klidnou ulic tak nemám strach 🙂

blondynka400
28. bře 2009

Tak to s těmi okny jsi docela odvážná, já bych se bála že mi vypadne ven 😝 . Tak alespoň, že máte klidnou ulici... A kde máš manžela, to ti ani nepomohl? I když on má večer jinou práci, co? 😵

luciasek001
28. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem tu, procházka parádní a nakonec za odměnu byla točená zmrzka, bylo krásně, svítílo sluníčko a docela teploučko 😉

luciasek001
28. bře 2009

Koukám, že se dost šůruje, asi bych taky měla, ale nechám to asi na zítra, dnes už se mi nechce. 😕

blondynka400
28. bře 2009

luciasek, točená zmzlina? Jé to se ještě někde prodává 😕. Neboj, já jsem toho dnes moc neuděala, tak mě to zítra čeká taky 😝

lenicenka17
28. bře 2009

On neleze až na okno jen na židli víc nedosáhne.
Manžel není doma ten vydělává korunky 😝 😝

luciasek001
28. bře 2009

blondy, no jasně existuje, v cukrárně u Hájka taková ta kombinovaná jahoda-banán, prostě bomba, doporučuju 😎

blondynka400
28. bře 2009

lenicenka, tak alespoň že tak... Tak vydělávat se musí, mě to nedošlo že vlastně pracuje i o víkendu.... 🤐

luciasek, jo tu znám. Není špatná, ale není to úplně ono, co to bývalo. Já jsem myslela že někde mají takovou tu úplně klasickou, co byla za komoušů... Tedy mají jí v létě u nás na chalupě, ale to je z Prayh docela daleko jenom kvůli zmrzlině 😀

luciasek001
28. bře 2009

aha, tak tu už asi nevyrábějí už by neprošla normami EU 🙄

blondynka400
28. bře 2009

Ale tam na vesnici ji mají a přijde mi pořád stejná... Ale asi maš pravdu, přes HACCP by to asi standartně neprošlo. I když ona taková u MCdonalds je v podstatě na stejnem principu.... no nevím, asi až se vrátím otevřu i cukrárnu 😀

luciasek001
28. bře 2009

Otevři, budeme k tobě jezdit na dobroty 😀 Dneska tam ale měly krásný dortíky, hmmm....

blondynka400
28. bře 2009

Luciasek, nedělej mi chutě ty jedna 😝. Ty ovocné tam mají fakt výbroné a ja krásně vypadají.... 😉

blondynka400
28. bře 2009

luciasek, mně totiž hrozně baví dělat různé dorty a sladkosti. Jenže to radši moc nedělám, protože to pak sejně já nebo manžel pak musíme sníst a ani jneda varianta není úplně ídeální 😀 . Takže jsem většinou pekla kamarádkám dorty pro děti k narozeninám, když má občas někdo přijít a tak. 😖

luciasek001
28. bře 2009

aha, tak ty jsi taková cukrářka, teda to jsi dobrá 😵 Taky občas něco splácnu, ale že by se to dalo použít dál, to bych netvrdila. No začínám mít hlad, jdu chystat véču.

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Tak ještě by to chtělo "upéct" to mimi 😉

kuratkol
28. bře 2009

Doufám, že se nám všem to pečení brzo povede 🙂

matava
28. bře 2009

ahoj holky, tady dnes bylo tak kraaasne..jdu jen na skok mezi prestavkou v hokeji, blondy nekoukas nahodou na online prenos? 😀

luciasek001
28. bře 2009

matava, ty na ten hokej taky koukáš? U nás to běží taky, ale mě to moc nebere.

matava
28. bře 2009

jojo, koukam, hokej i basket me bavi vic nez fotbal, je to rychle, akcni...ale takhle doma u toho delam jeste hromadu jinych veci, na stadionu to prozivam vic.. 😉 pred dvema lety mame dokonce fotku s poharem co sparta vyhrala 😀 ale nenosim zadne saly ani dresy a ani nechodime do kotle nebo tak 😀

dudunidu
28. bře 2009

ahojky kočky, tak včera to bylo krááásnéé snažení, akorát škoda, že z něj nic nebude... ještě je to moc brzo před ovu... Dnes jsme měli jít do aquaparku, ale moc se mi nechtělo a odložili jsme to na zítra... Ale napadla mě jedna obava - jestli třeba ten chlor z bazénu nemůže být "vrahem" toho příznivého prostředí pro spermijky... No prostě abych kvůli blbnutí v akvaparku nenadělala během snažilkování víc škody, než užitku, co??

To bude Blondy asi otázka na tebe🙂 A propósito, si quieres practicar castellano, aquí estoy 😉

dudunidu
28. bře 2009

kramlinka: Luhačovice jsou nádherné! Určitě se Ti tam bude líbit! 🙂 Mají svoje kouzlo...Byli jsme tam před pár lety na výletě...

benjit
28. bře 2009

Zdravím při víkendu, holky, já Vás vůbec nestíhám. 😒 Díťátko mě moc zaměstnává, jinak mi končí MS a začínáme 🙂

dudunidu
28. bře 2009

Kramlinko: držím palce a zítra se budu těšit na ranní info! 🙂) Já postupně pozpátku dočítám, tak teď jsem dočetla teprve o tvém testování🙂 Každopádně musíš v Luhačkách objevit nějakou internetovou kavárnu, my to tady bez tebe tak dlouho nevydržíme!! 🙂

luciasek001
28. bře 2009

Ahoj benjit, zdravím, jak je? Už se začínáte pomalu, ale jistě snažit 😉

dudunidu
28. bře 2009

matava, kuřátko, já mám zase přítele - preparátora! 🙂 Já sním klidně i prorostlou krkovičku, mně to chutná, spíš si musím dávat pozor, abych po takových prasečinkách nepřibírala🙂 Sranda je, co mi říkala mamka, měla jsem v 7 letech mononukleózu a to se musí držet dieta a prý jsem tenkrát odmítala jíst téměř cokoli až na bůček. hahaha.

benjit
28. bře 2009

😀 😀 Luciasek už na to vlítnem 😀 😀

benjit
28. bře 2009

kde jste?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru