Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
2. dub 2009

dobré odpoledne slunečného dne....bylo na čase, aby oskárek konečně vylezl...

luciasek001
2. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem tu z práce, jak se všem vede? U mě už odezněla MS takže se asi začneme pomalu snažit. Gab, gratulu tetko 😀 Ty se máš. Všude v okolí se líhnout malý děti. Když je tam krásně venku tak maminy začalz drandit s kočárama. Ach jo, já chci taky 😅

dudunidu
2. dub 2009

ahojky holčiny! 🙂
Renni moc díky za info, já se právě bála, jestli snažilkování obden není moc často, jestli ty mršky spermijky budou zralé...
gab velká gratulaceeeeeeeee 😀 😀 jinak co píšeš s tím orgasmem je sice moc fajn rada, ale obávám se, že nesnadno proveditelná, hmmmm, prstíčky budou muset taky posloužit 😉

Holky šla jsem dneska k doktorce a on už měla zavřeno, sakra, přitom byla ještě ordinační doba! Takže se nedozvím, je-li vajíčko ready nebo ne... Tak to necháme na přírodě. Prostě na to večer vlítnem a pak vždy obden a musí to vyjít! Jinou možnost si nepřipouštím - prozatím 😅

luciasek001
2. dub 2009

ahoj dudu, a tys byla objednaná k doktorce? Já jsem si taky volala k doktorovi na prohlídku a objednal mě až na 22.4. to je doba jsem to chtěla mít co nejdřív za sebou a ted budu čekat.

lenerka
2. dub 2009

ahoj

teď jsme se vrátily ze ZOO
bylo to tam super
počasí nám přálo a nepletli se tam důchodci
byly tam jen těhule maminky a minika 🙂 🙂 🙂

tak doufám,že dáme někdy sraz v ZOO i s pupkama co?

lenerka
2. dub 2009

píšu jako pako
miminka 😀 😀 😀

dudunidu
2. dub 2009

No právě bohužel objednaná jsem nebyla, řekli mi, že na ultrazvuk se nemusím ani objednávat, že mě tam nějak vměstnají mezi pacošky, protože je to rychlovka. No a já přišla a oni už tam nebyli, ordinace zamklá, prej potřebovali odejít dříve, říkala sestřička od vedle. Kdybych měla objednávku, tak neodejdou.. Tak se bojím, že to prošvihnu, mám 14DC (z 29).. 😒

Jinak Luciasku ty už se zase snažíš - teprve po MS??? Ty máš ovu nějak posunutou dopředu nebo to prostě jen "jistíte" v průběhu celého cyklu? To je taky dobrá strategie! 🙂

lenerka
2. dub 2009

holky jaká vás čeká prohlídka?
normální u gynekologa?
nějak vás nestíhám dočítat 😉

luciasek001
2. dub 2009

Ahoj lener, to je super nápad se ZOO 😉

lenerka
2. dub 2009

😉 určitě

dudunidu
2. dub 2009

Lenerko a Luciasku Kuřátko a vůbec všechny kočky, jojo dneska je tam nááádherně, taky pozoruju ty maminy s kočárkama, začaly se houfně rojit🙂 Věřím, že buď dáme ještě letos sraz s pupkama, nebo v r. 2010 rovnou s kočárkama! 😀

dudunidu
2. dub 2009

Lenerka jojo já šla na sono jestli je vjíčko ready 🙂

luciasek001
2. dub 2009

dudu, nějak se mi ovu šoupla, ale asi jen o 2 dny dopředu, záhada a po 28 dnech dorazila MS 😠 no a dneska po 3 dnech zase konec. Přestávám sama sobě nějak rozumět. Snažit se budeme asi od víkednu. Já vim, že ted je malá pravděpodobnost, ale na manžu to už nějak zase dolehlo tak abychom nevyšli ze cviku 😅

luciasek001
2. dub 2009

lener, já jdu na normál. prohlídku na gyndu, nijak zvlášt se mi tam nechce, ale musim 😒 Tak šlo by udělat srazík a bud s pupíkama nebo s miminkama 😀

lenerka
2. dub 2009

no a včera se znásilnění nekonalo
manžel přišel pozdě a nějak se mě nechtělo,byla jsem na něho naprdlá,že byl v hospodě a to jsme byli u jeho ségry
tak san bude dneska no

no ovu jsem měla vypočítanou na 1 nebo 2.4.tak uvidíme no
snad jsme to nepropásli

dudunidu
2. dub 2009

Lenerko a ty si neděláš testíky? ty to jen počítáš? 😕

Holky mám dotaz: právě jsem si udělala ovu testík a mám na něm slaboulinký, téměř nepatrný druhý proužek - musela jsem to pozorovat na sluníčku, abych ho vůbec viděla. Zítra to asi už bude růžovější, předpokládám.... Ale můžem na to vlítnout už dnes, že jo? Spermijky by do ovu mohly přežít, že jo? A když na to v sobotu neboli ob den vlítneme zas, tak to pojistíme, ne?

dudunidu
2. dub 2009

Luciasku, jestli se ti ten cyklus nerozhodil právě proto, že se na to mimi, na ovulku, na délku syklu a tak soustředíš... Prostě trošku stresu, že jo...

dudunidu
2. dub 2009

Gab123: A jak se jmenuje neteřinka??? 😅

lenerka
2. dub 2009

dudunidu
nedělám si testíky,ale jestli nám to tak 3měsíce nepůjde,tak žačnu

lenerka
2. dub 2009

spermijky přežívají i 2dny né?
to by nám poradila naše Blondy 😉

lenerka
2. dub 2009

dudu
já bych dneska na manžu být tebou vlítla 😀 😝

matava
2. dub 2009

ahoj holky, ja chci taky do zoo 😀 zrovna jsem cetla, ze v botanicke bude zas vystava tech krasnych motylu 😉
pocasi je opravdu krasne, ale ja se pomalu ale jiste dostavam do protivne faze pred ms..v praci se nesoustredim a nejde mi to tam od ruky a rikam si, ze pokud to mam dost, tak at se to moc neprotahuje..kdyby tak clovek mel kristalovou kouli... 😀 jinak muzik ma zas praci..je fakt ditko stesteny...v utery skoncil, ve stredu byl na pohovoru a dnes mu volali, ze nastupuje v pondeli, ale smlouvu bude mit od vcerejska..jo a pry to neni april 😀

matava
2. dub 2009

jo a taky jsme se bavili o dovolenych.,..ze je sice pekny, ze uy ma letenky na cervenec s klukama do portugalska, ale za s nim taky jeste letos chci jet k mori a kdy si teda na me v ramci nove prace udela cas (aneb ano, protivnost sama.. 😠 😀 ) a on, ze na podzim prece...pak se dlooouze zamyslel a rekl, ze to uz vlastne nepujde, jelikoz PRECE budu mit velky pupek...on me vazne dokaze casto takhle odrovnat..no ale dala jsem mu prednasku o tom, ze k tomu, aby si byl tak jistej, tak by musel byt aktivnejsi....no tak sliboval, ze ted jako urcite, ze to s nim bude lepsi..coz je velice ted plny elanu do nove prace, tak snad ho tam moc na pripadny dalsi cyklus neunavi 😀

luciasek001
2. dub 2009

dudu, nevim, nějak jsem to ted moc neřešila. Ale chci zkusit měřit teplotu at jsem chytřejší. Jinak s tim proužkem, myslim, že na to už dneska vlítnout můžete.

dudunidu
2. dub 2009

matava: to je super, že už má práci! 😀 To je bezva, nemusíš mít strach, že budete bez peněz, až půjdeš na mateřskou nebo rizikové 🙂

luciasek001
2. dub 2009

matava, tak to je super, že má manžílek práci. To šlo fakt rychle. Teda ten je, s klukama jede ven a s tebou nechce? Tak to by mu jenom tak neprošlo.

matava
2. dub 2009

no vsak me se to taky nejak extra nelibi, jenze jeho argument je, ze jsme spolu pet let, na tydenni akci jen s klukama jeste nebyl, jen na vikendovkach, no a kdyz teda bude to mimco, tak tohle je proste posledni sance a ze ja preci stejne budu mit ten pupek, tak co...to jsou argumenty..no na jednu stranu to beru, na druhou stranu jsme meli naplanovany v breznu tri tydny exotiku, ktera ale nevysla kvuli jeho stare praci a ted mi je lito, ze mozna nevyjde ani tyden nekde v evrope..no uvidime, poradne stezovat si budu v zime, kdy uz budu vedet, jak tenhle rok dopadnul.. 😀 penize bude mit pul roku asi nizsi nez mel ted, ale zas je to jen jako na rozjezd, ze ho budou skolit, tak to nejak vymyslime, to bude v poho..

luciasek001
2. dub 2009

Aha a kam jste měli namířeno v březnu? A to nemá přes léto ani ten týden na tebe? To je teda prima argument, že jste spolu 5 let a co. To co řikáš tak furt někde lítá at už jde na nějaký fotbal apod. a ještě nemá chut ani zařídit týden se svojí ženou někde v létě? Tak jed někam sama a jeho bych nechala doma. V době kdy on už bude zpět z dovolený s klukama a klidně bych jela někam na 14 dní. Třeba s kámoškou k moři. Co ty na to? Já vim, že je to spíš na truc, ale třeba si uvědomí, že aspon týden společné dovolené neni k zahození.

matava
2. dub 2009

my cestujem docela dost, ted jsme byli ve spanelsku, za mesic belgie...vse tak ctyri pet dni poznavacky atd..ale ted nez prijde mimco jsme chteli nejake thajsko, kubu, brazilii nebo tak neco, meli jsme dostat bonus a vraceni dani, neco jsme meli nasetreno..proste jet nekam, kam se s mimcem asi jen tak nedostanem..takze ted jsme chteli aspon tyden last minute, ale ve zkusebce budem radi ze ho pusti do te belgie no a pak uvidime..to zas on chce jet i se mnou, ale tou panskou jizdou dost zasekl i vse okolo... 😠 ja uz se taky domlivula s kamoskou, ze v tom tydnu kdy on bude pryc nekam pojedem, ale je to spis tak, ze nechci tedy trcet v praze a ty penize bych radeji dala do nasi spolecne dovci nez takhle zvlast..a zrovna tyden v portugalsku neni zrovna levna zalezitost jako treba nejaky vikend na chalupe v cechach, to sem tam taky takhlee jezdi a proti tomu nic nemam..nojono, nechci byt furie, ale jde to tezko...proste s tim uz nic neudelam a tim spis bych chtela byt uz tehule 😀

gab123
2. dub 2009

neteřinka se jmenuje justýnky švára řikal,že je tam z těch uzlíčků byla největší prý ji hned poznal!Máme doma oslavu no myslím,že bude zdravá na celý život jsou už všichni moooc pěkný 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru