Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
17. dub 2009

ahoj petronelas a jak se citis? jak vas tehule tady ctu, tak cele tehotenstvi je opravdu o velke trpelivosti, o malych kruckach dopredu k devatemu mesici, o cekani na kontroly, vyysledky...

petronelas
17. dub 2009

Nebojte taky to přijde.Já jsem nemyslela ,že tak brzo se nám to povede,ale lepší než vůbec.
No,doufám,že to bude dobrý......nedokážu jsi představit,že to nebude tak jak má.
Do práce už nechodím,šla jsem na neschopenku a už jsem si zvykla na to pohodlí doma.
Tak držte palečky!!!!!!

matava
17. dub 2009

no a blondy, a uz jsi s nim takhle nejak nekdy jela? nebo si spis uzivas odmaci pohody? 😉
kuratkol, tak treba zacnete uy dnes jestli mate chut aneb jak hezky zacit vikend 😀

blondynka400
17. dub 2009

matava, hols je to tak. Ty jsi čekala něco jiného? 😀 Nejdřív čekáš na dvě čárky, pak na to, aby bylo mim na svém místě, pak na srdíčko, pak stále dokolečka na různé sreeningy a testy 😝

petronelas, určitě držíme. Je dobře že do práce nechodíš, jestli jsi pamatuju, tak si měla nějakou nic moc práci pro těhu ne?

petronelas
17. dub 2009

Cítím se už dobře,ale ze začátku mi bylo dost zle.Ráno se ale musím nasnídat,jinak bych asi nedoběhla k záchodu.Teď je to už dobrý,ale začínám mít chutě.nejhorší je,že nevím na co, co bych si dala k papání.

lenicenka17
17. dub 2009

Ahojík holky vůbec vás nestíhám číst...
Já mám MS ale teda pořád dost silnou už mě to s--e pardon!!!

blondynka400
17. dub 2009

matava, nejela... Tedy jela když jsme ještě byli v čechách, ale tady ne.... Zatím mě nic až zas tak nezaujalo. Navíc ono to není technicky úplně nejjednodušší.....

petronelas, a co prsa? Renník si tu na ně dneska hrozně stěžovat... Tak zkoušej, něco se určitě najde 😀

blondynka400
17. dub 2009

lenicenka, nezkušela jsi nějaké bylinky? Mohli by ti pomoct.... I s tou ovulkou 😉

petronelas
17. dub 2009

Jo dělala jsem s chemikáliema a doktorka tu firmu zná,tak ani neváhala a hned mi napsala neschopenku.
Prý je to nebezpečné pro mimi.A co bych neudělala......když už jsem zvládla ten odběr krve,který je moje smrt,tak další vyšetření snad taky zvládnu.

lenicenka17
17. dub 2009

Blondy:já doteď žádné problémy neměla ani sem se nikdy neměřila a tp. Až co jsem začla tak jsou problémy....
Snad je to jen vyjímečně a bude to zase OK
A bylinky jaké?Myslíš čaje?Něco bych zkusit mohla to jo...

blondynka400
17. dub 2009

petronelas, tak to si pamatuju dobře, že jsi dělala něco, co by mimi mohlo vadit. Dobře, že ti nemocenskou napsala 😉
Těch odběru krve si ještě užiješ 😀 Ale co by jsi pro mimi neudělala, že? 😵

blondynka400
17. dub 2009

lenicenka, jojo, myslim čaje nebo tinktury. Prášky jsme fakt nemyslela, to nemá smysl 😉 . Na tu MS zkus kontryhel a na ovu maliník, oboje ale pít jenom do ovu. A fakt to pomáhá 😉

lenicenka17
17. dub 2009

to jde normálně koupit v lékárni??a jak se to připravuje?Jak běžnej čajík?

kuratkol
17. dub 2009

blondy, matava: Jsme si říkali, že dnes bysme mohli 🙂. Mám dozadu zakloněnou dělohu... co doporučujete zkušené radilky ? 🙂 🙂
Jinak blondy mám dotaz. Je čárka na ovu testu, i když vajíčko není ten daný cyklus? Nebo je to jistota, když je čárečka ? 🙂

blondynka400
17. dub 2009

lenicenka, ano normálně v lékazně. Buď můžeš koupit sypaný a nebo sáščkový. Kontryhel doporujčuju sypaná a maliník v sáčcích. Ale upozorňuju, že není moc dobrý, ale dá se na něj zvyknout 😉

kuratkol, já být tebou bych to neřešila. Dělejte to jak to máte rádi a kdy se vám chce, bude to účinější než dělat něco proto, že je to vhodné 😉
Jinak ten dvůj dotaz úplně nechápu... ale jestli myslíš že pozitivní ovu test, neboli vzestup Lh musí nutně znamenat, že proběne ovu, tak to nemusí. Řekně ti jenom, že stoupla hladina tohoto hormonu a že ovu pravděpodobně nastane

kuratkol
17. dub 2009

blondy: No jo...toho jsem se bála.... vůbec necítím bolesti v podbřišku jako jindy před ovu, tak se trochu bojím, jestli vajíčko vůbec je....

kuratkol
17. dub 2009

blondy: Na druhou stranu, proč by LH stoupal, když by neměl vyvolat prasknutí folikulu (když tam vlastně není..)

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol, to neřeš.... Navíc jestli meříš BT, tak ti to potvrdí, zda k ovu skutečně dochází 😉
S tím LH se sto stává.... LH neprodukují vaječníky. Ona je to poměrně složitá záležitost 🙂 Navíc k praknutí dojít může, ale je otázka, zda tam bude dostatečně dozrálé vajíčko...

kuratkol
17. dub 2009

blondy: BT měřím.... každý den teplota o 0,1 stoupá ..

blondynka400
17. dub 2009

kuratkol, stoupá? 😕 To je divné, před ovu spíš většinou lehce klesá...

kuratkol
17. dub 2009

blondy: Jojo, stoupá...měřím ve stejný čas už 4 dny a stále stoupá....

eliska_v
17. dub 2009

Ahoj holky.
Já vás vůbec nestíhám číst ☹

Jinak jsem si dělala ovu testík a mám slabou čárku ☹ Ale snažení už probíhá od středy 🙂 Ten sexík mě asi zničí 😀 😎

eliska_v
17. dub 2009

blondy: jak se dneska máš? 😉

kuratkol
17. dub 2009

eli: Mrkni na můj testík, co mám v albíčku jako první. Je ten tvůj dnešní podobný nebo světlejší ?

eliska_v
17. dub 2009

kuratkol: Ještě o trošku světlejší ☹

eliska_v
17. dub 2009

kuratkol: Já fakt nevím co dělat 😢

kuratkol
17. dub 2009

eli: Proč? S čím? Na testíku se výrazně objeví čárka zítra nebo max. pozítří, pak do dne nebo do dvou by měla proběhnout ovulace. Tak se hezky snažte...

eliska_v
17. dub 2009

kuratkol: Promiň, já začínám plašit a zbytečně ☹
Snažit se budeme 😎 Tak uvidíme 😉

Děkuju

luciasek001
17. dub 2009

Ahoj holky, tak co je tu nového. Poslední dobou se sem moc nedostanu. Tak ani nestíhám vás pořádně dočíst. O Velikonocích jsme byli na horách, bylo krásně, teploučko, pohoda. Vůbec se nám nechtělo domu. Naštěstí tento týden rychle utekl. A co jinak tady? Kolik máme těhulek? 😉

kuratkol
17. dub 2009

Buď to výjde teď nebo příště. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru