Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
18. dub 2009

Leni, v pohodě, lámát to z tebe nebudem. Kdyby jsi se ptořebovala vypovídat, tak mi písni di IP, ju? 😵
Alespoň, že je manžel hodnej. Neboj bude lépe, hold někdy jsou blbé dny, no.... 😒

eliska_v
18. dub 2009

leni: copak se děje? 😕

eliska_v
18. dub 2009

leni: Tak ať je hlavně že v pohodě 😉

blondynka400
18. dub 2009

eliska, já jsem sí říkala, co tu děláš, že máš být na chatě.... 😀
Tedy vy máte ale dnes náladu 😀

eliska_v
18. dub 2009

blondy: Dneska mám celkově náladu pod psa... Máma se nám pořád montuje do příprav na svatbu a už mě to fakt nebaví 😠

kuratkol
18. dub 2009

blondy: Já mám celkem dobrou, ovulka přede dveřmi, intercourse ano 🙂

eliska_v
18. dub 2009

holky já si jdu něco zařídit a jsem tu za chvíli 🙂

blondynka400
18. dub 2009

eliska, jé ty jsi změnila fotku 😀
Tak to se ti ani nedivim. Já si dělala všechno sama, nějak jsem nepřipouštěla žádnou diskuzi. A naši mě znají, že si do ničeho mluvit nenechám... Já bycj být tebou jí to natvrdo řekla, že je to tvoje svatba a že to bude po tvým. Ale je otázka, jaký máte vztah 😉

kuratkol, to je dobře 😉

lenicenka17
18. dub 2009

Teď mi tu zased manža tak sem to nedopsala..
Jde jen o to že se snažíme babičce zpříjemnit její dožití je jí 83let a je tu někdo kdo nám to kazí a to říkám hodně slušně.Nebrát si servítky tak je to tu samé sprosté slovo .Jo a je to tak vážné že znát nějaké mafíány dám toho člověka odstřelit!!!!A to fakt dnes jsem s mamkou probrečela snad celý den!!A jsme obě krátké stím něco dělat ach jo už zase brečím... ☹

lenicenka17
18. dub 2009

sem vás nechtěla odehnat... 😕

lenicenka17
18. dub 2009

No nic jdu spát dobrou noc

blondynka400
18. dub 2009

leni, hm tak to docela chápu, ten někdo je fakt debil 😠 . Tak já ti tu nějaké seženu, ju? 😀
Nebreč, bude líp 😉

eliska_v
18. dub 2009

leni: Jenom Ti řeknu vím o čem mluvíš.
Babička měla v lednu zástavu srdíčka a k tomu infarkt, doktoři nám říkali, že se z toho už nedostane a že jí odpojí! My jsme ale nechtěli! A babička se nám po 3 týdnech probudila z umělého spánku (doktoři tomu nechtěli věřit, protože babička byla 20 min po smrti) 😢
Ale my jsme věřili a chodili za ní každý den. A když už jsme si jí chtěli vzít tomu, tak její manžel (teda můj děda) tak řekl, že vžádném případě. Ale on sám se o ní nedokáže postarat!! Už jsou 4 měsíce a babička kvůli němu je po nemocnicích a nemůžeme si jít vzít domu.
Jak jsi správně řekla-mafiána a nechat zastřelit! Už jsme probrali snad všechno a nemůžeme s tím nic udělat! Chtěli jsme a chceme babičce spříjemnit poslední dny, měsíce, roky na tomhle světě, ale on to prostě nedovolí!!! 😢 Vím jak se cítíš!!!

blondynka400
18. dub 2009

leni, v pohodě. Dobrou 😉

eli, tak já fakt tady nějakého mafiána najdu. Ne nadarmo jsme v jejich centru 😀 . Tohle je tedy fakt hrozný... 😠

eliska_v
18. dub 2009

blondy: Jenom co jsem to napsala, tak mi začalo být zase ouzko 😢 Nevím proč je takový, ale bolí to!

blondynka400
18. dub 2009

eli, tam na to nemysli..... 😉 Hold mezilidské vztahy jsou někdy fakt hrozný 😒

eliska_v
18. dub 2009

blondy: Dělala jsem si ovu testík a čárka je silnější 😀

kuratkol
18. dub 2009

eli: Silnější než testovací ?

kuratkol
18. dub 2009

Teda silnější testovací než kontrolní ?

eliska_v
18. dub 2009

To ještě ne, ale silnější než bylo včera 😉

eliska_v
18. dub 2009

Vyfotila jsem si ho a mám ho v albíčku 😵 Ale asi je to ještě hodně slabé, no uvidíme 😉 😎

kuratkol
18. dub 2009

Jojo, ještě je slaboučká 🙂

eliska_v
18. dub 2009

Ale už je to lepší než včera 😵 Tak se snažením máme asi dneska dát pauzičku co?!

eliska_v
18. dub 2009

Holky...To tu nikdo neni??? 😒

eliska_v
18. dub 2009

Tak nic holky. Tak se mějte

benjit
19. dub 2009

Dobré ráno, jsem včera odpadla jako miminko... Ráda bych manžela s dítkem poslala ven, ale nemám ho doma. Je vždy dva až tři dny v práci a pak se ukáže na dva dny doma a pak zse frčí pryč... Ale jen co bude mít volno, udělám to...

Jinak držím všem palce, ať mají // co nejdříve.

lenicenka17
19. dub 2009

Ahoj holky díky za podporu,Eliska-a to nemůžete vzít babičku k vám?Do toho přec nemůže děda kecat,ne??Babička snad není nesvéprávná!!!!
A nevíte co je potřeba k tomu aby člověka zbavili svéprávnosti??
Blondy,hned mafiána baru všema 10 a nechala bych ho né odstřelit ale utýrat k smrti,tak jak on to dělá celý život nám všem!!!!

kuratkol
19. dub 2009

Dobré ránko všem 🙂

blondy: Když tak mrkni na gráfeček 🙂

blondynka400
19. dub 2009

Ahoj holky,

lenicenka, ok, tak já nějakého vyhledám 😀 .

kuratkol, kouknu

eliska, koukala jsem na testík, začíná se krásně vybravovat, to bude ovu za chvílí. Kolikátý DC jsi?

blondynka400
19. dub 2009

kuratkol, tak jsme koukala na grafík. Vypadá to ok 😉 . Jen ty stále ještě nemáš pozitivní ovu test?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru