Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
24. dub 2009

blondy: nejsi divná...jenom prostě je nějaká malá chybička, která se musí odstranit a pak budeš mít nádherného zdravého mimiska a ne jednoho pokud budeš chtít, neboj 😉 Hlavně si to neklaď za vinu, ona příroda většinou ví co dělá, teda alspon podle mého názoru, ikdyž se nám to může zdát zprvu nepochopitelné, ale je to tak... 🙄

jinak já jsem se včera začetla do časopisu Dieta, byl tam článek o otěhotnění, jaké jsou rizikové faktory a tak....no a po přečtení nechápu jak do toho švagrovka mohla spadnout tak rychle (po 3 měsíční známosti)....oba mají větší nadváhu, oba hulili jak fabriky, chlastali jak duhy a mají kluka jak buka.... 😉 Tomu člověk vážně nerozumí.... 😒

pavlisa
24. dub 2009

dobré ráno holky, teda pro někoho zas tak dobré asi není..je mi to líto blondy..opravdu.
To už je ale divné, že se to stalo dvakrát. Zkoušela si cvičit Mojžíšovou? Nemáš třeba problém s udržením, kvůli slabému pánev. dnu? Promiň, nechci nějak radit, vždyť ty si tady naše odbornice 🙂
No, každopádně, já budu mít tyhle nervíky s testíkama brzo taky. Teď mám ovulaci,aspoň myslím, musíte mě omluvit, jsem začátečník - takže žádné teploměry - počkám si až se poradíte, který je nejlepší 😀

kuratkol
24. dub 2009

blondy: Nedívala ses na můj dnešní gráfek ?

terecka
24. dub 2009

Dobre ranko!
Teda blondy, to me moc mrzi ☹ Ale mozna, ze ta priroda vazne vi, co dela, treba neco nebylo tak, jak melo..? Urcite ti to ale jednou vyjde, musi! Jen neztracej nadeji...

A vitam nove snazilky, snad se vam bude darit, holky! 😎

Jinak ja byla vcera odpo u doktorky, tak zatim jsme se dohodly, ze to nechame bez nejakych hormonu.. Pokud uz se nic dit nebude, tak dalsi kontrola toho 5.5. a kdyby neco, tak tam hned letim. Rikala, ze ted to nebylo v tom deloznim hrdle, jen kolem delozniho cipku (ted doufam, ze jsem si nepopletla ty nazvy, bo nejsem zadny odbornik 🙂 ) a jen takove naruzovele, spis to vypadalo jako trocha krve s nejakym tim vytokem..
Kazdopadne mimis roste (HCG - 14.4. pres 24tis., 17.4. 42tis. a 22.4. pres 70tis.), na UTZ byl videt plod i vacek a zakladni srdecni akce tam je taky..

terecka
24. dub 2009

Dneska ma kolega z prace narozeniny, tak nam mimo jine poslal fotecky budouciho miminka 😀
V rijnu z nej bude tatinek a maminka chodi taky na konika, tak si musim davat bacha, at me tu nenajdou, protoze v praci se to jeste nevi... 😉

blondynka400
24. dub 2009

krmalinka já vím že to tak je. Taky si to myslím... U toho prvního v únoru jsem si to říkala také, stačí malinkatá chybička a vývoj se ukončí. Teď už je to trošku horší, ale je to tak...
K tomu článku, je to nefér, třeba nadváhu berou jako nejhorší faktor, já nemám navíc ani kilo (tedy ani míň, mám prostě tak ideálně) a když vidím některé "tlustoprdky" jako jsou těhu nebo mají dítě u toho hulí je mi to hrozně líto (holky, vy které máte nádváhu nechtěla jsme se vás nějak dotkonut, nemylela jsme to konkrétně
🙂. Viz třeba moje nejstarší ségra před lety když otěhu, a to navíc s chlapem dvakrát tak starším jak ona, tlustá jak bečka, hulila dvě krabky denně, chlastala, ale teda kluka má krásného a zdravého 😎. Prostě to bohužel není o tom no. Protože kdyby bylo, tak už jsme těhotná několikrát, protože u nás ani u jednoho není nic, co by těhu teoreticky mělo bránit a jak to dopadá 😀 A řekla bych, že nás takových je tady na koníkovy spousty a nejen tady....

pavlisa, Mojžíšovou cvičím asi 14 dní. Ale mám po první mobilizaci (kamrádka je fyzioterapeutka) a až na nějaké žebro jsem prý ukázková, ale stejně cvičím, je to docela fajn,a nějakých 30 minut navíc cvičení denně mi nevadí, stejně cvičím každý den....

terecka, HCG je fajn, a hlavně že je srdíčko. Alespoň že u tebe je všechno v pořádku 😵

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: jj já vím že nadváha je brána jako jeden z nejhorších faktorů, pak to kouření, alkohol, stres, ale jenom o tom to určitě není, velkou roli hraje psychika. Záleží na tom jak ten daný člověk přemýšlí, jestli pozitivně nebo negativně, teda aspoň si to myslím. Spoustu problémů si lidi přivolají sami jenom tím negativním myšlením. Jak říkám švagrovka všechny možné rizikové faktory, o těhotenství se dozvěděla až někdy ve třetím měsíci, do té doby se teda vůbec nešetřila, celé těhotenství kouřila, teda mín než před ale stejně, neřešila prostě nic, u mudr byla jenom na ty nejnutnější testy, a má zdravého kluka jak už jsem psala....samozřejmě že ji to přeju, ale přijde mi to hrozně nefér, když ona k němu přišla jak slepý k houslím, a ještě je to tak hrozně krásné miminko, že to až pravda není....
Jinak ještě k té nadváze, já jsem bohužel ten případ, ale určitě jsem se neurazila, neboj, já jsem s tím tak nějak smířená, ale snažím se s tím postupně něco dělat, loni mě něco nakoplo, tak to skočilo dolů ta váha, ted si to tak nějk víceméně udržuju, ale chtělo by to ještě dost snížit... 😠 Ale to půjde a jestli ne ted tak po porodu a kojení 😉 Ale nechci aby se za mě jednou moje děti za mě musely stydět... 😒

Já jsem teď docvičila Cindy Crawford a jsem nějaká mrtvoučká, ale tak nějak pozitivně naladěně mrtvoučká 😀 😀

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: tak jsi mě odhalila, já chodím i na tu druhou diskuzi, tam jsem začínala ale ze začátku to tam bylo takové mrtvé a stejně jsme se začali snažit už od března, tak jsem se přidala tady k vám, ale jsou tam taky hrozně fajn holky, tak tam za náma můžeš někdy zaskočit, jestli budeš mít čas... 😉

blondynka400
24. dub 2009

kramli, jojo máš pravdu... Ale myslim, že já myslim pozitivně a rozhodně to jediné, čím bych se pořád zabývala, spiš naopak 😀 Nějak moc mě to bralo akorát první měsíc, prostě jsme si řekla, že to jednou vyjít prostě musí a kdy že je v podstatě jedno. Jestli teď nabo za rok a co. Zas tak stará ještě nejsem, tedy snad 😀

to je dobře, že jsi se neurazila, špatně jsem to nemyslela. hlavní je, že si to uvědomuješ a chceš s tím něco dělat. Ono to půjde, jen hezky cvič a nepřejídej se a uvidíš ty výsledky 😉

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: jj já vím, u mě je strašně moc o psychice, měla jsem nějaký blok v sobě a prostě jsem neměla sílu to řešit, ale dostalo se to do takových mezí kdy už jsem se hnusila sama sobě a taky problém s vysokým krevním tlakem a zadýchávání se při sebemenší námaze no prostě hnus, tak jsem si jednoho dne řekla dost a něco jsem shodila. Krevní tlak už mám nějakou dobu naprosto v normě, takže aspon nějaký uspech, cvičení mi sice dává zabrat, ale rozhodně si můžu dovolit víc než předtím a to nemluvím o tom, že už si občas můžu koupit i to co se mi líbí a nejen to do čeho se vejdu 😠 😀

blondynka400
24. dub 2009

kramlinka, tak to je super. 😵 😵
Víš já jsem si vždycky říkám, jak se ty ženský můžou tak vyžrat a pak s tím existovat. Já to prostě nemůžu pochopit. Samozřejmě když je nějaká nemoc, tak to je něco jiného.

krida
24. dub 2009

Ahoj, jsem tu dnes poprve. o mimi se snazime teprve mesic a jelikoz uz moje okoli nebavi poslouchat o mimi, ovulaci atd. tak jsem si rekla, ze to zkusim v diskuzi, která se okolo toho toči 😲

blondynka400
24. dub 2009

krida, ahoj, vítej.
No jo, to se nediv, že to okolí nebaví 😀

krida
24. dub 2009

no divim se protoze pracuju se samymy zenama ve veku od 20-30 zrejme nejsou moc rodinne typy 🙂

blondynka400
24. dub 2009

krida, tak ono se o tom dá většinoup ořádně bavit jenom s těmi, kdo mimi chtějí. Jinak to stačí jednou a přestane je to bavit....

krida
24. dub 2009

jo to je asi pravda
mam dotaz kdyz odeslu odpoved tak me to hodi na seznam s tematama jak to mam udelat abych odeslala odpoved a zustala v tomto tematu 🙂

pavlisa
24. dub 2009

mě se taky každý diví, jak je možné, že nejsem těhotná, vždyť už máme dva měsíce po svatbě..takové ty řeči - jó, to já do toho spadla hned, to mám fakt ráda.
Já to zatím neberu jako problém, cvičím jógu, zdravě jím, jsem pozitivní (většinu měsíce 😀 ), tak by v tom byl čert, aby to nevyšlo.
A navíc, mrkněte na ty těhulky, jen se sem přihlásili do snažilek a jsou v 6tém nebo 7tém týdnu, takže to prostě vyjde.

blondynka400
24. dub 2009

krida, hm tak to nevím... Ono se sto stejně ani samo neaktualizuje, teda alespoň mněm tak jsem to nikdy nezkoumala...

krida
24. dub 2009

aha tak ja to zkusim jednou za cas aktualizovat diky za radu 🙂

blondynka400
24. dub 2009

krida není zač... Jestli jsem chceš pravidelněji chodit, tak se mi koukni do albíčka a kdyžtak pošli svoje údaje 😎

krida
24. dub 2009

tak jsem poslala ty udaje snad vsechny 🙂

blondynka400
24. dub 2009

krida, ok, tak až budu aktualizovat, tak tě přidám, ju? 😉

krida
24. dub 2009

jo to budes hodna 😉

blondynka400
24. dub 2009

krida, koukala jsem že jsi nenapsala kolikátý cyklus se snažíš. Ale psala si druhý, že ano? Jsi po vysazení HA nebo jak jsi na tom?

krida
24. dub 2009

jo 2 jo antikoncepci jsem vysadila v lednu, v unoru jsem sla na operaci tak jsem i musela vysadit 🙂
(stejne jsem ji chtela vysadit v unoru) Takze od pulky brezna se snazime 😀

blondynka400
24. dub 2009

krida, tak doufám, že se brzy zadaří a budeš v tabullce růžová 😀

krida
24. dub 2009

taky doufam 🙂

krida
24. dub 2009

a jak jsi na to ty?

blondynka400
24. dub 2009

krida, přečti si pár dnešních mých příspěvku a pochopíš.... ☹

krida
24. dub 2009

procetla, to je mi lito ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru