Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
24. dub 2009

halooooooo holky je tu někdo? 🙂

kuratkol
24. dub 2009

já tak napůl...

rennik
autor
24. dub 2009

ahoj kuratkol jakpak se máš jak vypadá snažilkování?

kualalik
24. dub 2009

čůůůůůs ženy 😀
všechny vás zdravím...

Blondy, tak jsem ten dnešek dočetla... jedeme dál holka 😔 ... 😵

Rennik, zdáárec mamko 😀

rennik
autor
24. dub 2009

kualaličku můj milovaný nazdáááááááááááááááááááááááár kde jsi byla ženo moje?

kualalik
24. dub 2009

rennik, oddávala jsem se hlubokomyslným rozjímáním 😀 tak nějak jsem přemýšlela o některých věcech a tak... 😀 ... no a ted jsem zase tu 😀
Jak se cejtíš zlato? 😎

rennik
autor
24. dub 2009

ale jo dá se to, akorát jsem přes den hrozně unavená, bych furt jen spala, včera jsem usla kolem 9, spala jsem až do 7 a přes den jsem si šla zase dáchnout od 13 do 15, a teď bych spala ani nemluvím a kde je do rána 😠
ale jináč ok, občas trochu pobolívá břicho ale prý je to normální. 🙂 a co u vás nového???? 😉

kuratkol
24. dub 2009

rennik: Nevím, jak to vypadá.... jsem 5 dní po ovulaci.... nedávám tomu moc šancí

dudunidu
24. dub 2009

Ahojky holky!

Blondy to mě moc mrzí...tys to tušila, že. Ale na druhou stranu sama jsi říkala, že tento cyklus sis mimiska přivolat ani tolik nepřála, kvůli těm lékům, co jsi brala, tak to ber pozitivně, tělo udělalo co bylo za dané situace nejspíš nejvhodnější. A až budeš teď v ČR, tak to hezky prokonzultuješ na gyndě a určitě ti poradí. Sestřina gynekoložka jí zrovna včera řekla, že v dnešní době za pomoci všech možných metod se podaří otěhotnět snad i suché vrbě, tak uvidíš že to vyjde i nám všem! 😉 Ničeho se neboj, to zvládneme! Ber to jako osud, že to tak mělo být a až bude správný čas, mimi si k tobě cestu najde. Mně už se v životě přihodilo tolik osudových "náhod", že začínám věřit tomu, že věci které se stát mají, v tu pravou chvíli prostě přijdou 🙂

kualalik
24. dub 2009

rennik, já jsem unavená jako prase a to nejsem těhotná 😀 😀 mě spíš ted unavuje ta alergie ☹ nejhorší je,že jak mám astma, tak to ted hold moc neudejchávám.. když jdu do práce,tak se normálně musím zastavit a nadechnout se toho smradu, co mám v tom spreji 😀 ale jinak dobrý no 😀 mlátím ted do baráku, děláme zámkovku kolem baráku a v altánu... tuhle jsem tapetovala samolepícíma tapetama,to byla prdel, jsem se do toho nějak "zatapetovala"... ale je to super,krása... 😵

dudunidu
24. dub 2009

Terečko: tak si změň tu fotku, co máš v profilu, dej si tam nějakou víc zdálky, aby tě tu kolegové z práce nenašli...I my ostatní tu máme fotky např. v bazénu nebo na koštěti, že 🙂

Kuřátko aha, já teda ten grafík hodila do albíčka... vypadá to, že jsem měla nakonec ovu až teď, před několika dny. Holky, já jsem tak naštvaná! Já jsem to totiž zaručeně prošvihla ☹ Jednou jsem sice v těch plodných dnech sex měla, ale protože jsem si myslela, že už jsem měla anovulační cyklus, tak jsem okamžitě potom vstala a šla do sprchy. Já blbec!!!! A teď abych čekala další šíleně dlouhý cyklus... Sakra.... 😠 😢

dudunidu
24. dub 2009

ty jo kualik ty jsi teda holka šikovná!!!!!!!! Klobouk dolů!!! Haha - doslova, na fotce jsi v klobouku 😀 Taky další v ilegalitěl, že? 😉

rennik
autor
24. dub 2009

ty jso ty jsi jako kozlík šikula 😀 😀 😀 aneb udělej si sám 😀 ale určitě to budete mít krásné!!! tu alergii ti nezávidím snad se to zlepší, hlavně na sebe dávej pozor 🙂

ahoj dudu hurá taky jsi dorazila já jsem mylslela že tu budu sama samotinká, jakpak se máš?

kuratkol - možná to vyjde a budeš mile překvapena. Budu moc držet palce aby ti to vyšlo 😉

kualalik
24. dub 2009

dudu, tož jako i v "igelitě" (ilegalitě) mě tu někteří poznali, páč se mnou byli na nějaké akci, kde tato fotka byla pořízena... ale jako už mi to je tak nějak šumák... vše důležité když tak posílám přes IP 😎
Zítra se pustím do natírání futer 😀 už vidím, jak jsem z toho zamatlaná úplně všude 😀

rennik, mě to dizajnování doma prostě baví... 😵 v neděli jsme byli v Hornbachu a tak jsem si tam nějak omylem nakoupila tunu kytiček a stromečků... 😀 už jsem to rozházela po baráku,áááách krása, škoda, že jsem na ty kvetoucí věci alergická 😀 .... a co se týče potencionálního početí, tak to ted prostě neřeším.. jsem v klidu, nic neměřím, nic nezkoumám... jsem takzvaně "fpohodě" 😀

rennik
autor
24. dub 2009

tak to je fajn, já si myslím že někdy když se člověk na to tzv ,, vykašle,, tak se zrovna zadaří. A nechceš mi poslat nějaké to foto té tvojí dekorace? Bych se ráda jukla a třeba bych nabrala inspiraci, předěláváme totiž chodbu, máme vymalováno, natřené futram v úterý nám přivezou lino akorát je třebakoupit botník a věšák 😀 a nějak to doladit těma dekoracema.

dudunidu
24. dub 2009

Ahojky Renniku, taky tě ráda vidím!!! Já tu dnes bohužel nemůžu být, jsem děsně nevyspaná a navíc jdu zítra ráno ke kadeřnici... No jo, někdo by tu měl s tebou zůstat ponocovat, na noční člověk musí padat únavou i normálně, natož v těhotenství!

Kualik: no ty jsi teda blázen, nakoupit si kytky do baráku když je nesneseš🙂 Jinak s tím rozpoznáním fotky to je teda hustý! To sem snad chodí tolik lidí? Ty jo, člověk by si řekl, že do debaty "snažilkování v březnu" chodí hlavně březnové snažilky a ne nějací špióni🙂 I když je pravda, že by sem mohli chodívat špiclovat personalisté z firem nebo personálních agentur a odhalovat, která zaměstnankyně nebo uchazečka o místo buď už je v tom nebo se snažilkuje. To je teda schíííza 😀

kualalik
24. dub 2009

rennik, pošlu ti do IP odkaz, jakou tapetu jsem použila, je tam víc motivů a je to fakt supééééér 😀 jako vyfotit bych to mohla taky, ale hledej si v tom bordelu foťák 😀
Jestli se zadaří nebo ne... uvidíme 😵 ale fakt to neřeším, nechávám tomu volnej průběh... dneska mi končí MS, tak že tadááá květne 😀

kuratkol
24. dub 2009

dudu: Tak uvidíš příští měsíc, třeba se grafík bude rýsovat jinak.... Máš celkem dlouhý cyklus....

kualalik: Já mám taky alergie a astma, takže vím, o čem mluvíš..... Já dostala takový kulatý stříkátko a stačí, když si stříknu jen jednou za týden a pak je to dýchání v pohodě. Sice bych měla 2x denně, ale i tak mi to zabírá... Je to pak mnohrm kvalitnější život....

rennik: Ani nevíš, jak bych byla nadšená, kdyby to vyšlo...

kualalik
24. dub 2009

kuratkol, já to foukám jen ráno než jdu do práce... abych došla 😀

dudu, já ty kytky mám většinou ve venkovních květináčích... doma mám jen takový ty nekvetoucí (sloní noha, dracény,...) a orchidee 😀 😀 😀 jenže ty mi ted mrchy nějak nechtěj kvíst, tak jsem je trošku povzbudila hnojivem a ony holky vyrašily do květu 😀

blondynka400
24. dub 2009

Jé holky vy jste toho napsaly, jdu vás zkusit dočíst 😀

kualalik
24. dub 2009

Blondy, zdárec 😉

blondynka400
24. dub 2009

kualalik, už jsem myslela, že tu nikdo není 😀

rennik
autor
24. dub 2009

ahoj blondyyyyy 😀

kualaliku je to supeeeeeeer vypadá to fakt skvěle. Musím taky něco vykutit ty motivy nejsou vůbec špatné 😀

dudu jo to by bylo fajn kdyby tu někdo ponocoval se mnou ale to bohužel nejde, ale dneska se až tak nenudím zrovna jsem odvezla na sál jednu malou holčičku se zlomenou rukou, tak jí to teď spravujou a pak jí budu 2 hoďky hlídat takže aspoň část noci uteče.

blondynka400
24. dub 2009

Tak už se mi to podařilo to dočíst, nakonec to taková hrůza nebyla 😀

Dudu, dík 😵 . Hodíš nám odkaz na graf nebo dáš si ho alespoň do albíčka, docela by mě ty tvoje teplotky zajímaly, když ti to označilo ovu.... A s těmi plodnými dny nezoufej

Renník, ty máš zase noční? 😕 Tedy to je hrozný že si s tebou nikdo tu službu nevyměnil, ale o dva dny dřív nevadí, hlavně aby to dopře dopadlo 😉

blondynka400
24. dub 2009

renník, to je dobře (tedy ne ta holčička, to mi je samo líto). 🙂

Holky tak jsem začal zas pěkně krvácet a mám takový pocit že ze mě akorát vyšlo "miminko", tedy spíš plodové vejce, byl to hrozný pohled.... ☹

rennik
autor
24. dub 2009

blondy taky si myslím že to snad vydit nebude. Jo zase noční ale popravdě nejradši bych se na to vyprdla, už mě to v práci fakt štve, furt nějaká buz........ Ale tak doufám že už ten měsíc nějak uteče, pokud by u doktora nebylo něco v pořádku tak jdu na marodku hned ani nemrknu.

kuratkol
24. dub 2009

blondy: Dudu má graf v albíčku...

rennik
autor
24. dub 2009

blondy fakt???? ☹ to mě hrozně moc mrzí!!!!!!

blondynka400
24. dub 2009

kuratkol, dík, to jsem nějak přehlédla....

renník, a nechcceš jít rovnou na nemocenskou? Než se tam takhle trápit? 😅

kuratkol
24. dub 2009

blondy: Jak to poznáš ? To je přece tak malé, že to není vidět pouhým okem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru