Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
27. dub 2009

Luciku já jsem na první kontrolu čekala 3 týdny, neboj uteče to jako voda

Jinak jo zatím je všechno v pořádku, brali mi krev a kdyby náhodou byli špatné výsledkytak mi budou volat domů. Tak snad bude všechno ok
Ta čínská mast je víceméně taková chladivá, používá se i u rýmy, ale když jsem si ji namazala na čelo tak to později povolilo.

elis neboj dopadne to dobře.

luciasek001
27. dub 2009

rennik, aha tak to neznám dík za tip. Koukám ted budeme furt na něco čekat. Budu si za týden volat na výledky když jsem tam byla na normal. prohlídce tak se při tom objednám na další kontrolu at vim, že je všechno v pořádku.

rennik
autor
27. dub 2009

jo jasně ale uvidíš že bude všechno ok, hlavně se šetři a hodně odpočívej pokud to jde 🙂

rennik
autor
27. dub 2009

holky pro dnešek se loučím papa

luciasek001
27. dub 2009

rennik, měj se krásně a taky se opatruj. 🙂

luciasek001
27. dub 2009

Mějte se krásně, já se taky loučim.

eliska_v
27. dub 2009

Tak uvidíme holky moje 😎 Zatím se mějte pááááá 😵

dudunidu
27. dub 2009

Hihi já taky berušky už dnes mizím. Papaaaaaaaaaa 🙂

kualalik
27. dub 2009

Zdááárec,
co to tady vidí oči méééé 😀 LUCIAŠKU, moc gratuluju a přeju ať se drží 😵

blondynka400
27. dub 2009

luciasek, super, moc gratuluju, to kafe bylo jasné 😀

renník, už máš krásné miminko 😵: Hlavně že roste a vše je v pořádku 😉

kualalik, zdar ženská

Tedy to je dneska novinek 😅

kualalik
27. dub 2009

Blondy, čůs, no taky jsem z toho tady celá vyjevená, jak se to tady hemží novinama 😀

blondynka400
27. dub 2009

kualalik, to je dobře, novinky jsou potřeba 😎

blondynka400
27. dub 2009

Holky ta tabulka je aktualizovaná. Jestlo něco nesedí nebo chcete nějaké změny tak do IP, ju? 😉

eliska_v
27. dub 2009

jj, holky je spousta novinek, že...ještě musíme mít taky ňáké novinky my, že jo??!!! 😉

blondynka400
27. dub 2009

eli, tak doufám, že za chvíli budeš také růžová 😎

eliska_v
27. dub 2009

blondy: Jo, tak to fakt zatím nevím... 😖 😖 Ráda bych, ale znáš to

blondynka400
27. dub 2009

eli, jojo, znám to.... Mně teď hlavně štve, že mš pořád zlobí bířsko, i kdž krvácet už jsme v podstatě přestala, ael stále to není ono ☹

dudunidu
27. dub 2009

Ahojky Blondy chtěla bych se zeptat, kolik dnů po ovulaci lze už testovat? Zítra začíná můj 8. den, můžu to zkusit nebo je to příliš brzo? 😅

blondynka400
27. dub 2009

dudu, s hodně citlým testem teoreticky ano, ale s výsledkem hodně nejistým. U někoho začíná nidace klidně 11, 12 den, takže 8 DPO určitě nic vidět nebude, ale je to individuální, někdy nidace začíná už i 5. den... Každopádně to že je vajíčko oplodněné ještě neznamená, že se dobře zaniduje, s MS oschází kolem 50% oplodněných vajíček

dudunidu
27. dub 2009

A sakra! A co může člověk udělat proto, aby tam to vajíčko zůstalo a neodešlo? Nemluvím jen o dnešku, ale obecně, lze nějak zvýšit pravděpodobnost? Nevadí třeba, že piju hodně Coly? Já myslela, že tyhle věci bubu omezovat až budu těhu, ale ty kráso, 50%m jhe děsně moc! Proč se tam těm oplodněným vajíčkám nepodaří zahnízdit? Kvůli nedostatečné sliznicï? Stresu? No já bych normálně počkala na den očekávané MS, ale nevím, kdy ji mám čekat, s tím, jak mám tento cyklus rozhozený... Jinak můj grafik je v albíčku.... Mercíííí 😅

kramlinka88
27. dub 2009

ahoj holky 😉

Luciasek: moc ti gratuluju 😉

Jinak já hlásím příchod MS, ale tak nějak jsem to čekala, takže z toho nedělám vědu 😉 Po MS začnu měřit tu BT a uvidíme co ze mě vyleze 😀

kuratkol
27. dub 2009

ahojky 🙂

luciasku: gratuluju !!!

eli: Taky mě bolí v podbřišku, ale to jsem měla i minulý měsíc a stejně z toho nic nebylo....

blondynka400
27. dub 2009

dudu, to je jednoduché, čekej jí 14 dní od ovu, to je klasická délka LF.... 😉
Udělat proto nemůžeš nic, to je na přírodě, většinou je to nějakou chybou, stačí malinkatá a přestane se to špatně vyvyjíet, nebo imuno problémy,genetika, chyba sliznice,špatná spermie, těch faktorů je fakt mnoho a neovlivníš to, určitě n tím co piješ a jíš 😉

dudunidu
27. dub 2009

... tak to je svým způsobem dobře, že to nemůžu ovklivnit, aspoň si nemůžu vyčítat, že kdybych něco udělala jinak,,,, Aha, takže testovat až 14.DPO... Oukej, takže to je asi i předpokládaný den MS, že? Prosím proto o úpravu tohoto datumu v tabulce, moje předpokl. MS je teda 4.5., že? Děkuju🙂)

blondynka400
27. dub 2009

dudu, ale ten grafík vypadá moc pěkně, to skoro vypadá na implanatační dip 😅

kramli, to mi je moc líto. Příště to určitě vyjde, s tím meřením je to dobré rozhodnutí 😉

blondynka400
27. dub 2009

dudu, jojo, přesně tak.... Ale jestli je to fakt implantační dip, tak 9 nebo 10 den by na testu měli být určitě dvě čárky 😵

kuratkol
27. dub 2009

blondy: Co můj grafík.... ztraceno ?

dudunidu
27. dub 2009

Blondy, nerozumím - implantační dip?? Co to znamená, prosím? 😅 Jinak dobře, můžu počkat na pozítří a zkusit to testnout...?

kuratkol
27. dub 2009

dip je jednorázový pokles

dudunidu
27. dub 2009

kramli, taky mě to mrzí, ale jedem dál!!! 🙂
Blondy, copak to máš s tím bříškem, co? 😕 Držím palečky, ať se ti to co nejdřív srovná a můžete se opět snažílkovat🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru