Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
4. bře 2009

Ahojky holky hlásím se po menší odlmlce, jsem v práci na 12 tce a už sae těším moc domů.

Nevím co to moje tělo protestuje, v těchhle dnech bych měla mít plodné dny a nic se neděje, BT klesla na 36,3, hlen se nechce změnit na ten pravý a podle ovu testů místo toho aby čím víc sílily se mi už čárka neukazuje vůbec ☹ tak teď uvažuju jestli se vůbec vajíčko uvolňuje ☹

blondynka400
4. bře 2009

renník, klidně je můžeš mít ovu posunutou a mít kratší luteální fázi, nebuď z toho smutná... Bt v den ovulace klasá a pak roste... Ale bez toho hlenu to nevím, i když ho může být jen tak málo, že si ho nemusíš všimnout, ale není to moc časté.... Tak nebuď smutná a ještě vydrž 😉 Hezky měř teplotku a dělej si testíky.... 🙂

rennik
autor
4. bře 2009

budu si dělat další večer až přijdu z práce tak uvidím jak dopadne, jinak máš pravdu že se nám to tu krásně rozrůstá 🙂

blondynka400
4. bře 2009

renník, tak dej vedět, jak to bude vypadat... Teda jestli nebudeš unavená, dvanáctka to je slušná šichta 😒

kuratkol
4. bře 2009

Holky, hlavu vzhůru. Je teprve začátek března.

rennca
4. bře 2009

akzeret1: 16-20 den? podle mích výpočtů mám MS po 28-29 dnech...to znamená že okolo 14-15 dalšího cyklu by měla být ovu? samozřejmě + - 🙂
mě to vychází ted na sobotu a neděli...takže to určitě zkusíme 😀 už se toho nemůžu dočkat...i když vím že je to asi blbě ☹ začínáme první měsíc a už budu při sexu pozbuzovat spermie aby se zavrtali 😠 😀 ale nemůžu si pomoct

nevím kdo to ted tady psal že naše babičky nic takového nevěděli a s početím neměly problémy...zcela s jeho názorem souhlasím 🙂

renniku: myslím že to bude i tím že na to furt myslíš ale naprosto tě chápu. 😵

rennca
4. bře 2009

kuratkol: přesně tak 😀

kuratkol
4. bře 2009

rennca: myslím, že jsem to psala já....

Prostě jednou to vyjít musí, je to jen otázka času.... Každý mimi chce mít maminku ... 🙂

rennca
4. bře 2009

no vidíš 😀
a tatínka mimi neche? 🙂 😵

kuratkol
4. bře 2009

Tatínka chce zas maminka 🙂

blondynka400
4. bře 2009

rennca, jenomže byla jiná doba, žilo se ve "zdravější" době, nebyla žádná HA a plánování.... 😝

Tak jsem volala na výsledky, prý ještě nedorazily a mám to zkusit zítra. Takže pro klid duše tam zavolám 🙂

kuratkol, to je hlavní, že tatínka chce maminka 😎

dablikolik
4. bře 2009

Ahoj holky moc vám držím pěstičky ve snažilkování. Já už to po dvouch letech snažení vzdala, už jen čekám na schválení žádosti o IVF.Přeji vám ať se dočkáte mnohem dřív než já. 😀

blondynka400
4. bře 2009

dablikolik, ahoj, tak hlavně ať zi IVF schválí a potom hlavně vyjde 😵 . Můžu se zeptat nějaké jasné příčiny nebo nevíte proč to nejde? ....

rennik
autor
4. bře 2009

blondynka: ahoj tak dneska se objevila slabá čárka, už nemám žádné testy tak zítra budu muset navštívit lékárnu 🙂 ale zkoušíme to i tak možná se miminkovi k nám bude chtít a přijde 🙂 ale jinak máte pravdu fakt na to hodně myslím, chtělo by to dovolenou někde mimo ČR a hlavně relax 😀 V práci je totiž každodenní stres.Ale dneska mi nabídli práci jinde, tak nad tím uvažuju, neměla bych noční 😀

dablikolik
4. bře 2009

blondýnko manžel má theratospermii, ale ne tu nejhorší a já krátkou luterární fázi, problémy s ovulací. Rok jsme se snažili sami a rok jsme v sanusu Hk. Už nechceme čekat.

blondynka400
4. bře 2009

rennik, tak to by nebylo špatné ne? Já vím že je to těžké na to nemyslet, ale mě se to většinou i docela daří.... Tak bez nočních by to bylo fajn ne? Hlavně kdyby jsi otěhotněla a zas být celé těhu na nemocenské mi nepřijde optimální....
Mně je dneska celý den tak divně, žaludek jak na vodě a jsem hrozně unavená.. Ale vypadá to že u mě ovu přijde hodně brzo 🙂

dablikolik, tak jestli je to takhle, není důvod proč čekat.... Přeju hodně štěstí 😔

akzeret1
4. bře 2009

Rennco:já mám dlouhý cyklus 32-38 tak ovulaci mam 16-20 den +-.Držim palečky at vám to vyjde hned 😉 jenom taková babská rada,zkus po sexu udělat svíčku a vydržet tak půl hodky a pak jít třeba hned spát,já to tak zkusila a bylo
Dablikolik:přeju hodně štěstí,člověk se do toho neumí vžít,když mimčo nepřichází.Našim známím vyšlo IVF na poprvé tak at i vám 😉

rennca
4. bře 2009

akzeret1:tyjoooooooo svíčku?tu už jsem nedělala hodně dlouho 😀 😀

dablikolik: taky držím palečky at vám to výjde.

akzeret1
4. bře 2009

Renco:fakt já to tak udělala.Kdyby jsi si mohla vybrat,co by si chtěla víc holčinu nebo kluka?samozřejmě je hlavní,aby malý bylo stopro zdravý

akzeret1
4. bře 2009

Lucko:zítra jdeme na zápisy do těch školek tak jsem zvědavá jak to dopadne,ale šance si nedávam

saji3
4. bře 2009

akzeret : se svíčkou jsem už taky začala 😀 😀
Jinak dneska jsem si vyzvedla na poště balíček, ovu testy, tak příští cyklus začínám testovat.

vítám dablikoliv 🙂 🙂 🙂
zajímavé už ně nebolí tak břicho, ale unavená jsem stále ( to je ale asi tím počasím)
dneska jsem 23DC a už se nemůžu dočkat až skončí a budu vždy na večer testovat 😀 😀
V duchu věřím, že ovu testy ani neužiji, ale bojím se toho, že mi bodou na tu delší dobu chybět.
Přeji všem ať se to všem povede dřív, nebo později 😀 😀 😀 😀 😀

rennca
4. bře 2009

akzeret1:no já to taky zkusím ale určitě to nevydřím půl hodiny 😀a taky to budu muset provést až půjde manža do koupelny...hlavně aby mě nenachytal...by si asi ťukal na čelo 😀 😀

jj hlavně ať je to zdraví ale moje ségra má 3 cácory takže holčička by byla lepší z hlediska vybavičky kterou má teda ségra pořádnou. a taky že s holky by si vyhráli atd
Ale jelikož v naší rodině není skoro žádný kluk tak by každý chtěl abych kluka měla já. a vlastně manža by si to přál taky ale musím říct že mě osobně je to jedno...bude to první tak ať je to coje to...co tam manža vytvoří 😀to tam bude 🙂

jen abych neměla dvojčata...moje máma totiž z dvojčat je 😅

kuratkol
4. bře 2009

Holky nemusíte dělat svíčku, stačí opřít nohy o zeď a pod zadek dát 2 polštáře 🙂

rennca
4. bře 2009

kuratkol : no tak to radši udělám taky
😀 😀

kuratkol
4. bře 2009

😀 😀 😀

kualalik
4. bře 2009

Hoj holky, tak já dneska zažívám mord... vaječníky snad před explozí... 😅 unavená,spala bych,ale to bude tím utroušem...

Nohy nezvedám,dávám asi dvacet polštářů a jednu deku 😀

gab123
4. bře 2009

ahoj holky jsem tu nová doufám,že už od pondělka se k vám přidám páč budu také snažilkovat 😉 Jdu pro poslední výsledky zatím jsme měli vše v pohě,ale ještě imunol.Věřím,že vše bude v pořádku a s radostí začnu budu mít v pon.ovulku 😅
Měla jsem 2 poraty,ale příčina neznámá už jsem půl roku po revizi tak začnem další pokus,jupí hurá také se těším!
jinak nohy dávam nahoru a 2 polštáře a zed u nás to funguje mám mírně zakloněnou dělohu tak to tam zatím 2 zateklo 😀

kuratkol
4. bře 2009

gab123: vítám, doufám, že potřetí to výjde. Jen je škoda, že nevíte, čím to je, abyste tomu mohli předejít. Musí to být strašné čekat mimi a pak o něj přijít... Budu držet pěstičky. 😉

kualalik
4. bře 2009

gab, ahoj.. vítám tě v našem klubu... 😵

Tak že tfuj tfuj tfuj a "šukat" vostošest 😀 😀 😀

Ukecávala jsem dneska manžela,že musí přijet domů už zítra, neb tady asi pojdu 😀 😀 😀

blondynka400
4. bře 2009

Teda holky s tima nohama nahoru, většina doktorů tvrdí, že je to zbytečné, asi tak jako prstíčková metoda. 🙂 Je to vhodné pouze tehdy, když je děloha otočená obráceně... Hlavní je hned nevstávat a nejít se mýt. Ale zas na druhou stranu jak s říká nic to nestojí, tak proč ne 😵

GAB123, určitě se přidej a přeji hodně štěstí 😉

kualalik, to zvládneš, některé hold utroš šnaší hůře... Zavádíš ho nebo polykáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru