Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
11. kvě 2009

vůbec netuším co je tu nového,tak mě omluvte.. a kdyžtak poinformujte

blondynka400
11. kvě 2009

kualalik, 😀 , tak uvidíš, co se z toho vyklube. Já tuhle strukturu mívám i před ovu....

lenicenka, ahooj, nového vlastně ani nic. O Luciáškovi asi víš 😉

lenicenka17
11. kvě 2009

No to mi asi uniklo ale te´d už to vím 🙂
Ještě mě prosímtě vysvětli co to máš za fotku??

lenerka
11. kvě 2009

ahoj ženský

tak se tu hlásím po dlouhé pauze
tak co je nového?
kolik těhulek?

blondynka400
11. kvě 2009

leni, to je dobře 😉
Ta fotka to je dlouhá histrie, ale pěkná ne? 😀

lenerka, zatím žádná... Co u tebe nového? 😎

lenicenka17
11. kvě 2009

Jinak u mě žádná změna,jo a ses ptala co mám v práci,tak mi končí rodičovský a byla sem se ptát tam kde sem dělala ,jenže já nemám na ty dva měsíce hlídání tak že by mi počkali do září,jenže je háček kde budu vedená ty 2 měsíce jako kdo za mě odvede dávky soc. a zdr. když půjdu na pracák musím podat výpověď a jelikož je krize i u nás v podniku nepočítám že by mě vzali zpět výpovědí bych jim leda nahrála ale zase sama si platit dávky -to není z čeho když bych byla za dara doma.. No prostě starosti ☹ Vůbec nevím co dělat

blondynka400
11. kvě 2009

leni, tedy chtěla jsem napsat historie 😀

lenicenka17
11. kvě 2009

co se týče těhu,to se nejeví...
Stav je takový že od té soboty nic ,jen mám citlivé bradavky,sem tam mě pobolívá v podbřišku a to je asi vše.
Dnes jsem 30DC ráno sem prubla test ale tam nic nebylo ☹ tak čekám...

lenicenka17
11. kvě 2009

Blondy já so toho překlepu ani nevšimla četla sem to automaticky... 🙂

blondynka400
11. kvě 2009

leni, tak oni te vzít musí. Kdyby ne, máš právo na odstupné, trojnásobek průměrného platu předtím mateřskou.
Tak ono by stačilo zaplatit si zdravotní, to je tisícovka měsíčně, nic dalšího platit nemusíš. Nebo by jsi musela by zažádát o prodloužení rodičovské na čtvrtý rok, pak ale zas ztrácíš nárok na svoje místo,neboli můžou tě jen tak propustit a nemusí ti dát to samé místo. No je to hodně o domluvě, ale dá se to vyřešit, neboj 😉

lenicenka17
11. kvě 2009

Jo vzít mě musí ale když nastoupím v tom červnu lae já mám školku a veškeré hlídání až od září.... Takže to už povini nejsou ne?Vůbec v tom neumím chodit tak nevím...
Upřímně až tak mi o to místo nejde pač to byla pakárna ale v této době si moc vybírat nemůžem.. a navíc si říkám kdybych našla třeba něco co by mě bavilo tak druhé mimi by taky být ani nemuselo,chápeš...

blondynka400
11. kvě 2009

leni, tak hold zas musíš čekat dál no... Nevím co bych ti lepšího poradila 😔
No ono je to docela složité, ale v podstatě ano, máš pravdu. Ty jsi šla na mateřskou ještě podle starého nebo už podle nového (to že si dopředu vybereš, na jak chceš dlouho?). Ale i když si to prodloužíš na 4 roky, v podstatě jsi stále zaměstnanec a musí se k tobě tak chovat, ale nemusí ti držet tvé místo. Navíc úplně to samé místo, z kterého jsi odešla se drží pouze po dobu mateřské, ne rodičovské dovolené.

Chápu, co myslíš, navíc u váš je to asi s prací horší ne? Tedy nevím co jsi dělala předtím 😅

lenicenka17
11. kvě 2009

Já si vybírala na jak dlouho chci mateřskou zvolila jsem 3 letou a to jde prodloužit??? 😨 😕 To nevím!!!!!
A jak to jako funguje??Myslím peníze,nebo za mě jen odvádí dávky??Pouč mě zda o tom něco víš...
To místo mě fakt mrzet nebude klidně kdyby mě dali jiné by mi až tak nevadilo řešit to budu až po druhém dítku....Snad se povede

blondynka400
11. kvě 2009

leni, hm, tak to už nejde... Já myslela, že jsi šla ještě po staru....
No o těhle věcech vim docela dost 😀

Ale i tak by to šlo vyřešit, měla by jsi na ty dva měsíce neplacené volno a pak by jsi normálně nastoupila. Ale chce se to domluvit a vše mít podložené papíry....

lenerka
11. kvě 2009

leni

a tobě Šímu od září vzali do školky?
jestli jo
tak to jsi jedna z mála maminek co znám,že jí dítě do školky vzali

koukám,že řešíš to samé jako já ☹ já jsem z toho taky na nervy

lenicenka17
11. kvě 2009

Jako že bych byla za darmo doma jen by za mě práce dál odváděla dávky???
Tak to je asi jedna z nejpřijatelnějších verzí....
Jinak to asi nevidím,to je fajn že o tom víš dost vím aspoň kam na rady 😀 😀 😀
Teda holka ty se orientuješ snad ve všem na co si jen pomyslíme, 😀 😀 😀

lenerka
11. kvě 2009

já si taky mohla vybrat
jestli na 2,3.nebo 4
vybrala jsem na 3 s tím,že se druhé mičo povede brzy a ono prd

takže to taky řeším co bude,ale nám kačku od září nevzali,protože jí v září nebude ještě 3roky
prej až od září 2010
takže taky bych asi musela dát vypověd nebo být doma na neplaceném volnu?fakt nevím no

lenicenka17
11. kvě 2009

lenerka u nás bude zápis 26,5 takže ještě nevím.. ale snad jo sme dost malá dědinka a v jeho věku je tu hrstka dětí co jdou do školky jedině snad že by brali z někama od jinud,ale to snad ne...
Pokud mi jej nevemou nevím co by následovalo teda ten rok co bych ho měla doma...
Blondy ty nevíš?
Lenerka je to děs v téhle době je mi z toho úplně zle,tolik máme půjček a všeho a ta představa být doma bez financí ach jo ani nemyslet...

lenerka
11. kvě 2009

to bych taky brala,kdybych v práci tu výpověd dávat nemusela
a oni by za mě platili zdravotní a sociální
a snad by se pak to mimčo povedlo

lenicenka17
11. kvě 2009

my máme 3 v červnu tak su fakt zvědavá co mii tam řeknou...

lenerka
11. kvě 2009

jo jo
tak my jsme na tom taky tak
2hypotéky x dluhů
a doma sedět i bez tech 7600kč to by me tedy sra.... 😖 😖

lenicenka17
11. kvě 2009

Já to měla naplánovaný taky tak že do 3 let budu mít u pěkný pupík a nebudu nci řešit a ono houby houby... 😢
Lenerka ty máš přece jen ještě krapet víc času ještě to můžeš stihnout ale mě už to asi nevyjde ☹

lenicenka17
11. kvě 2009

No právě byla to almužna ale pokryla spusta věcí...
Fakt nevím co bude dál...

lenerka
11. kvě 2009

v červnu šroky to je pohoda
my až v prosinci 😒

ale ještě možná se mimčo povede a zůstanu na rizikáči,když mě to tedy napíše
ale to nevím,jestli bych toho 27.12.musela aspon na 3měsíce nastoupit?
aby mě pak vypláceli nemocenskou

jestli budu ještě někdy těhu
tak pak skočím na sociálku a na všechno se optám

i když naše Blondy nám poradí ve všem 😉

blondynka400
11. kvě 2009

lener, musíš hodl odstěhovat do stodůlek, jak jsem tí říkala. Kamarádce vzali malého, a to mu v září ještě tři nebudou, nepracuje a trvalé bydliště má mimo Prahu....

leni, to je jak si to domluvíš, buď by za tebe platili a nebo by jsis zdravotní zaplatila sama, fakt je to jen tisícovka měsíčně, to na dva měsíce není žádná tragedie. Platit si sociální nemá žádný smysl.
To se ti jen zdá, já v tomhle docela dlouhou dobu pracovala, v podstatě nic jiného neumím, proto to znám 😀 . Než jsem šla sem, vedla jsem personální oddělení v poměrně velké firmě 😉

lener, můžeš se zaregistrovat na pracáku, s tím, že tam budeš muset každý měsíc chodit a budo ti dávat doporučenky. Neplacené volno ti ve firmě neprojde, buď nastoupíš nebo ne...

leni, to co jsem psala lenerce, buď se zaregistrovat na pracák a uhrát to na to, že rpacovat nemůžeš a nebo být doma a platit si zdravotní sama. Jak už jsem napsala, platit v dnešní době sociální je nesmysl.

Dle příjmu manžela by možná šlo dosáhnout i na další sociální dávky....

lenerka
11. kvě 2009

jo jo
taky jsem to měla naplánovaný a ono prd
kačka se povedla hned,protože jsme to neřešili,nečekali jsme na žádnou ovulaci
prostě jsme si vrzli 😀 a na druhý pokus se povedla
holt už jsme asi starý,manžel má líný spermáky a já to tam mám asi taky divný

budu muset na velkou prohlídku

lenicenka17
11. kvě 2009

lenerka:nám se malej povedl na poprvý,teď už fakt šílím...
zkošíme to od ledna ☹

lenerka
11. kvě 2009

tak s manželovým platem na žádný sociální dávky nemáme nárok ☹

lenerka
11. kvě 2009

tak my jsme to poprvé zkusili v prosinci a prd
ale hodně se snažíme od března

lenicenka17
11. kvě 2009

Blondy:to neplacené volno mi myslím dnes dokonce navrhoval... tak ono je to asi na přístupu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru