Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
10. čer 2009

kualalik, strašně mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju 😀

luciasek001
10. čer 2009

tak bud jsem mimo já nebo se děje něco divnýho............ 😅

kuratkol
10. čer 2009

Co divnýho ?

Blondy: A na otěhotnění něco jako jeřáb nemáš ? 🙂

kualalik
10. čer 2009

moment moment ženy 😀
ujasněme si jednu věc 😉 😅 ten odkaz, co jsem vložila, není na mé albíčko 😀 😀 😀

kualalik
10. čer 2009

kuratkol, mno tááák, trochu radosti do života 😀 😀 😀

luciasek001
10. čer 2009

kualalik, a čí je to albíčko, já jsem myslela, že je tvoje. Pokud jsem se sekla tak se omlouvám to bude tou telotou. Mě to totoiž nedává smysl co jsi napsala?

kuratkol
10. čer 2009

kualalik: Já jsem to tak pochopila....vím, že sem chodila Rennca...

dudule
10. čer 2009

ahojte kočenky, promiňte, stále nestíhám... Teď jsem zrovna u segry na návštěvě... Fotečky pošlu soukromě, ju, nechci to dávat veřejně do albíka, kdo budete chtít tak mi písněte do IP svoji mejlovou adresu a já vám je pošlu, oki? 😅 Tak zatííííííííííímm letíííííííím, budeme grilovat hermelín, mňam, pádím, ať neposlintám klávesnici
😀 😀

luciasek001
10. čer 2009

ale měla přezdívku renník nebo se pletu?

kualalik
10. čer 2009

luciasek, my bychom si mohly podat ruku holka.. mám od včerejška teploty, bolí mě děsně hlava, záda, kosti a klouby celkově ☹ mě ti snad bolej i vlasy 😅 a musím chodit do práce.. do pátku.. pak se budu kurýrovat.. ať ti je dobře brzy 😉 ... jináč to albíčko je Renči, která jsem chodila do diskuze někdy ze začátku 😉

kuratkol, copak se děje? Jsi nějak bez nálady? 😕

luciasek001
10. čer 2009

kualalik, mě to nemyslí už od pondělka, ale nechtěla jsem nic podcenit tak jsem šla raději k doktorce a ta mě naštěstí nechala doma, s tim se nedalo chodit ani do práce. A to si nemůžeš vzít ani dovču? Soucítím s tebou. Mě je taky příšerně. Snad nás bacil všechny brzo opustí.

kualalik
10. čer 2009

Dovolenou si vzít nemůžu, páč má už kolegyně volno, vdává dceru 😉 ale já to vydržím, držím se 😉

blondynka400
10. čer 2009

luciasek, o renníkovi nic nevím, dlouho tu nebyla....

kualalik, čus ženo, jak je? 😀

kuratkol, to bohužel ne 😉

kualalik
10. čer 2009

blondy, zdárec, stojí to za prd 😖 udělala jsem si zábal, zatočila se do mokrého prostěradla, a pomáhá to 😉 a vzala jsem si aspirin s cečkem 😉

blondynka400
10. čer 2009

kualalik, no vidíš že to jde.... A kde máš manžela?
Koukala jsme na tu Renncu, že se holka ani nepochlupila, asi na nás zapoměla 😝

luciasek, tak to jsem zvědavá jestli ti to vyjde. A co by jsi vůbec chtěla? Ach jo, proč já tam musím mít ty blbý otazníky 😠

luciasek001
10. čer 2009

blondy, nám je to fuk, ale příkláněla bych se víc k chlapečkovi 🙂 No nic jsem nějaká vyštavená jdu na kutě. Mějte se krásně, opatrujte se a lenerce držim palce 🙂 Pa holky

blondynka400
10. čer 2009

luciasek, krásné sny ať ti je lépe 😉

kualalik
10. čer 2009

blondy, manžel bouchá venku šindel na střechu zahradního altánu 😉

blondynka400
10. čer 2009

kualalik, a on má oči jako kočka? 😕 😀

kualalik
10. čer 2009

má tam halogenovou zářivku 😀
ale zrovna ted přišel dom 😀

blondynka400
10. čer 2009

kualalik, tak to jo. Hele to je docela pracovitý ne? To si ho ještě chvíli nech. Ale kdyby se nudil, užila bych jo 😀 😀

kualalik
10. čer 2009

blondy, jojojo,maká jako ďas.. přijede z práce a jde doma zase do práce 😉
Od zítra začíná stavět v altánu krb z pískovce a udírnu 😀 už se těším na masíčko 😀
Budiž, ještě si ho chvílu nechám 😎 😀

blondynka400
10. čer 2009

kualalik, no tak doufám, že jednou pozveš ubohou blondýnku u jihu na kus pořádného českého masíčka 😀
Jo ještě chvíli si ho nech, ale kdyby se zhoršil, tak víš co s ním 😀 😀

kuratkol
10. čer 2009

šikula jeden 🙂

lenerka
10. čer 2009

ahoj

tak jsme se konečně dostala k PC
jste tu ještě????

lenicenka17
11. čer 2009

Ahojík holky tak já jsem už zase ve stavu kdy nevím co se děje...
Blondy:pomóc!!!! Tak včera u tv mě začlo bolet břicho jako bych to měla dostat.Zkoušela jse čípek a prst nepatrně od krve,teď ráno zase 😕 😕 CO JE?????????
žeby se cyklus zkrátil na tak málo??To potom jsem na tom úpně stejně ovu tesně před MS jen kratší cykly... 😠 ach ňo

rennca
11. čer 2009

ahoj holky...tak jsem zase teda zavítala. 😀 vůbec jsem neměla na koníka náladu. v dubnu mi zemřel taťka takže bylo úplně jiné starosti. i ted je to takové divné.

no ale i přesto se nám to podařilo 😀 😀 a jsem moc šťastnáááááá. k doktorovi jdu teprve v úterý tak uvidíme co nám poví.manžílek je snad víc šťastný něž já 😀 od minulého týdne mi furt kupuje čokoládové jogurty dobrá máma 😀

lenerka
11. čer 2009

ahoj rennca

upřímnou soustrast
se ti nedivím,že jsi na koníka neměla náladu,ale teď se musíte tešit z miminka
to je dobře,že se vám to povedlo 😉 😉 😉 moc gratuluji

určitě napiš,kdy budeš mít termín porodu
třeba budeme stejně
nám se to taky povedlo 😉

terecka
11. čer 2009

lener, co to vidi oci mee?!? 😲 nam se to taky povedlo, takze joo? v tom pripade mooooc gratulujuuuu 😀

lenerka
11. čer 2009

jo jo dneska jsem si dělala testík
a dvě krásný čárky

kdy ty jsi šla poprvé na kontrolu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru