Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

terecka
11. čer 2009

Jeee, no konecne nejaka dalsi tehulka, hurraaaaa! 😀 Moc moc moc moc gratuluju!!! 😵
Ja mela pozitivni test 1.4. (MS jsem mela dostat 31.3.) a k dr. jsem sla 8.4., to na UTZ jeste nic moc videt nebylo, ale z krve mi potvrdili tehu a na dalsi kontrolu jsem mela jit az 5.5., ale diky tomu krvaceni nebo spineni jsem sla driv...

blondynka400
11. čer 2009

Ahoj holky,
lener, velká gratulace. Hele a to se nám to jako oznamuje takto jo? 😀
U mně byl vidět gestační váček krásně týden po vynechání. Podle mne to chce první kontolu taky týden až dvap o vynechání 😉

rennca, tak to je jasné... Tobě též velká gratulace

terecka, ach jo, tak zž jsem s tím špiněním jako ty, včera večer jsem špinila, docela dost, teď už je to tedy lepší, ale mám strach, jestli je mim v pořádku... 😢

blondynka400
11. čer 2009

leni, jé tobě jsem zapoměla odpovědět. Já už fakt nevím... Možná by sis měla zaběhnout k doktorce a poradit se s ní, asi gam bude nějaký problémek, který bilnyky nezvládnou...

terecka
11. čer 2009

blondy, to me mrzi.. ☹ snad to nic nebude, jako u me.. nechces si radeji zajit k dr? I kdyz u tebe je to trosku slozitejsi, co..?!

lener, a nechces hodit testik do albicka?

a co eli, neco noveho?

blondynka400
11. čer 2009

terecka, právě že je to u mě složitější... Co tobě vlastně tenkrát řekla?
No já mám tady na příští týden domluvený UTZ a nebo přemýšlím, že bych možná zaletěla domů, no fakt nevím 😔

lenerka
11. čer 2009

ahoj Blondy

to je mě líto s tím špiněním
ale určitě to přejde a mimčo bude v pořádku

určitě bych k Dr.zašla

blondynka400
11. čer 2009

lener, no jo, jenže já to tady nemám tak jednoduché jako vy v čechách.... ☹

lenerka
11. čer 2009

no to asi né
a ty máš gynekologa v čechám nebo v Itálii?

terecka
11. čer 2009

blondy, dr mi rekla, ze to neni z delohy, ze je to takove zaruzovele jen kolem, mozna praskla nejaka cevka anebo mi tam zustaly nejake 'zbytky' po MS, moc jsem to nepochopila, ale ulevilo se mi, kdyz to nebylo u mimi.. Jo, anebo to taky mohlo byt po soulozi, ptala se me, jestli jsme s manzelem sexovali 😉
asi to nic nebude, i kdyz nikdy nevis, ale pokud to trvalo dyl, tak by sis mozna radeji mela k dr zajit.. ja to mela jen trosku a jednou a pak za tyden takove spineni, ale taky jen trosku..

blondynka400
11. čer 2009

terecka, hm, tak já uř malinko špinila před týdnem a něco, to jsem ještě byla v pčechách, tak mi dala tyl éky, a říkala že všechno vypadá ok... No a teď tohle...

lener, v čechách

lenerka
11. čer 2009

holky to jsou nervy tedy
já při kačce vůbec nešpinila,tak takový stresy neznám

terecka
11. čer 2009

Teda blondy, nechci strasit, ale radeji si zajdi, co?! Jako ja bych sla hned (ale chapu, ze u tebe to tak jednoduche neni), jenze ja jsem straspytel, ale co.. tehotna jsem poprve a vsechno je pro me nove, takze radeji budu za hysterku, ale vedet, ze je vse ok, nez neco zanedbat 😉

terecka
11. čer 2009

lener, kam ti zmizela fotka? se schovavas? 🙂

blondynka400
11. čer 2009

terecka, já kdybych byla v čechách, asi bych šla hned včera večer jak jsme to zjistila, ale tady ta možnost prostě neni... Takž nejbližší možný terním je zítra ☹

terecka
11. čer 2009

Hmm, blondy, tak aspon zitra teda... ale urcite to nic nebude, znam slecnu, co spinila cele tehotenstvi a ma nadherneho zdraveho kluka 🙂

blondynka400
11. čer 2009

terecka, jojo, já vím, že tyhle případy jsou....

eliska_v
11. čer 2009

Ahoj holčiny.
Lener: ještě jednou velká gratulace moooooooooooooooooooooooooc gratuluju 😵 😵 😵

U mě zatím nic nového MS nikde, ale ani jsem netestovala, ale nemyslím že bych byla

kramlinka88
11. čer 2009

lenerka: tak gratuluju mamco 😀 Takove novinky se zdeluji jen tak mezi reci jo? No pockej 😀

blondynka400
11. čer 2009

eli a lkdy budeš testovat, zítra?

krmli, no taky jsem na to koukala, nejdřív nás tady včera napíná s lenicenkou jako kšandy a pak tohle 😀

kramlinka88
11. čer 2009

no toto 😀

blondynka400
11. čer 2009

kramli, no doufám, že ty taková nebudeš 😀 . Ach jo, zas mi je blivno, to je tedy dnes den 😝

kramlinka88
11. čer 2009

blondy: no ja se budu chlubit ve velkem neboj 😀 😀 😀

blondynka400
11. čer 2009

kramli, to je dobře, tak to má být 😎

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Asi až pozítří!! Zítra skočím do lékárny a koupím testíky!! Ale fakt si myslím, že z toho nic nebude... Už mám zase bělavý výtok!! Chápete to ženy?? 😀 😀

blondynka400
11. čer 2009

eli, ženo, bělavý výtok je známkou těhu 😀
Tak to jsem zvědá, tak su kup mamatest, řekla bych že je fakt nejlepší 😉

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Víš, že mám ale hrozný strach, že tam nic nebude?? 😠 Co když nic a MS taky nedorazí?? To budu muset na gyndu, ale fakt to nechápu, když MS jsem vždy měla normálně...

blondynka400
11. čer 2009

eli, to plně chápu... Ale asi ti nic jiného nezbývá... Kdyby byl náhodou negativní, tak počkej tak minimáln+ 14 dní, než budeš někam chodit... Mohla si mít ovu fakt tím stresem ze svatby hodně posunutou a nebo si taky mohla mít anovulační cyklus, všechno je možné. Ale není potřeba se tím zbytečně stresovat 😉

eliska_v
11. čer 2009

blondy: Děkuju... Aspoň te´d vím co dělat... Já se v tomhle vůbec nevyznám ☹
Takže jsem ráda za každou radu 😉

blondynka400
11. čer 2009

eli, v pohodě, fakt to není žádán tragedie. Cyklus je ovlivněný spoustou věcí... Tak jsem zvědavá, jak ten testík dopadne 😵

eliska_v
11. čer 2009

blondy: To já taky 😎 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru