Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
22. čer 2009

kuratkol

dej do albíčka nějaký fotky
pejsky miluju
co je to za rasu?a kolik jich máte?

eliska_v
22. čer 2009

Ahojky holčiny.
Tak jsem konečně přestala špinit....jupííííí 😉 😉
jdeme se snažílkovat 😵 😵

kuratkol
22. čer 2009
matava
22. čer 2009

cauky, tak jsem sem ted vlezla, jdu se juknout na stenatka a album uz neexistuje..sakris...no jo no, stenatka nejsou deti..tak ty fotecky hod trebas na rajce a royposli nam to prosim pres IP, jsme na ne vsechny zvedavy 😀 dnes rano mi klesla teplota a ted jsem uz mela creamy..ale prijde mi to nejak brzo...no ve stredu odpo budu moudrejsi 😉 dobrou noc vsem, kez by uz bylo zitra tepleji...

blondynka400
23. čer 2009

ahoj holky,

taky jsme se htěla kouknout na štěňátka a ono nic... Nechápu proč to tam nemůžou chvíli nechat, hlavně že někdo tam má tři alba plný nesmyslných hadrů a to je ok... to je to samé, jak s tou mojí fotkou. No nic, rozčilovat se nehodlám 😎

lenerka
23. čer 2009

kuratkol já jsem taky bohužel ty štěnátka nestihla vidět ☹

kuratkol
23. čer 2009

Asi to smazali admini ☹

eliska_v
23. čer 2009

Ahojky holčiny.
kuratkol, tak štěnátka neuvidíme... ☹ Zkus to dát jinam... a odkaz! 😉
A co jinak holčiny, tak kdo bude další těhulka?? 😵

blondynka400
23. čer 2009

eli, doufám, že kramli 😵

kuratkol, určitě, není to k tématu 😠. Ale ráda bych je viděla, tak je zkus dát někam jinam, máš li možnost 😉

kuratkol
23. čer 2009

eli: To bohužel z práce nemůžu.... vyžaduje to stažení programu, kterým se ty fotky na net dávají....v práci nemůžeme stahovat žádný programy, je to blokované.... tak až doma....nebo to zkusím dát do alba znovu teď hned

kuratkol
23. čer 2009

Tak holky MRKNĚTE, než to smažou !!!

eliska_v
23. čer 2009

kuratkol: Jsou nádherný!!! 😵 😵 😵

kuratkol
23. čer 2009

už to smázli zase...

kuratkol
23. čer 2009

Kdepak jste holky ?

kuratkol
23. čer 2009

Blondy: Mám dotaz. Mám cykly 28 dní.... a dnes jsem 9 DPO a začala jsem špinit... je to 5 dní před MS. Je to už MS?

eliska_v
23. čer 2009

kuratkol: Poslední dobou tady mooc holky nejsou!!
Už to sice smázli, ale byli nádherný!! 😵

blondynka400
23. čer 2009

kuratkol, tak jsem o tom zas přišla 😖 Eli ty jsi je viděla, to je podvod, já chci taky 😢
Nene, jako MS se bere až opravdu první den krevních stop, ne špinění... Ale jestli si nikdy předtím v cyklech nešpinila, mohlo by tohle být nadějné
😅

blondynka400
23. čer 2009

Holky tak koukám oni mi zas smazali fotku, no to už si snad ze mně dělají fakt srandu 😠 .

eliska_v
23. čer 2009

blondy: pejskové jsou fakt krásný!! 😵 😵
Jinak si z toho nic nedělej...Admini mě už taky štvou!! A i na beremku nevím co si o sobě myslí!!! 😠 😠

blondynka400
23. čer 2009

eli, hm a já zas nic 😢
To mi je jasné, že nejsem sama.... Ale nebudem si tim kazit den, ne? 😉

eliska_v
23. čer 2009

blondy: Tak to určitě nechci!!

blondynka400
23. čer 2009

eli, já taky ne, ale pro pobavení ti pošlu něco do IP, ju? 😎

eliska_v
23. čer 2009

Jasně... 😵

kuratkol
23. čer 2009

blondy: Nikdy jsem nešpinila v průběhu cyklu, jen první den MS. Už půl roku mám cyklus 28 dní. Dnes je to jen 23.den. Je to divné. Ani mě nebolí břicho jako před MS.

Jinak až budu doma, tak hodím jiný odkaz na hafiky.... Stojí to za to si myslím 🙂

eliska_v
23. čer 2009

kuratkol: Tak je to třeba dobré znamení!! 😵 😵

blondynka400
23. čer 2009

eli, tak asu až časem, měla jsem nějaký problém že mě to odhlásilo a nešlo se pak přihlásit. Asi nějaký duch 😀

kuratkol, dej, fakt se ráda mrknu 😉 .
Hm, tak uvidíš, co z toho bude 😵

kuratkol
23. čer 2009

Samozřejmě bych byla ráda těhotná, kdo ne.... Ale jestli nejsem, tak nechápu, proč se mi to tak rozhodilo....
Když bych byla těhotná, kdy to půjde vidět na testu, když by to dnes byla nidace ?

eliska_v
23. čer 2009

kuratkol: To by bylo super, kdy by jsi byla těhu!! 😵 😵

kuratkol
23. čer 2009

eli: myslím, že nejsem...necítím se nějak "jinak".

blondynka400
23. čer 2009

kuratkol, no teoreticky by mělo už být něco vidět... Ale na klasickou nidaci je to ještě brzy, špinení může být ale i od toho, jak se opoldnění vajíčko zaboří do sliznice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru