Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
23. čer 2009

kualalik: Mně se po něm stýská, ale on je teď tak unavený psychicky z práce, že je až protivný!! Sice to chápu, ale občas je toho moooc 😠
Jako dneska!! ☹
Jsem vůbec zvědavá v kolik dorazí!!
Asi půjdu spinkat, protože čekat nemá asi cenu!! 😒

eliska_v
23. čer 2009

Tak já jdu spinkat....Dobrou noc!! 😉 😎

kualalik
23. čer 2009

taky jdu do pelechu... tak dobrou a klidnoou noc 😵

kuratkol
23. čer 2009

Kramli: Závidím 🙂 Gratuluju !!! Jsi to nějak cítila, že jsi těhotná, ještě před testem ? A jaké příznaky jsi měla ?

kuratkol
23. čer 2009

Jinak Kramlinka nás dostala na 50% úspěšnost ... 7 ze 14 v tabulce.

kramlinka88
24. čer 2009

ahojky kuratkol: no ja to nedokážu přesně vysvětlit, ale prostě jsem věděla, že na testu ty // budou. Příznaky nic moc, akorát mě docela bolí podbříšek, jako při MS, ale jen sem tam 😉 A občas prsa, ale ne nijak extra, spíše takové popíchnutí sem tam, a jsou mnohem pevnější.
Jinak děkuji za gratulaci, a ještě jedna věc speciálně pro tebe, o váze to asi opravdu není, já jsem toho teď živým důkazem a vážně to chce brát trošičku s nadhledem ikdyž vím že je to hrozně těžké, ale prostě si říct, no tak teď když to nevyjde se svět nezboří a já třeba budu moct jet na krásnou dovolenou k moři nebo dělat cokoliv co bych jako těhulka nemohla. Psychika opravdu dělá hodně a pokud tě psychicky dostává na dno to, že se nedaří, tak bych zašla za doktorem ať na Vás na oba koukne jen pro tvůj klid. A navíc ty se snažíš stejně dlouho jako já, a já jsem to minimálně toho půl roku nechtěla nijak řešit 🙂
Hrozně moc tobě i Vám všem ostatním snažilkám držím pěsti ať je naše úspěšnost brzy 100% 😉

blondynka400
24. čer 2009

Ahoj holky,

kramlinka, pro tebe určitě růžovou barvičku mám. Vidíš, já ti to říkala...😵
Koukala jsem ti do albíčka, krásný testík 😵
Jinka s tím že jsi to věděla, tak to jsme měli to samé, jak když jsem se šla podívat na ten test, prostě jsem věděla, že tam ty 2 budou, člověk to tak nějak vnitřně vycítí 😉

kramlinka88
24. čer 2009

ahojky holky 🙂
blondynka: ja jsem to taky nechtěla zakřiknout, no jo no šestý smysl 😉

matava
24. čer 2009

ahoj holky, teda kramlinko, tomu se rika skvela zprava, gratuluji!!!
a jak si vsimla kuratkol, jsme na poloine, takze holky snazilky, ted je to nan as dotahnout to do uspesne stovky 😀
kualalik, slovicko prolaktin uz dnes slysim poprve, jelikoz BLONDY..dekujiiiiiiiii za dobry tip....to ze jsem byla u mudr celkem hodku a pul a u ni v ordinaci jen deset minut ponecham stranou, nastesti jsem s sebou mela casak... kazdopadne jsem na ni na rovinu vybalila ze chci mimco a kdyz rekla vetu ze se clovek musi snazit pravidelne obden aspon rok tak jsem ji i rekla, ze muzik neni tak aktivni a ze obzvlaste je blby, kdyz ani nevim kdy je ovu atd...no proste mam zadanku na spermio, na krev az budu mit MS, odebrala hromadu vzorku napr na chlamidie atd no a jukla na foliky..dnes 13DC a opet nic..pry ze vlevo vpravo je vse uplne v klidu..ale jeji reakce, ze rovnou mi napsala, ze mam zas prijit v pondeli, ze zas juknem jestli se tam neco obejvi...no mela jsem chut ji obejmout!! uznavam, ze to zni zvlastne, ale proste jsem mela radost, ze sama dela kroky a ne ze se musim doprosovat a jeste byt odmitnuta..takze dikes! a mam to kousicek od domova, cestou do prace, takze ideal 😀

blondynka400
24. čer 2009

matava, tak to jsem ráda, že jsi spokojená 😵
Jak už jsem psala, s tím čekáním je to tam naprd, ale někdy je to lepší jak kdy... Mně to na začátku taky štvalo, ale pak jsem se s tím smířila.
Já si myslím že je docela fajn, nedělá s věcmi problémy a hlavně fakt ví co dělá, to je podle mě to hlavní. Jinak je trošku zvláštní, taková potrhlá, ale já s ní nikdy neměla problémy, spíš naopak 😎

matava
24. čer 2009

jojo, dnes to jeste k tomu pry stalo za to, byly v provozu vsechny ordinace, k tomu jen jedna sestricka a mudr si sla zrovna s kamaradkou na obed a pak jeste pokecat do ordinace...hur to snasely tehule, bylo to tam na ne dlouhe, ja nastesti nikam nepospichala..ale pristi pondeli jdu na pul sestou, abych nemusela zas utikat z prace
kazdopadne jsem fakt zvedava na tu svou ovu...
na spermio muzika poslu az po svych krevnich testech atd, nechci to ted hrotit
jak se citis?

matava
24. čer 2009

holky, jsem na fertility, uz to vi, kdy jsme mela naposledy MS, vybrala jsem si devaty den, vyplnala teplotu a cas, dala SAVE a ukazalo se tohle... co s tim?
Data Entry Error
You are attempting to record data in the future (07/12/2009). This data would make the interpretation of your chart inaccurate.
If you wish to record a reminder please use the Event/Reminder feature.
If you wish to setup a default data entry for data that occur daily please use the Default Data setup page.

matava
24. čer 2009

tadaaa, konec poplachu 😀 uz to fachci, takze timto se oficialne hlasim k mereni BT 😀

matava
24. čer 2009

holky snazilky, v albicku od nejake wrtulky jsem se mimo jine docetla i toto, docela zajimave info:
Urologie: Paní doktorka byla moc fajn, manžu vyšetřila..shledala ho zdravým tak přidala, alespoň pár dobrých rad: Vitamínky Profertil + Selen a Zinek, polohy ve kterých se máme snažit 🙂 a také nám vysvětlila že mítus o tom že sexovat se má se špatným spermiogramem jen jednou za 2 až 3 dny je překonán. Proto rada zní v plodném období sexovat co nejšastěji 🙂

lenicenka17
25. čer 2009

ahojík holky tak se hlásím po delší odmce,opt mě zlobil net 😠
kramli:moc moc gratuluji!!!!!
my snaženíčko odkládáme,teda úplně nevylučujem ale teď na chvíli tomu dáme pauzu.. 🙂 a říkám si třeba se to zrovna povede když nebudem až tak chtít 😉

blondynka400
25. čer 2009

matava, no jo, středa odpoledne je nejhoší, protože to je tam dr. Zeman. A u toho se čeká klidně i 3 hodiny. Je tam jedno odpoledne v týdnu a pacientek má moc, proto jsem k němu přestala chodit, bylo to fakt na palici, ale jinak je to fajm milej chlap 😀
No možná ho k tomu apolináři objednej na ten spermio, mají delší čekací lhůty, kolem měsíce, když budou prázdniny tak možná i víc. Jestli tam zajde dobrovolně, tak ať víte na čem jste 😉

Vidím, fertility si nakonec zvládla 😀 . K tomu z urologie, jestli je spermiogram ok, nemá cenu do něj cpát nějakou chemii, je to spíš kontraproduktivní... A s tím sexovat co nejčastěji osobně nemůžu souhlasit, protože nedozrálá spermie prostě vajíčko oplodnit nedokáže 😀

terecka
25. čer 2009

Ahojik holky, zdravim vsechny snazilky i tehulky!
kramli, veeeeelkaaaaaaa gratulace!!! 😵 😵 😵
kuratkol, ja bych taky chtela videt stenatka 😅 Hodis ty fotecky nekam a posles odkaz, prosiim?! 🙂

blondynka400
25. čer 2009

terecka, ahoj holka, jak se máš?

terecka
25. čer 2009

Ahoj blondy, mam se fajn, akorat byvam casto unavena, asi to je i tim, ze toho mam v praci hodne... Ale vcera jsem treba mela energie az moc, chytla me doma uklizeci manie (coz pri tom bordelu, co tam mame je jen dobre 😀 )..
A co ty, jak se vede, tehulko? 😵

blondynka400
25. čer 2009

ale tak je to, s tou únavou jsme na to dost podobně 😅 . Dneska mi přijedou na týden moje njelepší kamarádky, takže to bude asi dcoela náročné, no snad to nějak zvládnu...
Jinak je vše ok, dokonce mi je teď i líp (tedy ne že by mi předtím bylo nějak extrémně blbě 😀 ) a nějakým zázrakem už pár dní nešpiním... 😅

lenicenka17
25. čer 2009

tak bacil se koukám úspěšně roznáší 😀 😀 😀 Jen tak dál holky 😉
Blondy jsem ráda že je ti líp 🙂
Jinak po jeřábu mám kratší cyklus tudíš ovu nebude na dovču ale nejspíš MS 😠

terecka
25. čer 2009

blondy, tak si to s kamaradkama poradne uzij, ale neprepinej se, vis, ze cekas miminko! 😀 je dobre, ze uz nespinis, jen tak dal..
leni, teda MS na dovcu je pech 😅

lenicenka17
25. čer 2009

terecka:to víš že z toho nemám radost ☹ 😠

blondynka400
25. čer 2009

leni, hm, tak snad mě tedy neumlátíš 😀

terecka, no jo, hold budou holky makat no. to tedy budou mít dovolenou 😀

kuratkol
25. čer 2009

Ahojky, fotečky hafiků hodím, až bude po svatbě. Teď už je trochu frmol 2 dny před ní.... Jinak MS ve svatební den taky není nic moc....

blondynka400
25. čer 2009

kuratkol, to ti to vychází tak blbě? 😕 Třeba nepřijde 😵

lenicenka17
25. čer 2009

blondy:umlátit tě??za co??že jsi mi suprově poradila?? 🙂 🙂 🙂 To že bude na dovči MS mi nemůž zkazit radost z úspěchu z jeřábu 🙂

blondynka400
25. čer 2009

leni, tak to jsem ráda, já už jsem se bála. Ale hold i Ms při dovolené se dá přežit, s tím člověk nic neudělá. hold když se brali prášky, stačilo je nepřestat brát a byl klid, takhle to hold člověk musí přetrpět 😅

kuratkol
25. čer 2009

blondy: Už přišla dřív..... dnes...

blondynka400
25. čer 2009

kuratkol, hm, tak to hold to špinění znamenalo spíš nedostate progesteronu. To mi je líto, tak to vyjde příště a na svatbičku už to laepoň budeš mít lepší 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru