Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
28. srp 2009

renník, nezkoušela jsi studené obklady? To by ti mohlo pomoct....
No já na tvojí otázku moc odpovídat nemůžu, protože kdyby tady bylo tak "chladno" jak bylo nes v čechách, vyvěsila bych prapor a začala bych slavit 😀 . Každopádně už mám toho vedra plný zuby 😝

eliska_v
28. srp 2009

blondy: Kolik je vlastně u Vás stupňů??
rennik: blondy má pravdu zkus studené obklady... 😵

eliska_v
28. srp 2009

Akorát se s manželem dohadujeme, jaké DVD si pustíme... 😀 😀 No, komické.... 😀 😀

rennik
autor
28. srp 2009

já už jsem zkoušela snad všechno co existuje, přes studené obklady, studenou sprchu střdat s teplou, nohy nahoru, mazat alpou, pít tu vodu s grapovým olejem......Všechno pomůže ale jen na chvíli, ale já jsem stím smířená, radši mít otoky než nemít prcka. Ty tři měsíce už nějak zvládnu. 😉

kualalik
28. srp 2009

tak že závěrem dnešního dne, jsem nepozřela ani kus masa a dala jsem si svůj oblíbený banán 😀 teda hodně banánů 😀 Maso beru jako jeden velkej fujtajbl.. prostě ho do sebe nedostanu, alespoň po dobu těhu... 😅

eli, je krásný vidět na tý fotce ty tečky, co znázorňují počátek ručiček a nožiček.. a to bušící srdíčko.. je to zázrak 😵

snazilkade
28. srp 2009

ahoj kočky, to jo, to musí být nádhera... 😅 Nepokrytě Vám závidím, ale zázraky se dějí a tak na nás všechny určitě jednou dojde 🙂
Kulalalik ty choutky se ti můžou v průběhu těhu měnit, ne? Nebo zkus do sebe ty bílkoviny dostat jinak, nebude to maso mimčovi chybět? No já nevím, nejsem expert, ale je jasný, že když to nejde, tak to nejde... 😎

kualalik
28. srp 2009

snazilkade, no přitom jsem si myslela, že bych si maso dala, ale jak jsem ho ochutnala, tak mě to nakopávalo 😅
Budu muset nějak vymyslet náhradní variantu bílkovin... 😉

eliska_v
29. srp 2009

kualalik: Já jsem masi nemohla vůbec pozřít minulý týden a teď mi opět nevadí!!
DNeska jsem se budila snad obhodinu a chodila na záchod 😀 😀 😅 A vždycky, když jsem vstala, tak jsem měla hrozný hlad, že mi bylo až špatně, takže jsem si dala bebe sušenku a hned mi bylo fajn!! 😵 😵

kualalik
29. srp 2009

Ahoj ženy 😵
Tak dneska mi je mega brutal blbě. Dala jsem si ke snídani vajíčka a celozrn.housku, abych tělu dala nějaký ty proteiny... nevím po čem mi je šoufl.. hlavně nevím,jak a co mám jíst,když do sebe dostanu jen ovoce... ☹

kuratkol
29. srp 2009

Holky, závidím tyhle starosti 🙂

blondynka400
30. srp 2009

Ahoj holky,

kualalik, neboj, to je jen na začátku to se změní... Každopádně živočišné bílkoviny potřebuješ, i když na ně němáš chuť, prostě se musíš přemoct, bohužel..

snazilka, hele co boj s adminy? to je fakt hůrza co 😀

kuratkol, neboj, taky e brzy budeš mít...

renník, no jo no, tak s tím asi nic nenaděláš... A máte to v rodině nebo jsi vyjímka? 😕 Máš pravdu, ty tři měsíce to ještě vydržíš 😵

eli, přes den tak 35, v noci tak 30, ale už by to snad mělo jít trošku dolů.. Navíc tady je mnohem vyšší vlhkost a sluníčko má mnohem větší intenzitu, takže i když se zdají někdy ty teploty totožné, tady se to dá přežít mnohem hůř...

heureka001
30. srp 2009

ahojky holky, ano, boj s větrnými mlýny 🙂 Nejhorší je, že ani nevím, proč mám bojovat? Boj za mimi bych ještě pochopila 😉

Jinak držím pěsti ve vašem boji s nechutenstvím a nevolnostma... Výsledek bude stát za to, uvidíte! 🙂 Já bych klidně i zvracela denně, kdybych už byla těhu 😅 Já vím, to se lehce říká a pak realita je drsnější, ale vy to zvládnete! 😎

Blondy, prosím odepiš mi do diskuze nebo na můj soukr. mejl (ne na IP, tu mi určitě šikulky zase během 1 dne zruší), jestli nevíš, jak se ty zahr. léky jmenují, jak mi o nich říkal doktor... Dala bych ten název známému z lékárny, zjistil by mi, jestli se dají objednat.... Nebo co jiného mě čeká, pokud Clostyl bude fungovat stejně jako v minulém čtvrtroce (neboli vajíčko i sliznice byly pouze 1x za celé 3 měsíce v pořádku). Mercíííííí 🙂

rennik
autor
30. srp 2009

Blondy v rodině to nemáme, segra nedávno porodila druhé mimi a ani u jednoho neměla takový problém a mamina říkala že taky netak nevím po kom to mám.

blondynka400
30. srp 2009

heureka, alisa snažilka 😀 , neboj, mám vššchny tvé zrávy, zítra napíšu mailík, ju? 😉

renník, a z druhé strany také nic? Jestli ne, tak je to docela divné... Dělal ti testy na ledviny a štítnou žlázu? 😕

heureka001
30. srp 2009

Blondy, moc děkuji 🙂 Nebojte holky, já se vždycky za váma nějak dostanu, akorát budu míň psát přes IP....

kualalik
30. srp 2009

heureka,proč ti tady tak škoděj..... 😕

mariana25
30. srp 2009

ahojky vespolek,,jsem tu nova tak neviem jak se mam zapojit do debaty ale rada bych s vama pokecala,,,,aj my se snazime o miminko ale nejak se nam to nedari,asi jsme moc vytizeni pracovne nebo jsem ja nejaka nemocna uz sama nevim jsem zoufala,,,poradite mi

blondynka400
30. srp 2009

heureka, no něco mě napadlo, ale nebudu to psát na sklo, písnu pak do mailu...

kualalik, to jsou ty jejich divný pravidla. hlavně mi přijde že platí jak pro koho a jsou z části značně divná. Ale nebudu pomlouvat, nebo mi zas budou chtít zrušit nick 😝 😀

maiana, klidně se přidej... Jak dlouho se snažíte? 😕

eliska_v
30. srp 2009

Ahojky holky.
Jaký jste měly víkend?? My úžasný.... 😵 😵Krásně jsme odpočívali... 😵 😵 A už se těšíme na středu na utz... 😵 😵Jinak jsem říkala manželovi, že se mnou na ten utz nemusí a on hned a Ty mě tam nechceš a proč??? Já tam chci být!!! Tak mě to fakt potěšilo!!! Chce prý být u všeho a když to Dr. nabídnul sám tím líp... 😵 😵

matava
30. srp 2009

ahoj holky, tak jsem zpatky ze slaviciho vikendu, zvladli jsme ted i juknout na ice age 3 a za chvilku jdem na UP neboli vzhuru do oblak 😉 v brne jsme dost pili, obzvlaste sangria se sampanskym je mnamka 😀 a ted na rodinnem obede jsme zas hodne jedli..takze opravdu hoodne narocny vikend 😀
zitra jdu na mereni, tak jsem zvedava, opet zacina merici reality show..no, hlavne me ceka ji rict, ze na tu laparku ted nepujdu, zitra napisu co a jak
mariana, vitej a napis trosku neco blizsiho, tehulky ti urcite poradi 😉
eli, to ja bych byla rada, kdyby muj chlap se mnou na ty utz chodil, bude to spolecne fajn, uvidis

eliska_v
30. srp 2009

matava: Já jsem taky, ale chtěla jsem se ujistit, že jsem ho do toho nedonutila a ono fakt ne... 😵 😵 😵 Chce jít sám..Ještě jsem spíš dostala "sprdung", že se ho na to vůbec ptám!!! prý jsme si to upletli spolu, tak mě v tom prý nenechá!! 😵 😵

blondynka400
30. srp 2009

eli, je to jenom tvoje věc, když ho tam chceš mít, vem ho sebou... Každá máme svůj názor a každý by měl respektovat názor toho druhého... 😉 Náhodou jsem si všimla že ssi přidala nové testíky do albíčka, moc pěkné 😉

matava,no ty se nám tedy spouštíš 😀 . Neboj, ona to zkousne, jen se připrav, že na začátku bude lehce protivná, to je vždycky když děláš něco "proti ní". Ale brzy jí to pak přejde 😉

eliska_v
30. srp 2009

blondy: Mně to pořád nedá!! Dneska jsem si test ráno neudělala-nejdřív říkám, už ho dělat nebudu a odpoledne zase, tak ho zkusím 😅 😅 😅 No, jasně, že jsem to zase nevydržela 😀 😀 Taky se mi líbí!! a moooooooooooooooc 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Já jsem si blondy taky říkala nepude tam přece se mnou, ale pak mi to nabídnul Dr. a tak si říkám, tak mu to řeknu a uvidím reakci a manžel no to je snad jasný, že půjdu s Tebou, tak asi tak to probíhalo!!! 😀 😀 😀 😵

matava
30. srp 2009

blondy,me je to jasne a je to i pochopitelne..prisla jsme tam z "ulice" ale presto mi hned predepsala vsechny mozne testy, zajimala se o me, dost jsme spolu kecaly, smama me k primari primo objednavala a ja pak takhle... musim to zkusit diplomaticky ve stylu, ze proste ted ne, ze manzel je ve zkusebce, ze si to nemuzu dovolit jit na tri tydny na neschopenku a platit sest tisic za pokoj a ze zkusim prvni ivf a pak uvidime dal..samozrejme ji prubezne budu stale dekovat 😉
jo a mozna zbytecne ale presto se ji zkusim jestli nekde v compu neuvidi vysledky genetiky, uz budem cekat sesty tyden...ja vim, ze jsou prazdniny, ale to cekani ... 😖

blondynka400
30. srp 2009

matava, ty jsi byla u té Růžičkové nebo jak se jmenuje? 😕 Abych pravdu řekla nevím jak dlouho se čeká...
Myslím, že tohle by mohla pochopit 😉

eli, jo ono je to hezké vidět ty dvě čárky... Já s dělalap oslední 17DPO, když se tam během pár sekund objevila čárka silnější než konrolní, další už jsem nedělala, a ten den mi také potvrdila dr těhu, už byl vidět náznak gestačního váčku 😵
Hold já jsem na tohle moc samostatná a některé věci si řeším radši sama, a tohel je jedna z věcí, takže já ho beru koncem září na 4D a to mu musí stačit 😀. Zas na druhou stranu on se tam ani nehrne a vím o dost chlepch, kteří tam chodili jen z povinnosti, protože žřena chtěla. Ale to jako váš případ nevypadá 😉

eliska_v
30. srp 2009

blondy: Tak to doopravdy neni náš případ, kdyby tam nechtěl, tak to po něm vůbec nechci!!! Ani jsem s tím nepočítala!!
Np, já jsem zvědavá v tu středu, jak dopadneme!!! 😵 😵

blondynka400
31. srp 2009

eli, určitě dobře 😉 . Já jdu zas ve středu na velký UTz, tak doufán, že mimi má všechno co má mít 😀

eliska_v
31. srp 2009

blondy:určitě bude mít všechno... 😵 😵

Jako my dopadneme dobře na utz 😵 😵

blondynka400
31. srp 2009

eli, já si ani nepřipouštím, že by nebylo něco ok... Ono závážných problémů se dá všimonut už na bežných UTZ a hlavně jak NT tak tripply mám negativní s výbronáma poměrama, tak co 😵
Určitě už budeš mít vidět srdíčko, kolik jsi přesně od MS? Nebo od ovu? Zda tedy víš kdy byla...

kualalik
31. srp 2009

hoj ženy 😉
Tak dneska jsem posnídala silnou polévku (zelenina,masíčko) a je mi báječně 😉 asi budu muset snídat takhle častěji 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru