Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
6. lis 2009

nevím s magnezkem to mi říkaly holky z práce 😒

s manžou to je těžké já se ho snažím překecat už asi týden a nic 😠přitom právě moc dobře vím jak bymi tím pomohl, říkal ženejdřív až v době termínu, no já se z něho asi picnu fakt...

dneska mám jakýsi divný výtok, omlouvám se za to přirovnání, ale je to takové jakoby když máš rýmu tak takový slizký, hustý, průsvitný,co drží pospolu..... prostě nevím no, včera jsem úplně minimálně špinila po tom vyšetření ale dneska nic až na ten divný výtok.. 😒

blondynka400
6. lis 2009

renník, hm, tak to jsem nikdy neslyšela, ale možné to je. Ale v dneší nodbě bere snad magnézko každá... Ty jsi brala nebo bereš nějaké velké dávky? 😕

Hele s žádným chlapem to není lehké 😀 . a nezačíná t toršku odtékat hůenová zátka? 😕

rennik
autor
6. lis 2009

ne neberu, měla jsem ten Magnosolv ten je silnější než klasické magnezko ale už ho dlouho nepiju

ty jo myslíš že by to mohla být zátka???? Když já nevím jak ji poznám..... ale spíš si myslím že asi ne když bylo včera všechno stejné, teda aspoň si myslím, doktor mi totiž řekl jen to ,,pořádku,, nic víc až z průkajdy jsem zjistila že mám ten čípek furt 2x , akorát tam tentokrát nedopsla to /4 je tam jen to 2x a z toho usuzuju že se vůbec nic nedejě, takže zátka to asi nebude.. ☹

dudunidu
6. lis 2009

?? Zátka??? To odtéká před porodem??? 😕

rennik
autor
6. lis 2009

Ahoj dudu jojo před porodem, může to odtékat i několik dní, ale u mě to ještě určitě není ono ☹

kualalik
6. lis 2009

čus ženy 😉

rennik, já ti mám výtok celou dobu, Mudra mi dělala stěry a cajk, žádnej zánět, hold jsem prostě jedna z těch, co ho prostě maj (ale jen po ránu) ....

rennik
autor
6. lis 2009

jo tak já mám občas taky výtok ale úplně jiný než je tohle...super začli mě bolet záda a podbřišek zase krásný poselto jsemzvědavá jak dlouho mě to zas bude trápit, objevuje se to spíš večer nebo v noci...

lenerka
6. lis 2009

ahoj

tak jak už jsme před tím psala
tak když jsem byla těhu s kačkou,tak co kontrola na gyndě
to nějaký bobule
moje tělo se s tím nějak nedokázalo poprat ☹
a pak ještě ten streptokok,ale pak naštěstí vše dopadlo dobře

s tímhle mimčem jsem měla problémy hlavně v létě
taky pořád nějaký bobule
kultivace byla zatím v pohodě
tak uvidíme co mě řekne příští týden jdu tam po měsíci
snad tam ten streptokok nebude

lenerka
6. lis 2009

renčo

třeba už se to konečně blíží do finiše co?
moc bych ti to přála
já při kačce žádný planý poslíčky neměla
až pak ty opravdický 😉

tak třeba už se to povede a Lukášek tu bude s náma 😉

lenerka
6. lis 2009

tak mě žádná zátka nevylezla 🙂
museli mě plodovku prasknout až oni

rennik
autor
6. lis 2009

lenerko kéž by ale podle doktora to vůůůůůbec na porod nevypadá, teda sice nic neříkal, ale myslím si že kdyby se něco dělo tak mi to řekne a neobjednává mě zas na další týden..... a v knížce píšou že hlenová zátka je krvavá takže nic ☹

lenerka
6. lis 2009

no u mě to taky na porod nevypadalo
a pak se to rozjelo
neboj

ani ti ta zádka nemusí vylézt
mě tedy nevylezla
a to jsem furt něco zkoumala 😀

kualalik
6. lis 2009

chci už taky rodit 😀 😀 😀

lenerka
6. lis 2009

kualaličku ty si holka ještě musíš dlouho počkat,ale neboj taky se dočkáš 😉

kualalik
6. lis 2009

já vím, já vím 😀
se s tím ta příroda tak loudá 😀
třebas psi to maj rychlejší 😀 😀 😀

rennik
autor
6. lis 2009

holky já chci rodit úplně nejvíc na světě 😀 jsem hloupá já vím každý to chce oddálit ale já už to chci mít za sebou a mít mimi konečně u sebe, ty poslední dny se fakt hrozně táhnou, nemůžu se dočkat, až to bude budu ten nejšťastnější člověk na světě!!!!!!! prcek se dneska furt vrtí je až moc aktivní, bříško mi jen skáče 🙂

lenerka
6. lis 2009

tak to jsem ráda,že mám mimčo ještě v břichu
já budu mít pak pěknej zápřah
2děti brrrrrrr už se bojím

švagrová co porodila cca před 14dny
tak docela válčí
mimčo je hodný i spí,ale za to ta starší dcerka
lítostivá plačtivá
no to jsem tedy zvědavá jak to zvládne kačka 😖

lenerka
6. lis 2009

my měli morčata a ty měli malý pořád 😉
no jo těch 40tt se musí vydržet

kualalik
6. lis 2009

lenerka, moje ségra má Lucii (8 roků) a Honzu (2,5r.) a malá jí strašně pomáhá s Honzou. On ji teda sem tam terorizuje 😅 pak mi volá malá: "teto, můžu přijít k vám spát, si od něho potřebuju na chvíli odpočinout" 😀
Ale je krásný, jak se ti dva milujou 😵 A když nejsou spolu, tak pak se můžou umačkat láskou, když se vidí 😀

kualalik
6. lis 2009

ježiš, rodit jak morče na běžícím páse, to bych snad takovou intenzitu nechtěla 😀

rennik
autor
6. lis 2009

jo morčata fakt rodí hodně často, chudáčky ty samičky 😨 já morče mám ale jen samečka Alberta 😀 😀 😀

lener neboj já myslím že Kačenka bude ráda, pokud se budete věnovat i jí ( a to vím že bude těžké) tak nebude pociťovat že se skáče jen kolem miminka a bude ráda 🙂 já bych jí pak skusila zapojit do každodenního ošetřování miminka aby si připadala důležitá ( třeba aby ti přinesla plínečky, nebo jí namazala krémem zadeček nebo tak něco) 🙂

lenerka
6. lis 2009

no jasně
bude to chtít jí pořád vymejšlet nějaké aktivity
ale prej přebalovat nebude
ale koupat jo 😀

no my měli morčečí farmu
furt se pindíci rodily
chudák Bobinka ta měla malý pořád a že synem to jí bylo fuk
pak jsme ho od ní museli dát pryč a Bobča měla klídek

já mám radči morčata než ty zlatý křečky
ale džungaráky jsme měli taky,ale ty se furt rvali a kousali
manžel žádný zvíře doma nechce!!!takže nic nemáme

kualalik
6. lis 2009

tak my máme doma jen psa, tedy psí slečnu 😉 hlídačka kočárku 😀 ségře hlídala kočárek vždycky u nás na zahradě... seděla u něho... 😀 jakmile se malej vzbudil, tak přiběhla a ducala do nás hlavou a zase běžela ke kočárku 😀 a i teď obě děti ségry hlídá, sedí u pískoviště a když Honza nechtěně spadnul do písku, začal řvát "pomoč pomoč" tak ona přišla, sklopila hlavu a on se po ní vysápal nahoru 😀 😀 😀 no prča 😀

zkusím jí dát do albíčka 😀

rennik
autor
6. lis 2009

jo džungary jsme měli taky ale taky se rvali, dokonce jsem měla jednu rekordmanku, jmenovala se Boženka a měla snad přes 3 roky jak umřela, ale byla skvělá, strašně hodná, pak už celá jen vybledla že jí nešel ani vidět ten proužek na zádech, sotva chodila, ale umřela si spokojeně v chaloupce plné zásob jídla 😀

Albert je mé druhé morče, první Albert na toho bych v životě nedala dopustit, byl jak moje děcko, slyšel na jméno, reagoval na zavolání.... prostě skvělý.. ale dostal zánět lymfatických uzlin a umřel mi, strašně jsem to tenkrát obrečela, veterinář mi furt říkal ať ho držím v teple, tak jsem ho mělacelou dobu ve své šále, v noci jsem k němu vstávala a dávala mu pít, hladila ho, ach jo....... bobek můj... já stašně nenávidím když se zvířata trápí nebo se jim ubližuje, asi jsem měla být ochránce zvířat nebo co 😀 😀 😀

blondynka400
6. lis 2009

Tedy hoky, člověk tu chvíli neni a musí pak dočítat skoro celou stránku. no ještě že nejsme morčata 😀

renník, hlenová zátka vůnec nemusí být krvavá, u každého je to jiné. Navíc klidně muže odtéct i 14 dní před porodem, někdo to nemusí pozorovat vůbec jako lenerka... Každopádně hlenová zátka nemá nic společného s "připraveností" čípku.
Jinka hold buddš muset ještě vydržet, máš ještě času dost. Ber to tak, že každý den, co je Luki u tebe v bříšku je pro něj dobrý, tak proč ho ven posíalt dřív 😵

lenerka
6. lis 2009

jé kualaličku to je chytrá fenka
co je to za rasu?

lenerka
6. lis 2009

no já raději morčata
ty vydržela déle a líp se ochočila
já měla svýho miláčka ferdu a po 7letech umřel ☹ to mě bylo moc líto

a hlavně.když mě bolelo břicho,tak jsem si ho dala na břicho a to teplo z něho mě vyléčilo
divný co?
pak začla ségra prskat,alergie na chlupy a roztoče tak šly morčata ke strejdovi do králíkárny
a tam chudinky nastydli a umřeli
pak už jsme nikdy žádný zvířátlo neměli

lenerka
6. lis 2009

no já si taky myslím,že Lukáškovi je v bříšku dobře
on si tam těch 14dní počlá
holt to bude muset tatínek s maminkou ještě vydržet 🙂

kualalik
6. lis 2009

lenerka, je to rasa TOSA INU 😉 Je to naše Japonka 😀 V Japonsku je učí canisterapii (nebo jak se to píše)..., prostě jsou to psi pro nevidomé 😉 Jako tady máme na toto labradory (retrívry), tak v Japanu na to maj Tosu 😉

kualalik
6. lis 2009

ha, koukám, že admini mi ji smazali z albíčka 😠 .. bože to adminování nějak žerou 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru