Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
21. lis 2009

na ten praskající koutek by asi pomohl vitamín B, ten je dobrý na pleť, je třeba v kvasnicích... Nebo je dobrý i zinek... Ale co můžou těhu, nevím... Zkus si na to namazat třeba med nebo olivový olej?

sandule
22. lis 2009

dudu taky řeším stejný problém☹

dudunidu
22. lis 2009

Sanduli tak to bude tím, že vám vitamínky odčerpávají miminika 😅

gab123
22. lis 2009

Ahoj holky koukám že jsme s reníkem pořád 2v 1 já jdu na poslední kontrolu 25.11 pak mě předají do rukou nemocnice tak bych byla ráda kdyby se nám to povedlo do soboty do termínu.Už toho mám taky dost jsem oteklá a asi nemožná.
reníku držím ti palečky 🙂

lenerka
22. lis 2009

ahoj sandule

tak jsem ráda,že v tom nejsem sama
prostě nás ty mimča vycucávají co?
ale po porodu budeme snad zase kočky 😉

já baští ovoce zeleninu a calibrum mami
a ještě na křeče magnezium jinak nic
a koutek mažu infadolanem
no možná skočím do lékárny

lenerka
22. lis 2009

ahoj gab

to je super,že jsi se tady taky ukázala
jsem zvědavá,která z vás první porodí
holky budeme vám držet moc palečky 😉
a až porodíte ty vaše chlapečky,tak se určitě ozvěte

kualalik
22. lis 2009

Gááábi, čao ženo, já jsem si na tebe zrovna dneska vzpomněla, jak se ti asi vede 😵 Na tvůj termín 30.11. má totiž narozeniny moje maminka 😵

Dudu, Lenerka, mě teď taky nějak trápí vitamíny... mám aftíky,suché rty, taková bléééé si připadám 😀 Baštím hodně přírodních vitamínů z ovoce a k tomu mám listovku, vyšlo mi z krve, že mi to chybí 😒

lenerka
22. lis 2009

ahoj kualaličku

no já myslím,že je to i tím počasím
málo sluníčka hodně mlhy a smogu
snad bude líp 😉
mě vůbec nedrží vlasy naštěstí nepadají,ale po porudu asi zas začnou
a na zuby se těším
po porodu 3kazy ☹

dudunidu
22. lis 2009

No já s tou listovkou to trochu flákám... Ona by se měla brát ideálně 3 měsíce před početím, ale co a kdy si já "počnu" je ve hvězdách 😉 Prostě to trošku flinkám, ale polepším se 🙂

kualalik
22. lis 2009

dudu, já to s tou listovkou taky nějak extra nedodržovala, brala jsem to ob den, jak jsem si zrovna vzpomněla 😉

lenerka, já tohle podzimní období tak nemám ráda, už jen z toho důvodu, že mám takovou "vodovou" rýmu z alergie 😒 teče mi to z nosu jak z kohoutku 😀 a co se zubů týče, tak mě po porodu čeká vyrvání všech osmiček... jednu mám kazovou trochu,ale už mi ji nechtějí spravovat, vlastně ani nemůžou, já musím pod narkozu kvůli tomu mému srdci... tak že se k těm zubům dostanu až tak na půl roce dítka asi 😀

blondynka400
23. lis 2009

dudu, to byl dobrý překlep 😀 285 už je zas trošku moc 😀 😀
Tu listovku by jsi měla brát pořádně, je to fakt hodně důležité....
😉

kualalik, a bude ještě hůř 😀 😀

gab, držím palečky, aby vše bylo ok a malý byl co nejdříve venku 🙂

kualalik
23. lis 2009

Hoj ženy,
dneska jsem měla sen o Rennče 😀 Že porodila, ale dva Lukášky 😀 Už mi z toho těhotenství hrabe i ve spaní 😀

Tak tu máme další slunečný den, ááách to je nádhera 😀

blondynka400
23. lis 2009

kualalik, tak to by asi renníka kleplo 😀

lenerka
23. lis 2009

tak já listovku vůbec nebrala,ale asi v těch calibrum baby plan ta listovka byla a stačilo to na otěhotnění
i při kačce i při tomhle mimču 😉

lenerka
23. lis 2009

no mě se taky občas zdá o porodu miminkách
to je to,jak to tu večer probíráme
a mám toho plnou hlavu 😀

ale kdyby Renča měla dvojčata,to by jí fakt asi kleplo
mě tedy určitě 😀

blondynka400
23. lis 2009

lener, to není na otěhotněnní, s tím to nemá nic co společného. Ale když je v těle nedostatek kys listové, může to způsobit hlavně rozštěpové vady (páteř,patro, ret) a celkově se negativně podepsat na neurologii plodu... 😖 . V calibru nějaká je, jen nevím, zda dostatečné množství.... Nejhorší je to hlavně po vysazení HA, protože HA snižuje hladinu kyseliny listové c těle...

dudunidu
23. lis 2009

Kualaliku: 2 Lukáškové? No to bys to Renči pěkně zavařila! 😀
Blondy, no škoda že to není "na otěhotnění",jak psala lener, já bych vzala pár tablet a mimčo by bylo v břiše! 😀 Oč by byl život jednodušší 😎

lenerka
23. lis 2009

aha
no já HA nikdy nebrala,takže pohoda

kualalik
23. lis 2009

dudu, no doufám, že si to nepřečte ještě před porodem 😀 abych ji tím nerozhodila 😀

sandule
23. lis 2009

lenerko děkuju za tip🙂
to víš že budem zase kočky 😵 ikdyž ten pohled do zrcadla tomu moc nenasvědčuje vid? 😀 😀 😀 😀
jinak magnésko já už nesmím odeznívali by mi kontrakce...či co to říkal ten doktor 😖

rennik
autor
25. lis 2009

Ahoj zlatíčka moje jdu se ohlásit zase od kamarádky, aby jste věděly jak na vás moc myslím !!!!!!!

stále jsem celá a zatím to nevypadá že by se Lukimu chtělo ven, ale zítra jdem na kontrolu tak uvidíme, trochu mě zaskočilo že porodila kamarádka která měla termín až 6.12. tak už každý den přemýšlím nad tím kdy to konečně bude.... Přes den v pohodě až na to nohy ale v noci to je pro mě už fakt utrpení. Hrozně mě bolí ty klouby ale marné už je to fakt za pár. Zítra se uvidí co a jak když neporodím v ten pátek tak jdu 30. na vyvolání ale to už vám kualaliček zdělila ( šikovná holka 😀 ) takže asi tak. Zítra po kontrole jí napíšu ať vám může dát vědět jak jsem dopadla.... A babušky moje NESTRAŠTE 2 Lukáškové 😲 😲 😲 😲 nene snad je tam jen jeden 🙂

tak papa a držte mi prosím palce bo už se bojíííím ale chci to mít za sebou 🙂 papa myslím na vás!!!!

dudunidu
25. lis 2009

ahoj renniku, beruškooooo naše!!! 😀 Moc na tebe myslíme kudy chodíme a vidíš, už se nám i o tobě zdají sny! 🙂
Neboj, on se Lukinek umoudří a v ten pravý čas na svět přijde🙂 Dej vědět, jak zítra dopadneš🙂

pavlisa
25. lis 2009

jee, renniku, já sem nakukuju kvůli tobě snad 5x denně, jestli už ses nám nerozdvojila 😀
nezbývá mi nic, než držet pěstičky! Tak držím nejpevněji, co můžu!

dudunidu
25. lis 2009

A tobě Pavlisko přejeme hezké nedělní ovu-snaženíčko! 🙂 Mě to snad čeká příští týden, podle folikulometrie 🙂

kualalik
25. lis 2009

čus ženy 😉

Zdravím Renníka 😵 Zítra budu čekat na zprávičku od tebe a hned ji sem zase fkrnu 😀

Dneska porodila sousedka z baráčku od naproti, holčičku Emmu (2,7kg a 48cm). Rodila na císaře, jelikož rodila první dvojčata (holčičky) taky císařem 😅

gab123
25. lis 2009

Ahoj holky já se taky jdu ohlásit,že pořád nic! 😒
reníku mám stejný problémy nohy mám jak konve i začali bolet v moči bílkovina.Já byla na kontrole dnes a jdu 30.11 tak od pátku začínám dělat vše, aby se porod rozjel!V noci nějak nemůžu spát pořád chodím na záchod otočit se na posteli to už je porod 😀 jsem jak buřt! Holky mizím nemůžu moc sedět zas se ohlásím papa

kualalik
25. lis 2009

Gabi, to chce sex 😀 😀 😀

Jestli se nemýlím, tak já asi příští týden v sobotu začínám 6. měsíc 😕 😅

eliska_v
25. lis 2009

Ahojky holky.
Tak z utz mám smíšené pocity!! 😒 Vypadá to, že ovulka buď už byla což by byla ta lepší varianta 😉 , ale Dr. říkal, že je i možní anovulační cyklus....Ale to mi příjde blbost!! Když mám takový krásný ovu testík!! 😵 😵

lenerka
25. lis 2009

ahoj gab

tak jak píše kualaliček sex je prý na vahnání mimča dobrý 😉
pak prý vytírání
dlouhé procházky
no ,ale prvorodičky většinou přenášejí,ale moc bych ti přála,aby jsi to měla za sebou
mě naštěstí při Kačence nohy nebolely za to teď si to užívám 😖

lenerka
25. lis 2009

eli

snad to bude dobrý 😉 hlavně na to moc nemysli

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru