Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
12. bře 2009

kuratkol no to je šílený ještě mimo Prahu jo?
prej je dobrá porodnice v Neratovicích,ale už je tam asi taky potřeba registračka

kuratkol
12. bře 2009

Člověk plánuje, ale pak je to nakonec úplně jinak. Třeba porodím v Přerově, kde budu zrovna na návštěvě 🙂)

lenerka
12. bře 2009

saji

tak to já bych nevydržela to manželovi neříct
hlavně on hned na mě poznal,že jsem těhotná
a co jak se cítíš?zaznamenáváš na sobě nějaké změny?
já byla ze začátku šíleně unavená,protivná a všichni všechno mě smrdělo 😉
naštěstí jsem nezvracela a neomdlévala jsem

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, vracíš mi to, no dobrá....

lenerka, nakonec říkala že byla skoro ráda. Naštěstí bylo vše v pořádku. To že nemají místo chápu, stane se, ale rozejtý porod prostě musí přijmout za každou cenu 😠
No co vím tak kontorly dobrý, akorát se tak hrozně dlouho čeká, klidně i 5 hodin 😒 . Ale to už jsem slyšela z více porodnic....

lenerka
12. bře 2009

annegret vítám tě tu u nás
zase nová duše super 😉
to jste šikulky,že už máte 2děti a ještě kluky
tak snad do třetice se vám povede holčička 🙂
máš můj obdiv 2děti a ještě uvažovat o 3tím
a co kdyby se povedli dvojčátka 😀

kuratkol
12. bře 2009

Už bych chtěla rodit, ať to mám za sebou 😀 😀 😀

kualalik
12. bře 2009

ženy, přišel mi muž z tréninku... tak se mu jdu věnovat.... 😵

blondy, promiň 😔

Dobrou noc všem 😉 😀

blondynka400
12. bře 2009

kuratkol, lenerka, když není místo v Praze, vozí rodičky do menších porodnic okolo. Já bych třeba Benešov preferovala, mám na něj jenom kladné reference. A celkově bych tyhle manší porodnice nezatracovala, je tam lepší přístup, není to jak továrna.

kuratkol, motol je klasická továrna na děti. Ale jak už jsme psala, když je podezření, že by mimi mohlo něco být, není lepší porodnice. Stejně všechny vážně nemocné děti vozí potom do Motola, ale dost často už bývá pozdě. Viz případ mojí druhé sestry (už to pár let je), porodila v Motole a jenom díky včasnému zásahu naní malý slepý. Stačila by jakákoliv jiná porodnice a neviděl by 😒

lenerka
12. bře 2009

blondy

no s tím čekáním ,to je bohužel pravda
já třeba byla objednaná na 7h
a odcházela jsem klíďo i po 13 14h
chce to vždy hodně pití velkou sváču
je to taky tím,že miminka stávkujou na monitorech

lenerka
12. bře 2009

blondy já na motol mám špatný vzpomínky
umřela mě tam neteř ☹

no ještě k tomu čekání,hlavně to chce knížku a nějakou kámošku nebo partnera s sebou
ale kdyby to tam se mnou seklo,tak nevadí
snad by se o mě postarali
ale nevím,jak to budu dělat s kačkou 😖 ale asi by tam ten maraton čekání nesnesla,a pěkně by mě to tam osladila

kuratkol
12. bře 2009

Tak to je dost šílený... Tolik hodin.... Nemůžeš se zapsat na pořadník a někam jít, pak se vrátit ?

lenerka
12. bře 2009

kualalik to je jasný,že se jdeš věnovat mužíkovi 😉
tak čus zítra

blondynka400
12. bře 2009

kualalik, úplně v pohodě 😵

lenerka, to chápu, ale neříkej mi, že to nejde nějak líp spočítat. Ségra už to jednou nevydžela a ptala se. Prý je to tím, že je moc maminek a málo doktorů. A že prostě všechny objednají na ráno na stejnou hodinu a pak prostě počkají, doslova jí řekli ,že už přece nechodí do práce a má času dost. Hold není nad pravdomluvnost 😀

kuratkol
12. bře 2009

Tak to je pak lepší přijít na 6 ráno a být první 🙂

blondynka400
12. bře 2009

kuratkol, pokuď vím tak ne.... A když nepřijdeš na kontrolu tak jak máš, zruší Ti registraci 😒

kuratkol
12. bře 2009

No jo no... tak novou porodnici otevřít...

lenerka
12. bře 2009

jo jo máte holky pravdu
já byla zvyklá z práce vstávat brzy ráno,takže mě nevadilo tam být dřívě než mě objednali
ale stejnak už tam bylo několik maminek
čekání někdy bylo šílený,ale dalo se to
naštěstí se tam chodí jen 4týdny před porodem
horší by bylo,kdyby mě tam nechali,že něco není ok
a měla jsem s sebou kačku
takže si budu muset zajišťovat hlídání no

blondynka400
12. bře 2009

lenerka a manžel nepohlídá?

lenerka
12. bře 2009

a jak by mohl?
chodí do práce
no máme prababičku a na tu je kačka zvyklá,ale přeci jen je jí 74let
no možná jí dám na pohlídání švagrový nevím no

kuratkol
12. bře 2009

No nic holky, jdu spát.... Zítra po práci frčím domů, takže se tu zítra odpo/večer neobjevím. Mějte se. Dobrou..

lenerka
12. bře 2009

kuratkol
ty už máš další diskusi?
snažilkování květěn?co to?

taky se měj,dobrou
já tu ještě chvilku budu
hezký víkend

kuratkol
12. bře 2009

To je starý... Začínala jsem v diskuzi červenec a postupně došla až sem, jak jsem měnila termín snažení...... 😀
Tak paaaaaaaaa

blondynka400
12. bře 2009

lenerka tak já nevím co dělá za práci... Já mám v tomhle štěstí, manžel když prostě nehce jít do práce tak nejde. Nebo přijde pouději a není to žádný problém... Ale je mi jasné, že to všude takto nefunguje... ☹
Určitě to nějak vyřešíš 😉

kuratkol, dobrou....

lenerka
12. bře 2009

manžel dělá v bance správce počítačových sítí
jo jo je to na domluvě se šéfem
maj to tam docela v pohodě
třeba to i půjde no
ale Kačka miluje švagrovou,švagrová má skoro stejně starou dceru a ještě je těhotná
takže já už jsem jí 2x prcka hlídala,aby jí s sebou tahat nemusela
tak mě to asi vrátí no

blondynka400
12. bře 2009

lenerka, tak taková vzájemná výpomoc je fajn... A když ne. máš manžela v záloze 😉

Asi půjdu pomalu spát, dnes jsme brzo vstávala. Měj se hezky a dobrou...

lenerka
12. bře 2009

dobrou

annegret
13. bře 2009

Dobré ráno všem tak jsem konečně přelousklala co jste včera napovídali.No činili jste.(Jen tak mimochodem tohle píšu už po druhé první příspěvek se jaksi někam ztratil)Ahoj Matava no chlapi jsou chlapi radši mu nic neříkej,jako plodný a neplodný dny a bude to OK.Já jsem po prvé o tom mluvila a když přišlo na věc tak prostě nic.Řekl mě na rovinu jak má mít něco ze sexu když musí myslet na moje plodné dny.No docela mě setřel víc už jsem o tom nemluvila...no a máme dvě děti.
Jinak koukám že tady už se řeší porodnice 😀 .Jestli to u nás vyjde tak chci rodit v Hradci Králové do Pardubic už nejdu i kdybych měla porodit doma 🙄 🙄 .Bééé se mě zase vybavil porod,no se z toho picnu

kualalik
13. bře 2009

Brý ráno všem 😵

Dneska jsem nečekaně vstala dřív než obvykle 😀 O hodinu dříve 😀 Ale to bude tím,že jsem poslední Utroš slupla včera večer,juchů... už mi nebude zle 😉
Měřila jsem BT a je jako včera 37,1 😉 Ještě asi pozůstatky po večerní dávce Utroše. Uvidíme,jak na tom budu zítra ráno.
Po obědě mi odjede manžel pryč,přijede až v neděli, tak že si sem zítra ráno vezmu malou od ségry a budeme spolu vegetit, nakoupím kopec dobrot a budeme si užívat 😀

annegret
13. bře 2009

Kualalik proč bereš Utroš? Já ho kdysi brala protože můj cyklus byl něco mezi 40a50dny.Když jsem ho brala tak to bylo dobré ale jak jsem přestala tak jsem zase měla cyklus kolem 40dní.Ale zle mi nijak moc nebylo jenom trošku.Nakonec jsem otěhotněla s cyklem 45dní 😀

kualalik
13. bře 2009

Beru ho na úpravu cyklu... už asi čtyři měsíce... upravil se mi ted na 30-33 dny.. hlavně že se ted už můžu orientovat,protože vyznat se s testováním OVU a těmi cykly... byl to bordel 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru