Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
29. čer 2010

blondy

a co malá už byla hladová
já bych taky začla dříve aspon nebudu tak vycuclá
dneska poprvé vypila asi 80ml koj.vody
kojíš nebo už dáváš um?

luciasek001
29. čer 2010

Blondy, díky za fotečky, Anička je opravdu krásná, povedla se vám 😀 😵 🙂

blondynka400
29. čer 2010

@lenerka ne malé MM plně stačilo, ale dle nova je lepší s příkrmy začít dříve, je pak méně alergii a všeho, kojit nejméně do půl roku už je přežitek.... Navíc ona hrozěn začala koukat na jídlo a pítí, musela jsme se před ní skoro schovávat, teď ví, že taky dostane a je z toho fakt happy.... 😀
Zatím jinak plně kojím, UM zatím neměla ani kapičku, i když tedy kaše dělám ty mléčné, takže tam umělé je, ale dneska měla třeba z mého mléka, včera v noci se mi prsa nějak zbláznili (malá spala celou noc bez zastávky) a jen jsem lehce odtříkala a bylo z toho 400ml, tak mám z čeho dělat kaši 😅

@luciasek001 dík. Jen kdyby chtěla teď večer spát, taky by byla totální zlatíčko 😀 . Ale dneska se mi jí podařilo lehce oblbnout, už asi vím, kde je problém, bojí se tmy a nechce být sama... 😔

luciasek001
29. čer 2010

blondy, to ten náš čertík, usne skoro hned, pak je problém se spaním celou noc, to nám poslední dobou nejde. Dneska v noci jsme měli 2 pauzy na jídlo, dělal jak kdybych mu nedala 2 dny najíst a pak usnul, pak se zase vzbudí a knučí nevim co s nim. Možná horko, možná zoubky. Netušim. Tak jí rosviť lampičku, ikyž ted už je déle vidět.

blondynka400
29. čer 2010

@luciasek001 hele ona když už pak usne a spí, tak jí ot nevadí, ani když s vzbudí v noci na jídlo, tak jí tma nvadí a pak usne hned. Tak to mi tedy zas naštěstí problém nemáme, v poslední době vstávám jednou za noc, s tím že se krátce nají a hned usne, na dnešek jsem třeba nevstávala vůbec, ale to byla vyjímka... Akorát občas ráno se už začně hemžit tak si jí občas vemu k sobě, protože jedině tam jí pak udržím přikritou a když je zaplá klima, bez přikrývky být nemůže...
Hm, to je otázka čím to je, mě taky usínala bez porblémů, tohle se zlomilo někdy před 5 dny a to byla večer co večer scéna a předtím následovala noc, kdy se budila kadou hodinu. Jojo, nemáme to s těmi dětmi lehké co? 😀
Občas si říkám, už aby začala mlubvit, aby mi řekla, co jí trápí.... Takhle člověk jen odhaduje 😝

lenerka
29. čer 2010

blondy

já začla s příkrmama u Kačky v 5,5měs.a pak byla nejspokojenější mimčo
byla velký jedlík
baštila kupované i naše vyrobené a jak měla ráda kaše všechny značky a to jí zůstalo do dneška
jen mě nechce klasiku-krupicovou,tak dělám jen ty instantní
asi se s dr.domluvím a taky začnu dříve
fakt už jsem vycuclá unavená z toho nočního kojení
takže mrkvička jí chutnala ?a po jak dlouhý době jsi jí dala brambor a pak maso?

lenerka
29. čer 2010

s tím usínáním je to už lepší,jak máme toho dudlíka
tak stačí jí ho dát do pusy pohladit a jít pryč
snad bude klidná noc

blondynka400
29. čer 2010

@lenerka tak já začala v podstatě v 5 měsících, luci už taky přikrmuje, zhurba od té doby co já...
ono dneska se fakt dávají příkrmy dřív, vyzkoumali, že je to tak lepší....
Taky je velký jedlík, hned napoprvé snědla celou porci (zatím kvůli dusičnanům jedu do půl roku v kupovaném).
Tď už sní porci a půl a navečer skoro celou porci kaše, tý jí dávám schválně méně, nechci jí betonovat na noc, to radši budu vstávat....
Jojo, mrkvička jí chutná, stejně tak sladké brambory, hrášek a zelená fazolka. Já jí zatím nic jiného nedávám, na začátku jsem dávala vždycky jen jeden druh z toho co jsem psala a teď vždyky dva smíchám. Klasické brambory a maso chci od ukončeného 6 měsíce.
Každopádně o tolik se noční vstávání nezměnilo, stále vsatávám jednou až dvakrát, jen včera byla vyjímka, že jsem nevstávala vůbec 😀 Ale mě to tedy nějak ani nevadí....
Co nakonec vzala za dud namilost? Myslím tím značku a typ.... 😕

luciasek001
30. čer 2010

Ahojky, tak dneska jsme spali vyjímečně celou noc. Dostal na noc kaši, dorazil se ještě mlíčkem a šel chrnět. Ale vstávali jsme už v 6.30, ted už 2 hodiny zase spí.
Filda taky baští spokojeně příkrmy, myslim, že mu to chutná. Už ví co s tou lžičkou má dělat, takže pohoda. Už je i méně zapatlaný. Chce to čas. Když jsme byli na výletě tak tu skleničku zbodnul i studenou a vůbec mu to nevadilo 🙂

luciasek001
30. čer 2010

@blondynka400 jo jo nemáme to s mimískama jednoduchý. Ale bude líp až nám budou moct všechno říct 😅

blondynka400
30. čer 2010

@luciasek001 víš co mi přijde, že to malé skor chutná víc studené...
A s tou lžičkou, cche to fakt cvik, my už skor nepotřebujeme prinďák, a už na mě občas vrčí, že jsme pomalá, jak se naučila krásně polykat 😀
No to jsem zvědavá jestli bude líp, až nám všechno řeknou, jestli ještě rádi nebudeme vzpomínat na tuhle dobu 😀 😀

eliska_v
30. čer 2010

Ahojky holky.
Tak KO dopadla dobře.. Malej zase nakopal pana doktora 😀 😀
Váha od začátku těhu +10kg 😅 A jinak všechno ok 😵
Další KO máme 29.7. spojenou s velkým UTZ ve 30tt 😉 Takže se už těším!! 😵 😵

lenerka
30. čer 2010

ahoj Eli

ty jo ty už jsi ve 28tt to to letí
za chvíli budeš mít broučka u sebe
a jak se cítíš v těch vedrech?máš už všechno pro prcka přpravené?

eliska_v
2. črc 2010

Lener:
Ahojky... pro prcka už máme vše...Akorát čekáme na kočárek! 😉
Dneska jsme byli na svatbě, ale to vedro šílený!! Takže jsme se zdrželi chvilinku...
Pár nových foteček mám v albíku 😵
Jinak paráda... Teď se cítím docela fajn až na ty kopance do žeber 😀 😉

blondynka400
7. črc 2010

@eliska_v a co ten te na cukrovku, uý víš kterou tu hodnotu jsi měla zvýšenou a kolik? 😕 Jinka gratuluji k úspěšné kontrole 😉

eliska_v
7. črc 2010

@blondynka400 : Dr. mi nic extra neřekl, jenom že se mám vyhnout sušenkám a nesladit čaje!! Toď vše...
Děkuju za 3 týdny nás čeká další i z UTZ 😵

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v hm, tak to je úžasná ráda... 😠 Vím, že jsem možná otravná, ale ona to fakt není žádná legrace, ani pro mimi ani pro tebe do budoucnosti...
A tobě nedávají do průkazky kopie výsledku všech vyšetření? 😕

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : No jo nic s tím nenadělám...
Nene, nedávají... Jenom něco zapisují ňáké hodnoty, ale toď vše...

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v a předpoklíádám že to průkajdy ti napsali jen negativní co? A nebo tam más i hodnoty? 😕

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Mám tam napsané dvě hodnoty, ale nevím co znamenají k tomu mi nikdo nic neřekl... Jenom nejíst tolik sladkého 😅 😒

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v tak mi je napiš, to jsou hodnoty nalačno a po 2 hodinách. Řeknu ti jak je to s tebou špatné 😀 😉

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Tak ty hodnoty jsou.... 4,3 a po dvou hodinách 6,8

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v tak ta první je úplně v poho, ta druhá je hraniční... Ale není to žádná velká tragedie 😉

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Takže se nemusím ňák extra bát...? 😕

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v ne nemusíš. Já bych možná osobnš chtěla test ještě tak za 14 dní zopakovat, ale fakt to není žádná extra tragedie. Každopdádně trošku pozor by si to chtělo dávat, ale ne jen sladké, ale sacharidy celkově 😉

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Když mi to sestřička řekla, tak se koukám na všechno... Nechci malému ublížit!Na to ho moc miluju Broučka našeho! Ale je pravda, že včera jsem neodolala nektarince 😅 Byla fakt dobrá! 😉
Děkuju blondy.... 😵 Doopravdy moooc 😉
malej je te´d vyboulenej na pravé straně-no sranda!! 😀 😀
Víš když jsem si teď prohlížela to svoje bříško na fotkách fakt jsem zvědavá až kam porosteme 😅

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v hele jedna nektarinka tě fakt nezabije. Sacharidy a vitamíny zas potřebuješ, jen to prostě nepřehánět, to je všechno. Dát si pozor na bramobory, těstoviny, pečivo a tak 😉
Co máš fotky tady fakt už máš moc hezké bříško 😵 😀 😀

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : Tak jsem zase o něco chytřejší... 🙂 Děkuju 😵
Jo, už mám přes bříško 105 cm a to mi to nepříjde, ale když se pak vidím na fotkách, tak se už nedivím, že se mě všichni ptají kdy už rodím, že asi za chvíli 😀 😀

blondynka400
8. črc 2010

@eliska_v jé, to jsem neměla ani v den porodu 😀 Nenosíš tam malého mamuta? 😀 😀 😵

eliska_v
8. črc 2010

@blondynka400 : No právě že ne... Malej má zatím úplně ukázkově kolik má mít, ale uvidíme za ty 3 týdny...Asi budu mít víc plodovky... 😅
ještě se chci zeptat...Jdu teď prát plíny na kolik je mám dát napoprvé vyprat? 😕 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru