Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
13. bře 2009

akzeret, MS má dojít 20.3. 😎 uvidíme 😵

saji3
13. bře 2009

Ahoj holky, 😀 😀 😀 😀

vy jste ale kecalky, člověk něž začne psát, tak musí přečíst aspoň 10 listu 😉 😉
tak postupně.
rennik : ta tvoje BT je v pohodě, neboj. Já jsem měla 28 DC - 31 DC teplotu 36,8 a co z toho vzniklo 😀 , teď si už teplotu neměřím 😉 Budu držet palečky a čekat na další těhulku.

Jinak, dneska jsem to už nevydžela a šla jsem s manžou na tu večeři už dneska. Dostal udělaný přáníčko, blahopřání, kde bylo napsáno, že bude taťka + botičky mini a testík pozitivní. Byl z toho v šoku, slzičky měl na krajíčku a říkal, že to je ten nejhezčí darek, který kdy dostal, jak jinak 😅 😅. Hned mi říkal, že musím odpočívat a že se musí rychle udělat podkroví, kde má být pokojíček. Tak jsem zvědavá jak to dlouho vydží 😉 😉
No a pak si šel dát panáka, aby se propral.

luciasek : manža chce jít taky na mateřskou , stále na tom trvá a to jsem se ho ptala znovu, po tom co jsem mu řekla že bude mimi, tak uvidíme zda mu to vydží. Víte já musím manžu pochválit, on je strašně šikovnej 😀 😀

kuratkol : Já jsem byla před měsícem taky na utrazvuku a tak právě zjistila doktorka, že mám malé folikuly a proto mi dala ten clostilbegyt a utroš, no a oni asi narostly, protože to dopadlo dobře 🙂 🙂

blondynka : tak co nového u tebe ? Dneska jsem volala na ty výsledky krve a sestra mi řekla, že mám zavolat v pondělí doktorce. Že tam je vidět, že jsem těhodná ale jsem na začátku a ještě to moc vidět není. Tak možná půjdu příští týden znovu na krev, no uvidíme v pondělí. Jinak toho 24.3. jdu na ten ultrazvu a manža chce jít semnou 😀 Asi se chce ujistít, že tam je jedna bublinka. Snad bude jedna a když ne tak budou dvě, uvidíme😉
už se ti ani nedivím, že ty tvoje výsledky trvaly tak dlouho, opravdu to je čekačka ☹ ☹

Jinak mě prsa stále bolí, nevíte co na to, třeba nějakou mast, asi ne co ☹ A testíky si dělám každý ráno a čáska sílý 🙂 🙂 🙂 🙂

koukala jsem, že máte už tabulku, kam můžu poslat své udaje?

saji3
13. bře 2009

jé, to jsem se ale rozepsala 😀

saji3
13. bře 2009

jo a prodám taky ty ovu testy,když říkáte. 😉 Tak pokud bude někdo z vás chtít, tak ať napíše.
Mám 20 ks ovu testů a koupila jsem je tady na bazaru za á 13,- kč no a za poštovné a obálku jsme tý holčině poslala celkem 305,- na účet. Jak jsem koupila, tak prodávám 🙂

kualalik
13. bře 2009

saji, jak krásně se čte to tvoje překvapení pro budoucího tatínka 😵 super super super 😉
údaje do tabulky můžeš poslat ke mně do IP 😎

A jinak na ty prsa.. budeš to muset hold vydržet 😅

matava
13. bře 2009

ahoj vsechny, pridavam se s nazorem k saji, uz tu sice nejakou dobu jsem, ale nez se clovek dobabra ke konci, to je jak serial.. 😀 na jednu stranu to je fajn cist to zpetne, jelikoz clovek rovnou vidi odpovedi atd.. 😀
jinak saji, to musel byt nadherny pocit to rict manzilkovi, takove chvilky se asi nezapominaji.. 😵
duphaston urcite jeste vyrabeji = berou ho dve kolegyne.....
lenerko, gratuluji ke kratkym cyklum, mas to fajn, ze nemussi dlouho cekat, ty moje 36 az 42 dnu jsou vzdy taaaaaak moc dlouhy a nepocitam se zrovna mezi extra trpelive lidicky...takze annegret, akzeret, nejste v tech dlouhych cyklech samotne...ale zatim na upravu nic brat nechci...
jo a chvalim tabulku!! konecne jsme se ted zacala vice orientovat v nasi skupince, dekujiiii 🙂

matava
13. bře 2009

jeee, saji, tak ja bych si je koupila a pokud bych je pak nepotrebovala tak je predam snazicim se kolegynkam, treba mi od tebe prinesou stesti 😉

saji3
13. bře 2009

matava : duphaston, na co to je ? napiš to IP, dohodleme se a já dám do obálky bacil, abych ti přinesla štěstí.

Jinak holky jako první těhu tady z naší skupiny jsem dala na svého albumu bacil těhulkování, tak rychle zkopírovat a dát do albumu, třeba to přinese všem štěstí, a já věřím a všem to přeji 😀 😀 😀

Jinak manžel teď viděl v reklamě, že je časopis maminka, tak prý budeme pravidelně odebírat, ten to ale žere co ? 😅 😅

kualalik
13. bře 2009

saji, jééééé to je krásný, jak je ten tvůj chlapík do toho zapálený 😵 😵 😵 jůůůůůů... 😅

saji3
13. bře 2009

😉 já nemužu najít tu tabulku, prosím poraďte
Jak tak koukám, tak si tu píšu sama se sebou ☹

saji3
13. bře 2009

matava : jasně že se nakazíš 😀

blondynka400
13. bře 2009

saji, ty prsa hold budeš muset vydržet 😒 . Tak to jsi mu to řekla krásně 😔
U mne nového nic, teplotka stále stoupá, tak uvidíme, co z toho bude. Tedy myslím si že nic, ale uvidíme 😀 Dej pak vědět jaké byli hodonty HCG. no šla jsi tam hodně brzo, tak bych z to nějak neřešila. Hlavně že čárka sílí. Jen na ten ultrazvuk bych nechodila moc brzo, protože když pak není nic vidět, zbytečně to stresuje. Doktor ti to spočítá podle MS a kdy byla skutečná ovu je až zas tak nezajímá a zbytečně stresují... Uvidíš co ti řekne v pondělí 🙂

matava, tak jak, už je lépe? 😉

blondynka400
13. bře 2009

saji, kukni kualalik do albíčka 😉

kualalik
13. bře 2009

saji, pošlu ti do IP info do tabulky a ty mi to pak jen přepošleš 😉

matava
13. bře 2009

saji, tak poslano, dekuji
blondynko..no jestli lepe, to uvidime, ja tedy doufam, ze ano..dnes vecer...treba se inspirujem u sexu ve meste 😀 dokonce bzl se mnou na premiere filmu, v tomhle je v pohode 😉 kdyz jsme nahodou doma (tohle je po dlouhe dobe prvni patek kdy jsme doma, jinak stale nekde trajdame), tak se na to divame...koupila jsem steaky..tak treba ho to nazhavi..taky z vidiny vikendu by se mohl citit v pohode, tak mi drzte palce at konecne neco je, slibila jsem si, ze o mimcu uz pred nim mluvit nebudu, od toho mam ted vas 😀

blondynka400
13. bře 2009

matava, jen se vypovídej, jsme tu pro tebe. Tak mu hezky uvař něco dobrého, víš že láska prochází žaludkem 😀 , buď na něj hodná a milá, mluv třeba o sportu a spermijky jsou tvoje 😉

saji, s těma prsama tě docela chápu, bolí mě už druhý den (bradavky ale fakt dost), nevím co to je, normálně o nich vůbec nevím... Je to pěkně protivné 😠

kualalik
13. bře 2009

blondy, ehm, že by těhu? 😅

saji, jdu tě dát do tabulky a pak na to můžeme společně juknout a kochat se první těhulkou 😵 Mám z tebe radost 😵

ardila
13. bře 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Byla jsem v únorovkách (i když se snažíme od prosince) a únor vypadal nadějně, ale nakonec to nedopadlo.. tak v březnu pokračujem 🙂

matava
13. bře 2009

to ja jsem mila, jen nekdy smutna a na to samozrejme moc zvedavej neni, jelikoz on ma preci ted vetsi starosti, mysleno hledani prace a ja se preci odvazuji premyslet o miminku..ale v tomhle jsem optimista, praci si urcite najde, je sikovnej..o sportu se zminim, i kdyz dnes jsme si uz psali o jeho badmintonu, fotbalu, o tom jak pujdem pristi vikend na basket,...sport je takovy dalsi clen nasi domacnosti 😉 ....

blondynka400
13. bře 2009

kualalik, já nevím. víš jak to dopadlo minule... ☹ . Já se nestuduju, ale tohle se prostě přehlédnout nedá a je to protivné 😠 Každopádně ty prsa jsou hodně podobné jako minule 😵

saji, ale víš co jsme vymysleli s renníkem na naší prvotěhulku?

ardila
13. bře 2009

Jo a já jsem ta rádkyně s vaší tabulkou 🙂

matava
13. bře 2009

saji, nejak extra tomu nerozumim, kazdopadne zaklad je ten, ze to berou na posileni sliznice, ze ji mely hodne malou a aby se to mimco udrzelo, takze neco asi podobneho, o cem tady pisou jine holky - utros ci co 😝 no ale jedne se stejne netvori vajicka a druhe sice pry ano, ale stejne nic uz vic jak rok, tak pristi tyden jde s manzelem do extra centra na plodnost... 😖

blondynka400
13. bře 2009

ardila, ahoj, klidně se přidej i k nám... V únorovkách jsem četla co se ti stalo, doufám že jsi v pohodě 😔 . Nic si z toho nedělej, já minulý měsíc dopadla úplně stejně. Hold stane se, příroda ví proč to dělá....😉

matava, no tak musší na něj přes ten sport, to docela pomáhá. Hlavně že už jsi v pohodě 🙂 .

matava, saji, dává se to na úpravu cyklu (je to syntetický prgesteron) a nebo pak na udržení těhu. Je to utrogestan a nebo duphaston 😉

saji3
13. bře 2009

blondynka : to se řekne nejít k doktorce, ale to se nedalo vydžet. Na co mám koukat ve výsledkách na HCG ?
A že nic nového? A to ty bradavky? Mě taky nikdy nebolely a teď ani nemůžu spát, když se v noci otočím na břicho, tak se hned probudím. A to jsem na začátku, jsem zvědavá tak na 6 měsíc, ha, ha. No myslíš jak dlouho jsem těhu ? udaje jsem psala dříve, mrni na to.

že by další těhulka ? 😀 😀 😀 Jo já měla příznaky hodně svědící prsa, nic jiného a jak to dopadlo ?
Vidím, že blondynka je těhulka č. 2.

Co vymyslela blondynka a renník na saji ?

matavo : posláno co ?, už jo ?

Vítám ardila 🙂 🙂

kualalik
13. bře 2009

Aááááááá moje chytrá hlava ARDILA 😀 😀 😀

saji3
13. bře 2009

blondynka : no utroš jsem brala. Teď neberu nic a budu čekat co mi řeknou na ultrazvuku.

rennik
autor
13. bře 2009

Čau holky hlásím se vám z práce 🙂

Saji čauky teda manžílek je fakt šikulka že ho to všechno tak zajímá, mě dneska teplota stoupla na 36,9, je blbé že zítra budu mít po noční a měření by nebylo objektivní, to samé v pondělí a úterý takže ani nebudu vědět jakou mám vlastně teplotu. Jinak s dalšíma příznakama je to tak že jsem nafouklá jak balón a že mě jedna bradavka spíš pálí než bolí ale i tak je to nepříjemné,no ale nedělám si naděje spíš myslím že jsme to propásli a že to nevyjde ale uvidíme příští týden. nejhorší je fakt to čekání......... jo a máme pro tebe s blondy zvláštní bonus jako pro prvotěhulku 😲

blondy že by mimi?????? 😀

ardila
13. bře 2009

Blondynka, díky za přijetí. Jojo, už jsem v pohodě 🙂 Lepší když se to vyřešilo samo hned než později.. Mam problémy se štítnou žlázou a poslední dny jí dost cítím, tak myslím, že je potřeba upravit dávku léků a že to třeba bylo tím.. Za 2 týdny jdu na kontrolu, tak uvidim

ardila
13. bře 2009

Dík za přivítání 🙂 Únor byl hoodně plodnej, je to tam skoro samá těhule, tak snad vám toho trochu zanesu i sem a bude se taky pořádně plodit 😀

blondynka400
13. bře 2009

saji, no já to mám v tomhle směru lepší, když chci k doktorce musím letět a to není jen tak 🙂 . No můj doktor-doktorka (je to taková větší ordinace a chodím k oboum, jak se mi to kdy hodí) tě dřív než v 6tt stejně vidět nechce, vyjímka je, když jsou nějaké problémy, bolesti, špinění a tak. Prý stejně pořádně nic vidět není a člověj je pak nervozní. Ale každý doktor je jiný, každopádně se to neuspíší...
Nemůžu ty tvoje údaje najít, napiš mi to znovu 😉 S tím HCG se fakt netra, je to hodně individuální...
Jinak ty prsa pak už většinou bolí méně, ale je to indivuduální a také záleží na tom, jaký máš tvar, jak moc se potřebují do správného tvaru upravit (to jsem tedy slyšela, nevím co je na tom pravdy 😀)

Nejsem těhu č. 2, zatím, uvidíme.... Já fakt příznaky nehledám,uvidíme zda přijde MS. Ale když to mám reálně ohodnotit tak k těm prsům jsem ještě nefouklá a občas je mi tak divně, ale to může býr z čehokoliv. BT zatím roste...

Renník a blondýnka vymyslely, že první těhulka nám pravodelně bude ukazovat bříško, všechny tstíky, UTZ a tak 😀

Kdy si přestala brát ten utroš? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru