Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
26. led 2012

@blondynka400 no chodí se v rozmezí od 24-27tt takže mě objednali hned na 24tt a budu to mít aspoň za sebou. Snad to dobře dopadne.

blondynka400
26. led 2012

@rennik no správně až do 28tt a čím pozdějí tíl lépe, nebyl někde se chdoí i dvakrát. Stává se totiž, že se cukrovka vyvine až později a když jdeš "brzy" test sice mohl vyjít negativně ale cukrovka se rozběhla později, proto je ideální když máš jít jen jednou tak až ten 27-8tt. Ale jestli jsi poprvé cukrovku neměla, ta pravděpodobnost moc velká není a v tom 24tt to stačí 🙂

rennik
autor
27. led 2012

@blondynka400 no jestli jsem neměla to nevím, bylo mi 24 takže mě na to neposílali, je to povinné až od 26let což mám teď.

lenerka
27. led 2012

ahoj

tak hlásím návrat z Krkonoš
ani se nám od tamtud nechtělo ,krásně svítilo sluníčko,sněhu hodně,kvalitní lyžovačka
a to balení-uf
škoda,že už neměl volno v penzionu,jinak by jsme tam asi zůstali
tady jsem jeden den a už mě to tu ser.....
sousedi a ten mráz hnus

luciasek001
27. led 2012

@lenerka Ahoj lyžařko....no jo v Praze je pěkný hnus. Zima a sníh žádný.
Tak hlavně, že vám počasí přálo a užili jste si to. Tak zase si to někdy zopakujete ne? 😉 Taky bych někam jela.

blondynka400
27. led 2012

@rennik jo ty jsi nebyla? No povinné je to od 25 😀 (tedy vždycky bylo) ale většina doktorů radši posílá ikdyž je člověk mladší. Ono už se ví, že věk není největší rizikový faktor... Tak si to užij, ikdyž já sio tedy myslela, že bode nějak hrozné, jak to většina holek popisovala přirom to byla docela pohoda 🙂
@lenerka hory závidím, už se taky těším... A jak to vůbec Kačce jde? A jak jste to dělalai technicky, tedy jestli se můžu zeptat 🙂
@luciasek001 vy letos nejedete?

luciasek001
27. led 2012

@blondynka400 ted v zimě ne až v červnu a to je ještě tak strašně daleko 😒
Byli jsme přes silvestra na horách. Tak nemůžeme být furt někde každý měsíc.

blondynka400
27. led 2012

@luciasek001 a proč by jst nemohli? 🙂 A co nočník? Jak to pokračuje? Ať mám nějakou inspiraci 🙂

lenerka
27. led 2012

no my jedeme na hory v březnu do Itálie
zítra jede Jirka s kačkou na Severák
teď už to můžu napsat,ale dopoledne jsme byla naštvaná,tak jsem to sem ani nepsala
v neděli jsme se chystali do těch krkonoš a manžel přišel na to,že nemůže najít kačky lyže
no ot mě vytočilo
půjčili jsme si je na celou sezonu a měla je jen půl honiny na sobě a už je ztratili?????
no ještě,že sousedka si je taky pro dceru půjčovala,tak nám je na ty 4dny půjčila
mě to pořád vrtalo,kde proboha můžou ty lyže být!!!!!
a dneska se objevily!!!!
ten můj manžel je nechal na Severáku!!!!
ještě,že máme inteligentní švagrovou a řekla,zavolejte tam,za to nic nedáte,třeba je někdo našel a vrátil
třeba jsou i poctivý lidi
tak tam volal a lyže tam na nás čekají 😉
teď už se tomu směju,ale fakt jsem byla vytočená
příště tam nechá kačku??????????????,,

luciasek001
27. led 2012

@blondynka400 finance to neutáhnou...musíme vyčkat až budou nějaký korunky navíc.
Nočník paráda, včera se to zlomilo a začal si ukazovat, že chce čůrat a kakat takže docela pohoda. Už to jde i bez úplatků (lentilek). Tak snad mu to vydrží. Jen ted nesmíme polevit. Ale myslim, že je to na dobrý cestě ani ne po týdnu snažení. 🙂

blondynka400
27. led 2012

@luciasek001 tak to je super, hlavně ať vydrží a ty korunky tedy taky přijdou 😉 😀

luciasek001
27. led 2012

@blondynka400 někdy je to lepší pak je zase slabší měsíc, co se dá dělat ještě to rok doklepeme. 🙂 Díky, jsem ráda, že to celkem rychle vstřebal. A co u vás nějaký změny?? 😉

blondynka400
27. led 2012

@luciasek001 zatím jsem to zas na nějaký den odložila k ledu. U ná si to podle mne slečna prostě milostivě musí usmyslet, že se jí jako chce... Prsotě už od té doby se byla v bříšku a neotočila se je to s ní těžký 😠
A ty se chystráš kdy do práce? Měla jsi lepší práci než manžel? A co školka, už máš vybranou? Zápis se blíží 😉

luciasek001
27. led 2012

@blondynka400 jo jo od příštího ledna směr práce, finance jsou důležitý. Budu se snad vracet zpátky. Sice to mám hodinu do práce, ale ted si nemůžu moc diktovat. Jo jo školku máme vybranou hned za barákem tak máme na začátku března zápis tak to zkusíme. A co vy a školka, státní či soukromá? 🙂
No jo tak je asi tvrdohlavá...ale určitě na to přijde. A kdybys jí jako plínu sebrala a už nedala tak by to neprošlo?? 😀

rennik
autor
30. led 2012

blondy nn nebyla ale tak přežít se to určitě dá jen se bojím aby byly výsledky v pořádku. Už i kvůli toho že babička a segra mají cukrovku. Sice to s tou těhotenskou nemá nic společného ale i tak se bojím že nějaký genetický sklon k tomu můžu mít.

lenerka
31. led 2012

jo jo zápisy se blíží-no s Kikčou to zkusíme,ale je to bez šancí
jdeme k zápisu i do soukromý a zkusíme i jesle
snad jí někde upíchnu

tak holky rýma kašel kačka má ještě bonus zánět spojivek
fakt super ☹
nedělám nic jinýho než kapu oči nos a smrkám nosy
už chci jaro léto!!!!!!!!!!!HNED!!!!

lenerka
31. led 2012

kristý je doma bez plen,ale na horách měla plenku a potvora neříkala si,takže si vesele čůrala do plen
asi se jí nechtělo čůrat do sněhu!!!!
a dokonce se mě tam 2x počůrala,jak tam měla moc dětí okolo sebe,tak zapoměla
ale doma je šikulka,jen v noci to nějak né a né pochopit,že se prostě nečůrá!!!!!!!!!!!!!!

luciasek001
31. led 2012

@lenerka ono se to poddá....malej se začíná i v noci budit na noční čůrání, takže to vypadá, že to snad pochopil. Taky jsem přemýšlela nad jesličkama pokud školka nedopadne. Tak si budeme vzájemně držet palce na zápisy. A at máte brzo od bacilů pokoj.

blondynka400
1. únor 2012

@luciasek001 proč jesličky? Bude ti stačit soukromá školka ne?
@lenerka tedy i vy jedete skoro bez plín. Budu se muset nad sebou zamyslet 😅
@rennik neboj, to bude dobrý 😉 A když se na o přijde včas, je to pohoda a žádné riziko nehrozí 🙂

rennik
autor
2. únor 2012

@blondynka400 snad jo jen kdyby už mi ji našli mám strach že bude mimčo moc velké

lenerka
2. únor 2012

@blondynka400
neboj ona taky na to přijde
Kikča pak už tu počůranou plenku ani nechtěla
my se teď hádáme jestli na záchod nebo na nočník
nočník je pro mě lepší, to se obslouží sama,na záchod jí musím pomáhat
a kolikrát to nejde,hlavně si vždycky vzpomene,když loupu brambory
to se pak rozeřve a sekne s nočníkem a udělá to tam no 😀
prostě palice-asi po mě

lenerka
2. únor 2012

mě už ty mrazy nebaví
holky v noci kašel zvýšená teplota,dneska jsem se úplně Ko
v noci nespaly ☹ chci jaro léto a hned!!!!!

luciasek001
2. únor 2012

@blondynka400 já ho nechci cpát do soukromý školky. Ale nevim aby toho na něj nebylo moc tak mu ten vstup do samostatnosti nechci zošklivit hned na začátku a byl by třeba 1. rok v jeslích a pak by šel znova k zápisu v 3,5 letech a to už by ho vzít měli. Musel by se hned umět sám obléknou, umýt, najíst, obout apod. Něco už dělá, ale nevim jestli to do září doladíme. Takže asi tak. Uvidíme zkusíme oba zápisy a pak budeme chytřejší. Ty budeš dávat Aničku do soukromý školky?

blondynka400
2. únor 2012

@rennik neboj nebude. U nehlídané cukrovky se rodí větší děti, u hlídané ne... 😉
@lenerka to ona jí taky nechce, přinese novou a prý přebalit 😀 Jojo, do 18 jí snad mít nebude.... U nás když, tak taky záchod a nebo takový speciální malý záchod přenosný, na nočník si nechtěla sednout nikdy. A já si myslím, že je lešpí rovnou velký záchod, čistit nočník mi přijde snad ještě horší než vyměnit plenu....
Myslíš že nemoc má co společného s mrazy? 😕
@luciasek001 já tu tvojí odpověď nějak jaksi nechápu, tedy možná si spíš nerozummíe... Jesličky jsou pro děti zhruba do 2 někde do 3 let, školky jsou od 2 (státní od 3 let, někde tedy vemou i dřív). Ale určtiě bych 2,5 leté dítě nedávala do jesliček mezi mladší děti, ale dala do školky... Ono je jedno podle mne kam ho dáš, navíc některé státní jsou lepší než soukromé. Jako být tal celý den od září je podle mne blbost, spíš by jsi měli postupně zvykat a od nového roku jít už úplně a je jedno jestli to bdue soukromé a nebo státní. Ve 3 letech se 100% obléct umí málkoteré dítě, neboj oni jim pomáhají i ve státních školkách (stejně jako v soukromých 😝 ), jako je lepší když to umí, ale pomůžou jim... Ne, půjde do státní, (soukromou bych brala jenom ve fakt největší nouzi), moc soukromé neuznánávám, nemyslím si že by byly lepší, spíš naopak....

luciasek001
2. únor 2012

@blondynka400 u nás mají jesle od 1 do 3 let takže si myslim, že by to třeba nemuselo být tak hrozný. Ale ještě jsem tam nebyla. Mají den otevřených dveří v březnu. Školka státní nevim jak klapne, jelikož mají striktně napsáno, že berou děti kterým budou 3 roky 31.12. 2012 což my nejsme. 😠 A samozřejmě bych byla raději kdyby klapla školka, ale když neklapne tak co s nim? Tak jasně úča ve školce třeba dozapne zipy, zaváže tkaničky, ale nebude nikomu utírat zadek apod. A brala bych aby od září chodil na těch 5 dní v měsíci a od ledna bude muset být na celý den, jinak to nepůjde. Takže asi tak, ale moc velký šance si nedávám. Ty máš teda už nějakou školku vyhlídlou?

luciasek001
2. únor 2012

@blondynka400 soukromý školky taky neuznávám...ted tam chodí sousedky kluk do nějaký soukromý, chodí tam na 2 dny na dopoledne a za měsíc tam nechali 2.800Kč 😝 A to ho zatím nic nenaučili, nehledě na to, že ještě nosí pleny. Takže asi soukromou ani za nic.

blondynka400
2. únor 2012

@luciasek001 tak to si vybrali ještě docela levnou 😝 😀 Ono pár hodin za týden stojí skoro stejně, jako když tam tráví celý den...
Podle mne jsou fakt lepší ty školky od 2 let než jesle do 3 let, ale to je věc názoru. A k tomu utírání zadku, to je hold problém i u starších dětí. Nechci ti brát iluze, ale to neumí ani většina 5 letých dětí, tedy částenčě ano, ale pořádně fakt ne.... 😝 😀
No když neklakne státní, dala bych ho na přechodnu dobu asi do soukromé školky no, jak už jsem naspala, ty jesle jsou takové o ničem a ja ktam jsou s mladšíma dětma, spíš je to ve vývoji zastaví.... 😖

blondynka400
2. únor 2012

@luciasek001 ještě jsem to zapoměla dopsat... Já školku mám, i tak předdomluvené, ale dokuď to nemám černé na bílém, víš jak to je....

luciasek001
2. únor 2012

@blondynka400 a kam se chystáte? Jestli můžu být zvědavá. Mě se už jen za těch pár dní a hodin ty 3000Kč zdá dost. Jesle sice teda chtějí 4000Kč. Nevim kde do státní školky berou děti od 2 let. Tak to máš dobrý když to máš předdomluvený, tak budu držet palce at to klapne.

lenerka
2. únor 2012

tak já našla na Praze 9 jesle od 1-5let
zápisy jsou v květnu,ale známá tam dceru musela dát,protože je lednová a až v září jí byli 3roky
a ona musela do práce!!!!
a říkala,šílenost prej nočníky a zacházeli s ní jako s prckem,ale nedalo se nic dělat
zvládli to a slečna už jde od září 2012 do školy
když nebude jiná volba,tak tam asi taky Kikča poputuje!
s oblíkáním a svlíkáním jí nějak necepuju
jí pefektně,ale ještě se sama moc neobuje!má čas,ale na zápisy v dubnu -květnu se chystáme!
i když do státních se těžko dostaneme!!!!!

no když tak už mluvíme o penezích v těch soukromých školkách
tak kačka byla na praze 9 v Sovičce
byla tam 20prac.dní jen na dopoledne a nechalali jsme tam 7tisíc
a to jsem jí svačiny dávala z domova i obědy i pití
a taky nic moc nenaučili!!!!
tam bych fakt Kikču dávat nechtěla ani na to nemáme!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru